Jump to content
Let's Fish Community
slawek455

Swiateczna smieci

Recommended Posts

Zenek szanowne TSG przypominam ze dzis jest 07.01.2020 zgodnie z kolejna obietnica 06.01 mialo byc posprzatane po swiatecznych smieciach .

Jak zwykle nie potraficie dotrzymac danego slowa od 2 dni dostajemy swiateczne gazetki nie potrzebne do nieczego i to jest dla was ok ????

Prosze zabrac smieci , skoro zabieracie to oczywiscie oddac banknoty wydane na błystki na ryby świateczne .

smiec.jpg

Zenek kilka dni temu przepraszał za błędy miały sie juz niie pojawiac :)

Zenon zapomniales zabrac jeszcze jedno badziewie , zabieraj bo sie rzygac chce od tych swiatecznych smieci

1234.jpg

Posted (edited)

Zabrał w ogóle kuferki.

Niech zgadnę... na prośbę graczy???

3 godziny temu, lodolamacz napisał:

Zenon zapomniales zabrac jeszcze jedno badziewie , zabieraj bo sie rzygac chce

Edited by Alkione

Zabrali  jak zwykle norma Zenek dlaczego TSG kradnie w biały dzień gracza zakupiony sprzęt , dlaczego zostały ukradzione zakupione blystki świateczne ??????????

Przypominam ci że gracze kupili je za banknoty a banknoty za realne pieniądze, Prosze w takim razie oddac banknoty za ich zakup

Co w tym dziwnego zabieraja co sie da obecna cena zwiekszonych prezentow tez ma ulec zmianie z 500 banknotow pewnie na 2000 

Brawo Tsg krasc zabierać grabić co i jak sie da 

Czołem Panie i Panowie!

3 hours ago, slawek455 said:

Co w tym dziwnego zabieraja co sie da obecna cena zwiekszonych prezentow tez ma ulec zmianie z 500 banknotow pewnie na 2000 

Brawo Tsg krasc zabierać grabić co i jak sie da 

W obecnej chwili nie ma żadnych planów na zmiany ceny karnetu za powiększone nagrody w bonusie za codzienne logowanie.

Połamania kija,
Zenek

Jakby Zenki były normalne to by albo zostawiły te ryby w grze, albo oddali kasę za zakupione błystki.

A że normalne nie są to zjumali i ryby i błystki i kasę.

DZIENNY BONUS

2 godziny temu, Zenek napisał:

Czołem Panie i Panowie!

W obecnej chwili nie ma żadnych planów na zmiany ceny karnetu za powiększone nagrody w bonusie za codzienne logowanie.

Połamania kija,
Zenek

Weźcie precz te swoje śmieszne przynęty w bonusie i zastąpcie MAGIKAMI, SONARAMI , bo normalnym nie jest żeby gracz dostawał przynęty typu MAKARON, LARWA! 

Gdzie żeście zajumali kufer z gazetkami ??? 

1 godzinę temu, darkiel napisał:

Błystek nikt nie zajumał, u mnie w plecaku mam komplet swiąecznych

Skoro są do niczego nie potrzebne ( bo ryb już nie ma), to tak jakby ich nie było.

stawiam na oszustów poniaważ wiedzą dokładnie sie do tego przyznali ze oszukuja graczy na podziale nagród i co ????????? nadal z tym nic nie zrobili 

Oszukuja graczy na przypadkowych zakupach za perły banknoty i co ????  smieja sie tylko z tego

Znowu usuneli post! Usuwaja wszystko lub zamykaja topics o wszystkim co mowi o ich manipulacjach , oszustwach , niechlujnosciach

Brawo TSG! Taka jest odpowiedz na nasze pytania????

Drugi post skasowany. Posty usuwać umiecie perfekcyjnie. 

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ CO TO JEST ZA OSZUSTWO!!!!!! 

TRWA TO W NAJLEPSZE MIMO ZGŁASZANIA TEGO OD WIELU GODZIN. 

Przesyłam to do UOKiK jako celowe i ewidentne oszustwo i próbę wyłudzenia.

jaja.png

jaja2.png

1 godzinę temu, lupropibaki napisał:

Drugi post skasowany. Posty usuwać umiecie perfekcyjnie. 

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ CO TO JEST ZA OSZUSTWO!!!!!! 

TRWA TO W NAJLEPSZE MIMO ZGŁASZANIA TEGO OD WIELU GODZIN. 

Przesyłam to do UOKiK jako celowe i ewidentne oszustwo i próbę wyłudzenia.

jaja.png

jaja2.png

Już Ci wyjaśniam jakie to jest według ciebie oszustwo.W okresie świąt ,były promocje na świąteczne ryby. I teraz ty wszedłeś na konto , na którym nie byłeś od okresu świątecznego i wyświetliła ci się plansza z promocja. Ot i całe oszustwo .Jeśli to wyjaśnienie cię nie zadowala, to proszę napisz do supportu, o wyjaśnienie.

1 godzinę temu, orki3210 napisał:

Już Ci wyjaśniam jakie to jest według ciebie oszustwo.W okresie świąt ,były promocje na świąteczne ryby. I teraz ty wszedłeś na konto , na którym nie byłeś od okresu świątecznego i wyświetliła ci się plansza z promocja. Ot i całe oszustwo .Jeśli to wyjaśnienie cię nie zadowala, to proszę napisz do supportu, o wyjaśnienie.

Wielebny orki3210 pisząc taką odpowiedź udowadniasz swoją niewiedzę, a może niekompetencję do udzielania odpowiedzi , ponieważ ja napisałem wyżej post w którym się to potwierdza. Pozostań lepiej przy podawaniu terminów mistrzostw i eventów, bo do tego masz wiedzę , aczkolwiek też w tym temacie czasem też się zapominasz.

Jeśli nie jesteś pewien tego co piszesz jako moderator to napisz że to Twoja prywatna opinia.

Autorze, udaj się na support, tam zbadamy Twoją sprawę i sprawdzimy co dokładnie się dzieje na Twoim koncie. Pisanie tutaj i nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest bezcelowe i nie prowadzi do faktycznego rozwiązania tej sytuacji. Postaramy się tam dostarczyć odpowiednich wyjaśnień. Support ma do 2 tygodni na odpowiedź, więc jeśli już dokonałeś zgłoszenia, to po prostu musisz trochę poczekać.

13 godzin temu, orki3210 napisał:

Bardzo dziękuję za obie odpowiedzi. Świadczą one o tym, że Wasze działanie jest celowe i nazwanie Was jak powyżej jest absolutnie trafne. Screeny tych odpowiedzi dołączam do skargi do UOKiK. Stanowią doskonałe podsumowanie. "Panie Zenek", z supportem nie mam zamiaru się kontaktować. Przez 6 lat na dziesiątki maili nigdy nie otrzymałem merytorycznej odpowiedzi! Coś się zmieniło? Będziemy rozmawiać tutaj. A skoro tak Was oburza  nazwanie Waszych działań oszustwami, krętactwami, złodziejstwem, to mam nadzieję, że oddacie sprawę do sądu i zechcecie doprowadzić mnie do skazania za zniesławienie. Ja mam tylko setki screenów i maili z ostatnich 6 lat i sądzę, że dowolną ilość świadków.  Więc czekam z niecierpliwością na pozew. Jedyny mój kontakt z supportem to będzie podanie moich danych osobowych potrzebnych Wam do pozwu. A potwierdzenie ich prawdziwości dostaniecie od SpilGames które wysyłało do mnie list i nagrodę z podziękowaniami za wykrycie oszustów oferujących za pomocą kłamstw drogie smsy premium. Więc jak widzicie bez problemu możecie mnie pozwać. Czekam.

Orki3210.

Twoja odpowiedź świadczy nie tylko o Twojej arogancji, ale również o tym, że celnie Was określiłem. Dla Twojej informacji. Jestem graczem klubu z top-4 i wszystkie wydarzenia świąteczne robiłem. Na potwierdzenie screeny. 

Nie oczekuję przeprosin, bo "odpowiedź" jakiej udzieliłeś dobitnie świadczy o tym, że nie tylko nie potrafisz przepraszać, ale nawet nie wiesz co oznacza słowo "przepraszam". Straciłeś okazję, żeby milczeć.

puch1.png

puch2.png

puch3.png

puch4.png

Swiateczna smieci - Zgłoszenia problemów - Let's Fish Community_20200115103811.png

Uzupełnienie. "Zgubiony" screen.

p.s. "Ty", "cię" itd. piszemy dużą literą "Panie Orki". Język ojczysty się kłania.

puch5.png

Edited by lupropibaki

Zenek przecież sam przyznałeś że oszukujecie graczy na podziale nagród ???? i co z tym robicie nadal nic

Zenek przeciez dokładnie wiesz ze TSG oszukuje okrada graczy przez przypadkowe niechciane zakupy za perły i banknoty ??????

Odpoeiedz mi i co z tym robicie , ja ci odpowiem kradniecie dalej 

46 minut temu, lupropibaki napisał:

p.s. "Ty", "cię" itd. piszemy dużą literą "Panie Orki". Język ojczysty się kłania.

Orki dobrze zaczął, ale skończył jak zwykle. FATALNIE!

4 hours ago, Zenek said:

Autorze, udaj się na support, tam zbadamy Twoją sprawę i sprawdzimy co dokładnie się dzieje na Twoim koncie. Pisanie tutaj i nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest bezcelowe i nie prowadzi do faktycznego rozwiązania tej sytuacji. Postaramy się tam dostarczyć odpowiednich wyjaśnień. Support ma do 2 tygodni na odpowiedź, więc jeśli już dokonałeś zgłoszenia, to po prostu musisz trochę poczekać.

P. Zenku,

Dobrze wiemy ze pisanie do suportu jest bezcelowe bo sie konczy na odpowiedzi typu "Sprawdzimy tą informację i dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości." I to sie powtarza przy kazdym problemie I Nic dalej nie jest w danej sprawie robione. Tu jednak jest to sprawa ogolu a nie problemem pojedynczego gracza I dlatego piszemy tutaj o waszych manipulacjach I wykorzystywaniu graczy z checi zysku. Juz Pan zapomnial co bylo pisane w poscie . "Wędkarski dziennik - październik/listopad!" gdzie pisalismy o manipulacjach I niesprawiedliwosci w przyznawaniu nagrod? Gdzie nigdy nie otrzymalismy odpowiedzi I ze post zostal zamkniety bo byl zbyt niewygodny dla was!

Troche samokrytyki I przestanie traktowac ludzi jak jakis oszustow By sie przydalo! To ludzie utrzymuja ta gre I wlasnie dlatego domagaja sie sprawiedliwosci I uczciwosci bo za to placa!

Edited by wakris
  • Like 1

11 minut temu, wakris napisał:

"Sprawdzimy tą informację i dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości."

Albo jeszcze lepsze: 

"Nasi programiści nieustannie, w pocie czoła pracują nad tym, aby gra sprawiała radość"

• Like 2

Nasi programiści nieustannie pracują nad tym, aby gra sprawiała radość. Każde rozwiązanie jakie jest wprowadzane, jest starannie weryfikowane nie tylko pod kątem grywalności, lecz również zadowolenia graczy, w tym również i Ciebie. Cieszymy się niezmiernie, że dzieląc się z nami swoją opinią na temat gry, pomagasz nam usprawniać jej działanie!

Odpowiedzi tego typu jest  duzo wiecej Panie Zenku prosze przeczytac uwaznie zeby zrozumiec co jest w tych odpowiedziach napisane

• Like 1

Zenek chyba nie wie jak działa sławny support TSG albo działa tak jak oni :) , ja ci odpowiem nie działa albo nie odpisują , albo wkleja zawsze tą sama formulke kopiuj wklej

albo oszukaja ze nie stwierdzieli nieprawidlowosci , zawsze ale to zawsze winny jest gracz , zawsze stara sie oszukac kochane TSG 

Chyba ze nie masz pojecia o że tak załatwia support sprawe na 100 zgłoszeń na błedy nigdy nie widzialem zeby komus pomogli załatwili spraw jak trzeba , może warto spojrzec na ter proceder i wywalić osobe za to odpowiedzialną.

A potem jesteś zdziwiony ze ktoś ubliza super firmie TSG 

48 minut temu, slawek455 napisał:

A potem jesteś zdziwiony ze ktoś ubliza super firmie TSG 

Nazywanie rzeczy po imieniu, zgodnie ze stanem faktycznym to nie jest ubliżanie.

Proponują również lekturę zamiast merytorycznej odpowiedzi. Może grajek się zniechęci.

"Let's Fish Support <support.letsfish@tensquaregames.com>

do mnie

##- Wpisz odpowiedź powyżej tego wiersza -##

Szanowny Użytkowniku,

Dziękujemy Ci za zgłoszenie, otrzymaliśmy je i jesteśmy w trakcie jego weryfikacji.
Na ryby warto zabrać dobrą lekturę która jeszcze bardziej umili czas. Przesyłamy więc link do naszego FAQ gdzie możesz znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.
http://support.tensquaregames.com/hc/pl

Znajdziesz tam również inne ciekawe artykuły które pozwolą Ci zwiększyć twoją wiedzę o grze jak również pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jej działania.

Jeżeli znalazłeś odpowiedź, proszę poinformuj nas o tym. (wystarczy że klikniesz "odpowiedz" a wątek dalej będzie kontynuowany)
Pamiętaj proszę aby przesłać nam swój numer UID który znajdziesz w grze po kliknięciu w profil, a następnie ustawienia. Pozwoli nam to na szybszą weryfikację sytuacji.

Udanego połowu
Zespół Ten Square Games.

Ten e-mail został wysłany z konta tensquaregames. Delivered by Zendesk."

7 godzin temu, Zenek napisał:

Pisanie tutaj i nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest bezcelowe i nie prowadzi do faktycznego rozwiązania tej sytuacji.

o ile wiem Szanowny Zenku to prawomocny wyrok sądowy zapadł po akcji 1 perła...efekt zmiany w zarządzie firmy bo ktoś skazany za przestępstwo oszustwa nie może zasiadać w RN....więc nie tylko my tak myślimy ;) cieszcie się że koniec był na sprawie karnej a graczom zabrakło determinacji aby pójść z cywilnym pozwem zbiorowym

Poza tym nadal się nic nie zmienia w wielu kwestiach :

- napisz na support to dostaniesz odp z automatu albo po wnikliwej analizie nie stwierdzą problemu lub orzekną winę gracza

- kliknij i zamknij tabliczki z eventami ale tam celowo ustawiona opcja kup...każdy kto gra wie że jest to CELOWE DZIAŁANIE !!!!!!

Przykładów mniejszych lub większych można dawać dziesiątki, setki i tysiące....

8 godzin temu, Zenek napisał:

Pisanie tutaj i nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest bezcelowe i nie prowadzi do faktycznego rozwiązania tej sytuacji. 

jakaś, jakakolwiek, istotna dla gry i graczy, sytuacja została już rozwiązana? Bo chyba przeoczyłem.

Tak czy owak, przekaz skierowany do graczy przez  szanownego Pana w tym poście jest prosty i klarowny : Uwagi merytoryczne mamy gdzieś,  a jak będziecie nas nazywać jak na to zapracowaliśmy to będziemy mieć jeszcze bardziej gdzieś. A ty grajku graj i morda w kubeł (napisz do supportu). Tam możesz sobie pobulgotać.

Jak znam życie (oraz postępowanie TSG) zaraz w eventach wymagane rybki będą miały 20 lvl, coby gracze mieli poważne zajęcie i nie zawracali tzw "supportowi" d...y

Tu niema co pisać piszcie do organów co sie tym zajma.Jak nic gracze niezrobia to dalej bedą was doić i oszukiwać bo myslą że są bogami i nic im zrobić niemożna.

Kolejny przyklad naciagania To chyba jakies maja byc prezenty dla TSG po Swietach Tak na zapas na nastepne Swieta.

Jesli Swiateczne ryby poznikaly  to dlaczego tu zostaly??? Chyba tylko po to aby po raz klejny ogolic gracza z banknotow

J tajmyr.png

2 godziny temu, kat napisał:

Tu niema co pisać piszcie do organów co sie tym zajma.Jak nic gracze niezrobia to dalej bedą was doić i oszukiwać bo myslą że są bogami i nic im zrobić niemożna.

Dokładnie. Pisałem o tym tutaj: lets-fish.com/community/topic/4684-zaszczepiony-bakcyl/?tab=comments#comment-12301

Nawet tu jest OSZUSTWO. Jest napisane 5000 monet, a zabiera 50000 monet.

Żeby OKRADAĆ graczy nawet z monet to jest SZCZYT CHAMSTWA !!!

Bez tytułu.png

10 godzin temu, Arek4904 napisał:

Nawet tu jest OSZUSTWO. Jest napisane 5000 monet, a zabiera 50000 monet.

Żeby OKRADAĆ graczy nawet z monet to jest SZCZYT CHAMSTWA !!!

Bez tytułu.png

Przecież Zeniuś pisał że oni nieoszują graczy.Ta gra niepowinna być na rynku ale co tam ważne żeby kasa sie zgadzała .A wy gracze milczcie jesteście ttylko po ta żeby mu ładowac konto tak Zenek dba o graczy co mu daja zarabiać .brak słow kto tam pracije sami imbecyle AMEN

Dnia 15.01.2020 at 09:05, Zenek napisał:

nazywanie TSG złodziejami/oszustami/kanciarzami itd. jest celowe bo jak wyjaśnicie np sprawę skradzionych pucharów za event Halloween 2013?