Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

SIECI -zgłoszenie kradzieży

Recommended Posts

Komu mogę zgłosić fakt kradzieży przedmiotów, które zakupiłem za banknoty? Chodzi dokładnie o sieci, które w cyniczny i chamski sposób skradziono poprzez zamianę na jakieś śmieci gorszego sortu dostępne za monety..

sieć 50kg za banknoty to według TSG odpowiednik sieci łowiącej ryby max 4kg ok 20-30 sztuk

sieć 100kg za banknoty to według TSG odpowiednik sieci łowiącej ryby max 10kg ok 20-30 sztuk..

Tymczasem tego typu sieci, a nawet z dużo większa wagą maxymalną są dostępne za kilkaset monet...

Co tu się do k.. nędzy dzieje? Szanowne TSG chce stracić resztki reputacji zagarniając to co gracze kupowali za banknoty i dając w zamian śmieci za monety? Czy trzeba jakiegoś specjalnego połączenia dwóch półkul mózgowych, żeby dojść do wniosku, że coś kupione za banknoty powinno mieć ekwiwalent również w sieciach za banknoty w podobnej cenie?

Rzygać się chce, jak patrzę co wy wyrabiacie i jak głęboko w jelicie grubym macie własność graczy.

• Like 3

Zamiast możliwości sprzedaży starych sieci głośno zapowiadanej przez admina w jednej z informacji mamy cichaczem wprowadzoną zmianę, która jest ewidentnym kantem.

Info dla graczy będzie brzmiało:

Drodzy gracze!

Niestety nie byliśmy w stanie umożliwić Wam sprzedaży starych sieci. Zamiast tego wprowadziliśmy rozwiązanie, które w równym stopniu powinno Was zadowolić, dzięki któremu będziecie mogli wykorzystać wcześniej zakupione sieci bez straty wygospodarowanych środków. Życzymy przyjemnej zabawy i samych rekordowych rybek!

TSG

• Like 2

21 godzin temu, GKar napisał:

Komu mogę zgłosić fakt kradzieży przedmiotów, które zakupiłem za banknoty? Chodzi dokładnie o sieci, które w cyniczny i chamski sposób skradziono poprzez zamianę na jakieś śmieci gorszego sortu dostępne za monety..

Może niech miłościwie nam "panujący" Rennard raczy się wypowiedzieć,dlaczego stare sieci zakupione za banknoty zostały cichaczem zamienione na jakiś szmelc,przecież gdy wprowadzono nowe sieci w kopertce było info,że będzie możliwość sprzedania starych sieci i co tak sprawę załatwiliście???Może jednak wypadałoby dotrzymać słowa,a nie tak perfidnie oszukiwać graczy.

Jest to ewidentna kradzież !!! Proszę mi oddać moje sieci 50kg i 100kg kupione za banknoty albo oddać banknoty, które na te sieci wydałem !!! To co TSG wyrabia od pewnego czasu nie jest nawet żałosne !!! to jest poniżej krytyki !!!

To juz jest norma obiecali odkupienie a cichaczem ukradli z plecakow . TSG ratuje brak wplat roznymi akcjami  perlowymi lub 200% . W koncu przestaniemy sie na to nabierac.

Złodzieje powinni oddac kase za sieci bo sa to nasz real $$

Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem do gry możliwości sprzedawania przedmiotów.

W grze pojawi się informacja, w momencie kiedy opcja zostanie dodana.

Dobre sobie !!! najpierw kradniecie sieci 50kg i 100kg z plecaków a teraz wprowadzanie możliwość sprzedania. Tylko co ja mam sprzedać??? skoro ukradliście moje sieci...

1 godzinę temu, Rennard napisał:

Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem do gry możliwości sprzedawania przedmiotów.

W grze pojawi się informacja, w momencie kiedy opcja zostanie dodana.

hahah rennart przepomne ci 1 z twoich obietnic . Pamitam jak obiecales ze trawaja prace nad przywroceniem porzadku w pucharach u chyba trwaja nadal. Nie osmieszaj sie . Nie wspomne o twoim nowym odziale nagrod Gimbaza by to zauwazyl ze twoja propozycja jest zlodziejska

no to ja jeszcze przypomnę o obiecanym, testowanym na innych portalach skrypcie do wyłapywania graczy, którzy oszukują....

Nazywajmy rzecz po imieniu - w kwestii naprawiania błędów nie robicie nic, w kwestii eliminacji oszustów nic ( bo chyba nie uważacie, że karą jest ban na 24 czy 48 godzin a znam takich co dostali ich po kilka...)

Support nie ma pojęcia o grze, moderatorzy poza chyba jednym wyjątkiem również.

Nowy świat już nie będę tego komentował ani krytykował bo to jest już poniżej wszelakiej krytyki

Tak dalej, tak dalej Panowie i Panie - już teraz eventy 3 gwiazdkowe gra na FB po kilkadziesiąt osób w randze arcy....a turki na perłowe święcą powoli pustkami...pogracie niedługo sami albo w Na ryby albo pójdziecie Na grzyby może na farmę albo na polowanie....kto wie....ale jedno jest pewne ....SAMI :)

16 godzin temu, vitekga napisał:

GKar, o jakich "resztkach reputacji" TSG piszesz w pierwszym poście ???

Mając na myśli "resztki reputacji" chodziło mi o kilka spraw, na które jakoś jednak zareagowali.. No ale nie samymi resztkami żyje człowiek.. A co do nowych światów.. Cóż.. dla tych co już mocno siedzą w tej grze i zaangażowali swój czas i kieszeń aby wyrobić sobie odpowiednią rangę w grze, na pewno nie będzie to nic pozytywnego, ale jakaś szansa dla nowych graczy jest... No ale.. jak dalej zostaną tam ustawki pojedynkowe, to już można to zamykać z powrotem..

Edited by GKar

Moze tak zaden stary gracz co wladowal kase nie , zacznie od poczatku i znowu nie bedzie wplacal kasy grajac w to samo , napisali wyraznie ze beda nastepne nowe swiaty.