Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Riki76

Eventy

Recommended Posts

To co ostatnio dzieje się z eventami, robi się po prostu chore. Niestety w naszym klubie frustracja i niechęć do gry z tego powodu robi się coraz większa. Dlaczego tak żyłujecie te ryby? Przecież teraz chcąc ukończyć event(w normalny i uczciwy sposób) trzeba poświęcić kilka godzin nad zadaniami z jednego dnia. A na dokładkę dowalacie kolejny w tym samym czasie. Czy o to chodzi TSG żeby zamienić Ltetsfish w obóz pracy? Gra miała być przyjemnością, chwilą oderwania się od codziennych obowiązków, a niestety staje się udręką. Wiem, co niektórzy powiedzą, że przecież nikt nic nie musi i zawsze można zrezygnować z zabawy, ale przecież dobrze wiecie, że wielu z nas w jakiś tam sposób zaangażowało się w tę grę i nijak nie idzie się z nią rozstać (nałóg? może?). Kiedyś naprawdę siadałem z przyjemnością przed ekranem i miło spędzałem czas. Teraz zaczynam to robić niemal za karę. Żal jednak zerwać wszystko, a głównie znajomości, przyjaźnie jakie się tutaj zawiązało. Teraz w trakcie eventów nie pomagają nawet sonary, magiki, wypróbowane zestawy i inne cuda. Czy tego chcecie drodzy twórcy tej gry, aby gracze zaczęli odchodzić od tej zabawy?  Jakoś nie wierzę, że nie robicie stosownych analiz i nie widzicie tej tendencji, a może ona być tylko wzrostowa. Powróćcie do tych zasad, która dawały nam przyjemność i zadowolenie z mile spędzonego czasu z fajnymi ludźmi. Nie wymagam żeby wszystko było łatwo i przyjemnie, bo tak nigdy nie było, ale żeby możliwości ukończenia poszczególnych zadań były realne i do ogarnięcia w jakimś rozsądnym czasie. Przecież większość z nas wie jak łowić te ryby, ma jakieś tam swoje sposoby, ale ostatnio nie wiele one dają. Nawet ryby "sonarowe" wchodzą bardzo rzadko i niemal zawsze łowi się tą z dolnej granicy (np: ryba wymiarowa 990,5kg; sonar 989-1003; wchodzi oczywiście 989,?). Przecież to Wy decydujecie o tych wszystkich niuansach. Dlatego jeszcze raz zapytam: DLACZEGO?

PS

celowo nic nie pisałem o kasie

napisałem ten temacik w złym dziale, przepraszam

skopiowałem to samo i jest już w dziale "Eventy"

do usuniecia

Edited by Riki76

2 godziny temu, Riki76 napisał:

To co ostatnio dzieje się z eventami, robi się po prostu chore..... Dlatego jeszcze raz zapytam: DLACZEGO?

Odpowiedź jest prosta -zarządzający grą stracili kontakt z rzeczywistością: bardzo duża grupa graczy świetnie sobie radzi nawet z najbardziej wyżyłowanymi rybami, bo zaprzęgają do pomocy odpowiednie programy hakujące i przyśpieszacze do przeglądarek..

Jak rozumiem, dla tych którzy liczą zyski liczy się tylko bilans, więc nie wnikają jak i kto kończy Eventy, tylko zwiększają trudność, aby jeszcze mniej osób je kończyło lub więcej kupowało wspomagaczy.. Dlatego na pierwszy ogień idą uczciwi gracze, którzy wydali kasę na wielkie wędki, bo nie mają innego wyjścia i muszą dalej kupować magiki i sonary lub .. rozstać się ze swoja uczciwością..

Tylko na NK trochę tej uczciwości było więcej, ale jak podawałem ostatnio -skoro było za mało nieuczciwych graczy drenujących tych uczciwych, to wkroczyło do akcji samo TSG sprzedając wędki spoza rangi..

Nigdy nie będzie dobrze, gdy odgórnie promuje się kombinatorstwo i przekręty..

• Like 1

Przy okazji, aby było jasne: są takie sposoby, aby ułożyć konto w grze pod Eventy i żaden nie będzie straszny, ale trzeba sie pogodzić z pewnym kompromisem co do udziału w innych konkursach, natomiast takiego wyboru i możliwości nie maja już gracze, którzy jak na ironię utrzymują ta grę, bo kupili wcześniej najlepszy sprzęt za realne pieniądze.. W tym kontekście można przestać się dziwić, że ktoś jest bardziej chętny dać hakerowi te 300 Euro na nielegalny program, niż dopłacać bez końca TSG za wspomagacze, które i tak gwarantują w podobnym czasie tylko miejsca za tymi, którzy użyli programów..

Ostre przegięcie.  Nie wiem czemu to ma służyć ,ale jesli chcą żeby gra padła, to idą w świetnym kierunku.   

Ma sluzyc temu zeby bylo wiecej eventow , trudniejszych aby siedziec caly dzien i wplacac kase . Na prosta kase licza