Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Mistrzu

Oszuści czy Gracze ?

Recommended Posts

może szanowna administracja opublikuje listę tych "GRACZY" którzy wykorzystali błąd techniczny gry i nabili tysiące banknotów za które kupili tysiące zdrapek na legendarną rybę wydrapali setki magicznych błystek i sonarów 

może należy takie konta likwidować regulamin nakazuje zgłaszanie niezwłocznie błędów w grze a nie wykorzystywanie ich z premedytacją !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem za publikacją nicków i loginów. Zapewne były by to "legendy" tej gry. Bardzo szanowani gracze z wysokimi poziomami oraz całe stado ich multikont. Wtedy każdy by zobaczył jacy to z nich mistrzowie....z waty chyba....
Tylko mała kwestia - oni kupowali zdrapkę Duża ryba po 120$ i w niej można wygrać zdrapkę Legendarna ryba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mało - ja to bym ich na stosie palił... hehe zabawni jesteście, a co z twórcami gry którzy zgodnie z regulaminem maja udostępnić grę wolną od wad i błędów? jak ich ukarać za to, że nie przestrzegają własnego regulaminu i raczą nas niedopracowanym programem, w którym jest mnóstwo dziur i błędów na szkodę graczy? i co to znaczy błąd techniczny? to, że admin wprowadził nowość w postaci premiowania banknotami wyciąganie sieci to nie wina graczy tylko tych nieudaczników prowadzących tę grę, dlaczego mieli to od razu traktować jako błąd gry, a nie uprzejmość adminów?

Generalnie Ci najbardziej zatwardziali i tak będą Wam dalej lać tyłki, a część graczy po prostu TSG straci bezpowrotnie, i będzie to tylko i wyłącznie ich wina, skoro nie potrafią radzić sobie z prowadzeniem uczciwej rywalizacji w tak banalnym programie...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłem Rennard, że magii ze zdrapek nie zabrali i jak teraz z takimi rywalizować co mają po pare tysięcy magików setki sonarów i sił 70% za darmo???  Gra bez sensu kończę to

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Bandziorno napisał:

Mówiłem Rennard, że magii ze zdrapek nie zabrali i jak teraz z takimi rywalizować co mają po pare tysięcy magików setki sonarów i sił 70% za darmo???  Gra bez sensu kończę to

Skąd masz niby takie informacje?  Czyszczą konta i z exploita i te które kompletnie nic nie miały z tym wspólnego.  Zabierają wszystko od od a do z nawet kołowrotek za perły czy zanety jo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to skąd? nie czytasz forum? Jedna wypowiedz wyżej niż moja:

 

18 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

zostalo po kilka tysiecy magi mi to pasuje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

 regulamin nakazuje zgłaszanie niezwłocznie błędów w grze a nie wykorzystywanie ich z premedytacją !!!

A kto wiedział,że to jest błąd w grze ??? A może to było celowe działanie !!! Setki zgłoszeń o błędach w grze i ZERO odpowiedzi .Człowieku zastanów się co piszesz !!!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błedem w grze jest to ,że  wchodzi sie na konto gracza,zabiera co sie zamarzy i tłumaczy to exploitem czy jak to sie tam nazywa. I to gracz musi sie tłumaczyć co miał ,żeby móc odzyskać choć namiastke rzeczy ,które legalnie miał zdobyte. 

Tak samo jest z banknotami za level. Duża część osób nadal otrzymuje baxy za przejscie levela a innym wciska sie marne xp lub king ,lub tak jak w moim przypadku wielkie 000. Nie zgadzam sie z tym .Albo nie płacą nikomu albo wszystkim .Każdy kto jest w arcy,wie ile kosztuje kupno jednego xp 50 000 ,bo w tej randze mały level nie ma przetrwania. Zmiany powinny byc jednakowe dla każdego .

Po kilku dniach bezowocnych rozmów z supportem mam ich serdecznie dość. To gracz jest winny wszystkiemu a szczególnie temu że gra. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, czy te różne akcje z możliwościami wielkich okazjonalnych zakupów, nie są reżyserowane od początku do końca? Pomyślcie:

1. Perłowe zakupy -dla posiadaczy pereł już pewnie niewiele do kupienia, ale ci co ich nie mieli, rzucili sie kupić, więc wydali realną kasę, a później odebrano im profity i cos tam zostało, ale pieniążki poszły do TSG -prawda, niektórym zwrócono..

2. Sieci 100kg -też nie darmowe i kupowano je pewnie na potęgę -wielu zapewne kupiło dodatkowe banknoty na ta okazję..

No i teraz odebrano co trzeba i to co nie trzeba, ale nie wiadomo czy wszystkim, no i nie wypada się pieklić, bo komu zabrano znaczy, że ten chciał wykorzystać błąd w grze, co nie jest zgodne z regulaminem -prawda? A może to była nawet specjalna furtka, aby nabić swoim kabzy, tylko że ktoś puścił farbę? Wiarygodność TSG jest jak dla mnie bliska zeru i tego wizerunku nie polepsza działalność kilku znanych osób, które negują swoje powiązania z tą firma, ale wyciągają nawet najbardziej absurdalne argumenty, aby bronic jej "słusznego" wizerunku.. To tak nie działa..

A osobiście najbardziej mnie denerwuje, że nawet najlepiej udokumentowane błędy i ponoszone z tego tytułu straty są rozpatrywane tygodniami i zwykle bezskutecznie, ale sytuacje, gdzie TSG jest stratne, są rozwiązywane błyskawicznie.

Przykłady: wykasowane pierwsze i inne miejsca w mistrzostwach, zmienione kolejności w turniejach tygodniowych, utracone pojedynki zawalające tygodniówki 1vs1, złe parametry ryb w Eventach, które powodowały utratę 1go (zwykle gromadnego) i jedynego premiowanego kasą miejsca.. Tutaj jakoś nikt się nie śpieszy, a okazjonalne zwroty są bardziej uwłaczającą jałmużną, a nie rekompensatą.

A co mamy w zamian? Nowe rodzaje sieci.. :):)  Mistrzostwo świata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...