Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
lupropibaki

Cwaniactwo TSG.

Recommended Posts

Cwaniactwo TSG jest coraz bardziej porażające.  Były narzekania na ilość zadań, poblokowane ryby w eventach, że gra zajmuje już tyle czasu, że należałoby zacząć ZUS opłacać, etc.etc. No to   cwaniacy z TSG wpadli na pomysł.  Frontem do klienta. Trzy stopnie trudności eventów i oczywiście różne nagrody. Oficjalnie, żeby każdy mógł zrobić. A naprawdę po co to ? Żeby gadając bzdury o "frontem do klienta" poobcinać nagrody. Były nagrody jest jałmużna. Dlaczego stare nagrody są za najtrudniejszy event, a nie za najłatwiejszy, a za trudniejsze wyższe ?? O tym cicho szaaa.  10 banknotów za odłowioną rybę. Brawo, zróbcie 50, albo 100, a co.  A najlepiej podajcie numery konta, kwotę i terminy wpłat, a w zamian coś tam wrzucicie do plecaka. Sieć  do 1 kg, albo wirtualny uścisk dłoni prezesa.  Traktowanie ludzi jak bezmyślnych kretynów to droga donikąd zwłaszcza jak samemu ma się rozumek w pobliżu Kubusia Puchatka.  Pani "Magda" gdzieś tutaj pisze "normalna firma informatyczna", " wprowadzanie zmian trwa" etc.etc. To  zamiast wprowadzać zmiany dokończcie porządnie  to co jest już rozgrzebane. Nikomu z graczy nie zależy na waszych nowych pomysłach robionych na kolanie. Jak tam Starożytna Grota z rybami pod 5 ton i wędkami do 100 kg.  Koncepcja się skończyła?? Dlaczego mnie to nie dziwi ? 

Edited by lupropibaki
błąd
  • Like 2

Popieram zlodziejstwo i tyle 10$ za zrywke . Co do eventu nie by bylo by zle , gdyby dodali opcje wyboru jaki event chcesz ile gwiazdek i nie bylo by pretesji. Cwaniactwo zlodziejstwo i oszustwo to glowne domeny tsg stare nagrody powinny byc za sredni event za najtrudniejszy lepsze na zachete.  Ale po co ? Lepiej podniesc oplate za zrywke

• Like 1

Gracze !!! PRZECIEŻ CHODZI O TO ŻEBY NAS WYDOIĆ. Żeby zrobić event z jedną gwiazdką wyczyścisz sobie plecak a potem żeby cokolwiek zdziałać to musisz wszystko kupić. Ja mam ich w ... i szukam innej gry. Pozdrawiam.

• Like 1

3 godziny temu, janjo napisał:

Ja mam ich w ... i szukam innej gry. Pozdrawiam.

Mniej więcej to powiedziały dzisiaj 2 osoby w moim klubie i odeszły.. Coś czuję, że na tym się nie skończy.. Tak swoją drogą: ciekawe kto będzie robił te Eventy, jeżeli kluby przestaną drążyć temat zbierania punktów? Ja też właściwie nie wiem po co je robię..

Edited by GKar
  • Like 1

3 godziny temu, janjo napisał:

Ja mam ich w ... i szukam innej gry. Pozdrawiam.

Jedne eventy bez kasy,inne znowu trudne żeby ich nie zrobić i kasy też nie dostać.Liczą chyba że teraz wszyscy zaczną kupować banknoty za realną kasę.... hahaha!!!!Płacić za pełną błędów i niedoróbek grę???Na głowę jeszcze nie upadłam,poszukam sobie czegoś przyjemniejszego i mniej czasochłonnego,w końcu w otchłani neta różnych gierek są tysiące:).

• Like 2

1 godzinę temu, Alkione napisał:

TSG liczyło na to, że dla punktów prestiżu gracze na wszystko się rzucą.

Myślę, że to tylko kwestia czasu, jak gracze zorientują się, że teraz już nie kupią za robiony Event (przynajmniej ten łatwy) ani pół błystki, a sterczeć na ogólnej i machać czasami 15 minut aby wyłowić 2 konkretne rybki, szybko się znudzi.. Że niby ktoś będzie kupował magiki i sonary do 2-3 Eventów w tygodniu?  :D  A ten wyścig z punktacją? Jest kilka dobrze zorganizowanych klubów plus kilku stałych bywalców wyposażonych w takie, czy inne oprogramowanie -reszta bije się o pietruszkę, a po tych "zmianach" nawet nie będa grać na rozwój własnego konta, więc zostaną tylko Ci, którzy będą kupować spełnianie swoich ambicji bycia pierwszymi oraz osoby z szerokim gestem, lubiące aby je zauważano.. Każdy powód dobry, aby wydać pieniążki..

Edited by GKar
  • Like 1

Kogia płaskonosa. Nowa ryba z zanętą. Waga niziutka, nie ma problemu. Ale. Zanęta, a to nowa ryba. Czyli wydatek, bez szans na odzyskanie tego poprzez zdobycie jakże "oszołamiających" nagród. To w starożytności na Igrzyskach walczono tylko o laur i sławę i to tez nie do końca. Gra jest płatna i musi być płatna bo nie robi jej Caritas, czy Owsiak. To jest czyjaś praca i to jest logiczne. Ale jest różnica między płatnością, a wyłudzeniem. Punkt 6 regulaminu mówi o płatnych funkcjach premium. Ale te funkcje powinny służyć rozwojowi gracza w grze, a nie możliwości robienia czegokolwiek. Tak czy owak, przykład tej nowej ryby, jej zanęty i nagród w zamian bardzo jaskrawo pokazuje jaka jest polityka TSG i czemu służą wprowadzone, oczywiście dla dobra gracza-klienta-konsumenta, zmiany w eventach.  Sprawę umożliwienia "bardziej zaciętej rywalizacji" (koperta), którą oczywiście wprowadzono na lawinowo płynące prośby, a wręcz błagania, od graczy, pominę milczeniem.

• Like 2

14 minut temu, Machlojka napisał:

dlaczego kompletnie nikt z administracji nie bierze udziału w dyskusji?

Na to pytanie odpowiedź jest akurat bardzo prosta. Żaden gracz-klient-konsument-usługobiorca nie jest dla nich partnerem do dyskusji. Mówiąc kolokwialnie, mają nas tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Pan prezes odniósł sukces tworząc NK to wie jak to robić. Fakt, że wsłuchanie się w głosy i sugestie graczy pozwoliłby stworzyć grę przynoszącą godziwy zarobek TSG i dużą przyjemność graczom nie ma znaczenia, bo z tych dwóch korzyści liczy się tylko ta pierwsza.

• Like 1

Już zaczynają włączać dojarki, LIMITOWANA OFERTA - 1000$, morska W. + Ż. + B. 125kg., kołowrotek 35% za jedyne 49,99pln. A jestem na 25 poziomie. Okazja, ale ja z tego nie skorzystam. To ich sposób na ściąganie z nas kasy.

Edited by janjo
  • Like 1

20 minut temu, janjo napisał:

Już zaczynają włączać dojarki, LIMITOWANA OFERTA - 1000$, morska W. + Ż. + B. 125kg., kołowrotek 35% za jedyne 49,99pln. A jestem na 25 poziomie. Okazja, ale ja z tego nie skorzystam. To ich sposób na ściąganie z nas kasy.

To akurat jest od roku taka promocja i nie na 25,a na 26 poziomie

3 godziny temu, Machlojka napisał:

dlaczego kompletnie nikt z administracji nie bierze udziału w dyskusji?

Jasno pokazują gdzie maja nas i te dyskusje.....

Zlodzieje event 2 gwiazdki i tez bez kasy. Rozliczenia platnosci zaczynaja wplywac tsg przeciera oczy ze zdziwienia tyle zmian i nikt nie wplaca i nie walczy. 

38 minut temu, leontsg napisał:

Zlodzieje event 2 gwiazdki i tez bez kasy. Rozliczenia platnosci zaczynaja wplywac tsg przeciera oczy ze zdziwienia tyle zmian i nikt nie wplaca i nie walczy. 

Ha ha ha, nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Ci, co  ładują w tę grę naprawdę grubą kasę (szychy z klubowej śmietanki), akurat się BAAAARDZO przejmują, że nagle w jakimś marnym evenciku nie będzie marnych 300 $ do wygrania. Jak oni mają na kontach pewnie po kilkanaście lub więcej tysięcy papiera.

Zagranie admina uderza w tzw. "hołotę" (od "hołysz" - ktoś ubogi, bez kasy), drobnych ciułaczy, którzy do tej pory obywali się bez przelewów i zbierali sobie $, zaiwaniając na eventach. Jeśli odejdą z gry, żadna strata, a może część z nich się da ogłupić i zaczną ładować real kasę?

Tak myśli TSG i nasze protesty nic tu nie pomogą. Ewentualnie może dałoby radę jakieś pospolite ruszenie graczy, ale przykład Paranormalnych każe wątpić w solidarność międzyludzką. Zawsze znajdą się gnidy, którym "nikt nie będzie mówił, jak mają grać", co nie poświęcą ani ćwierć pucharka, ani jednego punktu prestiżu - dla wspólnego celu, jakim byłoby zmuszenie TSG do wyjścia naprzeciw graczom.

Jedyne wyjście, to chyba rzeczywiście poszukać sobie lepszej gry albo iść na spacer :)

Edited by Alkione
  • Like 3

20 godzin temu, konieclata015 napisał:

To akurat jest od roku taka promocja i nie na 25,a na 26 poziomie

..a nawet od 21lvl -wrzucałem screen z takiej oferty, powinien być tutaj w temacie

Przyznam, że nie wiem, czy bym się oparł takiej ofercie -zmiata całą konkurencję, bo w randze amator największa wędka za banknoty to 85kg.. :)

2 godziny temu, GKar napisał:

..a nawet od 21lvl -wrzucałem screen z takiej oferty, powinien być tutaj w temacie

Przyznam, że nie wiem, czy bym się oparł takiej ofercie -zmiata całą konkurencję, bo w randze amator największa wędka za banknoty to 85kg.. :)

Trochę dziwne bo na 26 miałem podobną ofertę 1000$ i ten sam zestaw za 15zł

co prawda było to na fb

Edited by konieclata015

1 godzinę temu, konieclata015 napisał:

Trochę dziwne bo na 26 miałem podobną ofertę 1000$ i ten sam zestaw za 15zł

co prawda było to na fb

No to rzeczywiście TO jest dziwne: 1000$ i jeszcze zestaw 125kg za 15 zł ?! Baaardzo dziwne..  Kiedy to było?

Edited by GKar

Chodzi o to żeby wydoić graczy z realnej kasy. Zniknęła promocja 50 % na błystki. Mozna się spodziewać, ze zniknie promo 70 % na koniec miesiąca wszak celem jest żeby jak najszybciej opróżnić konta z zapasów zgromadzonych banknotów. A nowe banknoty juz praktycznie tylko za realną kasę.  No bo jakie wyjscie ma gracz rozpoczynający zabawę? 

Banknoty może zdobyc tylko w mistrzostwach, pojedynkach i rywalizacji klubowej. (jałmużny za awanse nie liczę bo zdobywanie leveli jest równoznaczne z nabijaniem expa a co za tym idzie z koniecznościa ponoszenia wiekszych wydatków najpierw w postaci banknotów a później także pereł).

Wracając do początkującego gracza: w zawodach klubowych raczej banknotów nie zdobędzie bo żaden topowy klub nie weźmie niskolewelowca ani nawet średniolevelowca bez kompletu magików i banknotowego sprzętu. W mistrzostwach to samo, bez dedyków i sprzetu za banknoty nie ma się żadnych szans do tego trzeba walczyc z oszustami i z wypaczeniami za które odpowiedzialny jest admin (ponadpoziomowy sprzę) nie wspominając o starszych graczach którzy uczciwie zdążyli obkupić się za banknoty zdobywane w eventach. To samo dotyczy pojedynków. Tak więc chcesz grać młody graczu to tylko za realną kasę.

A ci co są od pewnego czasu  w grze?

Podobnie. Niskie i średnie levele robią obecne eventy co najwyżej "po kosztach". Banknotów nie przybędzie (a może ubyć bo nowe dedyki kosztują). Za to na pewno przybędzie doświadczenia i leveli a to pociągnie za sobą konieczność inwestycji w nowy sprzęt czyli tak czy siak "realna kasa Misiu realna kasa" :( 

Pora ogłosić, że gra staje się grą płatną. Za darmochę to mozna sobie będzie tylko potrenować klikanie, logowanie i ewentualnie oglądanie reklam.

Nie wypada się nie zgodzić z powyższym. A jeśli na serio promocja -70% zostanie zlikwidowana, nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z dalszej gry (Niedługo się przekonamy).

7 godzin temu, Dobry Wedkarz napisał:

Nie wypada się nie zgodzić z powyższym. A jeśli na serio promocja -70% zostanie zlikwidowana, nie pozostaje nic innego jak zrezygnować z dalszej gry (Niedługo się przekonamy).

Nie zostanie zlikwidowana

8 minut temu, Burzanov napisał:

Nie zostanie zlikwidowana

O tym się przekonamy w niedzielę. Bo nagła zmiana w loteryjce z przecenami sprzętu do -80% , brak promocji na blachy w evencie i ostatnie pomysły TSG pozwalają snuć takie przypuszczenia. No chyba , że ktos ma wiadomości z pierwszej ręki. To troszkę uspokaja. 

Przypuszczam, że brak promocji na blachy w evencie, to błąd, bo chodzi o nowe błystki. (Pozostałe były przecenione normalnie). A że od piątku po południu się baluje zamiast ogarniać grę, a dopiero w poniedziałek po zaleczeniu zespołu niewydolności poimprezowej - naprawia błędy - tak więc mieliśmy to, co mieliśmy.

Promo 70% chyba nakręcała zakup dolców, zwłaszcza jeśli chodzi niskie lvl. Zlikwidowanie jej, to byłby gwóźdź do trumny tej gierki.

Edited by Alkione

8 godzin temu, Alkione napisał:

Przypuszczam, że brak promocji na blachy w evencie, to błąd, bo chodzi o nowe błystki. (Pozostałe były przecenione normalnie). A że od piątku po południu się baluje zamiast ogarniać grę, a dopiero w poniedziałek po zaleczeniu zespołu niewydolności poimprezowej - naprawia błędy - tak więc mieliśmy to, co mieliśmy.

Promo 70% chyba nakręcała zakup dolców, zwłaszcza jeśli chodzi niskie lvl. Zlikwidowanie jej, to byłby gwóźdź do trumny tej gierki.

Dokładnie. 70% na wszystko i 50% więcej banknotów to jest to co napędza wpływy na konto. A oni potrafią liczyć pieniądze.

Wszyscy narzekali na brak kasy za eventy z jedną i dwoma gwiazdkami, a za event z 3 gwiazdkami za to jest tyle banknotów, iż można odrobić wydatki na poprzednie dwa. I gdzie Wy teraz jesteście??? pieniacze ??? do krytyki pierwsi a do podziękowania dla TSG nie ma chętnych. Dziękuję w imieniu wszystkich normalnych graczy, a nie tych wiecznie narzekających nieudaczników, którzy po prostu nie potrafią w to grać :) dziękujemy administracjo !!!

Przed chwilą, ZŁY_POSEJDON napisał:

Wszyscy narzekali na brak kasy za eventy z jedną i dwoma gwiazdkami, a za event z 3 gwiazdkami za to jest tyle banknotów, iż można odrobić wydatki na poprzednie dwa. I gdzie Wy teraz jesteście??? pieniacze ??? do krytyki pierwsi a do podziękowania dla TSG nie ma chętnych. Dziękuję w imieniu wszystkich normalnych graczy, a nie tych wiecznie narzekających nieudaczników, którzy po prostu nie potrafią w to grać :) dziękujemy administracjo !!!

tak powinniśmy ich po stopach całować że dali aż tyle kasy

Ja właśnie zast. się nad karą dla siebie,za niepodziękowanie za taką kwotę $ w nagrodach. A swoja drogą następne dni pokażą trudność tego eventu, bo przecież ma  gwiazdki,wiec do łatwych nie należy na setę.

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Tak sami z siebie dali, bo nie czytają wypowiedzi i to nie tylko tutaj. Pierwszy event z 3 gwiazdkami miał nagrody jak kiedyś za zwykłe eventy. No Caritas prawie.  A co do "nieudaczników",  no cóż nie każdy jak Ty się gościem urodził,  szanowny UDACZNIKU.  A z podziękowaniami sie wstrzymam, jedna jaskółka wiosny nie czyni. 

Edited by lupropibaki
  • Like 2

4 godziny temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Weź zakończ już to włażenie TSG wiesz gdzie i przestań wypowiadać się za kogoś(normalni gracze),raczej nie chcą mieć z nic wspólnego,a w ramach podziękowania postaw TSG pomnik jakiś to będzie w sam raz w twoim stylu(wazeliniarstwo).

• Like 2

10 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

O czym Ty piszesz???Liczyć potrafisz,bo widzę że nie bardzo.Za te 3 eventy z tamtego tygodnia na starych zasadach dostałabym na moim lvlu 900 basków po 300 za każdy,za tygodniowy 600 czyli razem 1500 i zrobiłabym je bez większego wysiłku,teraz dostanę 840 jeśli ten tygodniowy w ogóle zrobię,bo nie wiadomo czy wagi ryb będą dla mnie osiągalne. Więc nie chrzań tu o jakichś podziękowaniach bo niby za co??Za eventy jednogwiazdkowe praktycznie bez nagród?Czy może za dwugwiazdkowy  gdzie były do zdobycia dwa sonary,ale za to trzy nowe rybki z błystkami po 250,nawet jeśli byłyby w promo -50% to kto wyda 375 baksów żeby w nagrodę dostać 2 sonary??Także skończ już te swoje pieśni pochwalne i wstydu sobie oszczędź!!!

• Like 1

3 minuty temu, Totylkogra napisał:

O czym Ty piszesz???

Nie żartuj.. -traktujesz na poważnie to co napisał?

6 godzin temu, Totylkogra napisał:

żeby w nagrodę dostać 2 sonary?

Chyba nie umiesz nawet kliknąć i sprawdzić nagród - jest tam 6 sonarów a nie 2. A jak nie chcesz wydawać na nowe błystki wystarczy łowić na sonarach 5 min z losowań + magik.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Chyba nie umiesz nawet kliknąć i sprawdzić nagród - jest tam 6 sonarów a nie 2. A jak nie chcesz wydawać na nowe błystki wystarczy łowić na sonarach 5 min z losowań + magik.

Jak zwykle trudności z czytaniem i trafianiem z odpowiedziami -może lepsze będzie koło loterii ? Jeden pisze o dwugwiazdkowym Evencie, a odpowiedź Pana Podróbki o obecnym, czyli trzygwiazdkowym.. Pewnie się jeszcze dobrze nie obudził.. :D

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A ty czytanie ze zrozumieniem lepiej poćwicz-2 sonary były jedynymi wartościowymi nagrodami w evencie z 2 gwiazdkami,a nie w tym który jest teraz.

2 godziny temu, Totylkogra napisał:

A ty czytanie ze zrozumieniem lepiej poćwicz-2 sonary były jedynymi wartościowymi nagrodami w evencie z 2 gwiazdkami,a nie w tym który jest teraz.

Na niego nawet pismo obrazkowe nie działa, a chcesz go uczyć czytania?  ;)

9 godzin temu, GKar napisał:

Na niego nawet pismo obrazkowe nie działa, a chcesz go uczyć czytania?  ;)

Masz rację,szkoda mojego czasu:)

• Like 1

Tak jak powiedzieli koledzy, suma nagród w tym miesiącu uległa pomniejszeniu i to nie tylko jeżeli chodzi o banknoty, ale także jeżeli podliczyć sonarki. A w sumie dla gracza który dopiero zaczął kompletować dedyki i sprzęt (ale i dla tych którzy od dawna kompletują ale do końca jeszcze im trochę brakuje) najważniejsze są banknoty. Zmniejszenie ilości banknotów do zdobycia po prostu przedłuża czas dorabiania się kompletu (czytaj gonienia tych którzy komplety już posiadają w dużej mierze dzięki temu, że dawniej było łatwiej o banknoty). Tak więc jeżeli taki nowicjusz chce szybciej zaliczyć komplety i być na bieżąco to musi do interesu dołożyć (więcej) realnej kasy. I chyba o to chodziło adminowi.

Poza tym, cały czas ta niepewność jutra:  ile płatnych eventów w następnym miesiącu, czy Admin nie ograniczy się do jednego tylko płatnego eventu kończącego miesiąc? Ile papieru zostawić na pojedynki? Wydać wszystko na dedyki czy jednak zostawić kilkaset $  żeby mieć za co walczyć w pojedynkach i mieć kasę na jakieś ekstra wydatki niecierpiące zwłoki typu: nowa wredna ryba ? Wszak nie ma pewności czy w trakcie miesiąca pojawi się płatny event ;)

Czas da odpowiedź na niektóre z postawionych pytań. Na razie niewiele wiemy. Admin milczy ja grób. Nie ogłasza swoich planów z wyprzedzeniem. Tak, ze nie mam pewności czy 70 % promo nie zniknie, tak jak nie mam pewności czy te najnowsze błystki nie beda dostępne tylko w cenach za 100 %, a ewentualnych zniżek na nie nie trzeba będzie szukać w loterii, oczywiście nie w pierwszym losowaniu tylko w kolejnych za które trzeba zapłacić. :)

I na koniec, czy mi się wydaje czy podwyżce uległa opłata za możliwość podejścia do zerwanej ryby?

3 godziny temu, darkiel napisał:

... I na koniec, czy mi się wydaje czy podwyżce uległa opłata za możliwość podejścia do zerwanej ryby?

Z 3 banknotów na 10.

Jako że postanowiłam nie robić tych eventów bez nagród mam sporo czasu i wzięłam się za 115,a do ich łapania wiadomo,potrzeba dużo zan j.o,więc zrobiłam sobie nowe konto do przesyłania.I oto po przekroczeniu 25 lvl moim oczom ukazała się ta super oferta.Za jedyne 5 dych na lvl 25 mogę stać się szczęśliwym posiadaczem ponadwymiarowej morskiej 125kg,co znacznie ułatwi mi koszenie konkurencji w miśkach i rybie dnia na morskiej,co prawda eventy będą dla mnie nieosiągalne ale co tam i tak większość jest już bez kasy.Nasze "kochane" TSG samo rozdaje ponadwymiarowe wędki,a wszystko po to aby ułatwić małym lvl grę czytaj wyciągnąć kasę z kieszeni,bo oferta jest kusząca.

wędka.PNG

I gdzie tu koszenie konkurencji i ponadwymiarowa wędka? wędka 125 kg dostępna jest w sklepie od 27 poziomu czyli w randze profesjonalista i jest ona największa. Wcześniej był przykład że ta cudowna promocja wyskoczyła komuś na 22 poziomie i to jest koszenie konkurencji bo największa w randze amator to 85 kg. Administracja sama popełnia błędy, ale nie mogą za to odpowiadać gracze, którzy takie wędki nabyli np na 22 poziomie lub zostali z nimi po słynnym "rebalansie" (np morska 300 kg).

Edited by ZŁY_POSEJDON

no to kup sobie ten zestaw na 25 poziomie i bij konkurencje wygrywając mistrzostwa.

Nie rozumiem takiego toku myślenia, źle jak czegoś niema źle jak coś jest

Podejrzewam, że gdybyś tylko ty dostał taką szansę na zakup tego zestawu kupił byś i siedział byś cicho bijąc konkurencję w mistrzostwach, ale każdy dostaje taką szanse no to musi zacząć się dyskusja jak to jest źle 

Nie chcesz tracić pieniędzy na banknoty nie kupujesz i łowisz dla rozrywki.

WIELE HAŁASU O NIC!

Administracja jest doskonale świadoma, że eventy trzygwiazdkowe przestały dobrze służyć pewnym środowiskom graczy oraz większość graczy nie radzi sobie z nimi.

54 minuty temu, Azirik napisał:

WIELE HAŁASU O NIC!

Administracja jest doskonale świadoma, że eventy trzygwiazdkowe przestały dobrze służyć pewnym środowiskom graczy oraz większość graczy nie radzi sobie z nimi.

Normalni gracze mają z tym problem ale Charles nie ma żadnego ;) i to jest taka mała różnica, która na FB powoduje, że od początku rankingu klubowego kluby - programy siedzą na podium a reszta może grać o pietruszkę. Na szczęście dużo graczy umie liczyć i nie wydaje 500 baksów żeby dostać 200 i 10 sonarów żeby dostać 3 ;) 

aaaaa byłbym zapomniał w kolejnym evencie propnuję dać 10 nowych ryb bo 4 to za mało

10 godzin temu, Marcin napisał:

aaaaa byłbym zapomniał w kolejnym evencie propnuję dać 10 nowych ryb bo 4 to za mało

Teraz wszyscy wiedzą, że gra pięknie i dynamicznie się rozwija. Oczywiście administracja dołoży wszelkich starań , aby nowych ryb było jeszcze więcej w eventach. 

Same zaś eventy , aby stały się jeszcze bardziej interesujące  , atrakcyjne , trudne , a ukończenie ich , aby sprawiało jeszcze więcej radości. 

22 godziny temu, Adullek napisał:

Teraz wszyscy wiedzą, że gra pięknie i dynamicznie się rozwija. Oczywiście administracja dołoży wszelkich starań , aby nowych ryb było jeszcze więcej w eventach. 

Same zaś eventy , aby stały się jeszcze bardziej interesujące  , atrakcyjne , trudne , a ukończenie ich , aby sprawiało jeszcze więcej radości. 

Do tego kolejne nowe łowiska - jedno na miesiąc. W związku z faktem, że eventy na 3 gwiazdki są zbyt łatwe to wejdą nowe - na 4 i 5 gwiazdek. Do tego w legendarnym wyzwaniu megalodon dla wszystkich do złapania.

A wkrótce kolejna mega promocja - 1 perła albo bank Tanganika a po promocji akcja rabujemy co chcemy

17 godzin temu, Marcin napisał:

Do tego kolejne nowe łowiska - jedno na miesiąc. W związku z faktem, że eventy na 3 gwiazdki są zbyt łatwe to wejdą nowe - na 4 i 5 gwiazdek. Do tego w legendarnym wyzwaniu megalodon dla wszystkich do złapania.

A wkrótce kolejna mega promocja - 1 perła albo bank Tanganika a po promocji akcja rabujemy co chcemy

Czytasz w moich myślach , jesteś wspaniałym przykładem telepatii.  Eventy 4 i 5 gwiazdek nie będą wprowadzone, gdyż już zawierają się w triadzie gwiazdek. Wprowadzenie 4 i 5 gwiazdkowych eventów przekracza możliwości poznawcze i intelektualne działu technicznego., dlatego tylko nie będą wyświetlane. Gdyby zostały wprowadzone, to inne elementy ( gry)  przestałyby działać w sposób poprawny, dlatego zostały dodane do triady gwiazd , po cichu, w nadziei że nikt nie spostrzeże, a będzie dawał magiki, sonary w sposób nie do końca zgodny z zasadami logiki i korzyści.