Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Wyłapywacz bociarzy

SZYBKIE ZDOBYWANIE LVL

Recommended Posts

Witam. Z wielkim zainteresowaniem obserwowałem gracza HIENA z klubu arcymistrzowie jak w ostatni poniedziałek przeskoczył w krótkim czasie z 249lvl na 315lvl. Wiem, że był naliczany exp x2 i też próbowałem na swoim koncie używając maksymalnych dostępnych bonusów na moim poziomie i stwierdzam, że jest to niewykonalne uczciwą grą. Proszę o zbadanie sprawy i wyciągnięcie konsekwencji z oszusta, ponieważ ta gra przestaje być atrakcyjna jak się patrzy na takie sytuacje. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź w jaki sposób gracz HIENA nabił tak szybko lvl 

Prawdopodobnie jest to możliwe. Odpalasz Cheat Engine z odpowiednim skryptem i cały dzień ciśniesz z maksymalnymi bonusami doświadczenie. Nazajutrz przyjmujesz na klatę okrutną karę od suportu... ban na 24 godziny, jedziesz na realne ryby a po powrocie masz już legalnie rangę wyżej :)

dzień dobry Wszystkim.Proszę mamy kolejny raz słynnego gracza Norbi Posejdon złapanego na oszustwie.Jak wiadomo każdego gracza można wyzwać na pojedynek towarzyski,ale nie można gdy ten gracz zostaje zawieszony za złamanie zasad gry np.używanie niedozwolonego oprogramowania .Ten niby mistrz już nie pierwszy raz zostaje zawieszony,a ja proponuję dla administracji by mu zresetować konto nic nie oddając to może będzie to przestroga dla innych ,niżej dołączam screen .Norbert ciekawe co tym razem wymyślisz na swoją obronę??xD

oszust z gry.png

35 minut temu, crazyfrog napisał:

gracza Norbi Posejdon złapanego na oszustwie

Posłuchaj jeszcze raz tak napiszesz to dostaniesz wezwanie do sądu. Nie będę się tłumaczył, dostałeś odpowiedź od moderatora, że nie jestem zablokowany i mnie nie obrażaj. Czekam na publiczne przeprosiny

Edited by NORBI_POSEJDON

no jak ktoś napisał powyżej oczywiście dokładnie tak jest - odpowiedni skrypt i jazda. Potem delikatny ban na 24 czy 48 godzin ale ....kilkanaście lv poszło w górę więc gra jest warta świeczki. Na FB najlepsze skoki widać na naprawdę wysokich lv. Przykładowo o godzinie 00:00 startuje Exp x 2 a o godzinie 7 rano gracz ma już 6 poziomów wyżej....małe ale jest takie, że skacze z 368 na 374....

Ale karuzela oszustw, bugów kręci się dalej :)

Rennard jak jesteś to może wytłumaczysz dla czego tak jest ze jednego gracza mogę wyzwać na pojedynek a drugiego nie??czemu jeden może zmienić nick a drugi nie??mi jakoś ,,1''wstawiliście ,a może też bym chciał zmienić sobie nick??!!co w grze są równi i równiejsi??ja nie płace i nie zamierzam,widać tylko Ci co Wam $$ pchają są szczególnie traktowani

tak dla sprostowania całego zamieszania wokół mojej osoby to wyjaśniam wszystkim graczom z gry i użytkownikom Forum  że konto NORBI_POSEJDON z gry Na ryby lets fish jest moim kontem zaś na Forum gry jetem tylko pod Nickiem ZŁY_POSEJDON z NzN reszta użytkowników przypisująca sobie mój login z gry to osoby nie związane z tym kontem ani z moja osobą

Dziękuję i pozdrawiam

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

6 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

tak dla sprostowania całego zamieszania wokół mojej osoby to wyjaśniam wszystkim graczom z gry i użytkownikom Forum  że konto NORBI_POSEJDON z gry Na ryby lets fish jest moim kontem zaś na Forum gry jetem tylko pod Nickiem ZŁY_POSEJDON z NzN reszta użytkowników przypisująca sobie mój login z gry to osoby nie związane z tym kontem ani z moja osobą

Dziękuję i pozdrawiam

Tak,  tak.  Teraz tylko napisz, że NIE  grałeś w klubie ( choć raczej powinno być zbiegowisko)  paranormalani i że zawsze grałeś uczciwie - tak jak ja....

Napisz, że nie nabiłeś swego konta przez ustawki i oszustwa, lecz zdobyłeś je samodzielnie i uczciwie - tak jak ja. 

Teraz gdy już jest po ptakach, powinieneś się uczciwie przyznać , ile banknotów zyskałeś przez oszustwo lub ustawki - jak wolisz. 12, 16, 20 , 40 tysięcy? Czy więcej?

Jaką przyjemność daje świadomy wybór drogi oszustwa jako rodzaj gry, gdy już wszyscy o tym wiedzą? 

Sam chyba rozumiesz, że Jeszcze trzeba wprowadzić wiele istotnych zmian w grze, aby stworzyć możliwość równorzędnej gry.  Mam tu na myśli i porządne i przyzwoite kluby jak Klif, aby zaszli wyżej na równych zasadach.  Klub Konger będzie kiedyś bardzo silnym klubem. Ty jeszcze tego nie wiesz, ale tak będzie. 

Dziękuję i pozdrawiam uczciwe kluby. 

Dnia 3.10.2016 at 16:14, crazyfrog napisał:

to Przepraszam bo zawsze tak było  w przypadku kogoś złapania na oszustwie,a sądem to nie strasz:)

Ciekawe co ten oszust powiedziałby w sądzie? Może to, że  jego ZA PRZEPROSZENIEM  "klub"  stał się pośmiewiskiem całego Lets Fish? 

Dzięki mojej interwencji wszyscy- 10 mln graczy dowiedziało się  ( jak jest inaczej, to Administracje proszę o poprawienie liczby graczy)  że wybrali drogę oszustwa

- co istotne : JAKO WARUNEK ICH GRY. 

CZARNY KOŃ TEŻ  ZACZĄŁ  OSZUKIWAĆ,  BO ZNUDZIŁO SIĘ OLIGARCHII  OFICERÓW  PŁACENIE ZA GRĘ, TRZEBA JESZCZE  BYŁO  SZERZYĆ PATOLOGIĘ NIEUCZCIWEJ GRY, ABY TYM BARDZIEJ WYPACZAĆ ZASADY ZDROWEGO RANKINGU WEWNĘTRZNEGO W KLUBIE. ( Stąd kluby śmietnikowe) 

Konstatacja :

To niej JA , nie szlachetny Sławenty ich upokorzył, zrobili to oni sami,  przez swoje działanie. Przez działanie kochane dzieci poznajemy , że ktoś jest złodziejem, mordercą, lekarzem, oszustem , śmieciem,  CZY SZPIEGIEM  itd.   My natomiast wskazaliśmy na ich działanie , aby każdy wiedział jaką drogę SAMI wybrali. PARANORMALNI ORAZ CZARNY KOŃ  

- Po Co to ukrywać? A najbardziej komiczne jest to, że konik na patykach , nie załapał się , to znaczy nie zdążył się nachapać banknotami w wyniku ustawek. PROSZĘ NIE ZAPOMINAĆ  JAKĄ DROGĘ OBRAŁ KLUB CZARNY KOŃ - PRZEZ TO STRACIŁ CAŁY PRESTIŻ  

( Stare burzliwe , zwaśnione, religijne forum się przypomina....) 

Wojciech 

Drogi Adullku

w związku z wielokrotnymi wpisami że jestem oszustem wystąpiłem do Sądu z pismem o publiczne znieważanie mnie jak i innych graczy . Mam wszystkie twoje wpisy * jako dowód *w których znieważasz moją osobę jak innych graczy , którzy dołączyli do zbiorowego pozwu.

Zniewaga> przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem, oszustem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.

Także spotkamy się kolego w Sądzie i nie będzie to wirtualna rozprawa . 

Już ci to raz napisałem ale napiszę ci jeszcze raz

Sprawa jest w toku także wszystkie twoje dodatkowe wpisy ze znieważaniem mojej osoby są na bieżąco dostarczane do prokuratury

Każde następne nazwanie innego użytkownika oszustem itp. będzie karane blokadą możliwości wypowiedzi. Tego typu zgłoszenia proszę przekazywać bezpośrednio do administracji gry. EOT - Rennard

Wpisy tego Adullka czy jak mu tam były zgłaszane a Wy jak zwykle nie zrobiliście z tym nic ! Dalej sobie pisał i wyzywał wszystkich na tym forum bezkarnie ! Co może nic nie doszło? Wpisy były nawet w wątkach z prośbą o zablokowanie tego użytkownika ! Prośbę ponawiam. Proszę zablokować tego użytkownika i usunąć wszystkie jego wpisy ze zniewagami !

16 minut temu, NORBI_POSEJDON napisał:

Wpisy tego Adullka czy jak mu tam były zgłaszane a Wy jak zwykle nie zrobiliście z tym nic ! Dalej sobie pisał i wyzywał wszystkich na tym forum bezkarnie ! Co może nic nie doszło? Wpisy były nawet w wątkach z prośbą o zablokowanie tego użytkownika ! Prośbę ponawiam. Proszę zablokować tego użytkownika i usunąć wszystkie jego wpisy ze zniewagami !

ja proponuję usunąć z forum również twoje wpisy i twoje konto za podawanie się za Posejdona z NzN ,którym nie jesteś.

5 godzin temu, Adullek napisał:

Dzięki mojej interwencji wszyscy- 10 mln graczy dowiedziało się  ( jak jest inaczej, to Administracje proszę o poprawienie liczby graczy)  że wybrali drogę oszustwa

Skąd takie informacje wg mnie graczy jest :

Arcy około 2800 ,Weteran około 7600, Guru około 4100, ....... resztę policz sobie sam stosując dzielenie np. Ty zajmujesz 1730 miejsce w randze i jesteś lepszy od 38,36% graczy, czyli 1730/0,6164 = 2806 graczy w randze (około)

20 godzin temu, Rennard napisał:

Każde następne nazwanie innego użytkownika oszustem itp. będzie karane blokadą możliwości wypowiedzi. Tego typu zgłoszenia proszę przekazywać bezpośrednio do administracji gry. EOT - Rennard

Oj Rennard a jak mam inaczej nazwać gracza, który ma w albumie 6 stron legend powyżej 300 kg ??? Normalnym graczem ?? Super graczem?? No wymyśl coś...bo ja innego określenia niż to, którego zakazałeś nie znam.

A zgłoszenia do supportu można wysyłać....chcesz znać odpowiedz ? Proszę już cytuję - Szanowny graczu na podanym koncie nie stwierdziliśmy nie prawidłowości....fajnie :) 

Kolejne zgłoszenie szybkie wydarzenie i gracz robi w ciągu 15 sekund 400-500 pkt na Zambezi ...na podanym koncie nie stwierdziliśmy nieprawidłowości

Reasumując - grajcie sami skoro tu nie ma tych tzw osz......

Marcin ale tsg nie zalezy na niczym , oprocz kasy . Nie naprawiaja bledow , nie robia nic ku lepszemu .

2 godziny temu, leontsg napisał:

Marcin ale tsg nie zalezy na niczym , oprocz kasy . Nie naprawiaja bledow , nie robia nic ku lepszemu .

takim postępowaniem zdecydowanie im się to nie uda...

event 3 gwiazdki pt Złap rybę na najdurniejszy zestaw

event 2 gwiazdki już ryby po 97-98 pkt do wyłapania

Gracze umieją liczyć i ku chwale TSG mało kto będzie robić eventy. Rywalizacja klubowa też jak widać kwitnie :

Screenshot 2016-10-06 13-39-42.jpg

A to dzisiejsza walka o łowiska na FB. Tylko na Tanganice ktoś gra, pozostałe to tylko pozory walki a reszta bez walki

Wiecie dobrze co decyduje o udziale w walce o takie łowiska.. -u nas w klubie wyszło, że aby mówić o jakiejkolwiek rywalizacji, to może na 2 -3 łowiskach a na każdym innym wystarczy 10 osób z max wędkami za perły lub 10 osób z przyponami za perły i wystarczy, że złapią największe ryby.. No to niech się bawią, a skoro inni i tak są na straconej pozycji, to po co mają brać udział? Gdyby były jakieś profity za miejsca, to może..

37 minut temu, GKar napisał:

Wiecie dobrze co decyduje o udziale w walce o takie łowiska.. -u nas w klubie wyszło, że aby mówić o jakiejkolwiek rywalizacji, to może na 2 -3 łowiskach a na każdym innym wystarczy 10 osób z max wędkami za perły lub 10 osób z przyponami za perły i wystarczy, że złapią największe ryby.. No to niech się bawią, a skoro inni i tak są na straconej pozycji, to po co mają brać udział? Gdyby były jakieś profity za miejsca, to może..

Znam reali Gkar - ale teraz nawet ani super kluby nie wchodzą i nie grają o łowiska ani kluby w których są ludzie z perłowym sprzętem i odpowiednim lv . Bo wszystko i tak sprowadza się do jednego - wydoić gracza niech kupi

• Like 2