Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Adullek

Kara za oszukiwanie w rankingu

Recommended Posts

Teraz zajmiemy się oszustwami rankingowymi klubu paranormalnych, aż zostaną ukarani.godzina 23.20 Stan ;  42 miejsca  ex aequo. 

Za wyłudzanie i oszukiwanie w rankingu nie tylko należy zabrać banknoty, ale zrestartować konta, aby oszustów ukarać przykładnie. W przeciwnym razie oszuści będą się cieszyć , bo

( jeszcze ) nie zostali ukarani i wpłynie to negatywnie, dla wszystkich graczy, którzy są świadomi takowej sytuacji , ale i bezkarności.  Nie może więc być mowy o samej  zmianie przyznawania nagród, skoro każdy widzi i rozumie, że oszukiwanie w rankingu jest ewidentne i trwa już jakiś czas.

Dlaczego inne kluby nie oszukują w rankingu a dopuszcza się ( jeszcze) oszukiwanie w klubie u PARANORMALNYCH i to na taką skalę? 

Chodzi również o to, że nowi członkowie w tym zepsutym do szpiku kości klubie i pozbawionym honoru i wszelkich zasad przyzwoitości gry fair pley  zapewne nie mogą grać  uczciwie-  nawet gdyby chcieli- o zwycięstwo w rankingu wewnętrznym, gdyż usunięcie uczciwego gracza to ewidentna antycypacja. paranormalni.jpg

A kto oszukuje w rankingu? Zdaje się, ze pierwsze miejsce wywalczyliśmi legalnie :D mozesz podac konkretny punkt regulaminu, który został złamany? nazywasz kogos oszustem a niedawno sam przyznales sie ze lamiesz regulamin - masz wiecej niz 1 konto a to jest zabronione. Do tego używasz przeglądarki Coowon co widać na screenie, ktory zalaczyles. Żaden punkt regulaminu nie zabrania myśleć :) czego i Tobie zycze zazdrosny i zawistny czlowieczku...

Edited by ZŁY_POSEJDON

10 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A kto oszukuje w rankingu? Zdaje się, ze pierwsze miejsce wywalczyliśmi legalnie :D mozesz podac konkretny punkt regulaminu, który został złamany? nazywasz kogos oszustem a niedawno sam przyznales sie ze lamiesz regulamin - masz wiecej niz 1 konto a to jest zabronione. Do tego używasz przeglądarki Coowon co widać na screenie, ktory zalaczyles. Żaden punkt regulaminu nie zabrania myśleć :) czego i Tobie zycze zazdrosny i zawistny czlowieczku...

Wy oszukujecie w rankingu  wewnętrznym- nie rywalizacji między klubami i to  po raz wtóry.  tak w rywalizacji klubowej tylko tak się zdaje. Staraj się myśleć merytorycznie w rozmowie ze mną.  Nie ponawiaj tych samych pseudoargumentów. Kont można mieć na pęczki. Jednak , co innego posiadanie kont, a co innego jest, gdy się nimi oszukuje - jak wy to robicie ustawiając się w rankingu i wyłudzając banknoty, wówczas gdy uczciwi gracze mają przykręcany kurek do zdobycia ich

( mnie to nie dotyczy , ja eventy robię z łatwością i w ten sposób zarabiam banknoty)

Jestem czysty jak zła i Z DUMĄ MOGĘ SKONSTATOWAĆ  IŻ :

" ANI  JEDEN  BANKNOT  NIE  WPŁYNĄŁ  NA  MOJE  KONTO  W  WYNIKU  OSZUSTWA ,  USTAWEK ,  CZY SZUKANIA BŁĘDÓW W GRZE, CZYLI NA LEWO" 

Czy możesz to napisać o sobie ?  

- NIE!

Czy może ktoś tak napisać z waszego klubu , który oszukuje w rankingu wewnętrznym?  

- NIE! Ponieważ może kilku by się znalazło i to pewnie dlatego, że nie mogli się ustawić. 

Ponieważ nie wygrałeś  banknotów uczciwie, tylko oszustwami. Zgłoszenie zostało wysłane. Prędzej czy później przekonasz się kto jest rzeczywistym oszustem.  

Chodzi tylko o świadomość graczy, którzy tak jak ja to czynię was zbojkotują. Sam więc widzisz , że ostracyzm jest nieunikniony. Macie banknoty, ale nie zdobyliście ich uczciwie. A ja owszem, bo gram z zasadami. Nie patrze na większa korzyść. Cały was klub to platfusy, oszuści,  cwaniaki, krętacze, mistyfikatorzy, kuglarze i obłudnicy. 

Jesteście najgorszym klubem oszustów w całym Lets Fish 

W każdym bądź razie wasze dni są policzone. Dzieje się tak dlatego, ponieważ jestem konsekwentny i skoro coś powiedziałem, to nie za długo będziecie oszukiwać. Zresztą, skoro 50 osób mówi ci że to jest oszukiwanie, to choćby regulamin stanowił inaczej, będzie zmieniony.

To tylko kwestia świadomości graczy , a w zasadzie nieświadomości. 

Rennard dostal chyba bana , cos nie widac nie kozakuje. Hm on chyba dalej obmysla jak ukrucic ten proceder. Nie powiem bystry to on jest pewnie jakas bombe wymysli.

W nie jedynym miejscu zmieniałem regulamin gry, zasady, opcje itp. Dlaczego tutaj miałoby być inaczej? Na razie wysłałem zgłoszenie z eksplikacjami tego oszustwa. Gdy to nie pomoże , wyśle jeszcze jedno z adekwatnym rozwiązaniem.  Będę tez pisał na czacie , aby więcej osób otworzyło oczy , jakiej kategorii są graczy w klubie paranormalni. Cel jest szlachetny, pobudki są szlachetne, a uczciwy gracze tylko skorzystają w bardziej równorzędnej rywalizacji. 

Wiele osób wie , że najgorszy klub Lets fish PARANORMALNI oszukuje w rankingu wewnętrznym. Wiedzą orientaliści, wiedza kluby konkurencyjne, wiedzą partyzanci, wiedzą także sami oszukujący  , którzy jawnie i na wielką skalę próbują się nachapać ile wlezie - niczym nienasyceni pieniędzmi politycy.  Jednak istnieje pewna grupa osób, którzy nie są tego świadomi, a tak być nie może. Skoro pozwalają sobie na oszustwa, muszą ponieść karę oraz muszą być znani z tego jaką drogę sobie wybrali.

(Czyli  brak autorytetu) 

Sam byłem zdumiony że najgorszym klubem w Lets Fish są PARANORMALNI. Jednak to są fakty, dowody są miażdżące i nie podlegają dyskusji.

NIE MA ANI  JEDNEJ DUSZY, KTÓRA MYŚLI LUB WIERZY , ŻE PARANORMALNI ZDOBYLI BANKNOTY W SPOSÓB UCZCIWY.  JEŻELI TAKA OSOBA BY W TEN SPOSÓB MYŚLAŁA , DEKLAROWAŁA,  TO TAKA DUSZA  OSZUKUJE SAMA SIEBIE PROJEKTUJĄC W TEN SPOSÓB SWÓJ FAŁSZYWY , ZAŁGANY OBRAZ. TAK JAK ZŁY POSEJDON, KTÓRY TWIERDZI , ZE JA OSZUKUJE, ALE NIE MOŻE UDOWODNIĆ LUB WSKAZAĆ W JAKI SPOSÓB, Z TEJ OTO PRZYCZYNY,  GDYŻ BRAK PROFITÓW UZYSKANYCH PRZEZE MNIE W TEJ JEGO SOFISTYCZNEJ ARGUMENTACJI. WSZYSTKO Z EVENTÓW,  wszystko można zweryfikować w rejestrach gry. Co prawda wolniej zdobywam blachy dedykowane, ale za to z uczciwie i honorowo.  Właśnie to jest w grze istotne, nie to co posiadasz,czy ile posiadasz,  ale w jaki sposób to zdobyłeś. 

Widzę, że tego Cowoona to już chyba wszystkie strony barykady znają, tylko ja nie.. Jednakże z tej ignorancji akurat jestem dumny..

14 godzin temu, vitekga napisał:

Adullek bredzi jak zwykle, natomiast używanie Coowona nie jest nigdzie zabronione.

Regulamin mówi, że "każdy program który wpływa na przebieg gry lub automatycznie ją steruje" jest zabroniony. 

Można by się uczepić szczegółów czyli że jest to przeglądarka, a z takowej można korzystać w grze jak napisano w tym samym paragrafie regulaminu, ale ponieważ daje jakąś przewagę w niektórych elementach m.in. szybkich wydarzeniach więc teoretycznie używanie jej jest na granicy przepisów.

Administracja uznaje ją za niedozwoloną i blokuje chwilowo konto, co potwierdziło kilku graczy.

Czasem sie ze złym posejdonem zgadzałem, czasem nie, ale tutaj niestety lub stety musze przyznac mu rację. A w zasadzie trudno jest mi się z tym nie zgodzić. Nikogo tu nie oszukują, nie łamią żadnego regulaminu. Ranking klubów wygrali uczciwie nabijając punkty ze zdobytych łowisk. Skoro administracja sama wprowadziła walki o łowiska to niech teraz sama za to odpowiada, a nie gracze ( jak to już często tu bywało ). Powtórzę się po raz setny za błędy w grze nie powinni odpowiadać gracze i koniec. Niech sobie najpierw potestują te swoje ulepszenia i nowe pomysły z łowiskami, punktami. Jak ktos coś wymyśli to zaraz go reszta mniej myślących "załatwi"... a powinni załatwić TSG za nieudolne zmiany i zarządzanie grą. To tak jakby karać trenera drużyny za to, że wymyślił taktykę jak dojść do finału w turniejowym rozegraniu wygyrwając tak naprwadę jeden mecz (przykład Euro 2016). On tylko ma swoje spostrzeżenia na temat działających zasad i je wykorzystuje. Nie widzę w tym nic złego. Ale sławentego i addulka a moze i innych zżera od środka zwykła zazdrość, dlatego bedą wypisywać donosy... To jest Polska właśnie.

W tym sporze są co najmniej 2 aspekty -jeden wynikający z kulawego i złego regulaminu, a drugi wynikający z braku zasad sportowej rywalizacji i zwykłej uczciwości. Chyba w żadnych konkursach nie ma opisanych wszystkich możliwych zasad, zakazów itd i w takich przypadkach stosuje się zasady fair play. A tutaj co mamy? -z wypowiedzi co poniektórych wynika, że gdyby byli sportowcami i znali jakiś niewykrywalny steryd, to po prostu by go użyli, bo nie jest zabroniony lub nie ma go na liście. Nie ma również nic żenującego w pokazywaniu i piętnowaniu tego typu zachowań, a że TSG ma to głęboko w poważaniu to inna sprawa.. Gracze mogą zrobić swoje -skoro TSG jest kulawe, to nie muszą być tacy sami.

12 godzin temu, karakal napisał:

Regulamin mówi, że "każdy program który wpływa na przebieg gry lub automatycznie ją steruje" jest zabroniony. 

Można by się uczepić szczegółów czyli że jest to przeglądarka, a z takowej można korzystać w grze jak napisano w tym samym paragrafie regulaminu, ale ponieważ daje jakąś przewagę w niektórych elementach m.in. szybkich wydarzeniach więc teoretycznie używanie jej jest na granicy przepisów.

Administracja uznaje ją za niedozwoloną i blokuje chwilowo konto, co potwierdziło kilku graczy.

Programistą nie jestem, nie znam się, dla mnie przeglądarka to nie program, ale co ja tam wiem :)

14 godzin temu, Bandziorno napisał:

Jak ktos coś wymyśli to zaraz go reszta mniej myślących "załatwi"... a powinni załatwić TSG za nieudolne zmiany i zarządzanie grą. To tak jakby karać trenera drużyny za to, że wymyślił taktykę jak dojść do finału w turniejowym rozegraniu wygyrwając tak naprwadę jeden mecz (przykład Euro 2016). On tylko ma swoje spostrzeżenia na temat działających zasad i je wykorzystuje. Nie widzę w tym nic złego. Ale sławentego i addulka a moze i innych zżera od środka zwykła zazdrość, dlatego bedą wypisywać donosy... To jest Polska właśnie.

Zasady rankingu wewnętrznego są spójne, logiczne , a trener nie ma tutaj żadnego  zastosowania, gdyż to SAMI gracze decydują się oszukiwać w rankingu wewnętrznym-   nie trener. Trener w wyniku oszustw będzie zmuszony co najwyżej do zmiany regulaminu przyznawania nagród.  Nie każdy klub składa się z oszustów, którzy myślą tylko o oszukiwaniu w rankingu, lecz grają honorowo.  Bredzisz kompletnie bez sensu i to na wielu płaszczyznach. Czy ty jesteś na tle głupi , czy tylko udajesz głupiego, aby twierdzić, że w drodze  eliminacji do finału euro 2016 obowiązywała lub może obowiązywać paralelizm zasady ex aequo? 

Ty nie widzisz nic złego, GDYŻ MĄDROŚCI NIE MASZ ŻADNEJ.  To w związku z tym nie dostrzegasz niesprawiedliwości wobec innych klubów , ( którzy graja honorowo) raczej nadajesz się do tych łajdaków co oszukują w klubie paranormalni. Mają jedno miejsce wolne. Idź, dołącz. Gdybyś miał odrobinę zrozumienia sam zauważyłbyś dlaczego inne kluby nie grają w ten sposób? Tak więc, nie każdemu oszustwo w rankingu odpowiada. Poza tym co kogo obchodzi, co myśli o człowiek z ciasnym umysłem o odrębnej jednostce?

- Tylko oszuści i kompletni ignoranci będą ulegać oszustwom i mentalności PARANORMALNYCH, choć nadużycie jest ewidentne.  

W TEN SPOSÓB  RYWALIZACJA WEWNĘTRZNA STAJE SIĘ  NONSENSEM!!! Jestem gorącym zwolennikiem słowa RYWALIZACJA- gdyby nie ona nie było by mnie tutaj.  NIE TAK MYŚLAŁ TRENER -jak piszesz,  tylko trzeba umieć rozróżnić istotne kwestie np; WINY.  Ty jesteś jedynie gadającą małpą, która wymyśla egzemplifikacje, które nie mają żadnego zastosowania. ŻENUJĄCE, ŻENUJĄCE! Jeszcze gadająca małpa chce oceniać tych, którym ustępuje  na każdej płaszczyźnie- śmiech na sali! 

Edited by Adullek

Klub to drużyna. W drużynie nie może być żadnej niezdrowej wewnętrznej rywalizacji. W trakcie walki "dobro własne" musi być podporządkowane "dobru klubu". To co proponujecie to jest wyścig szczurów, w takiej formule żaden klub (walczący i liczący się) nie utrzymałby się dłużej niż 2-4 tyg. chyba, że zmieniałby co 2 tyg. 50%  składu.

Od pewnego czasu rywalem w tej grze nie powinien być inny gracz tylko TSG. Trzeba ich rzeźbić jak się da i gdzie się. Dopóki gracze tego nie zrozumieją to my będziemy rzeźbieni na każdym kroku.

47 minut temu, dabar napisał:

Klub to drużyna. W drużynie nie może być żadnej niezdrowej wewnętrznej rywalizacji. W trakcie walki "dobro własne" musi być podporządkowane "dobru klubu". To co proponujecie to jest wyścig szczurów, w takiej formule żaden klub (walczący i liczący się) nie utrzymałby się dłużej niż 2-4 tyg. chyba, że zmieniałby co 2 tyg. 50%  składu.

A kto powiedział że jeden klub ma się utrzymywać przez pół roku na pierwszym miejscu i ciągle zgarniać profity  na dodatek ustawiane.Nie jest też nigdzie napisane że w klubie muszą być ciągle te same osoby,rotacja jest jak najbardziej wskazana do zdrowej rywalizacji,a co tygodniowe ustawiane wyciąganie po 4 tysie baksów jest na pewno w porządku wobec reszty graczy,nad którymi co tydzień przewaga Paranormalnych się pogłębia dzięki ustawkom.

5 godzin temu, dabar napisał:

Od pewnego czasu rywalem w tej grze nie powinien być inny gracz tylko TSG. Trzeba ich rzeźbić jak się da i gdzie się. Dopóki gracze tego nie zrozumieją to my będziemy rzeźbieni na każdym kroku.

"Klub to drużyna" - pełna zgoda.

"W drużynie nie może być żadnej niezdrowej wewnętrznej rywalizacji." - pełna zgoda, aczkolwiek diabeł tkwi w szczegółach, bo zależy co kto uważa za niezdrową rywalizację. Przyjmując obecnie obowiązujący regulamin (jakże szkodliwy),  rywalizacja o miejsca w rankingu klubu w sytuacji gdy klub nie ma żadnej konkurencji i jego pozycja w RK od tygodni jest niezagrożona byłaby rywalizacją wysoce NIEZDROWĄ.   Jednak gdyby Paranormalni do końca musieli walczyć o miejsce w Rankingu Klubów. to ta sama rywalizacja (niesłusznie przyrównywana do wyścigu szczurów) byłaby jak najbardziej ZDROWĄ i wręcz pożądaną.  

Podział rywalizacji na ZDROWĄ i NIEZDROWĄ jest wypaczeniem, a winien temu wypaczeniu jest autor koncepcji nagradzania który stworzył szkodliwy dla większości graczy regulamin. Dlaczego szkodliwy?  W największym skrócie: ponieważ pozwala dużej liczbie graczy jednego klubu zgarnąć "niebotyczne" jak na te grę premie przynależne jednostce czyli najlepszemu graczowi danego klubu. Tym samym tworzy się samonapędzające się koło (jedno z wielu w tej grze) które z każdym periodem zwiększa dystans pomiędzy czołowym Klubem (ewentualnie kilkoma klubami) a resztą.  Prosty przykład: 4000 S ekstra  jakie co tydzień dostaje prawie każdy gracz Paranormalnych sprawia, że bez zmrużenia oka patrzy on na pojawiające się w eventach nowe błystki , stać takiego gracza na łowienie trudnych ryb na "zrywkę" bo cóż to dla niego za problem zapłacić 10 $ za zerwaną rybę? To samo dotyczy rywalizacji w wydarzeniach sieciowych.  Zapłacić karę za wyciągnięcie sieci? Cóż za problem, wszak łatwo zarobiony papier leży w tak wielkich stertach, ze nie wiadomo co z nim robić ;) ? Mogą je wyciągać tyle razy ile zajdzie potrzeba, gracz spoza ich grona raczej nie dotrzyma im kroku. A za czołowe miejsce w  sieciowym wydarzeniu kolejna jedna z większych nagród jakie można w tej grze zdobyć (w tym przypadku kupić).  I tak w kółko Macieju.  Obłędne samonapędzające się koło zostaje zamknięte.

Takich obłędnych i szkodzących tej grze trybików jest kilka i niestety wszystkie są ze sobą sprzężone.  Rezultatem ich działania jest coraz większy zanik rywalizacji w Rankingu Klubowym.

Wystarczy popatrzeć na pozycje Klubu Paranormalni. Oni nawet nie muszą o to pierwsze miejsce walczyć. Łowiska dostają walkowerem. W zasadzie gdyby chcieli to zamiast 2-3 łowisk na kontynencie braliby ich więcej (już nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek klub podjąłby przeciwko nim rękawice). Pewnie nie wchodzą na większa liczbe łowisk bo nie chcą mieć problemu z biletami które ewentualnie musieliby dokupywać za perły. Co to to nie, gdyby bileciki były za papierki to penie nie wachaliby sie wszak dolarów mają w nadmiarze ;).  A z drugiej strony po co im te dodatkowe łowiska? Szkoda marnować bilety. Wszak i dzięki tym które mają ich 1 miejce w rankingu jest niezagrożone. Po co dodatkowe zadania jak i tach nie bedzie potrzeby aby z nich skorzystać?

"Od pewnego czasu rywalem w tej grze nie powinien być inny gracz tylko TSG. Trzeba ich rzeźbić jak się da i gdzie się. Dopóki gracze tego nie zrozumieją to my będziemy rzeźbieni na każdym kroku."

Tu tez racja, ale ta wielka prawda nie odnosi się do tematu pt. "ustawka w Paranormalnych".  Bo to, że Paranormalni trzepią TSG oznacza, że działają wyłącznie na własną korzyść, traci na tym TSG i tracą na tym pozostali gracze, bo TSG zaczyna ustawiać trudność gry pod możliwości najlepszych czytaj "najbogatszych" z którymi reszta  rywali nie ma najmniejszej szansy.

P.S.

Degrengolada tej gry posuwa się.

W wielu czołowych klubach ale tych spoza ścisłej czołówki (miejsca 1-6) ludzie przestali robić eventy.  Bez możliwości walki o premiowane miejsca w RK gra stała się zbyt trudna i nieopłacalna.

Walka o łowiska -  coraz częściej czołowe kluby zdobywają łowiska bez walki.  PARANORMALNI - oni maja tak od dawna, ostatnio również 2-3 inne zasobne w perłowych arcymistrzów kluby również coraz częściej korzystają z tego przywileju.  Bo ilez można kopać się z koniem. Jeżeli jakiś klub kilka razy bezdyskusyjnie przegra z innym klubem walkę o łowisko to jaki jest sens podchodzenie do kolejnego pojedynku z tym rywalem?  PARANORMALNYM nikt w drogę nie wchodzi bo to nie ma sensu, inne czołowe kluby też starają się tak obdzielać łowiskami, żeby sobie w drogę nie wchodzić. A ci trochę z tyłu, czasami zostaja dla nich ochłapy ze stołu wielkich.

Ostatnio w AZJI - Paranormalni - 2 łowiska bez zadnej walki, Arcymistrzowie - 2 łowiska bez zadnej walki + 1 po walce, CK- dwa łowiska bez żadnej walki.

P.S 2

Żeby było jasne, w całej wypowiedzi nie ma słowa krytyki pod adresem graczy a w szczególności klubu Paranormalni. Oni graja tak jak pozwala im regulamin. Każdy dobrze zarządzany klub będący na ich miejscu powinien grać w ten sposób (czyli w zgodzie z regulaminem).  Ostrze mojej krytyki jest skierowane wyłącznie w stronę autorów reguł niszczących tę gre.

• Like 1

Dnia 6.09.2016 at 23:12, ZŁY_POSEJDON napisał:
Dnia 8.09.2016 at 13:03, maxus napisał:

A kto powiedział że jeden klub ma się utrzymywać przez pół roku na pierwszym miejscu i ciągle zgarniać profity  na dodatek ustawiane.Nie jest też nigdzie napisane że w klubie muszą być ciągle te same osoby,rotacja jest jak najbardziej wskazana do zdrowej rywalizacji,a co tygodniowe ustawiane wyciąganie po 4 tysie baksów jest na pewno w porządku wobec reszty graczy,nad którymi co tydzień przewaga Paranormalnych się pogłębia dzięki ustawkom.

Posiadasz prawidłowy tok rozumowania. M* Brawo!  Zdradzę,  że paranormlani zostali już przeze mnie zgłoszeni oraz dodatkowo zasugerowałem rozwiązanie tej sytuacji w supporcie ( co skutkowało nieoczekiwanymi banknotami i  udoskonalonymi sonarami - jako nagroda za sugestię. )

Wiem, że administracja będzie mogła skorzystać z moich alternatywnych rozwiązań, a co za tym idzie klub PARANORMALNI oraz upodobniające się kluby do ich oszustw w rankingu w odpowiednim czasie stracą taką możliwość. Jedynie do czego nie udało mnie się ich przekonać, to do karania takiej postawy graczy ( regulamin). Jest to bardzo zuchwałe oszustwo! 

Trudno, będę musiał się zadowolić tym, że ukrócę im oszukiwanie w rankingu wewnętrznym. Dobre i to,  bo te banknoty , które nie zostały zdobyte uczciwie, przełożą się do bezpośredniej  rywalizacji, w turniejach, ryby dnia ( kupienie zanęt dedykowanych ) czy mistrzostwach.   

BEZ ZNACZENIA CZY BĘDZIECIE PISAĆ DO SUPPORTU, CZY NIE, JA TĄ SPRAWĘ DOPROWADZĘ DO KOŃCA. 

(  I znów zyskam estymę i jeszcze większą powszechną miłość, od uczciwych graczy, bo pokażę, jak kończą oszuści! 

Edited by Adullek

Pisałeś coś o zdrowiu i niezdrowiu... zacznij od zdrowego podejścia do tej gry. Dla Ciebie widocznie jest to całe życie :D a ten kit z sonarami i banknotami za sugestie to niezłe posuniecie żeby inni też pisali do supportu :D prawie uwierzyłem :D tylko, że TSG od jakiegoś czasu nie daje nic za darmo :D 

Dnia 8.09.2016 at 18:18, darkiel napisał:

Prosty przykład: 4000 S ekstra  jakie co tydzień dostaje prawie każdy gracz Paranormalnych

Kolego zapoznaj się z zasadami tej gry - ranking klubowy trwa dwa tygodnie :D widać piszesz o czymś o czym nie wiesz