Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Jacek_E

czy jest granica zachłanności?

Recommended Posts

Po różnego rodzaju sabotażach pracowników TSG czy też błędach programistów rozdano sporo magicznych przedmiotów, różnego rodzaju zanęt i innych "polepszaczy" Zastanawiam się czy obecna polityka zarządzających grą ma na celu ściągnięcie z kont jak największej ilości tych przedmiotów, czy też jest wynikiem zwykłej pazerności i zachłanności. Chodzi mi o eventy zaserwowane nam w ostatnim czasie. W jednogwiazdkowym - ryba bez dedyków, w dwugwiazdkowym - codziennie ryba bez dedyków (czyli na magię), trzygwiazdkowy - kilkanaście ryb 99 pkt i żadna "wymiarowa", szybkie wydarzenie na sieci 1000 kg (1h) czyli tylko dla elyty perłowej. W praktyce jest to wykluczanie z gry (już nawet nie z rywalizacji) graczy niepłacących, którzy mogą ewentualnie sobie "popykać" dla zabicia czasu, stanowiąc wypełniacz dla statystyk. Ja akurat nie należę do tych "utrzymujących" grę, ale co miesiąc regularnie jakieś kilkadziesiąt złotych wydaję. Jednakże przy tym systemie prowadzenia rozgrywki zrobię sobie przerwę i zobaczę jak to będzie wyglądało dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jacku.. -po prostu wynika z tego, że albo trzeba sobie znaleźć jakąś niszę w której coś jeszcze można, albo zostawić to konto na razie w spokoju i puścić sobie nowe, odpowiednio dostosowując do obecnej sytuacji w grze.. Trzecie wyjście, to zmienić grę i przeczekać te gówniane układy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak słusznie u mnie w klubie zauważono -po raz pierwszy, w Eventach zaczyna brakować graczy i wystarczy mieć zrobione 25pkt aby się załapać do "100". Może nie było by w tym nic dziwnego, gdyby to było gry.pl albo NK.pl ale nie.. -to się dzieje na Fejsie, gdzie jak przyszedłem, to nie można się było wcisnąć do turka, bo rozpychało sie ponad 50 luda i rozpoczynał się nowy już po godzinie lub półtorej.. A teraz? Chętnych do turka trzeba mocno szukać w niższych rangach -szczególnie przy wędkach za banknoty.

Eventy nie uwzględniają zupełnie rangi gracza i przyponu jaki posiada, więc kupując max wędki w niższej randze, od razu zakłada się sobie obrożę na Event.. No.. chyba, że ktoś ustawkami 1vs1 żyje i pomocami naukowymi, ale zwykły gracz ledwo zipie.. He he -i co Event kupować nowe błystki? Panowie z TSG -straciliście poczucie rzeczywistości i pewnie widzicie to już w statystykach -ciekawe ile będziecie brnąć w te ślepe zaułki?

Edited by GKar
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że prezes TSG zatrudnił jakiegoś młodego menadżera, któremu w szkole napakowano mózg statystycznymi bajkami o prowadzeniu biznesu i psychologii konsumenta. Gdyby ci profesorowie biznesu i marketingu byli tacy mądrzy, to by byli milionerami. Mnie kilkadziesiąt lat temu wpojono pewną zasadę. Lepiej i bezpieczniej wyciągnąć złotówkę od dwóch milionów osób, niż skroić jednego na milion złotych. Nasi dziadowie mówili: małą łyżeczką.  xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie uczmy TSG prowadzenia interesu. Spójrzcie na ostatni event sieciowy i policzcie ile TNG pereł sprzedał tylko dzięki temu eventowi. A perły przeliczają sie na realny pieniądz nie tak jak banknoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Derkiel to tylko przez idiotow ktorzy grali powinni wszyscy olac , a tak tsg znowu zarobilo sami sobie robimy krzywde. Nie naprawia bledow nie wprowadza rzadnych zmian bo i po co skoro kasa plynie

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisać już mi się nawet nie chce. Faktycznie ostatnio naczelna zasada TSG to : "dokręcić śrubkę a więcej kupią". Chyba nie do końca tak jest z kilku powodów :

- my też umiemy liczyć i nikt nie da 1000 baksów żeby dostać 600

- nie zużyjemy 10 sonarów i 30 magików  żeby dostać 5 sonarów

- punkty prestiżu na FB mamy głęboko w poważaniu w związku z faktem powrotu do gry czołówki informatycznej

Nie reagujecie na nic więc my też przestajemy. Zapewne utrzymanie zapewnią Wam kluby- programy, które umieją już robić lv bez kupowania gwiazdek, event robią bez straty sonara i baksów. Baksów też nie kupują bo mają wewnątrz klubu 50 miejsc pierwszych a do tego leci kasa z eventów.

Powodzenia mądrale

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsunę adminowi super pomysł. Po co robic parodię z eventami sieciowymi i mieszać graczom w głowach.?

  Żeby nie komplikować po prostu dać możliwość kupienia dowolnego sukcesu w tej grze na licytacji w specjalnie utworzonej do tego zakładce. Kto zapłaci wiecej ten wygrywa, bo czyż nie do tego sprowadzał się event sieciowy? ;) 

Można by wszystko uprościc jeszcze bardziej. Żeby gracze nie wchodzili sobie w drogę podczas nerwowej licytacji, po prostu dać im mozliwośc zakupu w sklepie całych zaliczonych eventów a idąc jeszcze dalej umieścić w sklepie pozycję: punkty prestiżu oczywiście zakup PP tylko za perły, żeby nie było za łatwo i żeby właściciel gry też coś z tego miał.

Edited by darkiel
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszemy, piszemy, piszemy ..... i jeszcze piszemy, a Jaśnie Wielmożne TSG ma z tego kupę śmiechu. Z przeważającą ilością kupy. A właściwie to moderatorzy, bo wątpię żeby ktoś z TSG tu zaglądał , wyciągi ważniejsze. Kiedy ktokolwiek od nich ostatnio tu odpowiedział ??? Ale rzućcie "bluzgiem" to  Sz. P. Rennard czy inny przez nich naznaczony w 10 minut zareaguje, nie wiem tylko jak w nocy, czy czuwają, ale przetestuję chyba.

Edited by vitekga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkiel, jesteś genialny. Kupowanie pucharów i PP będzie nawet bardziej uczciwe niż obecna sytuacja, gdyż wykluczy grających programami. Zostanie czysta, sportowa rywalizacja na kasę xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że na FB i ta opcja już nie wiele pomoże. Jak zauważono powyżej gra umiera a tam widać to najdokładniej. Ilość graczy, którzy już olali ten syf jest ogromna. Ode mnie z kluby odeszli ludzie z 350 lv i zakończyli przygodę z grą...a dość jej już mają czołowe kluby - programy bo mają problem ze skompletowaniem składu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 14.09.2016 at 11:31, Marcin napisał:

..Jak zauważono powyżej gra umiera a tam widać to najdokładniej. Ilość graczy, którzy już olali ten syf jest ogromna. Ode mnie z kluby odeszli ludzie z 350 lv i zakończyli przygodę z grą...a dość jej już mają czołowe kluby - programy bo mają problem ze skompletowaniem składu...

 

A może właśnie wszystkie działania do tego zmierzają? Narobili burdelu, skasowali ludzi na duże pieniądze, więc teraz pozostało po cichu zamknąć interes tak, aby wyglądało, że to gracze sami przestali grać.. Wystarczy tylko jeszcze kilka kolejnych bezsensownych decyzji, kilka zamierzonych błędów, głupawych Eventów z sieciami, nowych rybek i my pójdziemy, a oni zostaną z pieniążkami w kieszeni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...