Jump to content
Let's Fish Community
Guest naterybka

Wędkarski dziennik - październik/listopad

Recommended Posts

mam pytanie bo Zenek doskonale o tym wie juz się z tym nie kryje , jak mozna nazwać zakup błystek na swiateczne eventy za banknoty a TSG  likwidujac jutro nowe ryby daje mozliwosc wymiany zakupionej błystki za 80 smiesznych pkt ???????? Daje dlatego zeby gracze nie upominali sie o zwrot banknotow . Czyli normalnie nazywajac jest to jak zwykle chamstwo , złodziejstwo , oszustwo ze stront TSg taka norma , Ja tej blystki nie wymienie i zarzadam jutro zwrotu tego co na nia wydałem.

88.jpg

1 godzinę temu, slawek455 napisał:

mam pytanie bo Zenek doskonale o tym wie juz się z tym nie kryje , jak mozna nazwać zakup błystek na swiateczne eventy za banknoty a TSG  likwidujac jutro nowe ryby daje mozliwosc wymiany zakupionej błystki za 80 smiesznych pkt ???????? Daje dlatego zeby gracze nie upominali sie o zwrot banknotow . Czyli normalnie nazywajac jest to jak zwykle chamstwo , złodziejstwo , oszustwo ze stront TSg taka norma , Ja tej blystki nie wymienie i zarzadam jutro zwrotu tego co na nia wydałem.

88.jpg

Ja tam tego nie wymieniam w obawie przed oszustwem. Gracze oddadzą błystki i wtedy może nagle i rybki zostaną w grze ???

Błystki są warte 250 $.

Wartość 1 robota za 100 pkt oceniam na 25 $ - za taką cenę można go było kupić w kuferkach. 1 robot=100 pkt. 100 pkt x 10 = 1000 pkt. Tyle powinna być warta błystka świąteczna. Ewentualnie można by to lekko obniżyć, np. do 800-700 pkt, zakładając, że gracze nabyli błystki w promocji, a roboty też były rodzajem oferty.

To, co zaproponował admin, to kpina z graczy.

I gdzie możliwość pozbycia się np. zdublowanych pojazdów?

TSG - SUŁTANI LOGIKI ! AJATOLLAHOWIE MYŚLENIA ! CESARZE ROZUMU !  A MOŻE MATADORZY UCZCIWOŚCI?!

"Świąteczne"  ryby jutro znikają, nie ma ich już w ŻADNYCH zadaniach, ale to zupełnie nie przeszkadzało TSG powtykać gazety na te ryby jako nagrody, również główne - event " Liczy się tylko największa", w konkursach które kończyły się o północy.  Zaraz mi się to skojarzyło z niezapomnianym kabaretem Dudek i skeczem "Wężykiem".  Rozmowa  majstra Zenka z Jasiem, stażystą w TSG:

- Jasiu. Jako mój uczeń, kształcisz się u mnie na nauce. Co to jest mój chłopcze?

- To jest gazeta panie majster-Zenek!

-Tak jest! A do czego jest dana gazeta?

- Dana gazeta jest do niczego panie majster-Zenek!

- Tak jest!

- Wężykiem! Wężykiem!

To co panie Zenek? Jak to jest z tymi gazetami? Deficyt umysłowy tego co ustalał nagrody czy "Nowa Jakość Nagród"  w związku z nową definicją uczciwości? 

Aaaaaaa,  już wiem!! To na życzenie graczy,  dla ich dobra  i uatrakcyjnienia gry!! Przecież te gazetki to punkty do eventu "List do Mikołaja"!! Pozwalają powalczyć o nagrody w rankingu zawodów. Powalające nagrody!!  Za miejca 51-100  jest 125 banknotów i 5 gazetek. Za takie nagrody warto oddać życie. Ale wróćmy do gazetek świątecznych  w roli nagród. Cennych nagród!! Za otwarcie gazety jest  - wowwwww aż 150p. To jaki to ma wpływ na ranking? Ile daje taka gazetka?  Policzmy. Na tym tutaj portalu na miejscu nr 100 gość ma 506.440 ( słownie: pięćset sześć tysięcy czterysta czterdzieści (sic!) punktów. Czyli jedna gazeta podniesie jego wynik o całe 0.0296% (słownie: ZERO przecinek ZERO DWA DZIEWIĘĆ SZEŚĆ  procenta (sic!) !!!!!!!!!  O tym jaki taka gazetka ma wpływ na wynik tego który jest na pierwszym miejscu w rankingu i ma ponad milion siedemset tysięcy punktów nie wspomnę. On z rodziną do teraz świętuje te dodatkowe punkty. Normalnie szał hojności TSG!  To wariant Nowej Jakości Nagród.

A wariant "przemyślanych" nagród? No cóż. Jako komentarz znowu przypomina mi się kabaret Dudek i niezapomniany Jan Kobuszewski ze skeczem "Rozum". Szedł ulicą, patrzy, leży. Rozum. Szary, rozmiar średni, mało używany. I tak się pan Jan zastanawiał kto go zgubił. I po pół wieku sprawa się wyjaśniła.  To Rozum TSG. Całego. Rozum jak puchar. Przechodni. No prawie jak puchar. Bo ten przechodzi z rąk ( w przypadku Rozumu z głowy ) do rąk, a tutaj Rozum przeszedł. Ale obok TSG. Bez zatrzymywania się.

Już mi się nawet nie chce wkurzać na to wszystko. Pozostało tylko przystanąć, pochylić się z politowaniem, nad Wami - Panie i Panowie z TSG. Czasami się zaśmiać lub uśmiechnąć ze smutkiem nad Wami.

Nie będę pytał czy macie zamiar jakoś zrekompensować graczom tę kpinę bo obawiam się, że nie rozumiecie, że Wasze zachowanie jest biegunowo odległe od albo przyzwoitości, albo myślenia. Ew. jednego i drugiego jednocześnie. Screeny jako potwierdzenie tego co napisałem.

nagroda.png

nagroda1.png

nagroda2.png

nagroda4.png

nagroda5.png

nagroda6.png

Dodal bym do tego wszystkiego jeszcze jedno pytanie do Zenka  I jego pracodawcow

Dlaczego, Jesli wszystkie turnieje, eventy podzielone sa wedlug rang lub wielkosci wedki to w takich eventach typu Magazynowa Goraczka lub jak ostatnio Listy do Mikolaja wszyscy sa wrzuceni do jednego worka. Czy TSG nie stac dac tu nagrody w poszczegolnych rangach? Przecierz wiadomo ze ten Kowalski ktory zaczal grac niedawno nie ma szans z tym co gra od lat aby wygrac taki event. Sorry, No niby ma jak kupi kilka razy wiecej gazet I na dodatek przyspieszy treningi ale czy to jest uczciwe??? Czy naprawde nie stac was dac mu nagrody na jaka zasluzyl? Mysle ze na drugi raz Kowaski dwa razy pomysli zanim kupi te gazetki I promocje no bo po co kiedy I tak nie ma szans aby wygrac.

Przestancie oszukiwac ludzi I nie zerujcie na naiwnosci Kowalskiego . Dajcie w poszczegolnych eventach nagrody proporcjonalne do wkladu wlasnego gracza aby go zachecic do gry a nie zniechecac jak wy to robicie od dluzszego czasu

Pozdrawiam Wszytkich Oszukanych Graczy

2 godziny temu, wakris napisał:

Dodal bym do tego wszystkiego jeszcze jedno pytanie do Zenka  I jego pracodawcow

Dlaczego, Jesli wszystkie turnieje, eventy podzielone sa wedlug rang lub wielkosci wedki to w takich eventach typu Magazynowa Goraczka lub jak ostatnio Listy do Mikolaja wszyscy sa wrzuceni do jednego worka. Czy TSG nie stac dac tu nagrody w poszczegolnych rangach? Przecierz wiadomo ze ten Kowalski ktory zaczal grac niedawno nie ma szans z tym co gra od lat aby wygrac taki event. Sorry, No niby ma jak kupi kilka razy wiecej gazet I na dodatek przyspieszy treningi ale czy to jest uczciwe??? Czy naprawde nie stac was dac mu nagrody na jaka zasluzyl? Mysle ze na drugi raz Kowaski dwa razy pomysli zanim kupi te gazetki I promocje no bo po co kiedy I tak nie ma szans aby wygrac.

Przestancie oszukiwac ludzi I nie zerujcie na naiwnosci Kowalskiego . Dajcie w poszczegolnych eventach nagrody proporcjonalne do wkladu wlasnego gracza aby go zachecic do gry a nie zniechecac jak wy to robicie od dluzszego czasu

Pozdrawiam Wszytkich Oszukanych Graczy

Wysokość nagród uzależniona od rangi, przy zadanych takich samych ryb i identycznych wag,  to logika made in TSG której żaden  normalny i uczciwy człowiek nie zrozumie. Nie dość, że np. wydze z natury gry łowi się trudniej taką samą rybę niż arcymistrzowi to "w nagrodę" dostaje niższe nagrody. Kiedyś, gdy gra opierała się na uczciwych i logicznych zasadach, wagi ryb (czasami nawet ryby ) zadane w eventach były dostosowane do rangi i posiadanego sprzętu, ale nagrody były takie same dla wszystkich, a lista zwycięzców jedna dla wszystkich rang.  I było to uczciwe bo mimo różnych zadań, skala trudności była relatywnie taka sama.  Obecna "logika"  TSG - mały ma mniejsze potrzeby jest porażająca. A jej podstawa chyba prosta do wyjaśnienia - gdzie się da, pod byle pretekstem, przy pokrętnym tłumaczeniu dla idiotów,  uszczknijmy coś z nagród!  Np. nagrody w eventach w postaci banknotów dopiero od poziomu 25.

Ja jestem ciekaw czy szefostwo TSG w podobny sposób dzieli poziom wynagrodzeń? Przecież panienka o wzroście 1,6m i wadze 50kg powinna zdecydowanie mniej zarabiać niż koleś 1,9m i waga 100kg. W końcu taka panienka mniej je, mniejsze ciuchy potrzebuje, to po co jej tyle samo kasy co temu wielkiemu kolesiowi? A to, że wykonuje równie ciężką i przydatną pracę nie ma przecież żadnego znaczenia! 

Panie Zenek. Chętnie bym przeczytał racjonalne i logiczne wytłumaczenie tego.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...