Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Mistrzu

Oszuści czy Gracze ?

Recommended Posts

może szanowna administracja opublikuje listę tych "GRACZY" którzy wykorzystali błąd techniczny gry i nabili tysiące banknotów za które kupili tysiące zdrapek na legendarną rybę wydrapali setki magicznych błystek i sonarów 

może należy takie konta likwidować regulamin nakazuje zgłaszanie niezwłocznie błędów w grze a nie wykorzystywanie ich z premedytacją !!!

Też jestem za publikacją nicków i loginów. Zapewne były by to "legendy" tej gry. Bardzo szanowani gracze z wysokimi poziomami oraz całe stado ich multikont. Wtedy każdy by zobaczył jacy to z nich mistrzowie....z waty chyba....
Tylko mała kwestia - oni kupowali zdrapkę Duża ryba po 120$ i w niej można wygrać zdrapkę Legendarna ryba.

mało - ja to bym ich na stosie palił... hehe zabawni jesteście, a co z twórcami gry którzy zgodnie z regulaminem maja udostępnić grę wolną od wad i błędów? jak ich ukarać za to, że nie przestrzegają własnego regulaminu i raczą nas niedopracowanym programem, w którym jest mnóstwo dziur i błędów na szkodę graczy? i co to znaczy błąd techniczny? to, że admin wprowadził nowość w postaci premiowania banknotami wyciąganie sieci to nie wina graczy tylko tych nieudaczników prowadzących tę grę, dlaczego mieli to od razu traktować jako błąd gry, a nie uprzejmość adminów?

Generalnie Ci najbardziej zatwardziali i tak będą Wam dalej lać tyłki, a część graczy po prostu TSG straci bezpowrotnie, i będzie to tylko i wyłącznie ich wina, skoro nie potrafią radzić sobie z prowadzeniem uczciwej rywalizacji w tak banalnym programie...

• Like 2

Mówiłem Rennard, że magii ze zdrapek nie zabrali i jak teraz z takimi rywalizować co mają po pare tysięcy magików setki sonarów i sił 70% za darmo???  Gra bez sensu kończę to

5 minut temu, Bandziorno napisał:

Mówiłem Rennard, że magii ze zdrapek nie zabrali i jak teraz z takimi rywalizować co mają po pare tysięcy magików setki sonarów i sił 70% za darmo???  Gra bez sensu kończę to

Skąd masz niby takie informacje?  Czyszczą konta i z exploita i te które kompletnie nic nie miały z tym wspólnego.  Zabierają wszystko od od a do z nawet kołowrotek za perły czy zanety jo

Jak to skąd? nie czytasz forum? Jedna wypowiedz wyżej niż moja:

18 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

zostalo po kilka tysiecy magi mi to pasuje

Cytat

regulamin nakazuje zgłaszanie niezwłocznie błędów w grze a nie wykorzystywanie ich z premedytacją !!!

A kto wiedział,że to jest błąd w grze ??? A może to było celowe działanie !!! Setki zgłoszeń o błędach w grze i ZERO odpowiedzi .Człowieku zastanów się co piszesz !!!

• Like 2

Błedem w grze jest to ,że  wchodzi sie na konto gracza,zabiera co sie zamarzy i tłumaczy to exploitem czy jak to sie tam nazywa. I to gracz musi sie tłumaczyć co miał ,żeby móc odzyskać choć namiastke rzeczy ,które legalnie miał zdobyte. 

Tak samo jest z banknotami za level. Duża część osób nadal otrzymuje baxy za przejscie levela a innym wciska sie marne xp lub king ,lub tak jak w moim przypadku wielkie 000. Nie zgadzam sie z tym .Albo nie płacą nikomu albo wszystkim .Każdy kto jest w arcy,wie ile kosztuje kupno jednego xp 50 000 ,bo w tej randze mały level nie ma przetrwania. Zmiany powinny byc jednakowe dla każdego .

Po kilku dniach bezowocnych rozmów z supportem mam ich serdecznie dość. To gracz jest winny wszystkiemu a szczególnie temu że gra. 

• Like 1

Ciekawe, czy te różne akcje z możliwościami wielkich okazjonalnych zakupów, nie są reżyserowane od początku do końca? Pomyślcie:

1. Perłowe zakupy -dla posiadaczy pereł już pewnie niewiele do kupienia, ale ci co ich nie mieli, rzucili sie kupić, więc wydali realną kasę, a później odebrano im profity i cos tam zostało, ale pieniążki poszły do TSG -prawda, niektórym zwrócono..

2. Sieci 100kg -też nie darmowe i kupowano je pewnie na potęgę -wielu zapewne kupiło dodatkowe banknoty na ta okazję..

No i teraz odebrano co trzeba i to co nie trzeba, ale nie wiadomo czy wszystkim, no i nie wypada się pieklić, bo komu zabrano znaczy, że ten chciał wykorzystać błąd w grze, co nie jest zgodne z regulaminem -prawda? A może to była nawet specjalna furtka, aby nabić swoim kabzy, tylko że ktoś puścił farbę? Wiarygodność TSG jest jak dla mnie bliska zeru i tego wizerunku nie polepsza działalność kilku znanych osób, które negują swoje powiązania z tą firma, ale wyciągają nawet najbardziej absurdalne argumenty, aby bronic jej "słusznego" wizerunku.. To tak nie działa..

A osobiście najbardziej mnie denerwuje, że nawet najlepiej udokumentowane błędy i ponoszone z tego tytułu straty są rozpatrywane tygodniami i zwykle bezskutecznie, ale sytuacje, gdzie TSG jest stratne, są rozwiązywane błyskawicznie.

Przykłady: wykasowane pierwsze i inne miejsca w mistrzostwach, zmienione kolejności w turniejach tygodniowych, utracone pojedynki zawalające tygodniówki 1vs1, złe parametry ryb w Eventach, które powodowały utratę 1go (zwykle gromadnego) i jedynego premiowanego kasą miejsca.. Tutaj jakoś nikt się nie śpieszy, a okazjonalne zwroty są bardziej uwłaczającą jałmużną, a nie rekompensatą.

A co mamy w zamian? Nowe rodzaje sieci.. :):)  Mistrzostwo świata!