Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON z NzN

Zaszczepiony bakcyl

Recommended Posts

Witam Panie i Panów .  Nie wiem czy wam sie to spodoba czy nie ale napisze jakie jest mam zdanie na temat tej gry :) . Gra Lets-fish została stworzona aby przynosiła zyski , choć można w nią machać również za darmo. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania pakietów z  wirtualną walutą  . Przez 4 lata można było wykorzystywac wszystkie błedy ekonomiczne Twórców gry, kto to zrobił to chwała mu za pomysłowość. Zabawne też jest to że to przez wpisy graczy błędy te stopniowo były eliminowane oczywiscie z korzyścia dla TSG . Starsi gracze wiedza o czym mowa. Ustawki w pojedynkach 1v1 , ustawki w klubach ( wszyscy na 1 miejscu) , tworzenie multi kont do przesyłania prezentów i gazetek , korzystanie z ogólnodostępnych programów  oraz inne indywidualne przypadki . Wszystkie to zostało podane na tacy TSG przez graczy . 

Twórcy gry zaszczepili wam bakcyla ( tak ten przypadek  delikatnie nazwałem ) ,który teraz skrupulatne zostaje wykorzystywany  uszczuplając nasze portfele  :)

Nie zaglądam nikomu do porfela bo to jest sprawa indywidualna każdego  gracza na co wyda swoje pieniądze . Im bardziej zaszczepiony bakcyl tym większa wpłata . Jak gogoś stać na zakup wirtualnych pucharków , kto bogatemu zabroni . Sami musimy Sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy "kupić" taki pucharek czy nie. Ja osobiście od 2 lat gram za darmo bez żadnych wpłat choć byłem kuszony propozycjami TSG na zakup np. pakietu -300% i to z 6 razy . ale po co , co mi to to da w realnym życiu NIC . Łowie sobie już z czystej sympati do współklubowiczów , a co ugram to moje .

Także kochani postawcie sobie zasadnicze pytanie " co chcę osiagnać w tej grze" i czy chcę dalej dokonywać wpłat czy grać na całkowitym luzie " za darmo" .

Żadne strajki ani płacze nie zmienią motta TSG : "GRA MUSI PRZYNOSIĆ ZYSKI" .

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Witam Panie i Panów .  Nie wiem czy wam sie to spodoba czy nie ale napisze jakie jest mam zdanie na temat tej gry :) . Gra Lets-fish została stworzona aby przynosiła zyski , choć można w nią machać również za darmo. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania pakietów z  wirtualną walutą  . Przez 4 lata można było wykorzystywac wszystkie błedy ekonomiczne Twórców gry, kto to zrobił to chwała mu za pomysłowość. Zabawne też jest to że to przez wpisy graczy błędy te stopniowo były eliminowane oczywiscie z korzyścia dla TSG . Starsi gracze wiedza o czym mowa. Ustawki w pojedynkach 1v1 , ustawki w klubach ( wszyscy na 1 miejscu) , tworzenie multi kont do przesyłania prezentów i gazetek , korzystanie z ogólnodostępnych programów  oraz inne indywidualne przypadki . Wszystkie to zostało podane na tacy TSG przez graczy . 

Twórcy gry zaszczepili wam bakcyla ( tak ten przypadek  delikatnie nazwałem ) ,który teraz skrupulatne zostaje wykorzystywany  uszczuplając nasze portfele  :)

Nie zaglądam nikomu do porfela bo to jest sprawa indywidualna każdego  gracza na co wyda swoje pieniądze . Im bardziej zaszczepiony bakcyl tym większa wpłata . Jak gogoś stać na zakup wirtualnych pucharków , kto bogatemu zabroni . Sami musimy Sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcemy "kupić" taki pucharek czy nie. Ja osobiście od 2 lat gram za darmo bez żadnych wpłat choć byłem kuszony propozycjami TSG na zakup np. pakietu -300% i to z 6 razy . ale po co , co mi to to da w realnym życiu NIC . Łowie sobie już z czystej sympati do współklubowiczów , a co ugram to moje .

Także kochani postawcie sobie zasadnicze pytanie " co chcę osiagnać w tej grze" i czy chcę dalej dokonywać wpłat czy grać na całkowitym luzie " za darmo" .

Żadne strajki ani płacze nie zmienią motta TSG : "GRA MUSI PRZYNOSIĆ ZYSKI" .

Nie wiem czy Tobie się to spodoba czy nie, ale gra jest usługą. Płatną usługą. Więc w pierwszej kolejności musi działać zgodnie z prawem. W tym zgodnie z całym pakietem polskich ustaw konsumenckich, dyrektyw unijnych ( często brzmiących identycznie jak polskie ustawy) dotyczących konsumentów,  decyzjami UOKiK oraz ECC. I jak te warunki  spełnia to wtedy może zarabiać. A ze spełnianiem tych warunków jest bardzo różnie. że wskazaniem na - źle. I faktem jest, że nie zmienią tego strajki i płacze. Tutaj powinny lawinowo iść skargi do miejskich i powiatowych rzeczników praw konsumentów, FK, UOKiK czy ECC w przypadku graczy z terenu UE.  TSG pozwala sobie na takie działania wiedząc, że zdecydowana większość płacących zamiast wysyłać skargi woli machnąć ręką i  nie zawracać sobie tym głowy w myśl zasady -" najwyżej to rzucę w cholerę". Co jest o tyle dziwne, że w przypadku rozklejonych butów za 10 euro czy 50 zł potrafią poruszyć niebo i ziemię w dochodzeniu swoich praw, a w przypadku gry odpuścić - "bo to tylko durna gierka w necie" pomijając, że koszt tego jest wielokrotnie wyższy niż tych butów. I na tym żeruje TSG. Przykład naruszenia prawa? Pierwszy z brzegu. Dzielenie nagród pod pretekstem jakichś iluzorycznych ustawek graczy co powoduje sumarycznie wypłatę niższych nagród niż te deklarowane przy ogłaszaniu konkursu. A oskarżanie graczy o oszustwo jest pomówieniem, bo gracze grają tak jak jest zorganizowany  przez TGS konkurs. I na tym polega problem.