Jump to content
Let's Fish Community

Recommended Posts

jak na evencie dzika afryka gracz w amatorach ma zrobić cały event jak maks pkt to 600 orz nie przekroczy 5 poziom. Po co pokazujecie co maja do ugrania arcy???

Zenek słucham Cię.... Max sprzęt w randze czyli spławik 355 z osprzętem do tego, max przypon dostępny w tej randze i max bonus 70/29...i co ryba jestem zasięgu... Otóż nikt na tym kiju nie sięga ryby... Jak wyliczyliscie że to możliwe????? 

Screenshot_2020-03-15-12-03-00-565_air.com.tensquaregames.letsfish.jpg

25 minut temu, Marcin napisał:

Zenek słucham Cię.... Max sprzęt w randze czyli spławik 355 z osprzętem do tego, max przypon dostępny w tej randze i max bonus 70/29...i co ryba jestem zasięgu... Otóż nikt na tym kiju nie sięga ryby... Jak wyliczyliscie że to możliwe????? 

Przecież tam nikt nie liczy takich rzeczy. Po pierwsze o grze wiedzą mniej niż ja o upodobaniach kulinarnych primabaleriny Narodowego Baletu Eskimosów.

A po drugie, oni nie są od pracy i myślenia tylko od liczenia wpływów.  Walą jeden event dla wszystkich i resztę mają gdzieś. Jakiekolwiek rozmowy z nimi nie mają sensu, są totalnie impregnowani i niereformowalni. To już trzeba przez odpowiednie do tego urzędy, lub/i na drodze prawnej załatwiać. 

Wszystko poza monetami w tej grze jest w prosty sposób przeliczalne na realne pieniądze, więc sprawa jest prosta.

A tutaj małe cudo, pisałem o tym w temacie o przynętach na nowe, to nie będę się powtarzał. Tylko jeden screen. Mówi wszystko.

chojność2.png

8 minut temu, lupropibaki napisał:

chojność2.png

No ja jeszcze na spin 210 mam rzucić 775 kg... 

Ale tutaj faktycznie siłka 20 ... Kurde nagroda z górnej półki.... 

Pewnie niedługo robaki i chleb będą w nagrodach za event 😂😂😂

2 minuty temu, Marcin napisał:

Pewnie niedługo robaki i chleb będą w nagrodach za event 😂😂😂

Matko Córko  i Wietnamko !!!

Nie podpowiadaj im takich rzeczy!!! 😉😂

10 minut temu, lupropibaki napisał:

Matko Córko  i Wietnamko !!!

Nie podpowiadaj im takich rzeczy!!! 😉😂

Niestety dawno temu podpowiadałem mistrzostwa globalne... 

Skorzystali z pomysłu po 3 latach chyba... 

Oczywiście wyszło na ich bo ja chciałem aby inne portale powalczyły z Bałkańskimi Karola mi z Fb... Teraz walka wsYstkich portali kto więcej wyda i wygra.. 

Wygrało Tsg...