Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Guest naterybka

Wędkarski dziennik - październik/listopad

Recommended Posts

Niewiem co to za ludzie tam sa nawet w świeta serca niemają.Ale gracze im nabija sakiewke jak zawsze,dlatego tak bedzie zawsze.Wesołych świat wam życze TSG szczeże.

Nrwao TSG nowe rybki event za 900 i dzis potrzebny 9 lvl jutro 10 lvl parodia zabierzcie te reszte banknotow i dajcie gazetki szybciej zakoncze ta gre

Dla was chyba pazernosc jest na 1 miejscu , a gdzie magia świat ?????

1 godzinę temu, lodolamacz napisał:

a gdzie magia świat ?????

Ha ha, szukasz magii świąt?  Prawie każda ryba eventowa ma ją w sobie. A darmową magie  admin nam podpitolił tuż przed świętami. ;)

Edited by darkiel

No BRAWO ! Dzial Markietingu I Promocji TSG Prawdziwe Mistrzostwo Swiata z ta promocja -90%

Proponuje wam isc do sklepu zrobic zakupy na Swieta  a sklep wam da to co bedzie chcial w ramach promocji a Nie to co byscie chcieli I co wam by bylo potrzebne na Swiateczny stol .

Szefie TSG Ci ludzie Ci firme do ruiny doprowadza

Dodam jeszcze ze przez te lata grania I dotarcia do rangi arcymistrza to majatkow zesmy sie dorobili I te promocje w roznych cenach dla kazdej rangi  za to samo lub calokowicie omijanie arcymistrz w promocjach 60EG to kolejny przyklad waszej uczciwosci I dbania o tych co przez lata was utrzymywali

Czołem wędkarze!

Chciałbym Was zapewnić, że problem z podziałem nagród nie jest dla nas obcy i prace nad jego rozwiązaniem ciągle trwają. Rozwiązaniem będzie podział nagród z sumy miejsc, które obejmują miejsca ex aequo. 

Czuję się jednak w obowiązku wytłumaczyć Wam również kulisy, dlaczego takie rozwiązanie funkcjonuje aktualnie. Podział nagród w istniejącej formie został wprowadzony do gry po serii nadużyć z tym związanych. Nadużycia te polegały na umawianiu się wielkich grup graczy na zajmowanie tego samego miejsca. Aby zredukować skalę nadużycia wprowadziliśmy do gry podział, który obowiązuje aktualnie i jest on stosowany tylko w wydarzeniach, gdzie do wspomnianych nadużyć dochodziło najczęściej.

W zależności od sytuacji kuferek można odbierać z różną częstotliwością. Poprzedni, który mieliście okazję zobaczyć miał tą częstotliwość większą, a teraz obowiązuje taki z mniejszą. Nie wykluczam w przyszłości kuferków o częstotliwości 4 lub 6 godzin. Zależy to od różnych czynników w grze, w tym wypadku od wydarzeń świątecznych.

Połamania kija,
Zenek

7 minut temu, Zenek napisał:

Czołem wędkarze!

Chciałbym Was zapewnić, że problem z podziałem nagród nie jest dla nas obcy i prace nad jego rozwiązaniem ciągle trwają. Rozwiązaniem będzie podział nagród z sumy miejsc, które obejmują miejsca ex aequo. 

Czuję się jednak w obowiązku wytłumaczyć Wam również kulisy, dlaczego takie rozwiązanie funkcjonuje aktualnie. Podział nagród w istniejącej formie został wprowadzony do gry po serii nadużyć z tym związanych. Nadużycia te polegały na umawianiu się wielkich grup graczy na zajmowanie tego samego miejsca. Aby zredukować skalę nadużycia wprowadziliśmy do gry podział, który obowiązuje aktualnie i jest on stosowany tylko w wydarzeniach, gdzie do wspomnianych nadużyć dochodziło najczęściej.

W zależności od sytuacji kuferek można odbierać z różną częstotliwością. Poprzedni, który mieliście okazję zobaczyć miał tą częstotliwość większą, a teraz obowiązuje taki z mniejszą. Nie wykluczam w przyszłości kuferków o częstotliwości 4 lub 6 godzin. Zależy to od różnych czynników w grze, w tym wypadku od wydarzeń świątecznych.

Połamania kija,
Zenek

Fajne świeta zrobiłęś wędkarzom.Lvl ryb 8-9  .Naprawde wasza chytrość i żądza pieniądza, niemacie juz umiaru zawsze wam mało i mało.Tylko gre zniszczyliście waszą pazernością .Tylko portfel wygrywa.JESTEŚCIE WIELCY.

1 godzinę temu, Zenek napisał:

Gracze porzućcie wszelkie nadzieje. Zenkowie nigdy nic nie robią na korzyść gracza, jeżeli postanowili  "zająć się" tym problemem (rzecz jasna na życzenie graczy) to zrobią to tak, żeby wyjśc na swoje i jeszcze bardziej przykręcić śrubę.

Juz widzę jak zasada dzielenia nagród  obejmujacych pulę przypadajaca  na miejsca ex aequo zacznie obowiazywać w zwykłych eventach w których wszyscy którzy ukończyli event klasyfikowani są na pierwszym miejscu własnie ex aequo i w tym przypadku nie ma dzielenia nagród bo wszyscy dostają nagrodę za 1 miejsce. Teraz znajac dotychczasową filozofię działania admin zmieni to tak jak zapowiada i  w opisanym przypadku gracze obejdą sie smakiem no bo policzmy: 200 graczy kończy event czyli zalicza 1 miejsce no to dostana do podziału miedzy siebie pule nagród przewidywana za miejsca 1-10 lub top 100 (takie są zasady w eventach, że jest tam tworzony dodatkowy ranking i nagradzane miejsca 1-10 lub top 100 ewentualnie top 50).

Przykładem dzisiejszy event "Rybka z nieba"

Nagrody za 10 próg są takie jakie są, przede wszystkim zero banknotów. Banknoty (mizerna ilosc w porównaniu z tym co było przed ostatnimi zmianami) są dopiero w rankingu top 100 wydarzenia.  Za 1 miejsce admin daje "aż" 620 papierków za miejsce 100 aż 70.

Do tej pory każdy gracz który ukończył taki event dostawał nagrodę za 1 miejsce. Tu nie było dzielenia nagród bo trudno było posadzić graczy o ustawki wszak nie walczyli miedzy sobą tylko z wymaganiami stawianymi przez event.

Obawiam się, że teraz admin zechce zrekompensować sobie i to z nadwyżką to co straci tam gdzie nagrody były dzielone  tu gdzie nagrody nie były dzielone.  W omawianym przypadku jezeli 200 graczy ukończy wspomniany event to w nagrodę zamiast kilkuset banknotów dostana figę z makiem. Smacznego. ;)

Czołem wędkarze!

W wydarzeniach, w których gracze muszą sprostać wymaganiom stawianym przez samo wydarzenie nagrody będą przyznawane bez żadnych zmian. W opisanym przypadku, jeżeli mamy do dyspozycji 100 miejsc z nagrodami, a na pierwszym miejscu znajdzie się 500 osób, to każda z nich dostanie nagrody za miejsce pierwsze, czyli tak jak do tej pory. Tylko w wydarzeniach, w których rywalizacja między graczami jest dostępna i dochodziło w nich do nadużyć nagrody będą przyznawane dzieląc się względem osób, które zajęły miejsca ex aequo.

Połamania kija,
Zenek

Fajne Święta graczom zrobiłeś. 

5 eventów  na 23 grudnia. I kto to ma zrobić ??? Kiedy??? Ludzie chcą sie przygotować na święta a nie łowić wasze gówna 

Mało tego nowe ryby potrzebne na 8/9 lvl. 

Grajcie nienażekajcie Zenek potrzebuje kasy bo jeszcze za mało sie nachapał,oby sie nimi udławił.Ta gra juz traci jakikolwiek sens grania ciekawe kto niedługo bedzie w nia grał ,chyba sami maniacy i chorzy lidzie:D

A u mnie zdarzył sie "cud". Po zaliczeniu (przy sporym wysiłku) 3 progu eventu "Zgubione prezenty" faktycznie dostałem prezent zgubiony przez któregos z graczy. Zamiast niespodzianki dostałem... kuter.  Jprdl  mam 122 level konta, trzeba nie miec wyobraxni zeby dawac do niespodzianek pojazdy które kazdy gracz powyżej 50 levela ma skompletowane. Teraz mam dwa kutry i co mam z nimi zrobić? Założyć wypożyczalnie dla turystów?

dwakutry.JPG

niespodzianka.JPG

25 minut temu, darkiel napisał:

A u mnie zdarzył sie "cud". Po zaliczeniu (przy sporym wysiłku) 3 progu eventu "Zgubione prezenty" faktycznie dostałem prezent zgubiony przez któregos z graczy. Zamiast niespodzianki dostałem... kuter.  Jprdl  mam 122 level konta, trzeba nie miec wyobraxni zeby dawac do niespodzianek pojazdy które kazdy gracz powyżej 50 levela ma skompletowane. Teraz mam dwa kutry i co mam z nimi zrobić? Założyć wypożyczalnie dla turystów?

dwakutry.JPG

niespodzianka.JPG

Ja mając 286lvl też dostałem podwójny pojazd. 

Niech se go złodziej w dup... wsadzi

Tam pracuja sami idioci i na dodatek robią z nas idiotów tych któży im płaca pieniądze.Ciekawe czy sie dobrze bawią jak robią z graczami co chcą a oni dalej im płacą piniądze.Może tak lubią gracze że robi z nich idotów i dlatego płacą mu za to 

Dnia 23.12.2019 at 11:05, Zenek napisał:

Czołem wędkarze!

Połamania kija,
Zenek

"Podział nagród w istniejącej formie został wprowadzony do gry po serii nadużyć z tym związanych."  To jest zwykłe prostackie pomówienie. A podział nagród nie może być taki, że suma wszystkich nagród jest niższa od deklarowanej przy rozpoczęciu konkursu. Takie "oszczędności" to jest łamanie prawa. Gracze grają tak, jak zorganizujecie konkurs, a jedynym nadużyciem w tym przypadku jest nazwanie Was myślącymi i uczciwymi.  Zadanie: "przelosuj rybę cukrowy konik". Czego oczekujecie? Że gracze będą wydawać tysiące banknotów żeby wyniki się nie dublowały? Bo inaczej zabierzecie nagrody? Skoro nie potraficie myśleć, nie potraficie porządnie zorganizować konkursów z uczciwym podziałem nagród, to nie organizujcie. Ale nie zarzucajcie graczom nieuczciwości, bo gracze grają tak jak to zorganizowaliście! Myślenie to nie jest proces bolesny i skomplikowany. Spróbujcie. Efekt może Was zaskoczyć.  Z okazji świąt mam dla Was życzenia i prezent. Życzę Wam znalezienia pod choinką krztynki myślenia i odrobiny uczciwości. A prezentem jest przykład jak zorganizować konkurs,  żebyście za efekty Waszej indolencji i bezmyślności nie oskarżali graczy o nieuczciwość. Zestawy Mistrzów: Przelosuj dowolny zestaw na (konik cukrowy). Zamiast do wyników zaliczać ile razy był przelosowany, to jako wynik podajcie sumę wszystkich wylosowanych do tej ryby wzmocnień umiejętności: większa waga ryby. Biorąc pod uwagę, że te wyniki są trzycyfrowe ( 1 i dwa miejsca po przecinku ) to prawdopodobieństwo zdublowania się wyników jest bliskie zeru, a jeżeli nastąpi to niewątpliwie będzie to wynik losowy. Tak samo można liczyć wyniki przy przelosowaniu łowisk, a nie ryby. I będziecie mogli przestać się martwić, że gracze Was oszukują. Proste prawda? Proste i uczciwe. Tak jak pisałem,  myślenie to nie jest proces bolesny i skomplikowany.  Wesołych Świąt.

Njaprosciej jest oskarzyc graczy ze oszukuja a to ze gra sie zawiesza I przepadaja bonusy, dawanie takich niespodzianek typu pojazdy czy ceny promocji w roznych cenach w zaleznosci od lvl gracza (Ci wyzej maja wiecej kasy wedlug was) Zmniejszanie Nagrod (Ciekawe czym zescie sie przy tym sugerowali? Chyba Tylko wiekszymi zyskami? Czy tez moze ze zesmy oszukiwali?) ... a tego jest wiecej Mozna by wymieniac I wymieniac To sama UCZCIWOSC! BRAWO TSG!!!

Dnia 23.12.2019 at 13:49, Zenek napisał:

Tylko w wydarzeniach, w których rywalizacja między graczami jest dostępna i dochodziło w nich do nadużyć nagrody będą przyznawane dzieląc się względem osób, które zajęły miejsca ex aequo.

Kiedy to nastąpi? We wczorajszym wydarzeniu znowu oszukaliście graczy dzoeląc zamiast pulo nagród nagrodę za jedno miejsce. Może tak byście zamieszczali w eventach ostrzeżenie zanim wprowadzicie tę zmianę?

A pomysł z dawaniem niespodzianek w postaci pojazdów to  idiotyzm w dodatku całkowicie zamierzony. Ciekaw jestem co za geniusz to wymyślił. Na razie flota statków, łodzi i pojazdów w moim parku maszynowym powieksza się z każdą nową "niespodzianką". 

Edited by darkiel

co do pojazdów z niespodzianek to wielkie gratulacje dla geniusza który  wpadł na ten pomysł (sprzedam statek wielorybniczy i hydroplan bo mam po 2 )

Edited by axxe

Eventy i mistrzostwa tak zaplanowane żeby kończyły się przed dniem 70 % rabatu. A jakie ryby admin w nich daje? Oczywiscie świąteczne lub te z najnowszego łowiska którego jeszcze nie objął 70 % rabat. Gdyby admin nie był wredny to zamiast 2 dniowych  mistrzostw zrobiłby normalne 3 dniowe tak żeby gracze przed ich końcem zdążyli zakupić błystki z 70 % rabatem. Ale po co iśc na rekę graczom kiedy lepiej ich wk....

On niejest wredny tylko chytry zależy mu tylko na kase a my niejesteśmy graczami tylko sponsorami jego tak spiepszył gre Zenek. Kiedys gracze sie opamiętaja i straci skarbonke bo ile można ładować do studni bez dna>:(

No nie znowu były chyba prośby graczy o zabranie banknotów za event wyzwania mistrzów bylo 2000 + 2500 = 4500  teraz jest 1500 

Było po 3 zestawy a jest teraz po 20 , Zenek dlaczego wiecznie nas okradacie ????????????

1.jpg

22.jpg

dobrze rozumiem, że licząc same banknoty to trzeba będzie ich prawdopodobnie więcej wydać niż się dostanie?

Przed chwilą, fajnagra napisał:

dobrze rozumiem, że licząc same banknoty to trzeba będzie ich prawdopodobnie więcej wydać niż się dostanie?

tak masz wydac 15000 $ a dostaniesz 1500 $

Zenek złodzieju gdzie nagrody za event wyzwania mistrzów za ranking top 100 ???????????   bylo 2500 $$$ a teraz smutny puchar

Smutne to Wasze zawodzenie.

Zobaczcie ilu graczy już rozpoczęło event. Admin banknoty zamienił na gazetki i inne badziewie, ale jak widać nie jest to problemem.

Święta czy nie, wyciska nas jak cytryny i nic już się nie zmieni.

Świeta , świeta i po świętach. A admin juz się przygotowuje do kolejnych świąt. Robi sobie jaja z graczy.

Już cieszyłem się, ze udało się bez kupowania blaszek dotrwać do 70 % rabatu (ciekawe czy ten rabat nie zostanie akurat zniesiony) a tu co mamy? Pierwszy event który zahacza o 70 % promocje i mamy świąteczną rybę do złowienia ale tym razem nie na błystkę (nomen omen nazwa eventu "Błystka pod choinkę")  którą będzie można kupić za 75 banknotów ale dla odmiany na spławik na który nic innego nie da się założyć tylko magicznego motylka - chodzi o rybę łosoś rogaty.  Do tego jakież powalające nagrody w tym evencie:  całe 315 banknotów za 3 dniowy event z rybami na magię.

Wydaje sie, że ten łosoś to szczyt złośliwości ale poczekajmy, zobaczymy co admin wymyśli w kolejnych dniach. Zapewne dla odmiany od soboty wszystkie świąteczne ryby każe nam łowić na spławik. Tak dla jaj ... wielkanocnych . 

NOWA JAKOŚĆ NAGRÓD (to słowo to taki żarcik językowy w przypadku tej gry) MADE IN TSG !!!!

To liczymy. "Wyzwania dla mistrzów".  Było za 10 próg w zależności od rangi ca. 1500 banknotów + 2500 za pierwsze miejsce. Razem ca.4000.  JEST 1500 za całość. No dobrze. To może event jest łatwiejszy? Może są zadania typu pomachaj rybce chusteczką, zarzuć i wyjmij wędkę, albo prześlij buziaka swoim idolom z TSG? Nic podobnego. Jest o wiele kosztowniejszy teraz niż był gdy był lepiej płatny. Jeszcze przed rozpoczęciem robienia go, gracz już wie, że w tym przypadku, nagrodę ( to słowo to taki ...) trudno nawet nazwać jałmużną i lepiej mieć spore środki na koncie, żeby w ogóle zaczynać. Pomińmy przyblokowanie ryb którym gracze zostaną uraczeni, liczmy tylko statystycznie. LICZYMY ! Zadanie nr 1.  Przelosuj dobry lub lepszy zestaw: 20 razy, 3 łowiska, poziom III. 3 x 20 = 60. Ale poziomy są cztery, tylko trzy dobre ( zupełnie jak w skeczu u Laskowika " Z tyłu sklepu", ale tam chociaż było śmiesznie), więc statystycznie co czwarte losowanie odpada. Czyli do kosztów dodajemy 25%.  60 + 25% = 75 razy 10 za losowanie = 750 banknotów.  Zadanie nr 2. Trzy rybki razy trzy razy - łowisko Indus.  Ryb na łowisku 25, czyli statystycznie trzeba przelosować 3 razy, żeby rybki zaliczyć. 25 x 3 = 75. Ale znowu III poziom czyli per analogiam + 25%. 75 + 25% = 94 losowania czyli 940 banknotów. Zadanie nr 3. Tak samo jak nr 2 - łowisko Tajmyr. Ryb też 25, czyli koszt również 940.  RAZEM:  750 +940 + 940 = 2630 !!!!! Zakładając, że można losować 20 razy za 180 to odejmijmy 10%.  Statystycznie koszt imprezy przed jej rozpoczęciem i pomijając "udogodnienia" jakie, jak wiemy z doświadczenia niewątpliwie będą nam zaserwowane w zadaniu,  wynosi : 2370 banknotów,  przy "nagrodzie" (  to słowo to taki ...itd. ) 1500 banknotów!!  Nie będę pisał co myślę o takim traktowaniu graczy, bo tutaj raczej należy zacytować kpt. Wagnera : "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie ( Wasze ) postępowanie." Ale mam prośbę, a raczej żądanie. Nie traktujcie ludzi jak idiotów, bo do pięt im nie dorastacie.Ja przeżyłem już sporo lat i z takim postępowaniem się jeszcze nie spotkałem, dlatego zaczynam się zastanawiać czy to Wasze działanie nie jest celowe. A celem  wbrew pozorom nie jest zwiększenie zysku, a wygaszenie gry. Gra stara, pozwoliła Wam zebrać doświadczenie w goleniu graczy, można to zastosować w nowych grach, więc spełniła woje zadanie i można ją zlikwidować. Ale ponieważ gracze kupili np. rożne wędki  za perły czyli de facto gotówkę, a po likwidacji gry mogą się wkurzyć, że zlikwidowano ich własność i "poprosić" o zwrot pieniędzy, to wpadliście na pomysł takiego pokierowania grą, żeby gracze, zwłaszcza ci płacący,  sami z niej rezygnowali co pozwoli Wam spokojnie wygasić grę. Prawda? 

wdm.png

wdm2.png

wdm3.png

wdm4.png

To jest taki kolejny present od TSG z Okazji Swiat w postaci Nowej Jakosci Nagrod w podziekowaniu ze ich sie utrzymywalo przez caly Rok. Dostalismy lub kupilismy sobie sami pod choinke Pajacyki, Pileczki, Laleczki …. ktore po Swietach w koszu wyladuja. Poczekajcie! jest jeszcze Nowy Rok ktory pewnie przywita nas z jeszcze Nowsza Jakoscia Nagrod, no bo do czego to podobne aby gracz banknoty wygrywal. Banknoty powinny tylko plynac w strone TSG te prawdziwe z naszych kont. TSG jest przeciez krystalicznie uczciwe I dalo nam darmowa gre! To my dopuszczamy sie naduzyc I oszukujemy kupujac za wygrane banknoty .Banknoty I Perly  powinnismy kupowac od TSG a Ty graczu powinienes sie zadowolic tym co TSG ci da lub sobie sam wylosujesz. Co z tego ze to juz masz wazne ze Ci dali lub ze szczescia nie miales I sam sobie wylosowales. Juz sie nie moge doczekac kolejnego Roku I czym TSG Nas uszczesliwi

I jeszcze jedno!

Administratorzy nigdy nie wykorzystują czatu do komunikacji z graczami.

Ale pewnie go czytaja  Tak ze uwazajcie co piszecie bo pozniej mamy to co mamy

Czołem wędkarze!

12 hours ago, lupropibaki said:

NOWA JAKOŚĆ NAGRÓD (to słowo to taki żarcik językowy w przypadku tej gry) MADE IN TSG !!!!

Dziękuję @lupropibaki za wyczerpującą i konstruktywną wypowiedź! Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, którym dzielicie się ze mną na forum i w grze!

Chciałbym jednak wyjaśnić Wam kilka istotnych kwestii związanych z wydarzeniem 'Wyzwania dla Mistrzów'. Nagroda za ostatni próg w wydarzeniu - oprócz 1500 banknotów i 2000 punktów prestiżu - zawiera także:
- 3x losowe dzienniki z wiedzą o łowiskach,
- 15x losowych magazynów niespodzianek z wiedzą o rybach,
- 20x losowych magazynów Fanatyk Wędkarstwa z wiedzą o rybach,
- 10x magicznych sonarów,
- 15x zanęt na największe ryby,
- 10x bonusów do siły 60%,
- 100x prezentów 'Lalka' do wydarzenia 'Zgubione prezenty'.

Wytrenowane łowiska pozwalają Wam na osiąganie lepszych wyników we wszystkich konkursach, które pojawią się jeszcze w ramach świątecznych wydarzeń, ale także w przyszłości w dowolnych wydarzeniach, które będą organizowane na wskazanych tam łowiskach.

Oprócz tego wylosowane ryby pomagają Wam zdobyć wyższe miejsca w rankingu Mistrzostw, ale także zwiększają wiedzę o rybach do wydarzeń 'Zimowe szaleństwo', czy też 'Błystka pod choinkę', przez co łatwiej jest osiągnąć wymagane wyniki.

Wylosowane ryby pozwalają także uzyskać większą liczbę punktów w wydarzeniu 'Spadająca błystka'.

Wylosowane zestawy na rybę 'Łosoś rogaty' liczą się także do szybkiego wydarzenia 'Zestawy Mistrzów', gdzie za jeden dowolny wylosowany zestaw gracz otrzymuje nagrodę gwarantowaną 21x magazynów świątecznych i bierze udział w rankingu, w którym może wygrać nawet do 100x takich magazynów oraz 2500 banknotów, a z racji tego, że wydarzenie to kończy się przed zakończeniem Mistrzostw, pozwala na zdobycie w nich jeszcze lepszego wyniku i rywalizację o dodatkowe 3000 banknotów.

Połamania kija,
Zenek

2 hours ago, Zenek said:

Czołem wędkarze!

Dziękuję @lupropibaki za wyczerpującą i konstruktywną wypowiedź! Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, którym dzielicie się ze mną na forum i w grze!

Chciałbym jednak wyjaśnić Wam kilka istotnych kwestii związanych z wydarzeniem 'Wyzwania dla Mistrzów'. Nagroda za ostatni próg w wydarzeniu - oprócz 1500 banknotów i 2000 punktów prestiżu - zawiera także:

Wytrenowane łowiska pozwalają Wam na osiąganie lepszych wyników we wszystkich konkursach, które pojawią się jeszcze w ramach świątecznych wydarzeń, ale także w przyszłości w dowolnych wydarzeniach, które będą organizowane na wskazanych tam łowiskach.

Oprócz tego wylosowane ryby pomagają Wam zdobyć wyższe miejsca w rankingu Mistrzostw, ale także zwiększają wiedzę o rybach do wydarzeń 'Zimowe szaleństwo', czy też 'Błystka pod choinkę', przez co łatwiej jest osiągnąć wymagane wyniki.

Wylosowane ryby pozwalają także uzyskać większą liczbę punktów w wydarzeniu 'Spadająca błystka'.

Wylosowane zestawy na rybę 'Łosoś rogaty' liczą się także do szybkiego wydarzenia 'Zestawy Mistrzów', gdzie za jeden dowolny wylosowany zestaw gracz otrzymuje nagrodę gwarantowaną 21x magazynów świątecznych i bierze udział w rankingu, w którym może wygrać nawet do 100x takich magazynów oraz 2500 banknotów, a z racji tego, że wydarzenie to kończy się przed zakończeniem Mistrzostw, pozwala na zdobycie w nich jeszcze lepszego wyniku i rywalizację o dodatkowe 3000 banknotów.

Połamania kija,
Zenek

Czy naprawdę wierzysz w bzdury, które tu piszesz? Czy naprawdę jesteś tak ignorantem, jeśli chodzi o graczy, którzy grają w twoją coraz bardziej sfałszowaną grę?

Ciągle zezwalasz na oszustów i hakerów, tj. Większość z wszystkich 10 najlepszych klubów, aby uciec od zrujnowania gry, naprawdę wierząc, że ludzie wydają te domniemane pieniądze za prawdziwe pieniądze (NIE, NIE).
A teraz chcesz, abyśmy uwierzyli w jeszcze więcej śmieci.

Co to za gówno ???

LARWA w nagrodach w dziennym bonusie ! Złośliwość TSG nie zna granic. Niech Was te larwy zeżrą. 

Nie po to kupiłem karnet żeby dostawać taki szmelc 

Bez tytułu.png

Czołem wędkarze!

Połamania

P Zenek

Czy Ty naprawde uwazasz ze ludzie sa tak naiwni czy tylko rzniesz glupa wypisujac takie bzdury

Ty myslisz ze my nie wiemy ile tak naprawde kosztuje zaliczenie takiego eventu ,szybkiego wydarzenia czy wygranie Mistrzostw? Ze wytrenowanie lowisk to koszt min.9000$ a pozniej losowanie ryb10$-180$

Koszt Blystek lub Magi bo dajecie Swiateczne ryby na splawik !!! Te banknoty ktore byly poprzenio nawet w czesci nie pokrywaly poniesionych wydatkow a co dopiero teraz. Wspanialomyslnie daliscie losowe magazyny az sie posikac mozna ze szczescia.

Dajcie ludziom grac, wroccie przynajmniej do tego co bylo bo teraz to jest Sklep a Nie Gara. Bogacic to sie trzeba umiec! Nic na Chama!

Zenek ty oszuscie na Zestawy Mistrzów', gdzie za jeden dowolny wylosowany zestaw gracz otrzymuje nagrodę gwarantowaną 21x magazynów świątecznych nie raz trzeba i wydac 1000 na takie 1 losowanie bo nagle nie wchodzi.

Ty chyba lekko nie dorozwinięty jesteś żeby skończyć super ewent mistrzów trzeba wydac ze 3000 banknotów żeby wygrac 1500 to lepiej nie ruszac i kupic sobie gazetki jakie chce 

Zenkom chodzi tylko o jedno czyli o wyssanie z graczy jak najwięcej realnych pieniędzy.

To co pisze pan Zenek to jedna wielka bzdura mająca zamaskować prawdziwy cel. A celem tym jest najpierw wyczyszczenie graczy z banknotów i magii  po to by w kolejnym kroku zmusić ich do wydawania na grę realnej kasy. 

Gdyby Zenkowie mieli uczciwe zamiary to nie mamiliby graczy nagrodami w postaci losowych gazetek, losowych niespodzianek i innych pierdół  przy jednoczesnym ograniczeniu liczby banknotów i darmowej magii tylko zamiast tych badziewnych rzeczy daliby równoważniki w banknotach i pozwolili graczowi by sam zadecydował na co je wyda. 

Panie Zenku prosze o oficjalna deklarację: czy przywrócicie magię w losowaniach dziennych i czy powrócicie do starych stawek banknotów w nagrodach za eventy?  

Jeżeli nie to napiszcie o tym wprost i powiedzcie jasno że restrykcje które nazywacie spełnianiem życzeń graczy są jak najbardziej nie przypadkowe i w jakim kierunku zmierza gra - w stronę pełnej odpłatności?

A na swięta mimo próśb graczy Zenkowie przygotowali niekończący się koszmar. To wszystko potrwa do 6 stycznia. I oby po tym terminie się skończyło. Można pomarzyć , że gra wróci do stanu sprzed przedświątecznej rewolucji?

12 godzin temu, Zenek napisał:

Czołem wędkarze!

Połamania kija,
Zenek

Genialna retoryka. Normalnie klękajcie narody.

Chciałbym jednak wyjaśnić Tobie ( i Twoim kolegom)  kilka istotnych kwestii związanych  z "grą". W cudzysłowie bo z grą zgodną nie ma to już nic wspólnego.

- Organizujecie konkursy, gracze grają zgodni z zasadami konkursu bo nawet nie mają możliwości oszukiStwierdzenie, żwać, łapiecie się na tym, że konkurs jest przez Was zorganizowany bezmyślnie bo pozwala, grając zgodnie z jego zasadami (sic!),  na zajęcie premiowanych miejsc przez większą ilość graczy niż zakładaliście i panika. A reakcją jest absolutnie bezpodstawne i oszczercze oskarżenie graczy o oszustwo, co pozwala Wam, wbrew prawu ( zakazane praktyki handlowe-usługowe), tłumaczyć zmniejszenie nagród w stosunku do tych deklarowanych przed konkursem.

Narzucacie graczom nagrody przy jednoczesnym obcinaniu nagród "pieniężnych".  W nagrodach są gazety na Małe Jeziorko, LSC,  Zimowe Jeziorko itp., do trenowania uklejki,  karpie, albo ryby z Królestwa Gigantów itp., lub hit nad hity z jednej z obecnych "gorączek" -  werbleeeeeeee..... taaaa daaaaaaaaam - marzenie graczy grających od np. 6 lat - POJAZDY na łowiska (sic!) !!!!!! Ale żarty na bok. Wartość matematyczna, sklepowa, tego szajsu jest wysoka. WARTOŚĆ UŻYTKOWA TEGO JEST ZEROWA! ŻADEN GRACZ TEGO BY NIE KUPIŁ BO NIE JEST TO W GRZE DO NICZEGO PRZYDATNE.  Cel i efekt takiego działania? Oczywisty. Zmuszenie graczy do kupowania gry w całości, zamiast do grania zgodnie z definicją słowa "gra", a realnych zakupów ( jak to przy płatnej grze) używania jako pomocy w rywalizacji. Takie tłumaczenia jak Twoje, taka retoryka jet godna wzorcowego homo sovieticusa, który zniewalając inne narody i zbrojąc się po zęby walczył zaciekle o pokój na świecie i każdego dookoła uważał za faszystę, tak jak Wy uznajecie graczy za oszustów. Klasyka słusznie minionej epoki. A prosiłem, nie próbujcie robić z graczy idiotów, bo tylko siebie ośmieszacie.

- Stwierdzenie, że nagrody są niskie bo wylosowane ryby są przydatne w innych konkursach, np. Spadająca błystka, świadczy o tym, że albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo  celowo cynicznie robisz, a właściwie próbujesz robić, z graczy idiotów.

Więc wyjaśniam:

1. Przelosowane ryby się nie zachowują, więc jeżeli w momencie losowania nie ma ich w innych zadaniach to nie będzie dodatkowego spożytkowania tego losowania.

2. W w/w konkursie ryby są zadane średnio na niecałe 122, więc losowanie ich na 125 czy 128 jest równie przydatne jak pomalowanie im ogonów na kolor zielony i zwinięcie ich w trąbkę.

3. Resztę sobie podaruję bo wszyscy wiedzą o co chodzi. Ty też.

- Ergo. Nowy system "nagród" i ta genialna retoryka próbująca przekonać graczy tumanów jakie to szczęście ich spotyka ( a propos, uczyliście się od Juliena Verleya z NC+, który wciskając telewidzom g.... zamiast dobrej oferty za to za o wiele wyższy abonament, stwierdził, że widzowie "nie rozumieją oferty"?) to czysty pic na wodę, fotomontaż, austryjackie gadanie, duby smalone tudzież zwykłe głupoty. 

Dlatego po raz kolejny przemówię ludzkim głosem i zabawię się w Św. Mikołaja, Gwiazdora i Dziadka Mroza w jednym!

Podpowiem Wam jak zaoszczędzić na nagrodach, jednocześnie sprawiając, że JUŻ NIGDY ŻADEN GRACZ,  nie nazwie Was oszustami i złodziejami.

OBETNIJCIE NAGRODY RZECZOWE O POŁOWĘ!!!!  A POZOSTAŁE  (zgodnie z sugestią jednego z forumowiczów) WYPŁAĆCIE W FORMIE BANKNOTÓW I PEREŁ. PRZELICZAJĄC WG CEN SKLEPOWYCH.

Dla Was czysta oszczędność bo wypłacacie mniejsze nagrody, a gracze pomniki będą Wam stawiać bo gra będzie grą, a nie aukcją pucharków.

No to jak będzie?

Taki prosty test na uczciwość i czystość Waszych intencji. 

Coś się źle zapisało ((((

Errata:

Jest: "...bo nawet nie mają możliwości oszukiStwierdzenie, żwać,..."

powinno być:"...bo nawet nie mają możliwości oszukiwać, więc jest to bezpodstawne, oszczercze pomówienie, a Wy, łapiecie się..."

Jest:" W cudzysłowie bo z grą zgodną nie ma to już nic wspólnego."

powinno być: "W cudzysłowie bo z grą zgodną  z definicją tego słowa, nie ma to już nic wspólnego."

Dnia 28.12.2019 at 16:03, lupropibaki napisał:

Coś się źle zapisało ((((

Errata:

Jest: "...bo nawet nie mają możliwości oszukiStwierdzenie, żwać,..."

powinno być:"...bo nawet nie mają możliwości oszukiwać, więc jest to bezpodstawne, oszczercze pomówienie, a Wy, łapiecie się..."

Jest:" W cudzysłowie bo z grą zgodną nie ma to już nic wspólnego."

powinno być: "W cudzysłowie bo z grą zgodną  z definicją tego słowa, nie ma t

Mam rozumieć, że świąteczne ryby nie zlowie ja spławik używając normalnej przynęty, tylko magiczną? 

1 godzinę temu, Crisu napisał:

Mam rozumieć, że świąteczne ryby nie zlowie ja spławik używając normalnej przynęty, tylko magiczną? 

Raczej nie. Po wczorajszej przecenie -70% i możliwości zakupu blach za drobne 75$, zmiana zadanej metody łowienia ( czytaj: dawaj magika!) ze spinningu na spławik była więcej niż pewna.  Swoją drogą wyobrażam sobie tą rozpacz w TSG, że na Wranglu jest tylko metoda morska i nie można magii wyciągać. Ajajaja, takie niedopatrzenie!

Czołem Panie i Panowie!

On 12/29/2019 at 6:13 PM, lupropibaki said:

Raczej nie. Po wczorajszej przecenie -70% i możliwości zakupu blach za drobne 75$, zmiana zadanej metody łowienia ( czytaj: dawaj magika!) ze spinningu na spławik była więcej niż pewna.  Swoją drogą wyobrażam sobie tą rozpacz w TSG, że na Wranglu jest tylko metoda morska i nie można magii wyciągać. Ajajaja, takie niedopatrzenie!

Niedopatrzenie z mojej strony, za które Was serdecznie przepraszam. Ryby, które biorą udział w wydarzeniach zostały uzupełnione o kilka podstawowych przynęt, którymi możecie je złowić bez wykorzystywania magicznych przedmiotów. Postaram się, aby w przyszłości nie występowały już podobne sytuacje.

Przygotowałem specjalnie dla Was, moi drodzy wędkarze, specjalny upominek.

Miłego dnia,
Zenek

Zenek jak bys nie wiedzial pod koniec roku jest wszedzie wietrzenie magazynów , majace na celu pozbycie sie starych lub nie potrzebnych rzeczy .

Kiedy TSG zrobi wietrzenie plecaków nie bylo juz lekko od roku co ja mam z tym badziewiem robic po co mi tyle tego ?????????

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

lodołamacz nie świruj bo Pan Zenek znowu wyciągnie błędne wnioski i po tym jak zabrał magię i sonary z dziennych losowań to teraz zlikwiduje sonary z nagród w eventach. 

Śmieci to nie to co pokazujesz. Gdy domagamy się możliwości usunięcia śmieci mamy na myśli bezużyteczne pamiątki po świątecznych eventach, gwiazdki expa, licencje itp. Na pewno nie perłowe  itemki typu: magia czy sonary.

• Like 1

No lodolamacz zes sie popisal tym wpisem Razem z Zenkiem zescie to chyba pisali Jeden  po 2 tygodniach dopiero sie dopatrzyl ze brak makaronu przy swiatecznych rybach a Ty ze magie I sonary bys wymienil na 50 wolnych pkt lub gazetke na male jeziorko. Nie pomyslales ze 99% nie posiada takich zasobow. Nic dziwnego ze pozniej znikaja z nagrod te wszystkie rzeczy a o banknotach juz nie wspomne

Złodzieje na dwa dni przed końcem wydarzeń związanych z tymi rybami dodali przynęty. GDZIE TSG MIAŁO OCZY PRZEZ 2 TYGODNIE ( chyba w dupi...). I jeszcze  perfidnie śmieją się ludziom w twarz mówiąc że ich niedopatrzenie.

A ten upominek to w sumie nic nie warty.

Aaa i jeszcze te ryby na 12lvl w evencie. Gdyby one chociaż zostały w grze to jeszcze bym się zastanowił na kupowaniem ofert za $, ale skoro zostaną usunięte to mam to gdzieś. 

Posted (edited)

lodołamacz, z głupim się na łby pozamieniałeś?

Śmieci to są: licencje na zaginiony świat, zdublowane pojazdy, gwiazdki exp, błystki na ryby ze świąt, które znikają, stare zanęty na nieistniejące łowiska, itp.

Ale akurat tego nie ma jak się pozbyć.

Magia i sonary są potrzebne w grze. Nikt przy zdrowych zmysłach nie pozbywa się tego w "warsztacie" za gazetkę typu "moja pierwsza wędka" czy magazyn na myradę.

Piszesz takie głupoty, a potem Zenki zabierają magię z bonusów dziennych. Już wiemy dlaczego.  Po Twoim wpisie zabiorą z nagród w eventach szare siłki i kingi, skoro to śmieci.

Wietrzenie plecaków to chyba mamy na co dzień w tej grze.

Chyba, że to jakaś prowokacja i chcesz ludzi na początku roku wkurzyć.

darkiel, 👍

Edited by Alkione

Spokojnie przecież dla każdego to rózne rzeczy sa zbedne , kazdy moze wymienic co chce ja z checia wymienie za exp ktore zabral Zenek albo za banknoty które ukradł 

Posted (edited)

od dawna podejrzewałem że lodolamacz to człowiek Zenka, nazywa go złodziejem i dalej pisze, ja nazwałem naterybka złodziejem i miesiąc blokady, a propo gdzie jest naterybka?

Edited by mam pytanie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...