Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Zenek

Krótkie Wydarzenia

Recommended Posts

Krótkie wydarzenia pojawiają się w losowo wybranym czasie przez cały dzień. Liczba wydarzeń w ciągu dnia może być zmienna a same wydarzenia mogą zachodzić na siebie czasowo.

Gracz może wziąć udział w nieograniczonej liczbie krótkich wydarzeń.

To samo krótkie wydarzenie może mieć różne zadanie w zależności od rangi, w której znajduje się gracz.

Każdy gracz, który ukończy podstawowe zadanie w wydarzeniu otrzyma puchar oraz podstawowy zestaw nagród widoczny na belce z informacjami o danym wydarzeniu.

Ranking wydarzenia tworzony jest na podstawie wyników gracza w zadaniu w danym wydarzeniu. Każdy kto ukończy podstawowe zadanie znajdzie się w rankingu. Aby uzyskać wyższe miejsce w rankingu należy poprawić swój wynik z podstawowego zadania w wydarzeniu.

Przykład: jeżeli w zadaniu gracz ma złowić 100 kg ryb na łowisku Floryda, ranking zostanie utworzony ze wszystkich graczy, którzy złowili minimum 100 kg na łowisku Floryda a wyżej znajdzie się ten, kto złowił najwięcej kilogramów w czasie trwania konkursu.

Nagrody za ranking wydarzenia otrzymuje 10 najlepszych osób w każdej randze.

Nagrody za zadanie podstawowe, jak i za ranking wydarzenia rozsyłane są bezpośrednio po zakończeniu konkursu.

Jak zwykle nie do końca przemyślane i oczywiście mające na celu wyłudzenia kasy!Jak dotąd trafiały się zadania na licencjonowanych łowiskach i na magiczną błystkę.Jak można żądać  zakupu pereł wzamian za  <CIACH> warte zanęty?Ranking też nie jest dla nas graczy tylko dla <CIACH> regularnie wpłacających kasę na konto admina!Jak ma rywalizować w rankingu konkursu gracz ze sprzętem za monety czy nawet banknoty z graczem posiadającym wędki za perły. Lepiej by było nie dokońca myślący Zenku jakbyś ten konkurs zrobił tyko dla posiadaczy najdroższego sprzętu!No i jeszcze wyjaśnij 'superinteligencie' POO KIEGO WAŁA  nam zanęta na halloweenową żabnicę, przecież zamknołeś to łowisko ósówając przy tym nam licencję na to łowisko-takową oferujesz w wydarzeniu "czas na relaks"Odpuść sobie tą farsę i wyłącz czynm prędzej!!!!

<CIACH>

Edited by Rennard
Radzimy trochę spuścić z tonu. Wyzwiska i przekleństwa nie będą tolerowane. - Rennard
  • Like 1

zgadzam się z przedmówcą nie do końca to przemyślane na nk w arcy ciągle wygrywa 1 osoba trochę to śmieszne jest po co ranking pomysł dobry ale po co zaraz ranking dla 10 najlepszych zróbcie nagrody za ukończenie a nie jeszcze ranking

Tak jak jest w opisie wydarzenia powinny się zakładać czasowo, wtedy nie będzie wygrywać jedna osoba.

Proszę o odpowiedź osoby kompetentne wydarzenie na nk osiągnąć 1749 gwiazdek i teraz 1 miejsce 26531, 2 miejsce 14753, 3 miejsce 14372 , 4 miejsce 14215 czy to jest normalne? Ta sama osoba cały czas wygrywa z taką przewagą nad innymi czyli w pół godziny osoba ta złapała co najmniej 267 ryb z 99 pkt widocznie reszta nie umie łowić bo złapała w tym samym czasie tylko połowę

Edited by spider175

Ja również jak gracz spider145 proszę o wyjaśnienie: w zadaniu trzeba było złowić Nguma monene w łącznej wadze minimum 35.100 kg. Wygrał gracz, który złowił łącznie 228.523,907 kg. Rekordowa waga Nguma monene wynosi 1.234,205 kg. Oznacza to, że zwycięzca tego zadania w ciągu niespełna 30 minut (30 minut trwa zadanie minus czas potrzebny na wejście na łowisko i skompletowanie sprzętu) złowił ponad 185 szt Nguma monene, co daje ponad 6 sztuk na minutę (1 sztuka w niespełna 10 sekund), zakładając, że wyciąga wszystkie złowione sztuki o wadze równej rekordowi, czyli same rekordowe za 115 punktów. Jeżeli łowił mniejsze to daje jeszcze bardziej niewiarygodny wynik.

Pytanie brzmi: jakim cudem można osiągnąć taki wynik łowiąc na normalne wędki dostępne w grze?

Czy to nie podchodzi pod przekręt w tej grze?

Nie jestem nowicjuszem w tej grze, gram od kilku lat i nawet wcześniej, kiedy robiłem zadania dzienne byłem w stanie złowić w ciągu minuty 3-4 sztuki ryb, łowiąc na największy spinning jaki miałem i najmniejsza błystkę.

Jeżeli tak mają wyglądać te szybkie zadania to ktoś robi sobie kpinę z graczy (żeby nie napisać bardziej dosadnie).

Cytat
1 minutę temu, zygjag napisał:

jakim cudem można osiągnąć taki wynik łowiąc na normalne wędki dostępne w grze?

bot czyni cuda.

Swoją drogą teraz jak na dłoni widać kto gra botem

Edited by Night Hunter
  • Like 1

Night Hunter: jeżeli w tej grze dalej można używać botów to co robią ci wszyscy tzw. admini czy inni "pseudoinformatycy", którzy powinni odpowiadać za prawidłowe działanie gry? W normalnej firmie, gdyby doszło do czegoś takiego to informatyk już by był na bruku. Ale tu chyba najświętsza zasadą jest "kasa Misiu, kasa tylko się liczy".

22 godziny temu, zygjag napisał:

jakim cudem można osiągnąć taki wynik łowiąc na normalne wędki dostępne w grze?

Ludzie nie rozumiecie jednej rzeczy w tych zadaniach w szybkich wydarzeniach. Czy to chodzi o sumę wag czy o sumę pkt liczą się wędki za banknoty i za perły (są największe w randze). Ustawia się na nich sprzęt tak, że rybę łowisz jednym pociągnięciem a nie się szarpiesz jak na wędkach za monety parę razy na zegarze. To ci daję przewagę ze jedną rybę łowisz w 5-9 sekund. To samo tyczy się sumy pkt. Sprzęt ustawia się tak zeby wyciągac najlepiej najmniejsza rybe na łowisku ale żeby miala cały czas 90-99 pkt za jednym pociągnieciem. I nabijasz :) cała filozofia. A jak wy ustawiacie, ze trzeba walczyc z rybą i lowicie te największe za 99 pkt to się nie dziwcie, ze macie potem duzo mniej pkt. Dziwne jest to, ze kazdy kto tu przegrywa od razu dopatruje się oszustwa, a wystarczy tylko pomyśleć!

Edited by ZŁY_POSEJDON
  • Like 1

23 godziny temu, zygjag napisał:

Night Hunter: jeżeli w tej grze dalej można używać botów to co robią ci wszyscy tzw. admini czy inni "pseudoinformatycy", którzy powinni odpowiadać za prawidłowe działanie gry? W normalnej firmie, gdyby doszło do czegoś takiego to informatyk już by był na bruku. Ale tu chyba najświętsza zasadą jest "kasa Misiu, kasa tylko się liczy".

Zerują innym konta za "możliwe że posiada kilka kont" itp. jak jednemu z graczy z klubu w którym jestem,a tych od botów  nie dorwią bo są za ciency informatycy a to widać przy wszystkich zmianach w grze

Dnia 17.12.2015 at 15:04, Zenek napisał:

Dziękujemy za sugestię. Zostanie przekazana do twórców gry.

Te dwa zdania śnią mi się już po nocach .Proszę wymyślcie coś nowego.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ludzie nie rozumiecie jednej rzeczy w tych zadaniach w szybkich wydarzeniach. Czy to chodzi o sumę wag czy o sumę pkt liczą się wędki za banknoty i za perły (są największe w randze). Ustawia się na nich sprzęt tak, że rybę łowisz jednym pociągnięciem a nie się szarpiesz jak na wędkach za monety parę razy na zegarze. To ci daję przewagę ze jedną rybę łowisz w 5-9 sekund. To samo tyczy się sumy pkt. Sprzęt ustawia się tak zeby wyciągac najlepiej najmniejsza rybe na łowisku ale żeby miala cały czas 90-99 pkt za jednym pociągnieciem. I nabijasz :) cała filozofia. A jak wy ustawiacie, ze trzeba walczyc z rybą i lowicie te największe za 99 pkt to się nie dziwcie, ze macie potem duzo mniej pkt. Dziwne jest to, ze kazdy kto tu przegrywa od razu dopatruje się oszustwa, a wystarczy tylko pomyśleć!

gram w tą grę ponad dwa lata i z mojego doświadczenia gołym okiem mogę stwierdzić kto używa bota a kto nie. Także nie pisz tu kolego o wędkach za banknoty czy perły bo mam takie i wiem ile ryb można złowić. Ps zły dobór nicku tym bardziej że nie posiadasz takiego w grze.

haha dobre sam używałeś bota by dostać reset na jednym koncie-nawet się chwaliłeś w grze.Teraz piszesz że inni mają,zacznij od siebie spowiadanie -haha dobry jesteś ,pewnie Ty wiesz i że kilku graczy z czarnego konia używa ,ale cicho Ty jesteś święty

21 minut temu, zabijamczas napisał:

haha dobre sam używałeś bota by dostać reset na jednym koncie-nawet się chwaliłeś w grze.Teraz piszesz że inni mają,zacznij od siebie spowiadanie -haha dobry jesteś ,pewnie Ty wiesz i że kilku graczy z czarnego konia używa ,ale cicho Ty jesteś święty

najpierw  trzeba poznać jak to działa aby można się potem wypowiadać

2 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

gram w tą grę ponad dwa lata i z mojego doświadczenia gołym okiem mogę stwierdzić kto używa bota a kto nie. Także nie pisz tu kolego o wędkach za banknoty czy perły bo mam takie i wiem ile ryb można złowić

O to może złóż CV do lets fish na stanowisko bothuntera :D tylko wiesz najpierw trzeba komuś coś udowodnić, a dopiero potem wyzywać od bociarzy i oszustów :) 

4 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

najpierw  trzeba poznać jak to działa aby można się potem wypowiadać

tak może nie w temacie Zły ale .........................tak Ty wiesz najlepiej jak to działa patrząc na wydarzenie które właśnie się skończyło :))) pozdrawiam Kolegę. Chyba jestem troszkę dłużej w tej grze ale jeszcze nie korzystałem z pomocy.............. Krzyczysz ale święty nie jesteś

• Like 1

Norbi, 5-9 sekund? NO WAY! Pokaż jak się łapie 12 ryb na minutę, wtedy uwierzę. Spławik, podbierak 70 (na spin lecą puste przebiegi) i jestem w stanie zaakceptować 8-9 sekund. Zakładając 7x99x30minut mamy 20 790pkt. Jeśli ktoś ma większy wynik to sami wiecie...

Krótkie wydarzenia.. -kiedyś dawno temu dyskutowaliśmy w klubie nad możliwością stworzenia takich zawodów, gdzie żadne boty i inne programy przynajmniej te obecne nie miałyby zastosowania.. można by to nazwać "lataniem precyzyjnym" a raczej oczywiście łowieniem precyzyjnym. Nawiasem mówiąc mój były kolega klubowy @Piotrekkk prowadzi stronkę fanzinową, gdzie są prowadzone Olimpiady w których zadania mają podobny charakter.

W przybliżeniu mogłoby to wyglądac tak:

Złap rybę XXX najbardziej zbliżoną do wagi 35kg z przedziału 34,5 do 35,5. Osiągniecie "przedziału" oznaczałoby zaliczenie zadania, a jak największe zbliżenie do 35kg kolejność w rankingu.

Proszę bardzo -ktoś może jeszcze dołoży swoją inwencję twórczą co do innych zadań.  :)

Edited by GKar

Myślę. Małe jeziorko, kij 230, hak 60, mucha i leci jaź. Podbierak 70 i chcę zobaczyć te co najmniej 10 ryb w minutę. Serio piszę.

Ale wiesz co, widziałem już tutaj co najmniej kilkanaście zadań i na szczęście nikt nie przekroczył 21 000 pkt. Z tym co piszesz wychodzi ponad 35 000 pkt. Zazwyczaj wyniki oscylują trochę powyżej 50% tej wartości.

Edited by Burzanov

Ho ho..no to teraz talent fachura może być rozchwytywany (szybsze podbieraki) a jak jeszcze do tego dochodzi zręczność (szybsze kołowrotki), to nawet bot nie podskoczy.. ;)

Cały czas jadę na zr+fach i nie dam rady wyciągnąć więcej niż 7 ryb w minutę. Dlatego pytam w jaki sposób można wyciągnąć 12 i więcej.

1 godzinę temu, Burzanov napisał:

Cały czas jadę na zr+fach i nie dam rady wyciągnąć więcej niż 7 ryb w minutę. Dlatego pytam w jaki sposób można wyciągnąć 12 i więcej.

Sieci to patent jakby ktoś to ironicznie napisał.. a na poważnie to ciężko wyjąć tyle ryb w minutę.. pomijam czekanie na spławiku aż weźmie ale na spina jest to samo

Edited by AvengerX

Dnia 19.12.2015 at 07:05, Burzanov napisał:

Zakładając 7x99x30minut mamy 20 790pkt. Jeśli ktoś ma większy wynik to sami wiecie...

Miałem ponad 24.700 punktów. Zestaw 1000, błystka dedyk, siłki 20+20, Q, wargacz garbogłowy.
Około 85% ryb wchodzi w pierwszym pociągnięciu, średnio około 85 punktów za rybę, te które wchodzą w drugim pociągnięciu 97-99 punktów, do trzeciego pociągnięcia nie dopuszczałem (szkoda czasu)- wyciągałem wędkę.
ps. byłem drugi, pierwszy miał 24.900, trzeci 24.500. 

Darek, to daje ponad 9 ryb na minutę. U mnie bez szans taki wynik. Chyba, że faktycznie trafię rybę na blachę, która wchodzi praktycznie za każdym razem (garbacz dla mnie za duży).

A to nadal wynik o 10 000 mniejszy od tego co wg niektórych można zrobić.

Witam serdecznie

szanowni gracze  jeżeli nie umiecie się bawić  i traktujecie grę  zbyt poważnie należy udać się do specjalisty :):)

prosiłbym także o interwencje  strony administracyjnej gry aby takich użytkowników którzy bezpodstawnie  

obrażają innych graczy o stosowanie  "BOOT" o usówanie  z forum a także  z gry  !!!

• Like 1

Dokładnie. Jak tylko ktoś wygrywa a nie oni to zaraz boot... Przy wyciąganiu ryb w tej grze liczy sie jeszcze szybkośc kompa. Na starych kompach gra działa dużo wolniej co przeklada się na ilosć ryb na minutę.

Krótkie wydarznie to najbardziej nietrafiony pomysł. Wygrywaja osoby przeważnie te same ,bo łowią cały czas  trwania konkursu rybe za rybą i oczywiscie każda jedna na 99% (szcześliwa ręka ).  Powino byc to zależne od ilości rzutów ,np 50 i stop. A nie ,że zrobi sie wymaganą liczbe i z jezykiem na brodzie trzeba  łowic pozostały czas żeby miec jakąś szanse na pierwsza dziesiatke ,gdzie też opłacalne punkty prestizu dostaje pierwsza trójka a pozostałe siedem osób po jednym na łebek :D 

Edited by Ania

Mistrzu z tego co widzę to forum robi się przystanią dla wielkich przegranych tej gry. Wmawiają sobie, że każdy kto wygrywa to na pewno używa niedozwolonych technik itp. A może po prostu potrafią w to grać? Potrafią myśleć, zdobyli doświadczenie przez 4 lata i to wykorzystują. Takiej wersji nikt tu nie przyjmuje. Jest mnóstwo gier online więc skoro uważacie, że każdy lub prawie każdy co wygrywa w lets fish to oszust to przestańcie w to grać, a wasza frustracja się skończy. Proste

ZŁY POSEJDON - racja, że nie zawsze dobry wynik=oszustwo. Tylko jeżeli weźmie się "osiągi" z pierwszych miejsc jakiejkolwiek rywalizacji, i pomyśli trochę, przeanalizuje, i wychodzą jakieś absurdalne założenia (łowienie tylu ryb na minutę, że jest to niemożliwe w normalnym trybie gry), albo wystąpienie niesamowitego zbiegu okoliczności ("szczęśliwa ręka", o której pisała Ania), to frustracja jest jak najbardziej słuszna.

Kiedyś zastanawiałam się nad możliwością łapania rekordowych rybek w turkach na moczykiju i wczesnym amatorze. W końcu do 115-tek potrzebny jest talent zręczność, a ścieżka talentów otwiera się od 13 lvl. Wielu graczy usiłowało mi wmówić, że talent można mieć ukończony przed osiągnięciem tego lvl. Podobnie teraz wielu graczy próbuje innym wmówić, że niemożliwe jest możliwe a czarne jest białe. Tylko po co i dlaczego? Jasne, można bawić się grą i traktować ją na luzie, ale nie należy pozwalać, aby robiono z nas idiotów. Kit możecie wciskać świeżakom, ale tutaj większość wypowiadających się nie gra od wczoraj.

• Like 1

No widzisz i tak można w nieskończoność. To co dla Ciebie bedzie niemozliwe dla mnie osiagalne. Jak jest szybkie wydarzenie na pkt a nie na tony to wybieram małą rybkę. Dopasowuję sprzęt, blachę lub hak tak zeby wchodzila praktycznie sama 99 na pierwszym pociągnięciu - prosty przyklad male jeziorko hak 60 kg mucha - jazie 99 pkt 100/100. Gwarantuje Ci, ze złowisz w minute 6-9 szt 99 pkt ryb. Podobny tryb postępowania przenieś na inne łowiska :) W tej grze wbrew pozorom trzeba myśleć.
Oczywiście wszystko jeszcze zalezy od szybkości kompa. Na starym kompie gra wolno chodzi jak to juz pisał kolega Zgred, traci na szybkości nawet o połowę.

To jeszcze wyjaśnij mi, jak można łapać 115-tki mając <13 lvl. Bo do tej pory odpowiedź była taka: jak nie umiesz grać, to idź sobie gdzie indziej.

A nie było przypadkiem tak, że przed tym rebalansem, z rok temu, talenty można było robić od pierwszego levela? Nie jestem pewny ale tak mi się wydaje.

Tego nie wiem, bo mam wysoki poziom w grze, ale podejrzewam, ze kiedyś można było robić od 1 poziomu i stare konta z pojedynków 1vs1 ktoś sobie odswieża i się bawi :) A nawet jakbym wiedział to bym Ci nie powiedział. Po co ktoś kto coś wymyślił ma się dzielić z innymi? żeby miał trudniejsza wygraną? Większość graczy w grze chce mieć wszystko podane na tacy, a innym zajęło to parę lat by dobrze poznać tą grę.

Jeżeli w normalnym, uczciwym trybie gry robienie talentów włącza się dopiero od 13 lvl, to wykorzystywanie bugów, błędów w grze lub niedozwolonych sztuczek informatycznych jest oszustwem.

Ciekawe jeszcze, jakie jeszcze absurdy będziecie tłumaczyć tym sławetnym rebalansem.

• Like 1

Koleżanko czy ty nie rozumiesz jednej rzeczy? rebalans był przeprowadzony z błędami, w ogóle jego błędem podstawowym było to, że został zrobiony! Gra działała dobrze przez parę lat, a od rebalansu wszystko się krzaczy. Tylko, ze administracja nie chce się do tego przyznać. Nikt tu nie wykorzystuje sztuczek informatycznych. Wystarczy miec konto sprzed rebalansu z 1-2 poziomem i zacząc na nim grać. Takich kont jest duzo bo kiedys pojedynki 1vs1 mozna bylo robic za 250$ od pierwszego poziomu. Każdy trzepał dolce ile wlazło, a konta z 1 poziomem zostawały. Wszystko zgodnie z regulaminem.

Jak mam znaleźć na smartfonie krótkie wydarzenia,bo podczas łowienia wyświetla ma że biorę udział ale za chiny ludowe nie wiem jak i gdzie w to wejść 

100% racji. To forum to jest jak telefon zaufania, wklejają tu screeny, jeden koleś nawet z wszystkich portali gdzie występuje ta gra. Musi mieć pewnie ze 100 kont a walczy o fair play :D Zróbmy oddzielny temat - skargi i zażalenia i tam niech sobie biją pianę i wylewają swoje żale wielkich przegranych. Nie zawsze się wygrywa, a raczej rzadko :) a jeśli tą grę potraktuje się z przymrużeniem oka to zacznie ona bawić, a nie frustrować :D

Jednak o to będzie chyba ciężko, bo niektórzy sobie ustawiają pod tą grę realne życie :D

Edited by Zgred

Polecam faktycznie założyć osobny temat i zakończyć ten offtop. Tutaj proszę skupić się na krótkich wydarzeniach, tak jak w temacie.

Każdy na forum może wyrazić swoją opinię, o ile będzie to robione w sposób kulturalny i nie obrażający nikogo :) 

Pytanie do administracji:

Czy nagrody za 1,2,3 miejsce w szybkich konkursach są dobierana losowo czy jest jakaś reguła?

Gdybym był złośliwy to bym dopisał: z góry dziękuję za brak odpowiedzi; ale nie jestem złośliwy więc nie dopiszę.

Zastanawiające w tej dyskusji jest to, że jak ktoś rzuca może niedoskonałe, ale jednak JAKIEŚ rozwiązanie, to i tak nie ma to znaczenia, bo większe ma to kto uważa się za bardziej doświadczonego, bardziej logicznego w swoim rozumowaniu, tylko że mało kto podpiera się konkretami i robi się z tego Narodowe bicie piany. Jeszcze śmieszniejsze jest to, że jak ktoś te dowody przedstawia, to niektórym to bardzo przeszkadza, bo wychodzi na jaw to pustosłowie którym się posługują. Rzuciłem swoje propozycje kilka postów wyżej -rzućcie i swoje -pogadamy.

Inna sprawa, że mało widzę, aby oficjalni przedstawiciele tej gry udzielali wiążących odpowiedzi, czy uczestniczyli w dyskusji, aby chociaż podpowiedzieć co jest możliwe, co nie, a do czego można by podłączyć więcej pomysłów -tych oficjeli również zapraszam, bo coś czuję że skończy się to na naszych pobożnych życzeniach, tyle że zostawionych na forum, a nie w mailach i na czatach...

Nie wylewam swoich żali, tylko zadałam konkretne pytanie, w jaki sposób możliwe jest łowienie 115-tek poniżej 13 lvl, skoro talent zręczność, umożliwiający łowienie 115-tek, można zrobić dopiero na min. 13 lvl. Czy naprawdę tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem? Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

A skoro kwestia zagadek, które w skrócie można opisać "jak niemożliwe jest możliwe" powraca we wszystkich możliwych wątkach, to oznacza, że jednak to poważny problem w grze.  Myślę, że większość wypowiadających się tu osób to nie frustraci, wyładowujący się z powodu wirtualnych pucharków. Część z nich może by zdecydowała się zainwestować trochę $$$ w zabawę i fajną rywalizację, gdyby to miało sens. I nikt nie lubi, jak się z niego robi siwego wałacha i jak cwaniaczki śmieją mu się w nos i wyzywają od nieudaczników, bo nie jest w stanie wyciągać surrealistycznych wyników. Mniej hipokryzji, proszę.

Za to oszuści prawdopodobnie nie płacą adminom ani grosza. Jakoś ten rachunek ekonomiczny zarządzającym grą też nie wychodzi.

Ktoś tu wspomniał chyba w innym temacie o programach typu Cheat Engine. Poczytałam trochę o nich. Fajna zabawka, na dodatek całkiem legalna do pobrania. Pierwotnie ma służyć do "podrasowywania" gier na PC.  Dobrze byłoby, aby admini się temu bliżej przyjrzeli.

• Like 1

W swojej poprzedniej odpowiedzi głównie odpowiadam do Mistrzu, bo napisał:

Dnia 21.12.2015 at 22:26, Mistrzu napisał:

żeby tacy gracze jak Alkione i jej podobni wylewali swoje żale

• Like 1

Dnia 21.12.2015 at 13:21, dabar napisał:

A nie było przypadkiem tak, że przed tym rebalansem, z rok temu, talenty można było robić od pierwszego levela? Nie jestem pewny ale tak mi się wydaje.

Dnia 21.12.2015 at 13:24, ZŁY_POSEJDON napisał:

kiedyś można było robić od 1 poziomu i stare konta z pojedynków 1vs1 ktoś sobie odswieża

Widzisz ja i ktoś poniżej odpowiedzieli Ci na to pytanie, ale Ty nadal niedowierzasz i doszukujesz się cudów.

13 minut temu, Alkione napisał:

Czy naprawdę tak ciężko jest czytać ze zrozumieniem?

Może więc to pytanie powinnaś zadać sobie?

Alkione szkoda zdrowia guru tej gry nie przegadasz a Ty szanowny graczu Mistrzu,który znając życie nie podasz swojego nicku pod jakim występujesz w grze powinieneś wiedzieć dlaczego