Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Pan x

powrót do starych sprawiedliwych zasad

Recommended Posts

Należy przywrócić nagrody w postaci banknotów tak jak było kiedyś -100 papierków za dzień.po za tym dziennie mamy 3 zadania po 25 pkt.+25 pkt.za wykonanie dziennego zadania,zatem nie powinno być tak ,że  gracze z niższych poziomów robią event ostatniego dnia w góra 2h,a gracze z wysokich rang młócą wody po kilka godzin dziennie.Należy tak jak kiedyś po północy blokować możliwość robienia zadań z poprzednich dni lub ewentualnie nie premiować 25-cioma pkt.za wykonanie 3 dziennych zadań.Łowiska wymagające pojazd też nie powinny być otwierane i to przez cały czas trwanie eventów!Nie po to kupowaliśmy  pojazdy,żeby teraz zaśmiecały plecak,a inni się ślizgali i jeszcze zawalali czat wulgaryzmami jak tylko administracja się spóni z otwarciem łowiska!Przypominam,że w pierwszych eventach łowiska nie były otwierane-kto nie miał pojazdu ten nie grał

• Like 3

Stare sprawiedliwe zasady? Ale które są sprawiedliwe, bo w moim temacie dotyczącym wykorzystywania nieuprawnionego sprzętu optowałeś za znacznym przyśpieszaniem doświadczenia? Tak naprawdę miało to miejsce raptem przez kilka miesięcy, bo wcześniej to doświadczenie przybywało znacznie wolniej i bez takich wynalazków jak "szkolenie" na którym można wyjechać od zera do 30-40lvl w dwa, trzy dni.. Stare zasady, to świat bez sonarów, magicznych błystek, powtarzania połowu zerwanej ryby.. Za to z o wiele fajniejszą fizyką wyciągania ryby.. aż palce bolały i przynajmniej podbieraki do czegoś się przydawały w przeciwieństwie do teraz.. No więc o który to moment chodzi? O ten, gdzie trzeba się było sporo namachać, aby kupić pierwszą morską wędkę i byleś wtedy gość? Wtedy ludzie wiedzieli do czego może się przydać takie łowisko jak Basen Narodowy, Halloween, Atlantyda..

Edited by GKar

Spider, jak ci praca przeszkadza w grze to rzuć pracę :) ... żartuje, a poważnie:

Pan x ma racje. Po pierwsze nie każdy musi ukończyć event a to

15 godzin temu, Pan x napisał:

nie premiować 25-cioma pkt.za wykonanie 3 dziennych zadań

jest bardzo dobry pomysł.

Po drugie 

15 godzin temu, Pan x napisał:

Nie po to kupowaliśmy  pojazdy,żeby teraz zaśmiecały plecak,a inni się ślizgali

święte słowa. Chcesz ukończyć event, kup pojazd lub licencje.

Podobnie powinno być z łowiskami na mistrzostwa.

• Like 2

GKar chodziło mi o te z pierwszych eventów czyli  "Konkurs Świąteczny i Zimowe Igrzyska"-czyli zadania dzienne robisz danego dnia i nie masz licencji czy pojazdu nie łowisz-proste.I tak jak sugeruje Dabar na mistrzostwa też nie powinny być otwierane łowiska.

Nie zablokują zadań w kolejne dni z prostej przyczyny. KASA. Jeżeli konkurs trwa 5 dni a nie mam szans zrobić pierwszego zadania ze względu na brak czasu, to po zamknięciu pierwszego dnia nikt nie będzie robił kolejnych zadań bo to się nie opłaca. A tak, zawsze jest szansa, że drugiego dnia kupię blachę na rybę z pierwszego dnia. Liczyć kasę to oni potrafią, spokojna głowa;)

11 godzin temu, Pan x napisał:

GKar chodziło mi o te z pierwszych eventów czyli  "Konkurs Świąteczny i Zimowe Igrzyska"-czyli zadania dzienne robisz danego dnia i nie masz licencji czy pojazdu nie łowisz-proste.I tak jak sugeruje Dabar na mistrzostwa też nie powinny być otwierane łowiska.

Moje zdanie w tym temacie jest takie:

1) od strony firmy wygląda to zapewne tak jak opisał Burzanov

2)Koniec końców i tak każdy z czasem kupuje pojazdy, bo inaczej nie zauczestniczy w połowie szybkich wydarzeń, turniejów, ryb dnia, pojedynków, nie złapie części legendarnych ryb.. Jeżeli to go nie rusza, to znaczy, że to tylko zwykły "pykacz" grający dla relaksu, co i tak niczego nie kupi.. Chyba, że jest naprawdę dobry, to sobie poradzi ze środków własnych i dopiero brak pereł zmusi go do zastanowienia.. ;)

Edited by GKar

Jak widać każdy tutaj obala to, co mu przeszkadza wygrywać!
I domaga się zmian, które mu to ułatwią, a tak do niczego sensownego się tu nie dojdzie. Mam nadzieje, że nikt z administracji tych "cudownych" pomysłów nie czyta i nie traktuje poważnie, bo gra się rozpadnie.

a moze by tak zresetować całą gre ????  to  dopiero "cudowny" pomysł :):) co o Tym Myslicie????:):) czyste jasne zasady regulamin dla wszystkich ten sam ?? :):) a nie dla wybrańców i organizatorów róznych Bojkotów?? :):)

12 godzin temu, Alkione napisał:

Sprawiedliwe zasady? Kolejne "cudowne" rozwiązania, żeby dowalić niskim levelom?

Co do niskich lvl to już zrobiono chyba wszystko, żeby zniechęcić zwykłych graczy do przebywania na tych poziomach -moczykij, amator nie mają kasy na Evencie, turnieje z nędznymi siłkami, ryby dnia to samo i jeszcze to samowłączające się szkolenie, które wywala delikwenta szybciutko do góry..  Na PROFI niewiele lepiej -Event rzadko sie opłaca, chyba że ktos odpowiednio ustawił sprzęt, poza tym mistrzostwa zastawione nadmiarowymi wędkami i dalej nic ciekawego do wygrania.. Dopiero EXPERT coś zmienia w opłacalności, ale ponieważ coraz ciężej coś ugrać, to częściej trzeba by zaglądać do kieszeni, a gdzie jeszcze perły ?! Całkiem ekskluzywna gra się z tego robi..

Dnia 21.12.2015 at 22:16, Mistrzu napisał:

a moze by tak zresetować całą gre ????  to  dopiero "cudowny" pomysł :):) co o Tym Myslicie????:):) czyste jasne zasady regulamin dla wszystkich ten sam ?? :):) a nie dla wybrańców i organizatorów róznych Bojkotów?? :):)

Mistrzu to proszę bardzo oddaj mi wszystko co osiągnąłem w tej grze i możemy zaczynać na starcie będę miał ok 50 tyś papierów, o perlach nie wspomnę ,myślisz że zrobic 350 lev to tak sobie można -dziecinada i tyle to samo co banujacy multi konciarze 

3 godziny temu, rafaello69 napisał:

Mistrzu to proszę bardzo oddaj mi wszystko co osiągnąłem w tej grze i możemy zaczynać na starcie będę miał ok 50 tyś papierów, o perlach nie wspomnę ,myślisz że zrobic 350 lev to tak sobie można -dziecinada i tyle to samo co banujacy multi konciarze 

Nikt już nic nie odda - reset na starych warunkach już jest niemożliwy....co do lv 350 to genralnie sprawa wygląda tak - zależy kto kiedy lv nabijał ;) pamiętam czasy kiedy robiłem po 20-40 lv dziennie. teraz to niemożliwe bo zwiększony jest wymagany próg exp.

Kupowanie pojazdów , a głównie licencji tylko po to aby wygrać event jest  dobre tylko dla tych graczy którzy mają dużo banknotów, wszyscy którzy walczą o każdy banknot aby móc cokolwiek osiągnąć,stracą główne źródło zdobywania zanęt , sonarów siłek i banknotów. W tej grze i tak ciężko coś osiągnąć bez wydawania realnej kasy po co to jeszcze utrudniać i zniechęcać graczy . A konieczność łowienia ryb z eventu codziennie , powoduje przy obecnym tempie pojawiania się eventów konieczność spędzania przed kompem codziennie dużej ilości czasu, więc wszyscy którzy nie mają codziennie czasu na łowienie eventów będą musieli się zrezygnować z ich łowienia.

Stare dobre zasady są dobre tylko dla tych którzy płacą realną kasę dla admina i mają codziennie wolny czas.

Edited by wojtek111333
  • Like 1

Dnia ‎2015‎-‎12‎-‎28 at 00:38, Marcin napisał:

Nikt już nic nie odda - reset na starych warunkach już jest niemożliwy....co do lv 350 to genralnie sprawa wygląda tak - zależy kto kiedy lv nabijał ;) pamiętam czasy kiedy robiłem po 20-40 lv dziennie. teraz to niemożliwe bo zwiększony jest wymagany próg exp.

Dokładnie jest tak jak piszesz - ale jest jeszcze jedno dno tej sprawy, mianowicie to, że wąska grupa osób była dokładnie poinformowana o poczynaniach tej pseudo administracji i podgonili tak konta, że dzisiaj dyktują ( zresztą jak zawsze ) warunki gry.  Był taki okres, że uwolnili poziomy, patrzyłem co się dzieje jak inni nabijali poziomy - aż tu nagle stop i powstały KLUBY.  Nam oddali forum do żalenia się - za póżno. Teraz to pozostaje rezygnacja z gry albo szczekanie dalej na nieprawidłowości w tej grze. A karawana jedzie dalej. :) he, he.

• Like 1

Dnia 27.12.2015 at 21:54, rafaello69 napisał:

A po co resetować?  Jeżeli już to rozpocząć równoległa grę na nowym serwerze.  Dać dotychczasowym graczom możliwość wyboru czy chcą grac na starym serwerze na starych zasadach czy może wola przenieść swoje konta na nowy serwer i grac na nowych zasadach., ewentualnie zarejestrować się od nowa.

10 godzin temu, Burzanov napisał:

Jemu chodziło aby zacząć grać bez tego całego syfu z masą błędów.

Tworząc nowe konto nic się nie zmieni.

To by na pewno zlikwidowało problem starego, czy pozyskanego na skutek błędów w grze sprzętu, ale czy zlikwiduje problem "cudownych" wyników, czy rekordów? Poza tym TSG samo nakręca bałagan np. poprzez rozdawanie co jakiś czas w konkursach (np. mistrzostwa) większych przyponów niż są dostępne w danych rangach. Co to oznacza dla tych, którzy nie mieli szczęścia grać w tym czasie aby go pozyskać i później musieli rywalizować w nierównej walce, chyba nie muszę pisać..

Mam czasami wrażenie, że TSG nie rozumie jednej rzeczy, że duża grupa graczy traktuje konkursy w grze na podobieństwo zawodów sportowych, rywalizacji z równym prawem startu.. Stąd zapewne takie zabawy w resety, nadmiarowe sprzęty w loteriach, czy nagrodach..

Edited by GKar

5 godzin temu, GKar napisał:

Mam czasami wrażenie, że TSG nie rozumie jednej rzeczy, że duża grupa graczy traktuje konkursy w grze na podobieństwo zawodów sportowych, rywalizacji z równym prawem startu

Przepraszam, a ta "duża grupa" to niby kto? Ty i garstka osób z tego forum? w tą grę grają tysiące, jeśli nie setki tysięcy ludzi, dla większości to zabawa, bo raczej ich tutaj nie widzę jak nieustannie błagają o "równouprawnienie" wytaczając kolejne "genialne" pomysły jak to zrobić, żeby wszyscy mieli po równo. To jest gra darmowa z możliwością rozszerzenia do premium. Nie umiesz przegrywać - nie graj. Twoje pomysły moim zdaniem sprowadzają się do tego, żeby raz zapłacić i potem już tylko mieć szanse na czołowe miejsca... A administracji tej gry raczej o to nie chodzi. Im chodzi o to, żeby płacić systematycznie :)

Dnia 21.12.2015 at 13:33, ZŁY_POSEJDON napisał:

Jak widać każdy tutaj obala to, co mu przeszkadza wygrywać!
I domaga się zmian, które mu to ułatwią, a tak do niczego sensownego się tu nie dojdzie. Mam nadzieje, że nikt z administracji tych "cudownych" pomysłów nie czyta i nie traktuje poważnie, bo gra się rozpadnie.

Wiesz ja jestem zdania że ta gra to jeden wielki chłam i przekręt. Dobra dla graczy grających na botach i wszelkich oszustów.   W całej grze widać na każdym kroku jak gracze używają botów lecz nic admin z tym nie robi bo kasa się liczy.

Dnia 13.01.2016 at 15:03, ZŁY_POSEJDON napisał:

Przepraszam, a ta "duża grupa" to niby kto? Ty i garstka osób z tego forum? w tą grę grają tysiące, jeśli nie setki tysięcy ludzi, dla większości to zabawa, bo raczej ich tutaj nie widzę jak nieustannie błagają o "równouprawnienie" wytaczając kolejne "genialne" pomysły jak to zrobić, żeby wszyscy mieli po równo. To jest gra darmowa z możliwością rozszerzenia do premium. Nie umiesz przegrywać - nie graj. Twoje pomysły moim zdaniem sprowadzają się do tego, żeby raz zapłacić i potem już tylko mieć szanse na czołowe miejsca... A administracji tej gry raczej o to nie chodzi. Im chodzi o to, żeby płacić systematycznie :)

No dziś wstawię wam fotkę z zadania szybkiego gdzie widać kto gra na botach.  Zły-POSEJDON  mówi nam o tych co płacą systematycznie a sam się zalicza do tych co na botach grają. Mówi nam o tym że jak nie umiemy grac to możemy nie grać Zły_POSEJDON zalicza się do tych co umieją grać niech adminowi i nam wytłumaczy skąd się u niego biorą takie wyniki jak ja fotce z szybkiego zadania i jakiego bota używa.  Bo my tak nie umiemy grać tylko oszuści tak grają. Sami zobaczcie jak mistrzu łowi. 

Ps. najwyższy czas skasować konta tych oszustów. 

Tak grają na Botach.jpg

Tak grają nalepsi.jpg

Już wiem rafaello69 nie zraża się resetowaniem kont bo i  tak robi super wyniki ciekawe czemu? koledzy z klubu 115 chętnie się wypowiadają na  forum bo mają dużo czasu jak maszyny za nich eventy, turnieje i mistrzostwa oraz 1v1 wygrywają. A morze chcą nam wytłumaczyć jak to robią że takie wyniki mają i łowia 10x więcej niż jest wymagane. Zobaczcie sami ta gra to jedno wielkie oszustwo.

Tak grają na Botach.jpg

Rafaello69 .jpg

• Like 1

7 godzin temu, juzek45 napisał:

Bo my tak nie umiemy grać

Ty na pewno nie umiesz. Już raz się skompromitowałeś pisząc o rybie ponad 5-tonowej, że ma wagę max 2 tony - teraz kompromitujesz się drugi raz.

341229 : 28(minut) = 12 187. Waga kaługi ponad 2162 co daje 6 ryb na minute.

5 godzin temu, juzek45 napisał:

A morze chcą nam wytłumaczyć jak to robią

ort. - może a nie morze

7 godzin temu, juzek45 napisał:

niech adminowi i nam wytłumaczy skąd się u niego biorą takie wynik

Pierwszy i ostatni raz bo wiedza kosztuje. Kup sobie spina 955, żyłkę 955, przypon 80kg. i błystke na kaługę. Idź na Amur. Weź spina 955, żyłkę 955, błystkę na kaługę. Użyj siłek od 60 - 80% (w zależności od levela i talentów) i dobrej zanęty (KING lub Q) i łów.

Jak już to zrobisz to daj znać, potem odszczekaj to co napisałeś wyżej i przeproś Posejdona.

Edited by dabar

dabar, obiecałem sobie, że nie odezwę się tutaj, ale po przeczytaniu  Twoich wyliczeń, geniuszu matematyczny, mie mogęsię powstrzymać od zadania jednego pytania......Czy Ty chcesz mi wmówić, że ten "gracz" przez 28 minut łapie same kaługi za 99 pkt???? . Może lepiej nie odpowiadaj i nie kompromituj się bardziej, chociaż nie wiem, czy bardziej można się skompromitować............Przepraszam z góry, że nie skomentuję Twojego, ewentualnego posta.... Powód podałem powyżej....

• Like 1

@kaczykajo

14 godzin temu, kaczykajo napisał:

Czy Ty chcesz mi wmówić, że ten "gracz" przez 28 minut łapie same kaługi za 99 pkt????

Nie, łowi więcej nic 6 sztuk na minute. Przy dobrym dobraniu zestawu, na dobrym sprzęcie i łączach da się wyciągnąć nawet 9 sztuk na minute.

NA pewno takich dużych 9 na minutę nie kompromituj się jak nie MAsz pojęcia, 9 to można złapać gołomianek. Pozdro

dabar, jednak odezwę się jeszcze raz i napiszę, że tobie pluć w twarz, to powiesz, że deszcz pada..... , "tobie" z małej litery celowo......, kończę, bo mogę za dużo napisać......, bez odbioru.

Poziom swojej kultury osobistej uważam, za nie najgorszy, w związku z tym, nie mam w zwyczaju pluć w twarz komukolwiek......, wyjątkiem w tej regule są kapusie, ale Ty pewnie nim nie jesteś:):):), więc zakończmy temat.....

1 godzinę temu, seamasteromega napisał:

dabar, a gdzie siłki 80% widziałeś ????

60 normalny i 20 klubowy daje 80%

widzę, że wydarzenia są pretekstem do dyskusji o używaniu niedozwolonych programów, a ja mam wrażenie, że 90% osób grających nie wie jak uzyskać w nich dobry wynik

zgadzam się z dabarem, jest to możliwe, a ustawienie sprzętu to podstawa, oczywiście czasami trzeba takowy posiadać, szczególnie jak ryba ma dużą wagę

ostatnio na forum była dyskusja jak w wydarzeniach polegających na zbieraniu punktów albumowych uzyskać wynik w granicach 20tys. pkt., no i sporo graczy zarzekało się, że to niemożliwe

no sorry :)))

dobra rada dla wszystkich, popróbujcie trochę zanim kogoś oskarżycie o oszustwo

te wszystkie wyliczenia są nic nie warte, kiedy nie wiesz jak łowić ryby w wydarzeniach, a choćby ten fragment twojej wypowiedzi -  "jeszcze za pierwszym rzutem bez powtórzeń i na jedno pociągnięcie, co dało nam 6,21 ryby/min . Pogratulować ZŁY…… ponad 6 kaług na minutę. Ludzie zejdźmy na Ziemię, nawet przy olbrzymim szczęściu,  bardzo ale to bardzo wielkim farcie jeżeli ta średnia waga ryb wyniosła 1800 kg , to wynik zaczyna budzić wątpliwości 158dużych i jedna troszeczkę mniejsza  kaługę  w 21,25 minuty czyli 7,48 ryb/min"  - wskazuje, że jesteś jedną z tych 90% osób o których pisałem :(

14 godzin temu, karakal napisał:

90% osób grających nie wie jak uzyskać w nich dobry wynik

Zgadza się! nie wiedzą, ale do rzucania wyzwisk od oszustów są pierwsi... Czekacie az wam ktos poda gotowe przepisy na tacy? W tej grze wbrew pozorom trzeba myśleć. Po co pożyczać kurę co znosi złote jajka? :) nikt sie z wami nie podzieli jak to robi, ale na pewno jest to uczciwa gra.

Ja wolno trybię, ale co jest nie tak z tymi dwoma zrzutami powyżej? Serio pytam. Wychodzi, że koleś łapie ok 6 ryb na minutę powyżej 2 ton. Nierealne?

Dnia 12.01.2016 at 20:23, Piotrekkk napisał:

Polskich serwerów jest 4. Na co kolejne? Chcesz zacząć grę od nowa, to można się zarejestrować bez problemu.

Raczej nie chodzi o to, żeby samemu grac od nowa, tylko żeby WSZYSCY grali na takich samych nowych zasadach bez  błędów z czasów gdy gra ewoluowała a które obecnie skutkują wypaczeniami o których wciąż się pisze.

• Like 1