Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKar

Suma Wszystkich Sumów

Recommended Posts

Nic nie było jeszcze o tym Evencie, ale na "wędkarzu doskonałym" na tak wielkim portalu jak Facebook, pierwszy próg Eventu przekroczyło tylko 236 osób.. :D  To dobitnie świadczy o zainteresowaniu takimi Eventami, bo jeszcze niedawno liczyło się to od 1,5 tys w górę.. No więc na Evencie nic juz się nie zarabia, mistrzostwa opanowane przez nadmiarowe sprzęty lub/i narzędzia programistyczne, pozostaje wracać chyba do poczciwych osiągnięć po 25$ sztuka.. Czyli wracamy do korzeni.. Z tą różnicą, że kiedyś do kupienia było kilknanaście błystek na krzyż, a teraz po ponad 150 na jeden rodzaj wędki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ocena sytuacji jest taka: TSG wymyśliło sobie, aby obniżyć znacząco poziom punktowy i nagród z Eventów, aby wypromować inne formy konkursów, w których szczególnie dużą rolę odgrywa sprzęt.. Mówi się, że podniesienie kosztów "zrywki" ma na celu ograniczenie opłacalności działania niektórych botów, co by nieco wyrównało szanse dla "normalnych" graczy.. O ile jednak podoba mi się pomysł pewnego podniesienia rangi mistrzostw, ryb dnia, tygodniówki , to niestety cała reszta jest do kitu.. Nie wierzę, aby TSG tego nie dostrzegało, natomiast na pewno zauważyli, że trzymanie się przy niskich wędkach dawało bezproblemowe granie Eventów z których można było pozyskać banknoty, zamiast płacić do kasy firmy.. Jak zwykle jednak wylano od razu dziecko z kąpielą, bo Eventy nadal robią głównie konta z małymi wędkami wyposażone już w większość błystek, a inni nie wydadzą setek, czy tysięcy złotych tak jak pewnie na to liczą w firmie i się przeliczą..

Słyszę, że w grze kręci się sporo moderatorów stąd, może warto ich posłuchać w TSG, bo pewnie z samej góry niewiele widać i w kolejne głupoty łatwo wdepnąć..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy zakupic okolo 50 blystek w promocji po 75$ to jest 3800$ - koszt cos kolo 150 zł, bo ryby w eventach są ciągle te same i jak wchodzą nowe to trzeba na promocji kupować na nie blachy bo na 95% będą w następnym evencie. Stare blaszki o ktorych piszesz i które to rzekomo mają posiadacze małych wędkę do niczego już się nie przydają, bo administracja ciągle wprowadza nowe ryby, a te są w eventach :D Jak ktos mało mysli to musi placic tysiące :D poprawiłeś mi humor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mi przetłumaczy ten tekst wyżej na język polski? Mam wrażenie, że ktoś tu mi wcisnął erratę z innej książki.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziwne, że nie umiesz grać i tylko ciągle narzekasz skoro nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniem. Siedzenie 24 h przed kompem grozi wtórnym analfabetyzmem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że muszę obniżyć poziom merytoryczny swoich wypowiedzi, bo zaczyna mnie już stresować, że jest jeszcze osoba, która ciągle ma problem z wstrzeleniem się we właściwy kontekst z odpowiedziami, albo można to też potraktować  jako wątek satyryczno -humorystyczny, więc zapraszam do dalszej zabawy.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...