Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
-drak140-

wprowadzenie podziału na kluby duże średnie i małe

Recommended Posts

Ranking klubów praktycznie w top 6 jest praktycznie niezmienny. Mniejsze kluby w obecnych rankingu faktycznie nie mogą zaistnieć. Dlatego proponuję aby lider mógł wybrać ilość miejsc w klubie jaka będzie dostępna dla graczy. sugeruję podział na kluby duże do 50 graczy, kluby średnie 25 graczy oraz kluby małe do 15 graczy i dla każdego stworzyć oddzielny ranking z oddzielnymi nagrodami. W związku z tym, że w niektórych klubach będzie tylko 15 graczy to proponuję albo zrezygnować z walki o łowiska (obecnie i tak ona i tak nie istnieje bo kluby z top 6 i tak się już podzieliła łowiskami)albo zmniejszyć liczbę zaliczanych wyników do np5. Wydaje mi się, że takie coś spowodowałoby ożywienie w grze gdyż obecnie coraz więcej graczy rezygnuje z gry bo i tak nie są w stanie grać przeciw największym klubom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomnij, włodarze tej gry mają w dupie jakąkolwiek rywalizację pomiędzy klubami. Ich interesują tylko wpływy na konto 💲💲💲... Wielokrotnie wielu graczy optowało za wprowadzeniem zmian umozliwiających zdrowe współzawodnictwo i za każdym razem odzew ze strony TSG był zerowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale jakby wprowadzili dodatkowy podział na kluby to wielce prawdopodobne, że by mieli większy wpływy na konto bo więcej klubów zaczęło by jednak walczyć, gracze bardziej by się zmotywowali i uaktywnili. Zresztą TSG popełnia do wszystkich ofert zasadniczy błąd obniżyliby cenę 10x to wpływy by mieli o wiele większe niż obecnie bo łatwiej wydać np 5 zł niż 50zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ja nie neguję sensowności Twoich propozycji, ino sugeruję, gdzie je TSG ma 😊... Póki co, podążają dokładnie w przeciwną stronę, czyli bezmyślnie dokręcają śrubę graczom, nie patrząc, ilu takich "płatników" juz bezpowrotnie stracili... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem ale może jak jednak ktoś z TSG czyta to może jak będzie miał wytłumaczone łopatologicznie to w końcu się zastanowi i zacznie działać w dobrą stronę 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł jest bardzo dobry: coś jakby wprowadzenie ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi (z możliwością awansu po osiągnięciu określonej ilości punktów prestiżu). Z tym, że aby to rzeczywiście wypaliło, tj. nakręciło rywalizację i zachęciło do tych zakupów za mniejsze kwoty, TSG musiałoby dać w niższych ligach faktycznie atrakcyjne nagrody za rankingi. Obawiam się jednak, że będzie to wyglądało tak: w najwyższej lidze - jak obecnie, czyli tony banknotów, magii, sonarów i wypasionych gazet. W niższych - totalne badziewie, typu pięciominutowe czerwone siłki, niebieskie gwiazdki, nagrody niespodzianki (czytaj: podbierak 5%, 3xprzynęta na banganę bądź zanęta na czopa żółtego) i lipne gazetki, takie jak w prezentach. Więc według mnie wprowadzenie takiej innowacji, choć idea ciekawa i rozsądna,  i tak będzie bez sensu. 

18 godzin temu, -drak140- napisał:

łatwiej wydać np 5 zł niż 50zł.

To prawda. Ale wówczas TSG musiałoby zrezygnować z zasady "wszystko albo nic" przy podziale nagród. Jeśli za pierwsze miejsce (w jakimkolwiek rankingu) są mega wypasione nagrody, a już od czwartego w dół - całkowite barachło - to znaczy, że albo opłaca się inwestować kilka średnich pensji miesięcznei w grę, albo wcale. Po co drobne inwestycje, jeśli i tak za miejsce, dajmy na to, w dziesiątce-dwudziestce dostanę NIESPODZIANKĘ, czyli podbierak, makulaturę i przynętę na jazia? (w porównaniu z najdojniejszymi krowami, którzy za 1-3 miejsce zainkasują 50 tys. banknotów, po 50 magików i sonarów oraz 100 wielkich magazynów)? Przy takich dysproporcjach  nie uda się wykorzystać potencjału mikropłatności.

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Alkione napisał:

Ci co teraz zajmują pierwsze 3 miejsca w rankingach już tak nie inwestują bo zazwyczaj są to osoby z najlepszych klubów a oni już grają z rozpendu wygrają miśki to mają 5 tyś wygrają jakiś specjalny event kolejne 5tyś i tak im to się kręci. Znaczące obniżenie cen w grze więc mogłoby wyrównać chociaż w pewniej mierze szanse. A co do nagród dla średnich klubów to wg mnie, żeby było w miarę uczciwie to powinno być 3/4 z nagród dużych klubów a dla małych klubów 1/2 nagród jakie są obecnie 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...