Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Riki76

O eventach ogólnie

Recommended Posts

To co ostatnio dzieje się z eventami, robi się po prostu chore. Niestety w naszym klubie frustracja i niechęć do gry z tego powodu robi się coraz większa. Dlaczego tak żyłujecie te ryby? Przecież teraz chcąc ukończyć event(w normalny i uczciwy sposób) trzeba poświęcić kilka godzin nad zadaniami z jednego dnia. A na dokładkę dowalacie kolejny w tym samym czasie. Czy o to chodzi TSG żeby zamienić Letsfish w obóz pracy? Gra miała być przyjemnością, chwilą oderwania się od codziennych obowiązków, a niestety staje się udręką. Wiem, co niektórzy powiedzą, że przecież nikt nic nie musi i zawsze można zrezygnować z zabawy, ale przecież dobrze wiecie, że wielu z nas w jakiś tam sposób zaangażowało się w tę grę i nijak nie idzie się z nią rozstać (nałóg? może?). Kiedyś naprawdę siadałem z przyjemnością przed ekranem i miło spędzałem czas. Teraz zaczynam to robić niemal za karę. Żal jednak zerwać wszystko, a głównie znajomości, przyjaźnie jakie się tutaj zawiązało. Teraz w trakcie eventów nie pomagają nawet sonary, magiki, wypróbowane zestawy i inne cuda. Czy tego chcecie drodzy twórcy tej gry, aby gracze zaczęli odchodzić od tej zabawy?  Jakoś nie wierzę, że nie robicie stosownych analiz i nie widzicie tej tendencji, a może ona być tylko wzrostowa. Powróćcie do tych zasad, która dawały nam przyjemność i zadowolenie z mile spędzonego czasu z fajnymi ludźmi. Nie wymagam żeby wszystko było łatwo i przyjemnie, bo tak nigdy nie było, ale żeby możliwości ukończenia poszczególnych zadań były realne i do ogarnięcia w jakimś rozsądnym czasie. Przecież większość z nas wie jak łowić te ryby, ma jakieś tam swoje sposoby, ale ostatnio nie wiele one dają. Nawet ryby "sonarowe" wchodzą bardzo rzadko i niemal zawsze łowi się tą z dolnej granicy (np: ryba wymiarowa 990,5kg; sonar 989-1003; wchodzi oczywiście 989,?). Przecież to Wy decydujecie o tych wszystkich niuansach. Dlatego jeszcze raz zapytam: DLACZEGO?

PS

celowo nic nie pisałem o kasie

• Like 1

Odpowiedź jest prosta -zarządzający grą stracili kontakt z rzeczywistością: bardzo duża grupa graczy świetnie sobie radzi nawet z najbardziej wyżyłowanymi rybami, bo zaprzęgają do pomocy odpowiednie programy hakujące i przyśpieszacze do przeglądarek..

Jak rozumiem, dla tych którzy liczą zyski liczy się tylko bilans, więc nie wnikają jak i kto kończy Eventy, tylko zwiększają trudność, aby jeszcze mniej osób je kończyło lub więcej kupowało wspomagaczy.. Dlatego na pierwszy ogień idą uczciwi gracze, którzy wydali kasę na wielkie wędki, bo nie mają innego wyjścia i muszą dalej kupować magiki i sonary lub .. rozstać się ze swoja uczciwością..

Tylko na NK trochę tej uczciwości było więcej, ale jak podawałem ostatnio -skoro było za mało nieuczciwych graczy drenujących tych uczciwych, to wkroczyło do akcji samo TSG sprzedając wędki spoza rangi.. Nigdy nie będzie dobrze, gdy odgórnie promuje się kombinatorstwo i przekręty..

Przy okazji, aby było jasne: są takie sposoby, aby ułożyć konto w grze pod Eventy i żaden nie będzie straszny, ale trzeba sie pogodzić z pewnym kompromisem co do udziału w innych konkursach, natomiast takiego wyboru i możliwości nie maja już gracze, którzy jak na ironię utrzymują ta grę, bo kupili wcześniej najlepszy sprzęt za realne pieniądze.. W tym kontekście można przestać się dziwić, że ktoś jest bardziej chętny dać hakerowi te 300 Euro na nielegalny program, niż dopłacać bez końca TSG za wspomagacze, które i tak gwarantują w podobnym czasie tylko miejsca za tymi, którzy użyli programów..

PS. skopiowałem mój txt z innego tematu -tutaj jest właściwe miejsce.

• Like 1

Co ten pieniądz potrafi zrobić z ludzi? Żal mi ich, bo cóż innego pozostaje? Kiedyś pewnie obudzą się z ręką w nocniku, ale może już być za późno? Opamiętajcie się, może jeszcze jest na to czas?

Przestańcie już wylewać te wasze żale o oszustach programach itp., bo zawsze będzie Wam źle i zawsze będziecie marudzić, jak tylko ktoś w wami wygra albo będzie trochę trudniej,

Ja osobiście uważam że event nie jest trudny i do zrobienia i sam zrobiłem oba eventy szybko i bez problemu, jaki by nie dali event zawsze marudzicie na czacie i wszędzie, wdg. mnie b.dobrze że eventy nie są łatwe i zajmują czas,   sam zawsze je kończe bez problemów  

od 4 lat gram w tą grę i skończyłem każdy event, pewnie wy też ale marudzicie, czy musicie wszystko kończyć i wygrywać ?

dlaczego wszyscy mają  kończyć eventy ? bo tak i już ?  bo się przywiązałeś do gry i musisz ? Jaki sens mają eventy które wszyscy kończą ?

moim zdaniem b. dobrze niech robią trudne eventy i dużo i niech kończą je  tylko nieliczni,  a nie wszyscy i zawsze, może wtedy się coś zmieni w rankingach klubowych, 

błądzisz ...

jaki masz poziom kolego? i ile czasu już jesteś w grze?

możesz odpowiedzieć?

Edited by Riki76

Przed chwilą, Marekszuwarek napisał:

Przestańcie już wylewać te wasze żale o oszustach programach itp., bo zawsze będzie Wam źle i zawsze będziecie marudzić, jak tylko ktoś w wami wygra albo będzie trochę trudniej,

Ja osobiście uważam że event nie jest trudny i do zrobienia i sam zrobiłem oba eventy szybko i bez problemu, jaki by nie dali event zawsze marudzicie na czacie i wszędzie, wdg. mnie b.dobrze że eventy nie są łatwe i zajmują czas,   sam zawsze je kończe bez problemów  

od 4 lat gram w tą grę i skończyłem każdy event, pewnie wy też ale marudzicie, czy musicie wszystko kończyć i wygrywać ?

dlaczego wszyscy mają  kończyć eventy ? bo tak i już ?  bo się przywiązałeś do gry i musisz ? Jaki sens mają eventy które wszyscy kończą ?

moim zdaniem b. dobrze niech robią trudne eventy i dużo i niech kończą je  tylko nieliczni,  a nie wszyscy i zawsze, może wtedy się coś zmieni w rankingach klubowych, 

to doskonale, że kończysz event...a wiesz ile chłopakom na Charlesie schodzi event? Dzienne zadania mają zrobione 10-15 minut po północy....ale Ty możesz łapać na suchara, możesz dawać magię i sonary tylko pamiętaj że im to nie potrzebne. Podobnie jest z mistrzostwami....też umiesz zrobić wynik na podium w kilka minut? 

Event można ukończyć i to jest prawda...ale robisz do tego dzienny, 3 turnieje, pojedynki i krótkie wydarzenia??? np w randze weteran czy arcy??? 

3 godziny temu, Marekszuwarek napisał:

od 4 lat gram w tą grę i skończyłem każdy event,

Stary, szacun. Niewielu już zostało z kompletem konkursów na koncie. Przynajmniej na LF.

Jestem graczem z 365 lelelem gram 4 lata i naprawdę znam tą grę,

nie macie żadnych dowodów na jakieś charlesy

Sam wygrałem uczciwie mistrzostwa w randze arcymistrz i bez żadnych wspomagaczy grałem około 7 h, więc jest możliwe kilka razy miałem podobne b dobre wyniki w ms, rybie dnia i np. turki pewnie też wygrywacie i wtedy wy wygrywacie uczciwie czy używacie charelsa? wygrywacie uczciwie czyli nie a da się? tak samo jest z eventami itd. nie macie żadnych dowodów a gdekacie jak kury że programy że boty przedstawcie konkretne zarzuty bo wszystko odbywa się uczciwie i nie jestem adminem:)

Dnia 7.05.2016 at 00:07, Marekszuwarek napisał:

Otóż to -może i grasz lata, ale tego forum na pewno nie zdążyłeś przeczytać, bo dowody już wielokrotnie przedstawiano. Chwalisz się, że zrobiłeś coś w 7 godzin? Twoja wola jeżeli lubisz czuć się frajerem, bo "programiści" robią to 5-10x krócej i zużywają tyle samo razy mniej bonusów za które trzeba płacić.. I na koniec -jest tutaj kilku takich, co twarde dowody nazywają "żalami" -jakoś dziwnie to koresponduje z retoryką TSG, które próbuje nam wciskać kity jako "rzeczowe" wytłumaczenie problemu -może jesteś właśnie jednym z nich?

• Like 2

Dnia 7.05.2016 at 00:07, Marekszuwarek napisał:

Sam wygrałem uczciwie mistrzostwa w randze arcymistrz i bez żadnych wspomagaczy grałem około 7 h, więc jest możliwe kilka razy miałem podobne b dobre wyniki w ms, rybie dnia i np. turki pewnie też wygrywacie i wtedy wy wygrywacie uczciwie czy używacie charelsa? wygrywacie uczciwie czyli nie a da się? tak samo jest z eventami itd. nie macie żadnych dowodów a gdekacie jak kury że programy że boty przedstawcie konkretne zarzuty bo wszystko odbywa się uczciwie i nie jestem adminem:)

Zapraszamy na Fb i przekonasz się jaki jesteś dobry. ...przekonasz się szybko ze nie umiesz grać. ...dowody? Człowieku poczytaj trochę forum. ...a w skrócie powiem Ci tyle ze nawrócony programista wysyłał do tsg całą instrukcje działania i łapania ryb przy użyciu Charles proxy. Wiec nie opowiadaj bzdur ze to nie działa bo działa i to doskonale. Na fb w randze arcy daje Ci miejsce 20 jeżeli naprawdę jestes kozak...