Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Siła ekstatyczna albo moc przekrętu

Recommended Posts

Ja z tej immanentnej ekstazy oraz ciepłej radiacji zupełnie zapomniałem o czym miałem pisać. ... O już  przypomniałem sobie.

Czy będzie lustracja banknotów? Chodzi mnie o to,  ile śmietnikowi oszuści z paranormalnych wyciągnęli na lewo banknotów nabijając sobie konta oszustwem w rankingu klubowym za kilkadziesiąt miejsc ex aequo?  Czy  raczej zamkniemy ten temat na 24 h,  aby SZTUCZNIE napięcie wzrastało crescendo?

- Żądam szybkiej odpowiedzi i wyczerpujących wyjaśnień w tej sprawie.  

Bukmacherka?  To ile 50, 100, 200 tysięcy na oszusta?  Korzystając z okazji chciałbym dowiedzieć się za jaką wartość oszukanych banknotów przewidziane  jest :

1 blokada konta?

2 restart konta

3 wyłączenie gracza z bezpośredniej rywalizacji

4 piętno oszusta - które ostrzegałoby uczciwych graczy w jakiej kategorii jest graczem. Proponuję symbol : N  ( ze względów zrozumiałych liczba limitowana ) 

30 milionów graczy dowiedziało się o oszustwach tej NIŻSZOŚCI oraz to że wykupili cały sklep jako NOTABENE:  " NAGRODĘ " za oszukiwanie, ustawki , wówczas gdy powinni zostać przykładnie ukarani, aby również innym graczom ze środowiska N  do łba nie przyszło , aby robić to samo i  bezkarnie! 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

* Wyłączam z tej rozmowy oszustów z klubu paranormalni, którzy będą pisali z lewych kont  tudzież  prowokowali mnie do dyskusji , nie związanej z tematem!

Edited by Adullek

Jak na razie to za przekręt uważacie zajmowanie miejsc egzekwo, a to żaden przekręt :) (żaden punkt regulaminu nie został złamany, a łowiska zdobyte zostały uczciwie). Druga sprawa tylko ty sie tym podniecasz razem ze slawentym więc to jest zdanie absolutnej mniejszości.  Wyłączyć to możesz siebie :) Po trzecie każdy tu na ciebie leje... :D słyszysz śmiech :D

dowód.jpg

Teraz chodzi JEDYNIE o lustrację, nabitych kont oraz wyciągnięcie ( w odpowiednim czasie) konsekwencji za ich podłość, oszukiwanie oraz kategorie graczy,  a w zasadzie ludzi czyli :  : NIŻSZOŚĆ!  Nawet podłość z natury, tj. wynikająca z otrzymania podłych genów niestety nie może być okolicznością łagodzącą, sami ta drogę wybrali i musza być eliminowani do równorzędnych zasad gry.  Oczywiście mam dowody , że tak się stanie, ale nie wszystko naraz.  Wszystko w odpowiednim czasie. To grubsza sprawa.

Czynniki miarodajne proszę jedynie o zapodanie rejestru oszukiwania i wyciągnięcie odpowiednich kroków w stosunku tego wąskiego środowiska oszukańczego.  

Edited by Adullek
  • Like 1

Jak to się mówi obiecanki cacanki a... :D  Już nie jedno obiecywali także ja bym się tak na twoim miejscu głupkowato nie cieszył :D poza tym czemu zakrywasz swojego maila? czyżbyś miał coś do ukrycia? panie wojo :)

hahahahaha wiedzialem ze tak  będzie :D:D:D wiedziałem, że jak będą próbowali coś naprawić to to spier******** :D:D:D  oto punktacja po 2 dniach rywalizacji klubowej :D leżę

Bez tytułu.jpg

Dlaczego śmiejesz się z czyjejś pracy?

Dlaczego śmiejesz się z własnych oszustw?

Przecież sam widzisz, że wszystko idzie w lepszym kierunku. Zrobią to , to rzecz pewna.

13 minut temu, Azirik napisał:

Dlaczego śmiejesz się z czyjejś pracy?

śmieje się z ich nieudolności :D a nie pracy :D nie potrafią nic porządnie przeprowadzić :D ta gra to farsa i ktoś ma za to płacić? hahahahah

4 godziny temu, Adullek napisał:

dowód.jpg

A może ktoś z administracji i forum powie jak to jest, że na zachcianki i widzi mi się jednego gracza zostają zmieniane zasady punktacji??? Co to ma być w ogóle? to jest nieprofesjonalne i żałosne. A teraz zobaczcie do czego to doprowadziło:

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Bez tytułu.jpg

Może czas wyciągnąć wnioski na przyszłość? i nie poddawać się durnowatym sugestiom jakiegoś pseudofilozofa jak to napisał kolega powyżej?

Gracz rob z Paranormalnych w krótkim czasie przekroczył 100 000 PP.

Załączam zrzut kiedy jeszcze miał "tylko" ponad 50000 PP i następnie kiedy przekroczył juz 100 000 i  z braku miejsca w rankingu klubu wyświetla mu sie 10 tys z kawałkiem. Jednak w rankingu Klubów Paranormalni maja zaliczone owe 100 K punktów roba. Nawiasem mówiąc, ciekawe jak admin skoryguje te błedy. Setki graczy zaliczyły "błędne" punkty ale w mniejszej ilości na przykład od 300 do 1200 PP.

rob 2.PNG

rob.PNG

rob4.PNG

aaaa.PNG

Edited by darkiel

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

śmieje się z ich nieudolności :D a nie pracy :D nie potrafią nic porządnie przeprowadzić :D ta gra to farsa i ktoś ma za to płacić? hahahahah

To nie jest nieudolność, jak mniemasz, ale pierwsze próby , gdzie wprowadza się fix. Trzeba cieszyć się z tego, że po tych próbach, wszystkie kluby będą równorzędne w adekwatnej nagrodzie za zdobyte miejsce.  Wiem, że autor wątku ma zamiar wprowadzić inne zmiany, ale nie wiem nic na temat argumentacji merytorycznej , którą prowadzi niezależnie. To nie są obiecanki czy fotomontaż, teraz masz chyba wystarczający dowód, na to o czym wiedział tylko on i co już wcześniej oficjalnie zapowiedział.

- Stanisław

BRAWO, BRAWO, BRAWO ADUL!  -  GRA IDZIE DO PRZODU!  Wiedziałem, że warto grać z Tobą w aliansie! A inni niech się uczą uczciwej gry od normalnych klubów         grających dla zabawy i umiejących pozostawać sobą. +1 za zapodany dowód!

hahahah :D w normalnych grach online wszystkie zmiany testuje się przed wprowadzeniem, aby uniknąć właśnie takiej farsy :D dziwie się, że ci pseudo informatycy z suportu poddają się twoim durnowatym sugestiom (jak pisał kolega) i wychodzą takie babole :D ale tak to jest jak pseudo informatyk posłucha pseudofilozofa hahahahah :D farsa trwa

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

pseudo informatycy z suportu

Dziwię ci się że tak ich krytykujesz,jakoś zmianę nicku sobie u nich załatwiłeś ze złego na nobri,a zmiana nicku jest podobno nie możliwa w tej grze.

4 minuty temu, LetsKillEdek napisał:

To nie ten Posejdon... Ten to jakiś mały, dziwny człowieczek podszywający się z niewiadomych powodów, pod inną osobę.

aaaaa rozumiem,to jakiś frustrat,który chce poudawać kogoś innego.Jacy niektórzy ludzie są malutcy.

36 minut temu, takatam napisał:

Olka nicki w grze a tu, na forum, to zupełnie co innego;) A w grze też nie było zmiany, są tylko różne konta.

W grze zmiana była był Zły Posejdon w para, a teraz jest Norbi Posejdon,a drugie konto to Norbi ze Szczecina

2 godziny temu, LetsKillEdek napisał:

To nie ten Posejdon... Ten to jakiś mały, dziwny człowieczek podszywający się z niewiadomych powodów, pod inną osobę

Sam jestes chory na wo** :)

Widzę że podróbka jak się dowiedziała że prawdziwy Posejdon zmienił nick w grze to też sobie zmienił na forum:)))

Skoro już wszyscy oficjalnie wiedzą, co się stało, niech wracają do gry.  Danego słowa dotrzymałem  ( w czasie gdy,  nikt mnie nie wierzył ) gdy zapowiedziałem ,że wprowadzę zmiany ( nie zmianę)  jak zresztą zawsze bywało. Natomiast ignorantom radzę , aby antycypowali WŁAŚCIWY sposób podejmowania działania .

Innymi słowy niech nie wymigują się słowami " a regulamin to , czy tamto... " Gdyby regulamin stanowił inaczej , niższość będzie go łamać w sposób tożsamy. 

Pora  rozładować "napięcie"  i wrócić  do świętowania..Choć jestem nie pijący, to dziś  wypiję  właśnie z tej przyczyny. Dobrze wiem, że niespożywanie alkoholu w ogóle, mogłoby doprowadzić do całkowitej abstynencji.  ( Myślę sobie..wypiję za zdrowie WŁASNE, gdyż WŁASNE ZDROWIE jest dla mnie najważniejsze. )  Tym bardziej , że niedługo zaczyna  się październik, a każdy wie,  co oznacza ten miesiąc ..w percepcji religijnej ortodoksji...

Tylko nie pij za dużo : ,,Człowiek na poziomie powinien się trzymać w pionie ''

A rano jak się obudzisz, to szybciutko do szkoły leć , bo za niedługo masz egzamin gimnazjalny. Nie wiem jak Ty nadrobisz takie zaległości. Z matematyki prostego mnożenia nie potrafisz wykonać , a dziś taki krótki tekst i dwa błędy. Wstyd Adullek Wstyd!!!.  Crescendo też źle użyłeś to termin muzyczny i tylko muzyczny, jak już chciałeś zabłysnąć to mogłeś użyć ,,epitaza''

adu3.jpg

Adul, a może już piłeś  jak to pisałeś z  "wielkiej radości"?   Napisz co piłeś, bo na klubowym nie odpisujesz.

Ola czy nie wstyd Tobie wytykać błędy innym ,  a przez to  sama wprowadzasz innych w błąd?  Czy nie wiesz, że nie z rzeczownikami piszemy łącznie ?

Wyrażenie niespożywanie jest przecież poprawną formą. Dlaczego chcesz, aby inni cie wyśmiewali? Dlaczego zaznaczasz ten wyraz na czerwono? 

Ooooooo!!!!!! 

Następny pożal się Boże NAUKOWIEC, nie ośmieszaj się . Weź kartkę i ołówek i do rana napisz DWA teksty , ale po Tysiąc razy. 

,,NIE Z CZASOWNIKAMI PISZEMY ROZDZIELNIE'' i drugi ,,NIE Z PRZYMIOTNIKAMI PISZEMY ŁĄCZNIE''

SPOŻYWAĆ to czasownik , a PIJĄCY to przymiotnik 

TERAZ INNI BĘDĄ CIEBIE WYŚMIEWAĆ 

56 minut temu, ona.91 napisał:

,,NIE Z CZASOWNIKAMI PISZEMY ROZDZIELNIE'' i drugi ,,NIE Z PRZYMIOTNIKAMI PISZEMY ŁĄCZNIE''

SPOŻYWAĆ to czasownik , a PIJĄCY to przymiotnik 

TERAZ INNI BĘDĄ CIEBIE WYŚMIEWAĆ 

Mylisz się . Zamiast nadymać się ignorancją, staraj się zrozumieć swój błąd.  Pojmij, że spożywać to rzeczownik a nie czasownik. Dlatego piszemy łącznie. Ile ty masz lat? Dobrze , że Wojciech  tego nie widzi, nawet nie wie co go ominęło...Ty nawet nie rozróżniasz części mowy.  Jesteś nieuk i zupełnie niepotrzebnie się nadymasz pychą ,  nie mając racji.

Edited by Azirik

Po pierwsze: Bardzo NIEŁADNIE pytać kobietę o wiek. ale rocznik jest w nicku. (może dodawać i odejmować potrafisz?)

Po drugie: SPOŻYWAĆ to bezokolicznik , czyli forma czasownika. co robi? spożywa (proste, prawda?)

I nie pogrążaj się GENIUSZU, być może kiedyś grałeś w piłkę w klubie POLONIA, ale to NIE ZNACZY , że jesteś polonistą. Gdyby te brednie  NIE DAJ Bóg , przeczytali Panowie: Bralczyk i Miodek to dwa samobójstwa gwarantowane. Idź do szkoły dzieciątko i ucz się pilnie , bo nie znasz elementarnych pojęć. 

Po trzecie : NIE NADYMAM się ignorancją (Twoje), tylko grzecznie zwróciłam uwagę, bo robisz z Siebie pośmiewisko i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Jeżeli nie umiałeś przyznać się do błędu , to mogłeś napisać , że to był żart i byłoby po sprawie.

5 godzin temu, ona.91 napisał:

Po drugie: SPOŻYWAĆ to bezokolicznik , czyli forma czasownika. co robi? spożywa (proste, prawda?)

Ale nudzisz.  Sprawdź sobie jak piszemy rzeczownik niespożywanie,  Jest to rzeczownik rodzaj nijaki od czasownika nie spożywać.

Dlatego , niepożywanie piszemy łącznie , i nigdy nie będzie wyświetlane na czerwono, ponieważ nie jest to błąd.  Niech no tylko Adul wstanie, ale będzie miał ubaw. Za moich czasów uczono, że rzeczownik jest odmienna częścią mowy , dlatego  piszemy zazwyczaj razem, np. „niesława”.

Dlaczego ignorujesz zasady poprawnej pisowni i nie uwzględniasz, że zasada ta  dotyczy również rzeczowników podchodzących od czasowników?

Dla przykładu nieliczenie, niespożywanie ( nieuleganie wpływom) itd

Nawet jak nie pojmujesz zasad pisowni, to powinnaś rozróżniać i przynajmniej zastanowić się nad

1  nie spożywać , a nie spożywanie piszemy inaczej ( nie chce mnie się wyjaśniać dlaczego)

2 dlaczego niepożywanie nie wyświetla się na czerwono?

Coś jeszcze dziecko?

1 Ja tez mogę napisać Azor 99 i nie ma żadnej obiektywnej przyczyny , że wskazuje to rok urodzenia. 

Jaki to ma związek z liczeniem lub wytykanie komuś , że nie umie liczyć?

I kto robi z siebie pośmiewisko?

Ja już wstałem i zapisałem się na turniej. Stach, popatrz, popatrz, jakie te małolaty  się cwane zrobiły!  Ledwie od cyca odeszły, a już ośmielają się  zwracać Jego błyskotliwości uwagę.  Dlaczego tak się dzieje?  Oczywiście dlatego, ponieważ  dobrze wiedzą, że mam przedni nastrój. Załatwiłem bandę oszukańczych chuliganów,m a jej samej nieźle zalazłem za skórę - to dobrze.

I wy tak całą noc deliberujecie nad pisownią nie z różnymi częściami mowy? W nocy robi się co innego ( pod kołderką)  Jak widzę, co wy robicie, to mnie się smutno w majtkach robi.

Ja myślę, że ona coś do mnie czuje, co jednocześnie trochę mnie  przeraża, bo okazuje się , że jestem dla niej bardziej kompulsywny, aniżeli siła jej własnych słów. Chociaż sama przyznała , że pisanie ze mną  ( nie mylić „zemną”  tudzież  nie mylić, wyrażenia  z niemylić, gdyż   wyrażenie , nie mylić łącznie jest forma błędną) , to teraz już o dziwo znalazła  sensowność, aby do mnie napisać. Ciekawe co zrobi gdy zaczniemy pisać na poważniejsze pytania, w której żadne zasady pisowni nikomu nie pomogą. Wtedy potrzebna będzie mądrość.  ( Nawiasem , teraz pojmuję dlaczego administracja tak mało pisze.)

Ona 91 czy mógłbym zapytać ile masz lat? Chodzi mnie jedynie o to, abym wiedział w jaki sposób mogę do ciebie formułować trudność pytań. 

_____________________________________________________________________________________________

Jeżeli zadowolisz mój umysł poprawnymi odpowiedziami na moje pytania, to zwroty grzecznościowe będę pisał poprawnie, czyli z wielkiej litery.  A to jest dużo.  

Obiecuję równoważyć pytania stosowne do twojego wieku. 

Edited by Adullek

O.K wybrnąłeś, autor  użył rzeczownika  odczasownikowego ,  zwracam honor. Natomiast pozostaje NIE z przymiotnikiem, oraz   Crescendo. Nie odpisuj sam sobie , bo wszyscy doskonale wiedzą , że Azirik i Adullek to jedna osoba 

• Like 2

45 minut temu, ona.91 napisał:

O.K wybrnąłeś, autor  użył rzeczownika  odczasownikowego ,  zwracam honor. Natomiast pozostaje NIE z przymiotnikiem, oraz   Crescendo. Nie odpisuj sam sobie , bo wszyscy doskonale wiedzą , że Azirik i Adullek to jedna osoba 

Nie przejmuj się zasadami pisowni, gdyż ani Stanisław, ani ja Wojciech nie jesteśmy nauczycielami, jesteśmy odrębnymi osobami. A nawet nauczyciele mają problemy z poprawną formą pisowni nie z różnymi częściami mowy. Pamiętam jak dziś, we wszystkich klasach szkoły podstawowej- to był hit!  Pamiętaj że mamy możliwość grania na swoich kontach i nie ma w tym nic nowego, ponieważ często się zdarza  , że nawet na jednym kącie gra kilka osób, ponieważ gra jest czasochłonna.  To w związku z tym , rzetelność wymaga , aby się podpisać , gdy używamy innego konta.  Na tym koncie grają jedynie trzy odrębne osoby, ( w tym ja , które inaczej myślą, mają inną wiedzę, poglądy, przekonania , wiek, płeć, wygląd, i całe doświadczenie życiowe ) ale ponieważ jestem świadomy waszego utożsamienia z Wojciechem- czyli ze mną , zaproponowałem , aby nikt inny z niego nie pisał. Czy rozumiesz teraz? Nie ma też sensu tego ukrywać. Tak musi być, gdyż robienie ventu więcej niż na jednym koncie jest ( dla mnie )  nonsensem, dlatego własnie pozwalam innym robić za mnie to czy tamto, kiedy mają na to ochotę lub kiedy ja nie mam ochoty grać.  

A tak w ogóle, nie odebrałaś mnie honoru. Dzieje się tak dlatego, ponieważ  honor leży gdzie indziej, na pewno nie znajduje zastosowania w zasadach poprawnej pisowni. Cała istota człowieczeństwa to złudzenie, gdyż jeżeli nawet zakładamy pojęcie CZŁOWIECZEŃSTWO - to już  w tym momencie myślimy ideologicznie. Oczywiście jak chcesz i potrafisz , to możesz to starać się  uzasadnić. ( a nawet udowodnić ten fakt ) Tymczasem ja dalej świętuje i zostało mnie jeszcze pół butelki rumu i nalewka z aronii na spirytusie. ( Jedyna osobą, która może odebrać mnie honor jestem ja sam. ) 

*Nie uwzględniasz tez faktu, że istnieje możliwość pomyłki, to znaczy myśląc że jestem na swoim koncie nieopatrznie pisze z innego. Nie jest to żaden dowód na jedną osobowość, lecz zwykła nieuwaga. Musisz to wszystko uwzględniać , wszyscy wiedzą tyle ile zdecydowałem się napisać o tym. 

Edited by Adullek
  • Like 1

57 minut temu, Adullek napisał:

Pamiętam jak dziś, we wszystkich klasach szkoły podstawowej- to był hit! 

A dlaczego w szkole to był taki hit?

Pół nocy siedziałem, aby ona91 zrozumiała  jak niestosowne są te uwagi, które zawierają błąd. Ileż trudu musiałem sobie zadać, aby w prosty sposób wytłumaczyć zasady poprawnej pisowni. Teraz ona91  Wojciechowi zwraca honor.  Ależ drastycznie wpadła we własne sidła.  Poprzez dobrowolne przyznanie się do błędu przynajmniej zachowała (( moralność )) i za to przyznaje jej plusa. Choć po przeczytaniu ostatniego wątku, obawiam się, że słowo "moralność"  również jest pojęciem ideologicznym, a co najgorsze, że  nie potrafię tego uzasadnić, bo to nie moja liga.

Cytat

się zdarza  , że nawet na jednym kącie gra kilka osób, ponieważ gra jest czasochłonna.

Adullek vel Azirik , zaraz pójdziesz do KĄTA, klęczeć na grochu. Gramy na KONCIE i w banku też mamy KONTO :o)

Adullek i Azirik używają jednego komputera ??? Na zrzutach ekranowych widać: że jest to win XP, używają tego samego programu do zrzutów ekranu i co jest najciekawsze używają tej samej licencji. Przypadek ??? WOJO-SV3H6YGQEZ . Na obu zrzutach jest  winamp z muzyką tego samego gatunku (jakieś dziwne disco) Dodatkowo na zrzucie Azirika są odpalone dwie przeglądarki , z grą na ryby. (to też ciekawe)

44 minuty temu, Adullek napisał:

( Jedyna osobą, która może odebrać mnie honor jestem ja sam. ) 

Adullek i Azirik używają pełnej  formy, celownika , zaimka osobowego JA (mnie/mi) dziś to rzadkość, zewsząd słychać ,,MI''    Cóż, przyzwyczajeń się nie zmienia. Specjalista, po pisowni czy sposobie wysławiania może rozpoznać różne rzeczy. Ja rozpoznaję tylko Warszawiaków , wyraz mrugać ma w W-wie dwie formy mrugać - istoty żywe oraz mrygać np. żarówka  

*Na podstawie, zrzutu Azirika, w którym jest na 16 miejscu rankingu turniejów(23 maja) i zrzutu Adullka z e-mail'em (22 września)

Aha, prawdopodobieństwo wygrania rankingu 1vs1 wynosi: 1/2 możesz tylko wygrać , albo tylko przegrać :D

• Like 2

ona91

Przecież PISAŁEM , że gramy na tym samym komputerze . Dlaczego udowadniasz, to co  już wcześniej pisałem? Przecież, zawsze jest jak piszę.   Aż tak nierozumna jesteś? Czy ( co nie daj Boże) masz glejaka wielopostaciowego, który po prostu wżera  ci się w mózg , pozbawiając ciebie abstrakcyjnego myślenia i właściwej percepcji, z tego o czym mowa. 

Widzę że unikasz tematów, z tego co istotne, a koncentrujesz się na tym co NIEISTOTNE . Dlaczego tak  jest?

Powtórzę; wskaż i uzasadnij dlaczego człowieczeństwo jest pojęciem ideologicznym?  Jeżeli oczywiście potrafisz.

8 godzin temu, ona.91 napisał:

Adullek i Azirik używają pełnej  formy, celownika , zaimka osobowego JA (mnie/mi) dziś to rzadkość, zewsząd słychać ,,MI''    Cóż, przyzwyczajeń się nie zmienia.

Bzdura! W mojej rodzinie, także  koledzy z rywalizacji sportowych również zawsze używają tej formy celownika , zaimka ( mnie). Wcale nie jest to rzadkość. To jest rzadkość w środowiskach , których TY się obracasz. Natura spekulantki , która łyknęła nieco zasad poprawnej pisowni okazuję się być niezwykle szkodliwa. 

12 godzin temu, Adullek napisał:

Ledwie od cyca odeszły, a już ośmielają się  zwracać Jego błyskotliwości uwagę.  

Do tego celowo używam , trzeciej osoby , czyli jest to ewidentny błąd pisowni, który W OGÓLE  nie byłaś łaskawa nawet zauważyć  ty WIELKA 

PRZEMĄDRZAŁA  ZNAWCZYNI - byle idiota by zauważył.  Właśnie używanie trzeciej osoby czyni mnie kimś szczególnym i wyjątkowym, gdyż nikt nie pisze w ten sposób. ( A NIE JAKIŚ ŚMIESZNY ZAIMEK) Tyle, że nie jesteś zbyt bystra, jak na mój gust, ABY NA TO WPAŚĆ raczej przemądrzała. Jednak, jakoś nie mogę powiedzieć , że czuje się zawiedziony. 

A ty - ona bez ogona - jesteś człowiekiem wyższym , czy niższym?  Czy sama się przyznasz, czy mam się tym zająć?  Jak to jest? 

Edited by Adullek
  • Like 1

8 godzin temu, ona.91 napisał:

Adullek vel Azirik , zaraz pójdziesz do KĄTA, klęczeć na grochu. Gramy na KONCIE i w banku też mamy KONTO :o)

Adullek i Azirik używają jednego komputera ??? Na zrzutach ekranowych widać: że jest to win XP, używają tego samego programu do zrzutów ekranu i co jest najciekawsze używają tej samej licencji. Przypadek ???

A czy na tych zrzutach ekranów można stwierdzić  długość końcówek kopulacyjnych?

Wojciech ja idę spać, a jutro jak wrócę, to  chętnie poczytam co nowego wymyśliliście. 

Ona , a kto był pierwszy : adul czy azor?

adullek vel azirik (mniejszych liter nie ma dla zobrazowania twojej karykatury człowieka)  

,,Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji''

Choć nie wiem czy dla kogoś ze sfer gdzie piersi nazywa się  cycem , będzie to zrozumiałe, dewiancie z zachwianą równowaga osobowości. 
Przeczytaj , Art 33 Konstytucji RP , za to zostałeś ukarany ,  ja to zgłosiłam. abnegacie umysłowy!!!
 jesteś jedynym ( nie wiem co tu wpisać bo nie ma takiego określenia ) na świecie którego IQ zawiera się w granicach cosinusa.
Zdrowia nie życzę , ty jedź do Holandii,  

14 godzin temu, Adullek napisał:

Do tego celowo używam , trzeciej osoby , czyli jest to ewidentny błąd pisowni, który W OGÓLE  nie byłaś łaskawa nawet zauważyć  ty WIELKA 

PRZEMĄDRZAŁA  ZNAWCZYNI - byle idiota by zauważył. 

Ona sama nazywa się "pierwszą",  choć cała jej działalność  skupia się na nieudolnych próbach udowodnienia nam oszustwa (chyba nic innego nie potrafi.)  Najprawdopodobniej to jest  jakiś  oszust, który ma nieźle nabite konta w grze przez ustawki , oszukiwanie , wyrafinowanie i próbuję zrównać nas do swego sposobu myślenia. Tymczasem nie sposób wykazać nam oszustwa, ponieważ wszystkie banknoty zostały zdobyte UCZCIWIE  przez wykonywanie eventów.  Dobrze dzieje się , że trąbisz w wielu wątkach chyba już sławne motto "ani jeden banknot na lewo".

2  Nie do końca rozumie zasady polskiej pisowni, a pomimo to ujada ( co potwierdza cytat, który został tu przez tego osobnika wklejony)

3  Wkleja niezbyt interesujące aforyzmy, które nieudolnie próbuje zasugerować oponentom .

4 Pomimo wklejania , tego na co nie stać jej samej ( lub jego ) nie potrafi rozmawiać na rzeczy istotne, twórcze, filozoficzne ,  wzniosłe, przyjemne, konstruktywne.

Jak wytłumaczyć , że nie chce podjąć takowej dyskusji? 

Mnie się wydaje, że powinna poddać swoje konta do lustracji , bo nie wiemy nawet czy to czasem nie jest jakieś lewe konto oszusta z nabitymi levelami?

Cytat

4 Pomimo wklejania , tego na co nie stać jej samej ( lub jego ) nie potrafi rozmawiać na rzeczy istotne, twórcze, filozoficzne ,  wzniosłe, przyjemne, konstruktywne.

Jak podjąć dyskusję z czymś, co przypłynęło TUTAJ rynsztokiem  , umiesz tylko pluć jadem i obrażać innych. To jest forum gry na ryby , a dyskusja odbiega od tematu na tyle , że można ją zamknąć.   

ja.png

• Like 1

5 godzin temu, Azirik napisał:

Mnie się wydaje, że powinna poddać swoje konta do lustracji , bo nie wiemy nawet czy to czasem nie jest jakieś lewe konto oszusta z nabitymi levelami?

Bardzo prosto. Próby udowodnienia nam oszukiwania to  J E D Y N I E   K O M PE N S A C J A  tego, że gdyby podjęła się merytorycznej  i zasugerowanej przeze mnie dyskusji,  to automatycznie taka sytuacja mogłaby ZAZNACZAM mogłaby obnażyć jej patologię myślenia. Innymi słowy , musi unikać takich rozmów , bo dobrze wie, że  nie chciałaby się kompromitować tym, czym kompromituje się pospolity człowiek. 

2 godziny temu, ona.91 napisał:

Jak podjąć dyskusję z czymś, co przypłynęło TUTAJ rynsztokiem  , umiesz tylko pluć jadem i obrażać innych. To jest forum gry na ryby , a dyskusja odbiega od tematu na tyle , że można ją zamknąć.   

Można podjąć bardzo prosto , gdyż temat został kilka razy zasugerowany.  Zrozum, nie ty decydujesz o zamknięciu tematu, a JA , choćby dlatego, że jestem autorem wątku. Jesteś ( trzeba to uczciwie przyznać ) wyjątkową hipokrytką . Ponieważ wczoraj , znaczy chyba dwie noce temu braliście się "za łby" o jakieś dwa wyrażenia z czego jedno było napisane właściwie , a drugie błędnie , a dziś ZAUWAŻASZ , że temat nadaje się do zamknięcia, ponieważ  twoja infantylizująca dygresja na temat mojej poprawnej pisowni nie z różnymi częściami mowy sięgnęła ,  aż do dziesiątego kręgu infernalnego.  ( Oczywiście błąd podkreślony na czerwono- a jak! ) 

Teraz ta krótka pozytywniejsza część. 

Dobrze się stało, że wkleiłaś ten screen , ponieważ teraz wiemy, że taka osoba istnieje i ponad wszelką wątpliwość nie ma nabitego konta, które mogłoby sugerować o różnego rodzaju oszustwach.  Za wykonanie screenu w górę +1   Sądzę , że Stachu użył tutaj przenośni lub sarkazmu ale ...?

Teraz przechodzę do kontynuacji admonicji. 

Dyskusji merytorycznej ( nawet teoretycznie)  również nie chcesz się podjąć , którą można zacząć choćby stosownym uzasadnieniem własnego stanowiska, dla kwestii nabitych kont w grze, o których wie pewna grupa graczy.  Dlatego prędzej chyba zdechnę ze starości , niż się tego doczekam, a to trudne nie jest.  Idąc dalej, jeśli zrobisz ten krok, to raczej nie kwalifikuje się pod  dalszą krytykę, ponieważ , to twoje subiektywne stanowisko. Tym bardziej jeżeli wyrazisz je względnie inteligentnie. 

Pomogę : 

Uważam że lustracja nabitych kont w grze potrzebna jest , ponieważ.. ( tutaj najistotniejsze, uzasadnienie)   lub 

Uważam że lustracja nabitych kont niepotrzebna jest, ponieważ ...( uzasadnienie) 

Edited by Adullek
  • Like 1

19 godzin temu, ona.91 napisał:

adullek vel azirik (mniejszych liter nie ma dla zobrazowania twojej karykatury człowieka)  

Choć nie wiem czy dla kogoś ze sfer gdzie piersi nazywa się  cycem , będzie to zrozumiałe, dewiancie z zachwianą równowaga osobowości. 

Zachwianie osobowości czy  złudzenie osobowości ?

Cycki, piersi  nie nazywa się w ten sposób. Tym bardziej jest to żenujące, gdy wysławia się w ten niechlujny sposób rzekoma kobieta, która użyła tego wyrażenia, aby poprawiać Wojciecha- a która nie wie , że właściwym określeniem dla słowa "piersi"   jest wyrażenie  "gruczoły mlekowe".  W moim towarzystwie słowo m cycki, piersi jest ordynarne i zdrożne.  Zwrot użyty był w moją stronę, jako do mężczyzny. To po drugie. Proszę zachowywać precyzyjne określenie, kiedy już decydujesz się kogoś poprawiać.

Dziękuję.

adullek vel azirik , twój mózg jest wielkości orzecha laskowego (spuchł), a jego pojedynczy zwój się przepalił . 

Gruczoł mlekowy jest częścią kobiecej piersi ignorancie umysłowy, twój pomysł to tak jak nazwanie głowy (precyzyjnie) okiem , ale jednym, bo tobie nic tam się więcej nie zmieści.    Nie mierz wszystkich swoją miarą i przestań pić to owcze mleko , bo baran wychodzi z ciebie bez niego.

Ona ryszika vel dwa cyce

Więcej pokory, kiedy docent Azor słusznie zauważył prawidłową nazwę. Gruczoł mlekowy nazywany jest w ten sposób, aby wskazać na jego funkcję. Czy w ogóle rozumiesz w czym rzecz?  A jaką funkcje mają cyce?  Tak więc nie machaj gruczołami mlekowymi, bo mleko rozlejesz i czym nakarmisz swoje młode o podobnej genetycznie strukturze skażenia mózgowego. To ja się teraz pytam : mocą wychowania czy gruczołami mlekowymi? ( Podobną argumentacje możesz zastosować dla słowa siusiak.) 

Gruczoły mlekowe nie posiadasz dla siebie ,  tylko po to , aby twój gatunek przetrwał. Świadomość ta , nie jest dla mnie argumentem dla powstania satysfakcji,  kiedy widzę, jak rozprzestrzenia się populacja nieszlachetna i prymitywna.

Skoro zrobiłaś 13 TYGODNIOWYCH RANKINGÓW POJEDYNKÓW  -  13 x 35 pojedynków = 455 pojedynków.  Dlaczego masz 234 pojedynki wygrane? 

13 tygodniówek.jpg234.jpg

• Like 1

Dlaczego znów kłamiesz !!! oszuście, mam wygranych ponad 700 pojedynków. Ja pokazałam obydwa twoje pucharki za zwycięstwa czyli 36+2. Kłamstwo ma krótkie nogi na dole masz dwa screeny potwierdzające moje słowa. Jest tak jak w ostatniej sentencji ty nie szukasz prawdy , ani sprawiedliwości ty szukasz satysfakcji , ale jej nie dostaniesz. 

ona1.jpg

ona2.jpg

Azirik:

,,Adul, a może już piłeś  jak to pisałeś z  "wielkiej radości"?   Napisz co piłeś, bo na klubowym nie odpisujesz.''

Adullek:

,,Nie przejmuj się zasadami pisowni, gdyż ani Stanisław, ani ja Wojciech nie jesteśmy nauczycielami, jesteśmy odrębnymi osobami.'' 

Adullek:

,,Przecież PISAŁEM , że gramy na tym samym komputerze . Dlaczego udowadniasz, to co  już wcześniej pisałem?''

Znam  kilka osób , które wspólnie używają jednego komputera , ale nigdy bym nie wpadła na pomysł , że do komunikacji miedzy sobą używają czatu klubowego gry ,, let's fish'' .Nie wiem w co pogrywasz , ale to jest chore !!!

Możliwości , zatem mamy dwie 

1 Jesteś hipokrytą , oszukiwałeś w rankingu 1vs1 (azirik i adulek to jedna osoba) 

2 azirik (stanisław) , jest idiotą , bo jak wojciech miał mu odpowiedzieć skoro to on używał komputera 

A tak na marginesie to śmierdzi mi to graczem ,,BAJZEL'' wszyscy dobrze pamiętają jak sam do siebie pisał na czacie 

Pojawia się możliwość trzecia:  zaraz ciebie zgłoszę za obrażanie Stanisława. 

Stachu zobacz z jaką szybkością broni się Ona ryszika , gdy sama jest zaatakowana.   

25 minut temu, ona.91 napisał:

Znam  kilka osób , które wspólnie używają jednego komputera , ale nigdy bym nie wpadła na pomysł , że do komunikacji miedzy sobą używają czatu klubowego gry ,, let's fish'' .Nie wiem w co pogrywasz , ale to jest chore !!!

Owszem możemy używać klubowego do komunikacji,  ale jak gramy oddzielnie, czyli na oddzielnych komputerach , wtedy wykorzystujemy  czat klubowy. Na ogół jednak robimy zwykłą zmianę, gdyż są jeszcze inne osoby, a ten komputer jest niezawodny i bardzo szybki. ( Do czasu gdy się zepsuje ) Teraz już rozumiesz ? Czy za trudne?  

PS

Zanim wysłałem wiadomość sprawdziłem analitycznie całe twoje konto. Wiem że robiłaś pojedynki będąc w  różnych państwach lub może jakoś to obeszłaś metodą hakerską  itd Jednak milutko jest patrzeć jak sama się tłumaczysz, broniąc swoich racji. Nieprawdaż?  

ona 91

W kwestii pojedynków , to nie będziecie mieli problemów , bo administracja wie, że niemal wszyscy oszukujecie. ( Poza mną i kilkoma uczciwszymi osobami)  Z czego Ty najwięcej oszukujesz w pojedynkach i nie wiadomo ile banknotów uzyskałaś w ten sposób drogą haniebnego oszustwa.  Oczywiście jak zdecydujemy się ruszyć ta kwestię, ale wszystko na to wskazuje że będziemy dalej udoskonalać grę. I nie nazywaj mnie idiotą, ty podejrzana oszustko pojedynkowa. ( A niedługo pewnie udowodniona)

Możesz się sama przyznać. Czy oszukiwałaś w pojedynkach? Czy sami mamy znaleźć konto z którym je robiłaś? ( i robisz dalej) 

• Like 1

Tak , oczywiście  jesteś bardziej święty niż papież , Dlaczego na koncie azirik do sześciokrotnego wygrania rankingu potrzebowałeś , aż 590 wygranych , a na koncie adullek do jednorazowej wygranej potrzebne ci było tylko 38 CUDOTWÓRCA???  , po wodzie tez chodzisz ??? po prostu niebywałe, jesteś geniuszem.  Sama widziałam na twoim screenie dwie odpalone przeglądarki z grą let's fish oszuście . Szambo zamiast mózgu !!! Sam odpowiedz , jak można nazwać kogoś kto oczekuje odpowiedzi na czacie jeżeli wie , że drugiej strony tam być nie może , gdyż używają jednego komputera. Ty masz rozdwojenie jaźni idź się leczyć.

Na tym koniec , bo nie jestem w stanie polemizować z czymś co jest na poziomie intelektualnym niższym od robaka 

• Like 1

50 minut temu, Azirik napisał:

Oczywiście jak zdecydujemy się ruszyć ta kwestię, ale wszystko na to wskazuje że będziemy dalej udoskonalać grę. I nie nazywaj mnie idiotą, ty podejrzana oszustko pojedynkowa. ( A niedługo pewnie udowodniona)

Dokładnie jak ,,BAJZEL'' tamten też się podawał za administratora i wszystkich blokował