Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
misiek826

Kasa za poziom

Recommended Posts

Witam, mam problem z kasą za przejście na kolejny poziom, gdyż od 40 poziomu dostaję tylko żywca 

a aktualnie jestem już na 53. Moja żona gra w tą samą grę na swoim profilu na Fb i ma co poziom w nagrodę

banknoty. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy, ponieważ nie mam pojęcia od czego zależy rodzaj nagrody za przejście 

poziomu,

Kasę za poziom dostają tylko niektórzy, inni nic, jeszcze inni 100 żywców plus King, a jeszcze jeszcze inni bonus exp x 10, od czego to zależy to chyba nawet TSG nie wie. Na odpowiedź od administracji raczej bym nie liczył.

Jestem ciekawa dlaczego od kilku dni przechodzenie leweli z załączonym doświadczeniem razy 10 jest tragiczne Do tej pory w takim układzie jednorazowo ubywało 75% , a teraz jest to 20 w porywach 25% jaka jest przyczyna. Czyżby moderatorzy znowu  na nas  żyłowali i ograbiali  Proszę o wyjaśnienie

13 godzin temu, Europegaz111 napisał:

Jestem ciekawa dlaczego od kilku dni przechodzenie leweli z załączonym doświadczeniem razy 10 jest tragiczne Do tej pory w takim układzie jednorazowo ubywało 75% , a teraz jest to 20 w porywach 25% jaka jest przyczyna. Czyżby moderatorzy znowu  na nas  żyłowali i ograbiali  Proszę o wyjaśnienie

zobacz czy działają gwiazdki exp/ ja testowałem na gwiazdkach 50 tys i widać, że nawet na tym jesteśmy robieni w ciula bo przez 15 minut naliczyłem 8 ryb na które nie zadziałał exp wcale....a gwiazdki 50 tys do najtańszych nie należą...