Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Totylkogra

Event Żaglice kontra Płaszczki

Recommended Posts

Waga ryb w evencie wzrosła o 1/3 natomiast wzrost nagród jest praktycznie nie widoczny,bo o jedną koronę,jedną siłkę 60% i 50 banknotów,na moim lvl.Skoro waga ryb tak podskoczyła to nagrody też powinny wzrosnąć.Administracja wymyśliła sobie nowy sposób na wyciąganie kasy,super trudne eventy,to niech da za nie super nagrody.

Przechwytywanie.PNG

Z wypowiedzi, które czytałem na grupach klubowych, szczególnie niskie lvl z wędkami premium mają wagę ustaloną na 3x wartość wędki, co wymaga bonusów klubowych na poziomie 28% siłek 70% i najlepiej jeszcze zrobionych podwójnych talentów (siła-zręczność). Kompletny nonsens, mając na uwadze ilość ryb do złowienia na każde zadanie (4-5 sztuk!), co daje ok 50-60 ryb na poziomie rekordu wędki !  :D:D  Idealny konkurs dla graczy posługujących się wiadomymi programami i całą stertą siłek 70% pozyskanych z ustawek.

GRATULACJE DLA TSG za kolejny świetny pomysł!!

PS. Niech czasami jakiś Edison nie wyskakuje z porównaniami dla podobnego układu z wysokimi lvl -tam dochodzi % siły wędki za lvl i siłki 70% są dużo łatwiejsze do zdobycia..

• Like 1

3 godziny temu, GKar napisał:

Z wypowiedzi, które czytałem na grupach klubowych, szczególnie niskie lvl z wędkami premium mają wagę ustaloną na 3x wartość wędki, co wymaga bonusów klubowych na poziomie 28% siłek 70% i najlepiej jeszcze zrobionych podwójnych talentów (siła-zręczność). Kompletny nonsens, mając na uwadze ilość ryb do złowienia na każde zadanie (4-5 sztuk!), co daje ok 50-60 ryb na poziomie rekordu wędki !  :D:D  Idealny konkurs dla graczy posługujących się wiadomymi programami i całą stertą siłek 70% pozyskanych z ustawek.

GRATULACJE DLA TSG za kolejny świetny pomysł!!

PS. Niech czasami jakiś Edison nie wyskakuje z porównaniami dla podobnego układu z wysokimi lvl -tam dochodzi % siły wędki za lvl i siłki 70% są dużo łatwiejsze do zdobycia..

Małe uzupełnienie. Wędka morska 200 (za monety), wagi ryb, 684,5 kg, gdzie wcześniej wagi kształtowały się na poziomie 530-540 kg. Jeśli przelicznik dla innych będzie podobny, to np morska 590 i waga ponad 2 tony.

• Like 1

na 20 lvl z wędką 20kg róznica nie jest taka duża bo w evencie,który się dziś kończy największa rybka morska to 39,5kg a w nowym 44,5kg,natomiast na lvl 63 i morskiej 47kg różnica jest spora do tej pory było max 113kg a teraz jest 146kg.Jest to event trzy gwiazdkowy czyli najtrudniejszy,a nagrody praktycznie takie jak były do tej pory,to jestem ciekawa jakimi nagrodami zaskoczy nas TSG za event łatwy pewnie same gwiazdki da:D

• Like 2

1 godzinę temu, Totylkogra napisał:

..,natomiast na lvl 63 i morskiej 47kg różnica jest spora do tej pory było max 113kg a teraz jest 146kg..

63lvl i morska 47kg?  Ktoś tu zawczasu pomyślał, aby nie pchać się w g..  :)  Zdradzę, że ja w ogóle nie mam problemu z tym Eventem, ale coś za coś -rzadko mam okazję uczestniczyć w rybie dnia, czy mistrzostwach -domyślni będą wiedzieć dlaczego..

1 godzinę temu, GKar napisał:

63lvl i morska 47kg?  Ktoś tu zawczasu pomyślał, aby nie pchać się w g..  :) 

Przezorny zawsze ubezpieczony:),a na poważnie czytam czat i dla nowych graczy zawsze jest nie kupować dużych wędek bo będzie trudno,to nie kupowałam i eventy sobie śmigam na małych bez problemu i z tym też sobie poradzę,w końcu to jedyny pewny zarobek,a mistrzostwa i tak wygrywają ciągle te same osoby to nie miałabym żadnych szans.

Jak widać, drugi dzień jest już z bardziej normalnymi limitami, ale pierwszego nie poprawiono, co w mojej ocenie świadczy o tym, że zostało to zrobione SPECJALNIE, aby WYMUSIĆ kupno większego sprzętu przez tych, którzy chcieli by go skończyć..

Powstrzymam się jednak od dalszych komentarzy, co na ten temat myślę..

Właśnie przeglądam sobie wyniki bieżącego Eventu i pewne jest, że 80-90% graczy z zakończonym pierwszym dniem to posiadacze małych wędek.. Czyli TSG kopnęło znowu w d.. tych co nie daj Boże pokupowali wędki premium, czy najwyższe w randze, a teraz posiadają do złowienia ponad 3x wartości wędki przy stosunkowo niskich jeszcze przyponach.

Czy tak ustawione wartości ryb świadczą o skali trudności tego Eventu? -NIE, świadczą jedynie o zapobiegliwości 80-90% graczy, którzy go ukończą małymi wędkami plus 20 % tych co mają juz ryby na zręczność lub spore zapasy bonusów, sonarów, magików, dobry układ talentów i.. determinacji, aby za wszelka cenę go skończyć, czyli np. kupujac w ostatnim dniu wieksze wędki.

A co mają do tego zasady równej rywalizacji, niech wygra najlepszy? -NIC. I to będzie następny argument, aby nie kupować nic za pieniądze, trzymać małe wędki, bo kupowanie czegokolwiek jest wprost proporcjonalne do kopniaków w d.. które się w zamian otrzymuje.. Brawo WY!

Jak zwykle masz najwiecej do powiedzenia hehe wieczny malkontent. Twoje teorie są błędne u podstaw bo posiadacze małych wędek tez mieli ryby ponad 3 razy wagowo do złowienia więc mylisz się i to bardzo :) 

Następny przykład dla tych niedouczonych, ale za to mających wiele pustych słów do powiedzenia ;)

Wędka 35kg przypon 5kg, ale za to do złowienia w pierwszym dniu Eventu: 110kg ! Mu ha ha!

Ale co to 12 rybek ponad możliwy rekord wędki dla takiego eugeniusza jak kolega wyżej.. ;)

• Like 1

Ktoś Cie zmusza żebyś w to grał? "edki-właściciele" już się nachapali i teraz im nie zależy czy to przetrwa. A, że leszcze nadal płacą i kasa cały czas wpływa na konto...

A Ciebie ktoś zmusza do czegokolwiek z czego masz ochotę czerpać przyjemność? Mnie też nie, ale zawsze ktoś tą przyjemność może zepsuć i można o tym napisać, bo czemu nie?  A że spora grupa osób dalej płaci za taką pracę jaką wykonuje TSG? Właśnie po to piszę, aby co poniektórym otworzyć oczy..

Nie wiem czy tu mam wpisać czy założyć osobny temat, w randze arcy jest znów problem z punktacją za event :/ gracz na 1 miejscu ma 425 pkt.

i tak skopali i musieli później dopłacać

to kolejny dowód, że mają nas a to forum w szczególności w głębokim poważaniu