Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
leontsg

Mistrzostwa 19-20

Recommended Posts

no ale po co taki temat? Mistrzostwa są co tydzień więc nie bardzo rozumiem co piszesz że taki temat powinien być wejdziesz w piątek w oficjalną grupę albo w sobotę rano i wiadomo gdzie się odbywają w ten sposób utworzymy setki tematów na 1 wpis

Edited by spider175

i w czym to przeszkadza kto bedzie chcial wiedziec wchodzi i ma , na ruskich stronach sa wiadomosc a tsg nie potrafi zrobic tego na polskich

więc pytam co tydzień będziesz zakładał nowy temat dla 3 słów? I kto tego będzie pilnował a co za różnica czy będziesz wiedział w czwartek, czy w piątek czy w sobotę?

Czy naprawdę potrzebne jest Wam info miesiąc naprzód co wydarzy się w grze? Jakaś może niespodzianka jest lepsza?

Poza tym ile informacji na RBK Games, Onecie czy Yahoo bywa czasem błędny lub nieprecyzyjnych? Nie lepiej poczekać na to co jest w grze?

Tak jest mi potrzebna informacja ze 3 dni wcześniej. Wtedy mogę sobie zaplanować zajęcia, wyjazd, dłuższe wyjście itp. Wiem kiedy zacznie się event i ile będzie trwał, wiem czy mistrzostwa mi pasują i czy są dla mnie z uwagi na wagę ryb.

Poza tym czułbym się choć trochę szanowany a nie traktowany jak bankomat.

Dabar dokladnie o to chodzi . informacje naleza sie jak psu buda zenek i edek za moment nie ogarna i zakoncza odpowiedzi przekaza sprawe do dzialu technicznego

Edited by leontsg

LetsKillEdek - Dziękuję. Mam te komfort, że swoje życie układam jak chce. Wiem, że nie każdy tak może i nie każdego na to stać, no coż pozostaje mi tylko współczuć ci.

Ja też uważam że powinna być taka informacja z wyprzedzeniem, tak samo o exp x 2, czy zmianach sprzętu w sklepie itd. Chyba po to powstało to forum żeby informować graczy o wydarzeniach i wymieniać się informacjami?

No to już mnie nic nie zdziwi.Proszę o podawanie z wyprzedzeniem co będzie w turkach i o której żeby móc sobie życie poukładać(stać mnie na to)

have a question about the championships, are there actually only championships with small fish left, for small children or is there another championship for adults? Kingdom or lost world 2 for example ... I would be happy to catch some real fish in a championship as a grandmaster