Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

Suma Wszystkich Sumów

Recommended Posts

Nic nie było jeszcze o tym Evencie, ale na "wędkarzu doskonałym" na tak wielkim portalu jak Facebook, pierwszy próg Eventu przekroczyło tylko 236 osób.. :D  To dobitnie świadczy o zainteresowaniu takimi Eventami, bo jeszcze niedawno liczyło się to od 1,5 tys w górę.. No więc na Evencie nic juz się nie zarabia, mistrzostwa opanowane przez nadmiarowe sprzęty lub/i narzędzia programistyczne, pozostaje wracać chyba do poczciwych osiągnięć po 25$ sztuka.. Czyli wracamy do korzeni.. Z tą różnicą, że kiedyś do kupienia było kilknanaście błystek na krzyż, a teraz po ponad 150 na jeden rodzaj wędki..

Moja ocena sytuacji jest taka: TSG wymyśliło sobie, aby obniżyć znacząco poziom punktowy i nagród z Eventów, aby wypromować inne formy konkursów, w których szczególnie dużą rolę odgrywa sprzęt.. Mówi się, że podniesienie kosztów "zrywki" ma na celu ograniczenie opłacalności działania niektórych botów, co by nieco wyrównało szanse dla "normalnych" graczy.. O ile jednak podoba mi się pomysł pewnego podniesienia rangi mistrzostw, ryb dnia, tygodniówki , to niestety cała reszta jest do kitu.. Nie wierzę, aby TSG tego nie dostrzegało, natomiast na pewno zauważyli, że trzymanie się przy niskich wędkach dawało bezproblemowe granie Eventów z których można było pozyskać banknoty, zamiast płacić do kasy firmy.. Jak zwykle jednak wylano od razu dziecko z kąpielą, bo Eventy nadal robią głównie konta z małymi wędkami wyposażone już w większość błystek, a inni nie wydadzą setek, czy tysięcy złotych tak jak pewnie na to liczą w firmie i się przeliczą..

Słyszę, że w grze kręci się sporo moderatorów stąd, może warto ich posłuchać w TSG, bo pewnie z samej góry niewiele widać i w kolejne głupoty łatwo wdepnąć..

Wystarczy zakupic okolo 50 blystek w promocji po 75$ to jest 3800$ - koszt cos kolo 150 zł, bo ryby w eventach są ciągle te same i jak wchodzą nowe to trzeba na promocji kupować na nie blachy bo na 95% będą w następnym evencie. Stare blaszki o ktorych piszesz i które to rzekomo mają posiadacze małych wędkę do niczego już się nie przydają, bo administracja ciągle wprowadza nowe ryby, a te są w eventach :D Jak ktos mało mysli to musi placic tysiące :D poprawiłeś mi humor

Czy ktoś mi przetłumaczy ten tekst wyżej na język polski? Mam wrażenie, że ktoś tu mi wcisnął erratę z innej książki.. ;)

Nie dziwne, że nie umiesz grać i tylko ciągle narzekasz skoro nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniem. Siedzenie 24 h przed kompem grozi wtórnym analfabetyzmem :D

Widzę, że muszę obniżyć poziom merytoryczny swoich wypowiedzi, bo zaczyna mnie już stresować, że jest jeszcze osoba, która ciągle ma problem z wstrzeleniem się we właściwy kontekst z odpowiedziami, albo można to też potraktować  jako wątek satyryczno -humorystyczny, więc zapraszam do dalszej zabawy.. ;)