Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Umowa Handlowa CETA

Recommended Posts

Właśnie jestem już po rozmowach z pewną grupą rolników , którzy doskonale wiedzą co jest przyczyną determinującą  ( gwoździem do trumny )  upadku polskiego rolnictwa.  Mało kto wie, że po wprowadzeniu tej "umowy" informacje o tym , że żywność  ( produkt) jest  GMO zostaną ukrywane, ponieważ Kanada stawia na ilość.  Polski rząd natomiast, który jest jedynymi strukturami , jakże pozytywnie nastawionych ZWOLENNIKÓW ( $$$) znów bredzi od rzeczy kierując się - jak większość graczy w tej grze- większa korzyścią dla siebie. Choroby wszelakie , które wynikają z ekspresji narządów wewnętrznych - po ich spożywaniu-  są całkowicie zrozumiałe , a fala zjawiska będzie powszechniejsza niż obecnie, o czym pisac zbyteczne.  W tym kilkadziesiąt odmian raka. Nonszalancja polskiego rządu,  nie do końca rozumie znaczenie słowa DEMOKRACJA.  Jedynym pozytywniejszym  politykiem, który próbował przeciwstawiać się temu zjawisku był szanowny Andrzej Lepper. ( Bezkompromisowy jeżeli chodzi o kwestie wszelakie). Nie karp, ale wietnamską PANGĘ będziecie jeść. W zasadzie wszystko już jest gotowe i to nie są groźby krytyków tylko pragmatyczne fakty. 

Teraz już nikt nie powie, że was nie ostrzegałem. 

Niektóre eksplikacje można natrafić w poniższym ( nie powyższym ) linku. 

http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/ceta-handel-unia-europejska-kanada,35,0,2161443.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisz do nich donosy o tym i pisma razem z Azirkiem (twoim wymyslonym kolegą) skoro tutaj cie posłuchali to może tam tez coś wskórasz, bo przeciecz za co się nie zabierzesz to doprowadzasz sprawę do końca :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wstępie chcę przeprosić za jeden ze zwrotów , ale to jest choroba nie wulgaryzm. adullek vel azirik , miałam na to nie odpowiadać , gdyż liczyłam , że temat zniknie , chyba, nie to forum . Jednak przeszło i ma już sporo odsłon.

Tak więc graczu z psychopatą w avatarku , jako przeciętny Kowalski masz tylko wybór między dżumą, a cholerą, wiem co piszę bo pracowałam , w największym koncernie chemicznym Świata czyli niemieckim B...... (bez krypto reklamy) Roślinkę albo zmodyfikujesz , uodparniając ją na .............. , albo opryskasz , wybór należy do ciebie Ze zwierzątkami jest podobnie , lecz zamiast oprysków stosuje się antybiotyki. Nie pisz głupot w stylu ,,  informacje o tym , że żywność  ( produkt) jest  GMO zostaną ukrywane, ponieważ Kanada stawia na ilość.'' Prawo europejskie zabrania ukrywania takich informacji , a prawo polskie wymusza dodatkowo, umieszczenie składu alergenów. Prawdą jest , że trzeba umieć takie informacje rozszyfrować , bo np. producenci mleka często piszą w składzie cukier zamiast laktoza , a producenci piwa , że zawiera słód jęczmienny, zamiast gluten , ale lepszy rydz niż nic. Ludności jest coraz więcej, miasta się rozrastają , a wsie kurczą , rolnictwem proekologicznym Świata nie nakarmisz, liczy się tylko wydajność. Ja nie mam zdania co jest lepsze , tylko dżuma lub cholera innej drogi nie ma. Modyfikacje genetyczne  metodami hodowlanymi znane są od starożytności i jakoś ludzkość nie wyginęła. Spójrz z drugiej strony i wybierz , ale nie odbieraj możliwości wyboru innym.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż mamy, przykład jak dziecięca naiwność i nieświadomość ( prawo europejskie,  legalność, konwencja,  prawo polskie itp) potrafi być krótkowzroczna. Jak wielki może się okazać zakaz myślenia krytycznego , jak może być miałki schemat myślenia , który ZAWSZE jest poza antycypowaniem przekrętów o których mowa. 

Z drugiej strony, jeżeli ktoś myśli kategoriami dżuma lub cholera i apriorycznie zakłada : tertium non datur- to o czym dyskutować z taką?

Oczywiście, że istnieją  pewne możliwości, o których można by obszernie napisać, ale można też ruszyć głową i przeciwstawiać się szkodliwym zmianom albo zapobiegać. Aborcja socjalna, aborcja eugeniczna  byłaby jednym z wyznaczników zapobiegania tego  co ktoś  nazywał wyborem pomiędzy dżumą albo cholerą. Prędzej  czy później nawet żeńskim eternalistom  powinny klapki z oczu spaść, ale na ogół będzie już za późno. Ponadto dowiadujemy się że ona maczała rączki w tym procederze zamiast protestować i ruszyć głowa., aby ukrócić te praktyki.

ps

W awatarze nie jest żaden psychopata, raczej aktor, który grał rolę psychopaty, co sama przecież odkryłaś i rozpoznałaś. Trzeba to traktować symbolicznie. Symbole są istotne, co powinno być zrozumiałe.

Edited by Adullek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze byłem pewien, że krótkowzroczna to może być osoba, a tu okazuje się, że takową może być również "dziecięca naiwność i nieświadomość" ??? 

Wielki Szmaciarz zawsze nas, maluczkich na właściwą drogę sprowadzi.

Dzięki wielkie również za odnalezienie i odgrzanie zeszłorocznego kotleta.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...