Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Błedy w pojedynkach

Recommended Posts

Witam . Nie wiem czy innym osobom też tak sie dzieje  ,ale w naszym klubie ostatnie trzy tygodnie to porażka z pojedynkami.

1) Urywane na liczbie ilości pojedynków.Wczoraj jedna osoba rozegrała tylko jeden i reszty nie mogła ,bo wyskoczył komunikat ,że już limit pieciu na dzień wykorzystała !!!!! I nie tylko o jedną osobę chodzi.Innej dwa tygodnie z rzędu tak sie przytrafiło.Innym na koniec.

2) Ten jest super. Trwa pojedynek. Na koniec w ostatnich sekundach wyskakuje komunikat: POKÓJ CHWILOWO NIEDOSTEPNY .  Po czym pojedynek sie kończy. Oczywiście system odnotowuje,to jako rozegrany pojedynek ale nie nalicza żadnych punktów ,ani że wygrany ani że wygrany . Kasa idzie w chmury i punkty również. :(

3) Tego pojedynku sama byłam świadkiem. Gracz dał screen z wygranego pojedynku ,również na czacie wyskoczył komunikat :pojedynek wygrany . Mimo to punkty nie zostały naliczone. I oczywiście po tygodniówce.

Pytam wiec :JAK TO MOŻLIWE?????  Pisze o tym na forum ,ponieważ ,są skargi,że nie można sie doczekać odpowiedzi od supportu .Te sytuacje zaczynają być coraz częstsze ,wiec bardzo proszę o podjęcie jakiś działań naprawczych w tym kierunku ,bo przestaje to być  śmieszne.

2016-05-04_11h01_42.png

Urywanie liczby pojedynków do rozegrania. Problem znany od dawna.  Błąd w programie wielu graczom zniweczył tygodniowy trud. Ludzie piszą skargi i reklamacje i od miesiecy , zadnej reakcji admina.

Nie rozumiem dlaczego do tej pory programiści   nie mogą sobie poradzić z takim  zdawałoby się prostym do skorygowania błędem.  Czy tak trudno jest zweryfikować liczbę rozegranych pojedynków z ilością bonifikat punktowych przyznawanych za nie? Skoro licznik rozegranych danego dnia pojedynków  z jakichś powodów szwankuje, to wystarczyłoby dodać do niego licznik punktów zdobytych w danym dniu w pojedynkach i weryfikować zgodność tych dwóch danych. Wtedy niemożliwe byłoby zliczenie pojedynku w sytuacji gdy nie zostały przyznane za niego punkty.

Na tę chwile mamy taką sytuacje, że gra zlicza  pojedynki bez przyznawania za nie jakichkolwiek punktów, co jest dowodem na to, że zliczane są pojedynki do których w rzeczywistości nie doszło. Licznik rozegranych pojedynków wzrasta mimo iż nie powinien i pojawia się słynny komunikat: "limit pojedynków wykorzystany, spróbuj następnego dnia" :(. A reklamacje błędu w supporcie to jak bicie głową w mur.

Ewidentny przykład błędu:

1 dzień tygodniówki.

Ranking tygodniowy pokazuje 120 pkt (czyli 4 rozegrane pojedynki) a program generuje komunikat o rozegraniu całej dostępnej na dany dzień puli i zachętę do spróbowania następnego dnia. To ja się pytam szanownych programistów jakim cudem w 5 pojedynkach można zdobyć 120 punktów?  Jak można produkować takie buble programistyczne? Czy kod tego programu tworzą jacyś niedouczeni gimnazjaliści?

Edited by darkiel

Sytuacja jest im dokladnie znana od pol roku . Na pisane wiadomosci odpisuja ze sprawa zostala przekazana do dzialu technicznego. Moze to i racja tylko ten dzial jest dopiero w planach powstania. I to cala zagadka dlaczego problem nie zostal rozwiazany. A teraz na powaznie chamstwo i oszustwo ze strony tsg tyle czasu prosic o naprawienie bledu. Cieszy mnie fakt ze przestalem wplacac kase i bawie sie za darmo

Mam identyczna sytuacje zrobiłem wszystkie pojedynki a w punktacji Rankingu tygodniowego mam 210pkt a powinienem miec na dzień dzisiejszy 225...Błąd mi wyskoczył 03/05/2116 o godz 5.00...Zglaszałem problem tylko ze administrator ma czas na odpowiedz 14 dni a Ranking Tygodniowy kończy sie w Niedziele...Takie problemy powinne być naprawiane automatycznie ..Administracjio obudz sie.. i zwróć mi 15 punktów Rankingowych

Edited by pryzbi
  • Like 2

SUPERRRRRR >:(>:(>:(>:(>:(  Dziś nowy dzień i kolejne tygodniówki UWALONEEEEEE .  Tym razem padło na mnie i na jeszcze jedna osobę .  OGARNIJCIE SIE . Dajecie po 2 eventy na raz, niezliczoną ilośc wydarzeń i kolejne wydarzenie na durnął 115 a jak nie potraficie naprawić glupich pojedynków to wogóle je usuńcie. 

• Like 1

Czy ktos z administracji lub pseudo moderator moze odpowiedziec na pytania . Jezeli cos nie dziala to prosze o wylaczeniu pojedynkow do czasu naprawy.jestescie zlodziejami i oszustami mam nadzieja ze kiedys za to odpowiecie

• Like 2

Proponuję nie eskalować tutaj wulgaryzmów -jak Wam zależy na wywarciu nacisku na TSG, to przestańcie grac puste Eventy, walczyć o łowiska, staczać pojedynki i NIE PŁACIĆ żywej gotówki. To wyścigi szczurów napędzają kasę TSG i dopóki tak wszyscy będą się emocjonować, to znaczy, że komuś jeszcze na tym wyścigu zależy.. -olać to po prostu, a w klubach pilnować, aby nie wpłacano pieniędzy i aby za głośnym pokrzykiwaniem szły jakieś konkrety. Na FB też był taki klub, który najgłośniej krzyczał, a teraz siedzi na podium w rankingu klubów..