Jump to content
Let's Fish Community
naterybka

Wędkarski dziennik - wrzesień

Recommended Posts

Trzeba pochwalić! Pierwsza od dawna przemyślana nowość. "Lista łowiska".  Pojawiająca się pod mapą. Duże ułatwienie przy sprawdzaniu które łowiska są do trenowania,  którym ile punktów brakuje, ułożone  zgodnie z ilością punktów. Duże ułatwienie. Brawo! Czyli można zrobić coś z głową i dla graczy.  Mam nadzieję, że nie jest to pomysł jakiegoś stażysty który już skończył staż, ale razem z eventami na jednym łowisku, nieśmiały początek myślenia przy robieniu gry. 

Edited by ZenekSpil

1 godzinę temu, ZenekSpil napisał:

nieśmiały początek myślenia

No nie wiem.

Gracze proszą od jakiegoś czasu o zrobienie porządku z wyskakującymi wciąż oknami typu promocja/oferta/niespodzianki. To już jest nie tylko wkurzające, ale uniemożliwia normalną grę. Wchodzę ja ci sobie na konto, zamykam po zalogowaniu się wszystkie oferty (uważając przy klikaniu, żeby nie było, że coś przypadkiem "się wcisnęło"). Potem odpalam magazynową gorączkę, zaczynam klikać w treningi ryb i nagle po nakliknięciu "trenuj" wyskakuje okno niespodzianki/oferty, którą właśnie kupiłam. Nawet nie przez przypadkowe naciśnięcie myszki, tylko dlatego, że okno z premedytacją wyskakuje tak długo w nieprzewidywalnych momentach, aż pole "kup" pokryje się z jakimś polem aktywnym w grze, co wymusi niechciany zakup.

Ktoś ma jakiś pomysł, co z tym zrobić? Bo to już nie jest nawet naciąganie/wyłudzanie/dojenie. Transakcja uruchamia się w momencie, gdy robię zupełnie coś innego. Trudno tu mówić o świadomym zakupie, nawet nie da się zwalić na pecha, pośpiech czy brak uwagi. W grze nie da się nie klikać w różne pola, a nigdy nie wiem, czy kliknięcie w cokolwiek nie poskutkuje jakimś zakupem, o którym dowiem się już po jego dokonaniu, gdy wyskoczy mi głupie okienko.

Edited by Alkione

Cytat

Gracze proszą od jakiegoś czasu o zrobienie porządku z wyskakującymi wciąż oknami typu promocja/oferta/niespodzianki. To już jest nie tylko wkurzające, ale uniemożliwia normalną grę. Wchodzę ja ci sobie na konto, zamykam po zalogowaniu się wszystkie oferty (uważając przy klikaniu, żeby nie było, że coś przypadkiem "się wcisnęło"). Potem odpalam magazynową gorączkę, zaczynam klikać w treningi ryb i nagle po nakliknięciu "trenuj" wyskakuje okno niespodzianki/oferty, którą właśnie kupiłam. Nawet nie przez przypadkowe naciśnięcie myszki, tylko dlatego, że okno z premedytacją wyskakuje tak długo w nieprzewidywalnych momentach, aż pole "kup" pokryje się z jakimś polem aktywnym w grze, co wymusi niechciany zakup.

Ktoś ma jakiś pomysł, co z tym zrobić? Bo to już nie jest nawet naciąganie/wyłudzanie/dojenie. Transakcja uruchamia się w momencie, gdy robię zupełnie coś innego. Trudno tu mówić o świadomym zakupie, nawet nie da się zwalić na pecha, pośpiech czy brak uwagi. W grze nie da się nie klikać w różne pola, a nigdy nie wiem, czy kliknięcie w cokolwiek nie poskutkuje jakimś zakupem, o którym dowiem się już po jego dokonaniu, gdy wyskoczy mi głupie okienko.

Mi też się zrobił niechciany zakup poprzez wyskakujące okienko, sytuacja miała miejsce 3 razy co jakiś czas. Po złożeniu reklamacji odpowiedź jest jedna, Nie widzą problemu od strony gry, a zwroty zakupionych przedmiotów nie są możliwe.

Znikło mi w ten sposób razem ok 7k baksów. Tak jak wcześniej robiłem zakupki u zenka za 1k zl na miesiąc, tok po tych akcjach niechcianych zakupów i olaniem reklamacji moja inwestycja w rybki spadla średnio do 25 zł na miesiąc, czyli na perełki do magika.

Nie jestem górnolotnym sponsorem TSG ale nie pozwolę się więcej świadomie okradać bo tak to trzeba nazwać, Już nie trzymam w banku zenka baksów, wydaję świadomie na bieżąco na to co ja chcę kupić a nie na to co zenek chce mi sprzedać.

Polecam takie samo podejście wszystkim nabranym na okienka zenusia.

13 godzin temu, Alkione napisał:

No nie wiem.

Na razie jesteśmy przy pierwszej nieśmiałej jaskółce myślenia, uczciwość potem. Może. Niechciane zakupy to prawda, z tym jest problem. Dobrze, że chociaż loteryjka zniknęła.  Najprostszym i najuczciwszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie konieczności potwierdzenia zakupu przy zakupie ofert specjalnych i wszystkiego za perły. Klikam "kup" i wyskakuje okienko "tak / anuluj". I byłoby po problemie. No, ale to może być rozwiązanie najprostsze i najuczciwsze, więc kiepsko to widzę.

• Like 1

TSG przez kasę zapomniał że gra ma być przyjemnością a nie katorgą.

6 godzin temu, kat napisał:

TSG przez kasę zapomniał że gra ma być przyjemnością a nie katorgą.

Ale przecież TSG przez kasę zlikwidowało grę.  Bezgraniczna chciwość TSG spowodowała, że Let's Fish przestało się mieścić w definicji słowa "gra". Teraz jest to zwykła licytacja o wirtualne przedmioty.

Mistrzostwa w dniach 14.11.2019 do 17.11.2019 odbędą się na nowym łowisku -    Lake Saint Jean.TYLE GRACZE PROSZĄ I JEST ODPOWIEDZ NOWE ŁOWISKO.ŻĄDZA PEINIĄDZA TSG JEST WIEKSZA JUŻ WAM MÓZG KASA WYPALIŁA.NAJBARDZIEJ PAZERSKA GRA NA KASE W JAKĄ GRAŁEM. TYLKO NIEZAPOMNIJCIE DAC 11LVL RYB W EVENCIE ŻEBY JAKNAJWIECEJ ZAROBIĆ.AMEN

"Zebrać Sieci!" - łowisko : Wielkie Jezioro Niedźwiedzie. Polecane:sieci morskie(sic!). Szanowne TSG takie permanentne niechlujstwo i bezmyślność to przejaw arogancji, absolutnego lekceważenia i braku nawet elementarnego szacunku dla graczy-usługobiorców-konsumentów. Graczy którzy Was utrzymują!  Natomiast tradycyjnego już braku słowa "przepraszam" za popełniane błędu nawet nie trzeba komentować. Sami sobie wystawiacie świadectwo. I zapewniam, że nie jest ono powodem do dumy.

sieci.png

sieci1.png

Edited by ZenekSpil

ZenekSpil to nie jest żaden błąd tylko zagranie TSG a może ktoś kupi.Ja nieczytałem i kupiłem.Jak nint sie tym niezajmie co w tej grze sie wyprzwia to beda takie szopki odwalać po prostu czują sie bezkarni i wiedzą że nic niezrobimy to robia z nami co chca ,a my tańczymy jak nam zagrają.Oby tak dalej TSG sami sobie reputacje  psujecie ale to sie kiedyś na was zemści i zobaczymy kto sie bedzie śmiał ostatni.

TSG rozwinął się w maszynę do jedzenia pieniędzy, jak megalodon z nienasyconym głodem na pieniądze, ludzie, którzy padają ofiarą maszyny nadal depczą TSG pod stopami, bez szacunku 

Możemy sobie pisać co chcemy.Oni juz sie niemienią tacy ludzie już są tylko pieniądz sie liczy.Co miesiąc nowe łowisko to mówi wszystko o nich.

tak długo, jak najlepsze kluby w rankingu 6 nadal pompować pieniądze w bez końca nic się nie zmieni w zachowaniu TSG i jeśli w różnych najlepszych klubach, nieważne, czy w szczupaki lub sumy aktywne gry adminów poprosić swoich kolegów graczy, aby pompować jeszcze więcej pieniędzy w celu utrzymania miejsca w rankingu, nic się nie zmieni i nic więcej

Owner i cała ekipa mistrzów a gdzie jest wymiana śmieci z plecaka była co jakiś czas , co ja mam z tym badziewiem robić I po raz kolejny pytam gdzie ta obiecana możliwość zdobycia cennych nagród ¿????????

Owner może być trochę popracował w pocie czoła i zrobił jakiś event na wymianę tych miedziaków -[jakieś nagrody byś wymyslił typu gazetki na każdym progu] -  bo już mi miejsca zaczyna brakować na te twoje badziewie żółte. 

4 godziny temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Owner i cała ekipa mistrzów a gdzie jest wymiana śmieci z plecaka była co jakiś czas , co ja mam z tym badziewiem robić I po raz kolejny pytam gdzie ta obiecana możliwość zdobycia cennych nagród ¿????????

Cenne nagrody są w zestw mistrzów.Tylko jak stracisz 20tys. baksów.Gracze są naiwni i trenuja łowisko a za tą kase by kupili wiecej gazet,ale co tam pucharek trza zdobyc :D

5 godzin temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

gdzie jest wymiana śmieci z plecaka była co jakiś czas ,

Otóż to, to się nazywało chyba "Warsztat starego wędkarza". Przydałoby się wymienić np.  te wasze śmieciowe gwiazdki exp na coś sensownego.

Edited by Alkione