Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Umowa Handlowa CETA

Recommended Posts

Właśnie jestem już po rozmowach z pewną grupą rolników , którzy doskonale wiedzą co jest przyczyną determinującą  ( gwoździem do trumny )  upadku polskiego rolnictwa.  Mało kto wie, że po wprowadzeniu tej "umowy" informacje o tym , że żywność  ( produkt) jest  GMO zostaną ukrywane, ponieważ Kanada stawia na ilość.  Polski rząd natomiast, który jest jedynymi strukturami , jakże pozytywnie nastawionych ZWOLENNIKÓW ( $$$) znów bredzi od rzeczy kierując się - jak większość graczy w tej grze- większa korzyścią dla siebie. Choroby wszelakie , które wynikają z ekspresji narządów wewnętrznych - po ich spożywaniu-  są całkowicie zrozumiałe , a fala zjawiska będzie powszechniejsza niż obecnie, o czym pisac zbyteczne.  W tym kilkadziesiąt odmian raka. Nonszalancja polskiego rządu,  nie do końca rozumie znaczenie słowa DEMOKRACJA.  Jedynym pozytywniejszym  politykiem, który próbował przeciwstawiać się temu zjawisku był szanowny Andrzej Lepper. ( Bezkompromisowy jeżeli chodzi o kwestie wszelakie). Nie karp, ale wietnamską PANGĘ będziecie jeść. W zasadzie wszystko już jest gotowe i to nie są groźby krytyków tylko pragmatyczne fakty. 

Teraz już nikt nie powie, że was nie ostrzegałem. 

Niektóre eksplikacje można natrafić w poniższym ( nie powyższym ) linku. 

http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/ceta-handel-unia-europejska-kanada,35,0,2161443.html

Pisz do nich donosy o tym i pisma razem z Azirkiem (twoim wymyslonym kolegą) skoro tutaj cie posłuchali to może tam tez coś wskórasz, bo przeciecz za co się nie zabierzesz to doprowadzasz sprawę do końca :D 

Na wstępie chcę przeprosić za jeden ze zwrotów , ale to jest choroba nie wulgaryzm. adullek vel azirik , miałam na to nie odpowiadać , gdyż liczyłam , że temat zniknie , chyba, nie to forum . Jednak przeszło i ma już sporo odsłon.

Tak więc graczu z psychopatą w avatarku , jako przeciętny Kowalski masz tylko wybór między dżumą, a cholerą, wiem co piszę bo pracowałam , w największym koncernie chemicznym Świata czyli niemieckim B...... (bez krypto reklamy) Roślinkę albo zmodyfikujesz , uodparniając ją na .............. , albo opryskasz , wybór należy do ciebie Ze zwierzątkami jest podobnie , lecz zamiast oprysków stosuje się antybiotyki. Nie pisz głupot w stylu ,,  informacje o tym , że żywność  ( produkt) jest  GMO zostaną ukrywane, ponieważ Kanada stawia na ilość.'' Prawo europejskie zabrania ukrywania takich informacji , a prawo polskie wymusza dodatkowo, umieszczenie składu alergenów. Prawdą jest , że trzeba umieć takie informacje rozszyfrować , bo np. producenci mleka często piszą w składzie cukier zamiast laktoza , a producenci piwa , że zawiera słód jęczmienny, zamiast gluten , ale lepszy rydz niż nic. Ludności jest coraz więcej, miasta się rozrastają , a wsie kurczą , rolnictwem proekologicznym Świata nie nakarmisz, liczy się tylko wydajność. Ja nie mam zdania co jest lepsze , tylko dżuma lub cholera innej drogi nie ma. Modyfikacje genetyczne  metodami hodowlanymi znane są od starożytności i jakoś ludzkość nie wyginęła. Spójrz z drugiej strony i wybierz , ale nie odbieraj możliwości wyboru innym.  

No cóż mamy, przykład jak dziecięca naiwność i nieświadomość ( prawo europejskie,  legalność, konwencja,  prawo polskie itp) potrafi być krótkowzroczna. Jak wielki może się okazać zakaz myślenia krytycznego , jak może być miałki schemat myślenia , który ZAWSZE jest poza antycypowaniem przekrętów o których mowa. 

Z drugiej strony, jeżeli ktoś myśli kategoriami dżuma lub cholera i apriorycznie zakłada : tertium non datur- to o czym dyskutować z taką?

Oczywiście, że istnieją  pewne możliwości, o których można by obszernie napisać, ale można też ruszyć głową i przeciwstawiać się szkodliwym zmianom albo zapobiegać. Aborcja socjalna, aborcja eugeniczna  byłaby jednym z wyznaczników zapobiegania tego  co ktoś  nazywał wyborem pomiędzy dżumą albo cholerą. Prędzej  czy później nawet żeńskim eternalistom  powinny klapki z oczu spaść, ale na ogół będzie już za późno. Ponadto dowiadujemy się że ona maczała rączki w tym procederze zamiast protestować i ruszyć głowa., aby ukrócić te praktyki.

ps

W awatarze nie jest żaden psychopata, raczej aktor, który grał rolę psychopaty, co sama przecież odkryłaś i rozpoznałaś. Trzeba to traktować symbolicznie. Symbole są istotne, co powinno być zrozumiałe.

Edited by Adullek

Zawsze byłem pewien, że krótkowzroczna to może być osoba, a tu okazuje się, że takową może być również "dziecięca naiwność i nieświadomość" ??? 

Wielki Szmaciarz zawsze nas, maluczkich na właściwą drogę sprowadzi.

Dzięki wielkie również za odnalezienie i odgrzanie zeszłorocznego kotleta.

• Like 1