Jump to content
Let's Fish Community
Zenek

New Fishing Diary - December/January

Recommended Posts

1.zmiany w wydarzeniach Wyzwania mistrzów

Oczywiscie zmiany na gorsze zabrano bankonty utrudniono maksymalnie skonczenie tego ewentu daja do wylosowania zlote zestawy Brawo tsg jest czym sie chwalic

2.obnizka cen magazynów Bezkres oceanu 

Bez komentarza 

3.Dawno zapomniany warsztat starego wędkarza

Oczywiscie znowu okradziony - brak wymiany monet , brak wymiany silek 20% , zabrano mozliwosc zakupu za monety bonusow doswiadczenia Brawo tsg jest czym sie chwalic

4. Czerwcowy sniek Lucek dove

Bez komentarza

5.Co nowego ???

Pewnie kolejna nowosc do płacenia może lvl sprzetu albo coś podobnego nic dobrego napewno Brawo tsg jest czym sie chwalic

Co Nowego?

Az starch pomyslec! ale napewno chodzi  o duza kase dla TSG . Patrzac na to zdjecie I paszport domyslam sie  co to moze byc. Nie bede jednak nic pisal bo przez przypadek moglbym im dac jakis glupi pomysl I wyszloby ze zrobili to na zyczenie graczy.

TSG zanim cokolwiek jednak zrobicie prosze przemyslcie to bo dzieki takim zmianom Tylko tracicie graczy a przykladem na to jest ostatnie 6 miesiecy. Obcinanie nagrod, Gazetki na kontynenty takie eventy jak ten ostatni swiateczny lub beznadziejne promocje nie powoduje ze graczy przybywa tylko wrecz odwrotnie. Kiedys jeszcze bylo mozna samemu decydowac jak sie chce grac I co sie chce kupic a teraz narzucacie ludziom jak maja grac . W nagrodach dajecie takie gazetki jakie wam wygodnie czyli na lowiska 1-7 bo doskonale wiecie ze ludzie juz potrenowali te lowiska. Wasz  Warsztat Starego wedkarza wlasnie takie dawal nagrody a teraz sie zachylstujecie tym ze na nowo powrocil. Tak jak pisalem kiedys to byla gra ktora wymagala troche umiejetnosci teraz tylko portfel sie liczy .Przez lata gra sie rozwijala bez tych udoskonalen I napewno wplywy byly nie mniejsze niz teraz bo gralo o wiele wiecej ludzi. Komu to przeszkadzalo???   Jakis zagorzaly Komunista jest teraz wlascicielem tej gry bo chce sobie wszystkich I wszystko podporzadkowac. Czlowieku to juz nie te czasy!!!! Albo robisz gre z nagrodami w zaleznosci od poniesionego wkladu albo pozegnaj sie z ogromem graczy I pamietaj ze chytry dwa razy traci!!!

Pracujemy nad nową funkcjonalnością, na niespotykaną do tej pory skalę w naszej grze. Funkcjonalność będzie dostępna w ciągu kilku tygodni. Nie możemy zdradzić szczegółów, ale może załączony obrazek pomoże Wam odgadnąć, co to może być -Ostatnio tez pracowaliśvie i co wymyśleliście trenowanie łowisk.Co terazbedziemy trenowac wędki,żyłki amoże waszą głupote.Zobaczymy ile znów graczy stracicieTak gre zrobiliście  że miesiąc niegrasz to wypadasz z gry.Naprawde wasza chciwość na kase niezna granic.Daje jeszcze tej grze góra rok i padnie przez wasza zachłaność,Nikt niebedzie chciał grać w wasze gry bo bedą wiedzieć jacy jesteście zachłanni na pieniadze.,Poprawcie błedy i bugi w grze a nie tylko myslicie jak dalej doić graczy.

Witaj zenku, gdzie nowe łowisko, bo chciałem pare tysięcy wpłacić na szybkie wytrenowanie go ???

No przecież za darmo ci nie wpłace

janiemoge, cicho siedź bo Zenki nie znają się na żartach. Potem będzie "na prośbę graczy".

Właśnie gdzie nowe łowisko łosie albo nawet 2 ??? Chyba programiści zajęci w gimnazjum nie ma czasu pracują nad nową funkcjonalnością na nie spotykana skalę 😀 To przecież każdy wie że i tak to spier.......

W nowych prezentach jedna rybka walentynkowa z SZALONĄ ilością 2-4 punktów!  Z takim bogactwem to chyba ucieknę na Wyspy Tutti Putti i poproszę o azyl ekonomiczny. 

A tak z ciekawości, ułamków się nie dało wstawić? 

3 punkty.png

Robią z graczami co chcą i pękaja ze śmiechu.Niech kupuja pucharek kosztuje przecież tu nic niema za darmo.Dobrze że niezesrali sie z nowym łowiskiem .

to pewnia ta nowosc zeby juz nie zarobic banknotow bo do wyzwan mistrzow trzeba dac z 5000 zeby wygrac 2000 moze to i dobrze szybciej podziekuje TSG za gre , to nie nowa funkcjonalnosc tylko nowa wyjeb.... Zenek wy nadal nie rozumiecie ze zabiliscie ruwalizacje w grze , gdzie pojedynki wyzwaniaz prawdziwego zdarzenia ????

Pracujemy nad nową funkcjonalnością, na niespotykaną do tej pory skalę w naszej grze. Funkcjonalność będzie dostępna w ciągu kilku tygodni

Dnia 13.02.2020 at 13:13, janiemoge napisał:

Witaj zenku, gdzie nowe łowisko, bo chciałem pare tysięcy wpłacić na szybkie wytrenowanie go ???

No przecież za darmo ci nie wpłace

Mistrzostwa w dniach od 20.02.2020 do 23.02.2020 odbędą się na nowym łowisku .

Mówisz i masz :)))))
  •  

Zadużo osób  w tego szmatławca gra to zabierają.Złoszieje z TSG  punkty wiedzy zapomnieliście zabrać,gracze też o to prosili.

Teraz sparafrazuję pewnego bohatera z pewnej polskiej komedii: no TSG, ale wy mnie teraz zaimponowaliście!! 

Tak daleko przesunąć granicę głupoto-chciwości to trzeba mieć wyjątkowe predyspozycje, umownie nazwijmy to "umysłowe". Event  z nowymi rybami zadanymi na UWAGA!!! 125p.(sic!) czyli 11 poziom.

Pomińmy na razie koszt zakupu gazet.

Ale.

Żeby wytrenować rybę na 11 lvl potrzeba 43 godziny i 41 minut. Jednorazowo można trenować 6 ryb. Nowych ryb jest 17. Dzisiaj są 3 nowe ryby. Do północy z soboty na niedzielę trzeba trenować wszystkie bo nie wiadomo jakie pojawią się niedzielę.

Ergo. Trenując normalnie, mamy szansę wytrenować ryby około wtorku. Chyba już po evencie.

No to co nam pozostaje? Oczywiście! Przyspieszyć trenowanie za banknoty.

Jest jeszcze drugie rozwiązanie, przelosować 16 ryb po wytrenowaniu łowiska. Pomijam koszty gazet na łowisko, ale wylosowanie nowych słabo trenowanych do poziomu 11 to trzeba będzie trafić przeliczniki około 1.3 bo mniejsze mogą być za małe. Koszt większy niż przyspieszenie trenowania.

A za to można dostać śmieszne 1100 banknotów i trochę jakichś śmieci szumnie nazwanych NAGRODAMI! 

Wniosek.

A właściwie kilka wniosków.

1. Zdecydowanie oceniacie innych wg siebie  i macie graczy za idiotów i matematycznych imbecyli.

2. Niszczycie tę grę. Pytanie tylko z jakiego powodu.

Czy chcecie ją zlikwidować i uchronić się przed ew. procesami o zwrot pieniędzy za "trwałe" rzeczy kupione przez graczy za realne pieniądze, które po likwidacji gry będą bezużyteczne (vide: perłowe wędki).

Czy prymitywnie żerujecie na uzależnieniu niektórych graczy od tej "gry". Wiedząc, że kilku i tak kupi obie puchary. Kupi bo o wygraniu już od dawna mowy nie ma.

Tak czy owak, dzisiaj przekroczyliście kolejną granicę. I nie jest to powód do dumy.  Co prawda, większość akcji rozdzieliliście między siebie, ale jestem bardzo ciekaw czy pozostali akcjonariusze znają wasz model biznesowy. Szczerze wątpię.

Bez tytułu.png

Edited by lupropibaki

Jest o wiele gorzej na poziomie wielkiego mistrza. To wymaga poziomu 16 ryb.

event prize.jpg

Niezle naprawde niezle jesteście złodziejską szajka.Ciekawe ilu ludzi wyda krocie na pucharek chyba 2000zł starczy.Obyscie sie udławili tą kasa.Wpółczuje graczom co zrobią event na 16lvl.Jesteście żałości te całe TSG z komuniśtą prezesem na czele/.

1 godzinę temu, kat napisał:

Niezle naprawde niezle jesteście złodziejską szajka.Ciekawe ilu ludzi wyda krocie na pucharek chyba 2000zł starczy.Obyscie sie udławili tą kasa.Wpółczuje graczom co zrobią event na 16lvl.Jesteście żałości te całe TSG z komuniśtą prezesem na czele/.

Nawet złodziej nie zarzyna kury znoszącej mu złote jaja. Zaczynam obstawiać, że u tego towarzystwa to nie złodziejstwo, tylko głęboki deficyt umysłowy połączony z megalomanią przekraczającą granice absurdu. Są przekonani o własnym geniuszu i skrajnym debilizmie graczy. A ta gra obecnie to efekt takiego podejścia. 

Zenek złodzieju ciebie to już fantazja ponosi 16 lvl do eventy i nagrody świetne 1500 $ ty się chory człowieku opamiętaj razem z tą szajka zorganizowana z Tsg w ten sposób nie wymosisz większych wpłat ani nie wrócą gracze którzy odeszli 😀 Brawo tsg cisnąć dalej 

3 godziny temu, lodolamacz napisał:

kat jakie 2000 na 16 levl chyba z 5000 minimum zrobia oszolomy typu Willi wels Wlodek Romek to najwieksi mistrze

To niesą mistrzowie bo onI  kupuja pucharKI gdzie tu mistrzostwo.Oby kiedyś TSG zapłaciło za swoja chciwość i wyłudzanie pieniedzy nie na tym grA POLEGA.

7 godzin temu, lupropibaki napisał:

Nawet złodziej nie zarzyna kury znoszącej mu złote jaja. Zaczynam obstawiać, że u tego towarzystwa to nie złodziejstwo, tylko głęboki deficyt umysłowy połączony z megalomanią przekraczającą granice absurdu. Są przekonani o własnym geniuszu i skrajnym debilizmie graczy. A ta gra obecnie to efekt takiego podejścia. 

Ta gra jest gorsza od lichwy.Ja nikogo nie namawiam ale jak tak bedziemy kupowali na jego zyczenie baksy czy te oferty to bedzie myslal ze tak musi byc i nic nie zmieni trzeba by wiecej ludzi co by sie zbuntowali i ani grosza mu nie dali,to może by sie opamietali bo jak nic gracze niezrobią to bedzie coraz gorzej.. z gra.

Czołem wędkarze!

wydarzenie Ryba de Janeiro zawiera jeden dodatkowy próg, który pozwala najlepszym wędkarzom rywalizować o dodatkowe nagrody. W poprzedniej wersji tego wydarzenia za ostatni próg (dziesiąty) wymagający od Was 1950 punktów można było otrzymać 1000 Banknotów,  500 punktów prestiżu, magazyny oraz dodatkowe bonusy.

Obecnie próg ten jest progiem dziewiątym (1950 punktów) i można za niego zdobyć 900 Banknotów, ale aż 1500 punktów prestiżu, nowe, rzadkie magazyny łowiskowe oraz magazyny z ostatnich dziesięciu łowisk. W skład nagrody wchodzi także analogiczny zestaw bonusów. Dodatkowy próg pozwala zdobyć większe nagrody (1250 Banknotów, 5 magazynów łowiskowych i inne), ale wymaga od gracza więcej zaangażowania.

Zmianie uległy także nagrody za ranking tego wydarzenia. Wcześniej za pierwsze miejsce w rankingu było dostępne 300 Banknotów, 1000 punktów prestiżu, magazyn oraz bonusy. Obecnie za pierwsze miejsce jest aż 1000 Banknotów, 2500 punktów prestiżu, pokaźny zestaw magazynów łowiskowych oraz magazynów klasycznych. Banknoty są także przyznawane nie tylko za pierwsze trzy miejsca, tak jak to miało miejsce do tej pory, ale aż do ostatniego, pięćdziesiątego miejsca.

A więc wartość nagród uległa zmianie przy tych samych warunkach punktowych, ale jest też dodatkowa możliwość zdobycia lepszych nagród. Wyliczenia te są dla najwyższej rangi dla poziomów 250+. Niższe poziomy również otrzymały zwiększone nagrody stosunkowo do wymagań.

Dodatkowo zmianie uległa też Magazynowa Gorączka, o której często pojawiały się komentarze, że nie jest dobrze dostosowana do wymagań, które stawia przed graczem. Zmiany pojawiły się na kilku poziomach:

• liczba progów została zredukowana ze 140 do 30
  • ostatni próg wymaga od gracza 20 000 punktów zamiast 213 000 punktów
  • sumaryczna wartość nagród ze wszystkich progów została zwiększona (tzn. za mniejszą liczbę wymaganych punktów gracz otrzymuje większą wartość nagród)
  • w progach pojawiają się ciekawsze nagrody (m.in magazyny łowiskowe, punkty prestiżu)

Udanych łowów,
Zenek

Zenuś tak to sprytnie opisałeś że niby dajecie więcej wygrać graczom, jednocześnie jak ktoś dokładnie przeanalizuje wasze posunięcia to okazuje się że gracz finalnie dostał po tyłku.

Ta wasza sztuka negocjacji i naginania faktów polega na tym żeby spokojnie powiedzieć komuś wypierd.....

a on żeby na samą myśl po tych słowach cieszył się że jedzie na ekskluzywną wycieczkę i już jest spakowany do podróży.

Zenki naprawdę mają nas za idiotów :(

Już w drugim zdaniu kłamie, bo 1950 pkt było wymagane przy "starych" łowiskach - przy nowych to było niecałe 1900, a to jakby nie było jest nowe łowisko.

Reszty nawet nie czytałem, bo zrobiło mi się niedobrze :(

A już szczytem bezczelności jest tłumaczenie tych wszystkich (niewydarzonych, złodziejskich i można mnożyć negatywne przymiotniki do woli)  zmian, jakimiś fantasmagorycznymi prośbami wyimaginowanych graczy, gdzie realne prośby, realnych graczy - i nie niektórych, nie większości, ale bez wątpienia twierdzę, że WSZYSTKICH! - o to, żeby nie dodawać nowych łowisk co miesiąc, jest totalnie zlewana, totalnym milczeniem!

11 godzin temu, Zenek napisał:

Dodatkowy próg pozwala zdobyć większe nagrody (1250 Banknotów, 5 magazynów łowiskowych i inne), ale wymaga od gracza więcej zaangażowania.

jak mam się zaangażować skoro nie daliście oferty za $$$ na gazetki ZŁOTE I FIOTELOWE na nowe łowisko ???

12 godzin temu, Zenek napisał:

Obecnie próg ten jest progiem dziewiątym (1950 punktów) i można za niego zdobyć 900 Banknotów,

trzeba wytrenować ryby do poziomu 8 czyli wymaga zakupu około 30 - 40 wielkich magazynów: wypada kupić pakiet za 300zł (REALNY PIENIĄDZ)

ale aż 1500 punktów prestiżu,

chyba zjadłeś jedno zero albo ja nie zrozumiałem Twojego zachwytu

nowe, rzadkie magazyny łowiskowe oraz magazyny z ostatnich dziesięciu łowisk. W skład nagrody wchodzi także analogiczny zestaw bonusów. Dodatkowy próg pozwala zdobyć większe nagrody (1250 Banknotów, 5 magazynów łowiskowych i inne), ale wymaga od gracza więcej zaangażowania.

więcej zaangażowania czyli wytrenowania ryb do 16 poziomu

przyznam szczerze, że nie wiem ile gotówki trzeba by było wydać ale myślę że ponad 1000zł (REALNY PIENIĄDZ)

do tego przyspieszony trening ryb, bo w 4 dni nie ma szans inaczej

do tego zrobienie łowiska to jakieś 10000 banknotów,

plus inne eventy z przelosowywaniem ryb, wszędzie idą banknoty jak woda

podsumowując, szkoda Waszego tłumaczenia

Zenak kiedy posłuchasz graczy i niebedziesz dawał łowiska co miesiąć?????????????????.tyle robicie zmian na prośbe graczy a łowisko co miesiąć jest.Raz na kwartał by starczyło przeciez tyle ich jest topoco dawać wiecej.

Mam dowód na to że trzeba skończyć z nowymi łowiskami co miesiąc. 

ZENKI NIE MAJĄ JUŻ POMYSŁU NA NAZYWANIE RYB, WIĘC NAZYWAJĄ JE TAK SAMO. 

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

14 godzin temu, Zenek napisał:

Czołem wędkarze!

wydarzenie Ryba de Janeiro zawiera jeden dodatkowy próg, który pozwala najlepszym wędkarzom rywalizować o dodatkowe nagrody. W poprzedniej wersji tego wydarzenia za ostatni próg (dziesiąty) wymagający od Was 1950 punktów można było otrzymać 1000 Banknotów,  500 punktów prestiżu, magazyny oraz dodatkowe bonusy.

Obecnie próg ten jest progiem dziewiątym (1950 punktów) i można za niego zdobyć 900 Banknotów, ale aż 1500 punktów prestiżu, nowe, rzadkie magazyny łowiskowe oraz magazyny z ostatnich dziesięciu łowisk. W skład nagrody wchodzi także analogiczny zestaw bonusów. Dodatkowy próg pozwala zdobyć większe nagrody (1250 Banknotów, 5 magazynów łowiskowych i inne), ale wymaga od gracza więcej zaangażowania.

Zmianie uległy także nagrody za ranking tego wydarzenia. Wcześniej za pierwsze miejsce w rankingu było dostępne 300 Banknotów, 1000 punktów prestiżu, magazyn oraz bonusy. Obecnie za pierwsze miejsce jest aż 1000 Banknotów, 2500 punktów prestiżu, pokaźny zestaw magazynów łowiskowych oraz magazynów klasycznych. Banknoty są także przyznawane nie tylko za pierwsze trzy miejsca, tak jak to miało miejsce do tej pory, ale aż do ostatniego, pięćdziesiątego miejsca.

A więc wartość nagród uległa zmianie przy tych samych warunkach punktowych, ale jest też dodatkowa możliwość zdobycia lepszych nagród. Wyliczenia te są dla najwyższej rangi dla poziomów 250+. Niższe poziomy również otrzymały zwiększone nagrody stosunkowo do wymagań.

Dodatkowo zmianie uległa też Magazynowa Gorączka, o której często pojawiały się komentarze, że nie jest dobrze dostosowana do wymagań, które stawia przed graczem. Zmiany pojawiły się na kilku poziomach:

• liczba progów została zredukowana ze 140 do 30
  • ostatni próg wymaga od gracza 20 000 punktów zamiast 213 000 punktów
  • sumaryczna wartość nagród ze wszystkich progów została zwiększona (tzn. za mniejszą liczbę wymaganych punktów gracz otrzymuje większą wartość nagród)
  • w progach pojawiają się ciekawsze nagrody (m.in magazyny łowiskowe, punkty prestiżu)

Udanych łowów,
Zenek

Zenek ludzki pan.  Aż się wzruszyłem. AŻ 1500p pretiżu. HUUUUUURRRRRRRAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by lupropibaki

Czyli uszczęśliwiają nas, a my idioci tego nie rozumiemy.  Aha za ostatnie 1v1 dostałem - podbierak 5%, małe jeziorko, lake saint claire i maćkową strugę . MIODZIOOOOOOOOOO!

25 minut temu, lupropibaki napisał:

Czyli uszczęśliwiają nas, a my idioci tego nie rozumiemy.  Aha za ostatnie 1v1 dostałem - podbierak 5%, małe jeziorko, lake saint claire i maćkową strugę . MIODZIOOOOOOOOOO!

a ja w styczniu  k... 20 robaków 

15 godzin temu, Zenek napisał:

Czołem wędkarze!

wydarzenie Ryba de Janeiro zawiera jeden dodatkowy próg, który pozwala najlepszym wędkarzom rywalizować o dodatkowe nagrody. W poprzedniej wersji tego wydarzenia za ostatni próg (dziesiąty) wymagający od Was 1950 punktów można było otrzymać 1000 Banknotów,  500 punktów prestiżu, magazyny oraz dodatkowe bonusy.

Udanych łowów,
Zenek

"...NAJLEPSZYM WĘDKARZOM..." Zenek - MISZCZ eufemizmów! TFUrca nowych synonimów!  Biorąc pod uwagę, że ze względu na czas nie ma szans, żeby zdążyć wytrenować ryby do poziomu 130 przed końcem eventu, to trzeba je po prostu KUPIĆ. Czyli synonimy słowa "najlepszy" to: najbogatszy, najwięcej płacący, najwięcej kupujący. Itd. A ja durny myślałem, że w rywalizacji "najlepszy" dotyczy wiedzy, umiejętności, zręczności, ew. talentu. A tu proszę Zenek mnie oświecił - gruby i hojny portfel i już jest:

World Champion

co tam świata, to normalnie 

Master of the Universe !!!!!

Brawo Zeniu. BRAWO !!

Zenek to albo jestes klamcą i oszustem albo idiotów chcesz z nas zrobic na nowym łowisku bylo 1900 pkt a nie jak raczyłes napisać cytuje 

Więc chyba jestes kłamcą :) 

Druga sprawa masz racje graczy narzekali ze za progi w magazynowej dostawali smieszna ilos pkt wiedzy kiedys bylo 130 lvl teraz 37 lvl i smieszne gazetki dajesz szare po 3 ryby 

Trzecia sprawa czy pkt prestizu są nagrodą bo tak sie chwalisz ze je dodaliście ???? po co mi te szmaciane pkt ???? co za nie kupie 

Nasza gra została wydana dokładnie 8 lat temu na naszej Klasie - polskiej platformie mediów społecznościowych. Czas leci, prawda? Z tej okazji życzymy sobie wszystkiego co najlepsze i samych ogromnych ryb! 

Ja wam życze wszystkiego co najgorsze , coraz mniejszej liczby graczy coraz gorszej liczby wpłat oraz aby pies was .......

Na urodziny sami sobie prezent robicie 2080 pkt na skonczenie ewentu a i jeszcze jedno na fejsa to chociaz 1 szmatlawą gazetke daliscie gracz a na LF jak zawsze nic🎂

🎉

Bedzie promocja za banknoty na nowe łowisko??.Zawsze słuchacie sie i prośby graczy spełniacie to czekamy.

Ja to sobie przypominam jak zenkowie za tego typu eventy dawali wygrać 1350 dolców a wymóg na 10 level był wówczas 1850 pkt i mozna było trenować rybki przy pomocy fioletowych gazet na które zenkowie dawali sporo ofert za banknoty.

Najpierw zniknęły fioletowe gazetki za banknoty i podwyższono wymagania do 1950 pkt.  Następnym krokiem było obcięcie liczby banknotów w nagrodach a teraz łaskawcy chwalą się, ze zrobiło dobrze graczom bo podnieśli nagrody do marnych 1100 dolców jednoczesnie podnoszac wymagania do 2000 pkt. Śmiać się czy płakać? I to wszystko na NOWYM ŁOWISKU!  Do tej pory eventy punktowe na nowych łowiskach miały obniżone progi wymagań. To ja sie zastanawiam ile punktów na ostatni level trzeba bedzie nabic gdy taki event bedzie umiejscowiony na łowisku starszym? 2250?

To są zabawy przeznaczone dla "Najlepszych" wędkarzy. Dla TSG "najlepszy" jest równoznaczne z "najwięcej wpłacający" czyli chodzi nie o najlepszego wędkarza tylko o najlepszego sponsora.

29 minut temu, darkiel napisał:

Ja to sobie przypominam jak zenkowie za tego typu eventy dawali wygrać 1350 dolców a wymóg na 10 level był wówczas 1850 pkt i mozna było trenować rybki przy pomocy fioletowych gazet na które zenkowie dawali sporo ofert za banknoty.

Najpierw zniknęły fioletowe gazetki za banknoty i podwyższono wymagania do 1950 pkt.  Następnym krokiem było obcięcie liczby banknotów w nagrodach a teraz łaskawcy chwalą się, ze zrobiło dobrze graczom bo podnieśli nagrody do marnych 1100 dolców jednoczesnie podnoszac wymagania do 2000 pkt. Śmiać się czy płakać? I to wszystko na NOWYM ŁOWISKU!  Do tej pory eventy punktowe na nowych łowiskach miały obniżone progi wymagań. To ja sie zastanawiam ile punktów na ostatni level trzeba bedzie nabic gdy taki event bedzie umiejscowiony na łowisku starszym? 2250?

To są zabawy przeznaczone dla "Najlepszych" wędkarzy. Dla TSG "najlepszy" jest równoznaczne z "najwięcej wpłacający" czyli chodzi nie o najlepszego wędkarza tylko o najlepszego sponsora.

To były stare czasy teraz płać albo wypad,lepiej juz niebedzie tylko gorzej bedzie wszystko systematycznie tnie i pieje ze daje punkty prestiżu.MAGAZYNOWA TEŻ ZMIENIONA NA GORSZE ALE SĄ PUNKTY PRESTIŻU.zAWSZE GRACZE DOSTAJA W DU.E..wSZYSTKO NA NIEKORZYŚC GRACZA.tA kasa juz mózg im wypaliła tylko zysk sie liczy ale wszystko do czasu jest ZENEK pamiętaj.OBYŚCIE ZBANKRUTOWALI.

Tylko na co mi te punkty prestizu? Byc może ważne sa one dla graczy kilku klubów ktore walcza o czołowe miejsca w rankingu klubowym. Reszta graczy na PP nie zwraca najmniejszej uwagi. Dla nich liczą się wyłącznie banknoty, sonarki i magia bo tylko dzięki tym nagrodom są w stanie jakoś przeżyć  (czytaj utrzymać swoje konta) w okresie między jednym a drugim nowym łowiskiem nie wyrzucając realnych pieniędzy w błoto ( czytaj nie zasilając kiesy TSG). :)

Mistrzostwa  23.02. - czas trwania 12h , 6 ryb. Mało czasu, skala trudności normalna, nie jak przy 3 rybach, ale   nagrody obcięte o połowę jak przy 3. 

Co? Sprawdziliście wpływy, za mało było w weekend i "dopisaliście" mistrzostwa? A dopiero teraz bo w nocy imprezka była, czy komuś się zaspało?

Was gamonie z TSG to już nawet złodziejami i wyłudzaczami nie warto nazwać, bo tamci to chociaż mają jakiś swoisty honor.

A was nawet opluć nie warto. Byłby to dla was zbyt wielki zaszczyt. 

Pukacie od spodu w dno żenady. 

mi dzi.png

mi wczor.png

Oni już mają to gdzieś co o nich piszemy po prostu robią swoje.Coraz wiecej chcą i zabierają jak najwiecej magazynowa jest tego przykładem.WSZYSTKO NA PROŚBE GRACZY JAK ZWYKLE.

Drodzy wędkarze!

6 hours ago, mam pytanie said:

Zenek! Apeluję po raz ostatni. Przestań bredzić o nowościach które tu wprowadzacie, piszcie o błędach które udało się naprawić.

W wydarzeniach, w których dochodziło do remisów została wprowadzona metoda podziału nagród oparta na dzieleniu sumy nagród z miejsc ex-aequo. Wcześniej podział nagród oparty był na dzieleniu ich tylko z zajmowanego miejsca. Najbardziej dotkliwe było to dla uczestników wydarzeń na przelosowania zestawów na łowiskach np. z okazji nowego łowiska Dodatkowe Wyzwanie czy też Wyzwania Dla Mistrzów.

Zmiana ta dotyczy tylko niektórych wydarzeń. W pozostałych, w których możliwość zdobycia miejsc ex-aequo jest mniejsza tak jak np. w Mistrzostwach nagrody są powielane dla każdej z osób zajmującej takie miejsce.

Połamania kija!

Zenek

Drogi Zenku połamać kij to by się przydało komuś na plecach , odkąd to w eventach na kije 115 kg są ryby w wadze prawie 500 kg?

Odynkę hawajską to nawet na 590 mają mniejszą

Zenek a dlaczego nie chwalisz się kolejną nowinką uatrakcyjniającą całą tę zabawę? Własnie okazało się, że tak podkręciliście wymagania w klasycznych eventach wagowych (tych których cechą charakterystyczną było to, że wymagania były dostosowane do posiadanego przez gracza sprzętu) że teraz dla niektórych wędek wymagana waga ryby jest poza zasięgiem mimo zastosowania największych możliwych siłek. Jedyna możliwość wytrenować rybę na niemożebnie wysoki poziom albo wytrenować łowisko i wybulić masę banknotów na losowania. W ten oto sposób zaczęliście przykręcać kurek do ostatniego w tej grze źródła stałego dopływu banknotów które do tej pory nie wymagała zbytniego inwestowania realnych pieniędzy.

Konkretny przykład wędzisko morskie 210 kg (za banknoty) - w evencie pojawił się rekin z wymaganiem 826.5 kg. Do tej pory takie duże wagi dla tej wędki się nie zdarzały. Z tego co pamiętam wymagana ryb nigdy nie przekraczała 600-650 kg. 

Gracz ze 140 levela posiadający tę wędkę z taką wagą sobie poradzi. Po pierwsze pomoże mu level, po drugie ma już dostęp do żyłki 500 kg.

Natomiast gracz z levela powiedzmy 102 mając rybe wyszkoloną na 7 level nawet zakładając największe siłki 70+29 nawet posiadając przypon 40 kg takiej wadze nie da rady. Prawdopodobnie dlatego, że największa dostępna dla niego normalna żyłka (taka którą może kupić za złoto) to 400 kg zbyt mocno ogranicza maksymalny zasięg wędziska. 

Byc może dałby radę tej rybie gdyby zakupił 500 kg żyłkę za banknoty - koszt jedyne 3500 dolców albo przypon perłowy (za PLN). W obecnych realiach kiedy ograniczyliscie i utrudniliscie zdobywanie banknotów taki wydatek to majątek. Cóż zawsze może siegnąć do realnego portfela - i o to chyba wam chodzi bo drugą mozliwością jest wytrenowanie łowiska i  dobre losowanie (takie które mocno powiększa możliwości wędki)  lub wytrenowanie ryby na dużo wyższy poziom w kazdym przypadku wiąże się to z wydaniem duzej ilości banknotów na gazetki a kasy  jak mawiał klasyk wiecej ni ma i nie bedzie.

Trudno pogodzić się z faktem, że w evencie wagowym w którym wymagania  maja być dopasowane do możliwości posiadanego sprzętu przegrywa się z powodu tego, że waga ryby mimo zastosowania maksymalnych silek jest poza zasięgiem posiadanej wędki.

Edited by darkiel

Ktoś kiedy napisał że za gre sie płaci to teraz płacić bedziecie albo wypadacie z gry.Poczekajcie jak bedzie nowość na niespotykana skale w grze jak to Zenek napisał .Dopiero bedziecie płacic.I pamiętajcie wasze prosby sie nieliczą dla nich tylko wasza kasa.