Jump to content
Let's Fish Community
naterybka

Wędkarski dziennik - wrzesień

Recommended Posts

naterybka ja cie moge po informować ze gracze LF najwieksi sponsorzy tsh strajkuja nie wplacaja pieniedzy zadania juz otrzymaliscie .2 miesiace czekaja na zmiany , mnostwo opini i jak zawsze zostali olani wprowadziliscie jak zwykle nie potrzebne badziewie.

Posted (edited)

Zamiast ustalać coś między tylko dwoma klubami może warto byłoby się porozumieć także z liderami/oficerami z powiedzmy szerokiej "czołówki", żeby się przyłączyli? Bo tak naprawdę niewiele wiadomo o tym całym strajku, oprócz kilku wpisów na forum i zmienionych awatarów nikt nic nie wie. Nadchodzi kolejne, nowe, niechciane łowisko. Może w ramach protestu należałoby je zbojkotować? Nie kupować gazet, nie trenować ryb, nie walczyć o nie klubowo. Tylko kwestia na ile poważnie są w stanie podejść gracze, a na ile to taki strajk, ale żeby nie wypaść gry. Wg mnie obecnie sytuacja wygląda gorzej niż przed poprzednim strajkiem, a wymagania z ostatnich konkursów przechodzą ludzkie pojęcie.

Edited by Gracz

Owner Łukasz napisze ci po raz kolejny w czym oszukujecie graczy

1. Gazetki z prezentów nie są aktualizowane od jakiegos czasu nie ma tam ryb z nowych łowisk , pewnie dlatego żeby nic nie podciagnąć utrudnic jak sie da

2.Event zaczyna sie od wymogu ryby 7 lvl następny dzień to już wymóg 8 lvl a ostatni dzień to już 9/10 lvl , o czym to świadczy ???? wymusić wpłate aby skończyć

3. Zabranie wszelskiej rywalizacji : siatki , magazynowa i loteria nie jest rywalizacja !!!! Rywalizaja to pojedynki wyzwania jak zwał tak zwał chcę o każdej porze gdy mam taką ochote  odpalic sonar i zagrać o banknoty perły gazetki sonary o cokolwiek byle nie została opcja kup.

4. Dajcie lepsze nagrody. Od lat gracze proszą, żebyście nie dawali niebieskich gwiazdek exp, itp. śmieci. Dostosujcie wysokość nagród do zmian w grze, ale i  do rangi (niebieska siłka i niebieski exp dla weterana, arcymistrza, to mega siara). Ile można o to prosić? Dajcie w zamian chociażby gazetkę, trochę punktów wiedzy, zdrapkę, łuskę, kołowrotki, cokolwiek, co się przyda. 

5. Podnosicie stale wymogi nie dokładacie nic co prowadzi do tego że nikt nie chce grać w czołowych klubach.

6. Przestańcie dodawać ciągle nowe łowiska, 1 co 2 miesiące w zupełości wystarczy.

7. Skoro wprowadziliście nowe gazety ("na łowiska") to dajcie możliwość wygrania ich 

Posted (edited)

TSG pisze:

"Przygotowujemy również dla Was nową funkcjonalność, która pozwoli Wam zdobyć atrakcyjne nagrody każdego dnia."

Znaczy się, kolejny szacher-macher do kupienia tylko za perły lub w pakietach za realne pieniądze?

Edited by Alkione

Cześć! Dodajemy nową funkcjonalność! 

Do tej pory mogliście wysyłać między sobą darmową gazetkę z rybami z 75 łowisk - zwiększyliśmy tę liczbę! W tej chwili w magazynie jest dostępne aż 95 łowisk 

naterybka ale jesteś z siebie dumny ale nowa funkcjonalnosc to powinno byc aktualizowane z koazdym nowym łowiskiem swiadczy to tylko o TSG szybkosc reakcji

Czekam na "Przygotowujemy również dla Was nową funkcjonalność, która pozwoli Wam zdobyć atrakcyjne nagrody każdego dnia. Może sobie uzupełnie podbieraki  i expy x 10,15 napewno bedzie hit , tylko czy wygrac czy kupić ????  w loteri i siatkach i magazynowej goraczce tez mozna wygrać bardzo atrakcyjne nagrody :)

Gram od ponad 7 lat w ta gre I od ponad 5 lat na poziome arcymistrza. Zadna grupa przez te lata nie dostala tak po tylku jak wlasnie arcymistrz szczegolnie Ci co maja duzy sprzet I po wprowadzeniu eventow musili grac wszystko na 99%+ a nagrody byly I sa smieszne zupelnie nie dostosowane do trudnosci. Pomine to ze kiedys arcymistrza robilo sie ponad 2 lata na 10X gwiazdkach a teraz 2 tygodnie wystarczy. Nastala Era Komercji:

Wprowadzono Kluby I walke o lowiska: Przyjmowanie wyrzucanie z klubow masa klutni I nienawisci "Wyscig Szczurow" I nierownej walki klubow. Dlaczego? Bo wartosc lowisk od 1000pkt do 35000pkt I zaczelo sie dzielenie na lepszych I gorszych jak rowniez dzielenie sie lowiskami. Uwazam ze wszystkie lowiska powinny miec jednakowa wartosc np 5000pkt Dajcie szanse innym klubom na rywalizacje. No chyba ze szalency beda grac po 10 lowisk dziennie.

Wprowadzono Prase co spowodowalo ze ogromna ilosc do tej pory dobrych graczy przestala grac ODESZLI, tylko konta pozostaly W nagrodach byla niewystarczajaca ilosc gazet aby utrzymac sie w grze na poziomie na jakim grail do tej pory. Dalej odchodza bo w nagrodach brak lub smieszna jakosciowo I punktowo ilosc gazet 9-14pkt lub 10-27pkt za gazetkeza $120 to smiech szczegolnie dla tego co ma zrobic event na 9-10lvl No ale sa Promocje !Tak tylko ktos wyda kilkaset zlotych tylko po to aby dostac pucharek I nieadekwantne nagrody.

Przyklad? Co zrobiliscie z Magazynowymi goraczkami I wolnymi pkt z codziennych zadan Czemu wszystko zostalo zmniejszone? Wszystko aby kasa leciala a gracz nie dostal za duzo! Teraz Gazetki na Kontynenty Czemu nie ma ich w nagrodach?. Czemu dla tych co nie graja dajecie promocje zachety za $1500 banknotow na Fioletowe gazety I Kontynenty a Ci co graja Nie dostaja Nic!

Co miesiac Nowe Lowisko! czy to Konieczne? Czy Kluby musza sobie kupowac lowiska jak to jest teraz. Rywalizacja za pieniadze? a moze to juz Hazard?

Ludzie odchodza I odchodzic beda jesli nie poprawicie bledow w rywalizacji I w grze ( Ciagle odswiezanie po wprowadzeniu HTML5 to kpina)

Pozdrawiam

DJ deklaruje, że strajk jest podtrzymany !!

Nowe łowisko - gracze doszkolą ryby wg uznania jedynie za banknoty i punkty prestiżu i eventy zagrają wg tych szkoleń.
NIE będzimy dofinansować TSG i walczyć o mistrzostwa czy inne zadania poza zasięgem ww. osiągnięć

Wasz strajk jest śmieszny. Ja strajkuje w taki sposób jak wy od poczatku swojego grania i sie tym nie chwale. Nie ogłaszam tego. Dołaczyliscie po prostu do 99 % graczy którzy tąk graja przez całe zycie i nie oczekuja ze taka formy gry wpłynie w jakiś sposób na admina. A  nagłaśnianie przez was waszego "strajku" to nic innego jak próba przekupstwa lub kupienia sobie tym strajkiem dodatkowych przywilejów które i tak macie (kupujecie za realna kase) jako sponsorzy tej gry. :)

A na ile ten wasz strajk jest obowiązujący można poznać po liczbie graczy którzy już w kilka godzin po nastaniu nowego łowiska maja na nim wytrenowany 1 level :D

Owner jeszcze 1 kiedy zmienicie smieciowe nagrody za ranking klubowy ?????????????

Kiedy zmienicie wymóg lapania 3 rub w zadaniach klubowych mi to zajmuje 30 minut dziennie ???????????

21 minut temu, kochamTSG napisał:

Owner jeszcze 1 kiedy zmienicie smieciowe nagrody za ranking klubowy ?????????????

Kiedy zmienicie wymóg lapania 3 rub w zadaniach klubowych mi to zajmuje 30 minut dziennie ???????????

do kogo wy piszecie sami do siebie  TSG to czyta i pekaja ze śmiechy. My juz niejesteśmy graczami tylko sponsorami tej chorej gry

3 godziny temu, kochamTSG napisał:

z takimi postulatami to wy nic nic nie zdziałacie, a już na pewno nie przyciągniecie większej grupy graczy do strajku

mogę odpowiedzieć za admina: nie walcz o łowiska, nie będziesz mieć problemu, choć to i tak za dużo powiedziane, bo żadnej walki nie ma, więc można powiedzieć, że przeznaczenie tych 30min. dziennie za "jakieśtam" bonusy ale jednak, co dwa tygodnie to i tak nie najgorsza rzecz

karakal co ty gadasz chodzi o chamstwo i oszustwo np event zavzynaja od wymogu 6/7 lvl a kończą 8/9 a teraz i już 10 lvl i po co po to że dadzą ci pakiet pod ewent promocje 50%  cały dzień i nie dasz rady gracze odchodzą a oni cisną reszte jak tylko  sie da .

No ale o co chodzi? Przecież nawet niektórzy strajkujący bez problemu sobie wytrenowali te nowe łowisko na 8,9,10 lvle + jeszcze łowisko na któryś tam poziom. Eventy porobione, mistrzostwa pograne, wszystko jest ok. I nie chodzi mi czy kasa na to była uciułana z gry czy kupiona za prawdziwą kasę, tylko o to, że jakieś śmieszne strajki robicie, chcecie zmian a jednocześnie tańczycie jak wam admin zagra. I wy o tym wiecie i on o tym wie, dlatego nigdy strajki nie przyniosą efektu, bo to wam zależy i lada chwila będzie słać pieniądze tak samo jak wcześniej, a nawet więcej, bo trzeba będzie nadrobić jeszcze. Fajny dziś konkurs mamy "Zestawy Mistrzów", to odpowiedź na strajk, powodzenia w losowaniu, żeby się tylko myszka nie zagrzała :)

fajna gra ale przecież OWNER Łukasz zapowiadał że tsg jest łaskawe i dadzą nam Przygotowujemy również dla Was nową funkcjonalność, która pozwoli Wam zdobyć atrakcyjne nagrody każdego dnia. 

To chyba te Zestawy Mistrzów atrakcje są świetny nie wiem jak można takie coś wymyslec i mówic ze to konkurs . Dajecie pograc w cos sensownego co moge wygrać umięjetnosciami nie kasą wtedy bedzie to atrakcja . Dlaczego w wyzwania i moge wygrac gazetke siatki i to tyle ja chce grac więcej wygrac wiecej dajcie mi ta mozliwosc

Ciężko mi sobie wyobrazić co mogą wymyślić... Wszystkie rozgrywki opierają się na tym samym. Wiele osób krytykowało rybie oczko, ale wg mnie można było się całkiem dobrze pobawić, wiadomo, że dużo zależało od szczęścia, ale trzeba było chociaż minimalnie ruszyć głową i połowić odpowiednie ryby. Można było też przy okazji ugrać te kilka dodatkowych gazet, czy tam nawet na początku jakieś kufry z perłami dawali.

Jeszcze chwila pracy i do gry zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności. Nie chcecie zawczasu o tym wiedzieć? 🤔

11 minut temu, naterybka napisał:

Jeszcze chwila pracy i do gry zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności. Nie chcecie zawczasu o tym wiedzieć? 🤔

Ze śmiechu walnąłem głową o monitor :))

Podstawowe pytanie brzmi: ile gracze będą musieli na te cudowne nowości wydać, reszta jest sprawą drugorzędną.

Niestety, ale na tym etapie gry chyba wszyscy maja podobne odczucia. 

Dokładnie, chyba nikt się nie łudzi,.że dzięki tej nowej funkcjonalności będzie można porywalizowac na równych zasadach. No to ile to będzie kosztować?

Edited by fajnagra

34 minuty temu, karakal napisał:

ile gracze będą musieli na te cudowne nowości wydać

W punkt.

Pięknie zarabiacie ale sposób traktowania przez Was graczy to totalne dno - jednym słowem macie w "głębokim poważaniu" graczy - robicie sobie co chcecie nie biorąc pod uwagę sugestii jakie Wam gracze przesyłają - przy takich zarobkach jakie osiągacie to chyba warto "włączyć myślenie". Gratulacje za pazerność. Wszelkie pseudo usprawnienia jakie wprowadzacie w "Let.s Fish" pociągają za sobą gigantyczne błędy w grze z którymi nie potraficie sobie poradzić - jak już coś "wypuszczacie" to najpierw przetestujcie to solidnie.

18 godzin temu, ZenekSpil napisał:

Taki sam interes  jak te sieci  za 250$

Na dodatek te sieci w rangach weteran/arcymistrz kompletnie niepotrzebne, bo i po co? Nie można było dostosować promocji do wymagań eventowych w randze?  Chyba tylko po to w najwyższych rangach ta promocja, żeby w nawale wyskakujących okien ktoś kliknął przypadkowo i stracił kasę.

Oferta niespodzianka byłaby spoko, gdyby cena równa była cenie 1 gazety. Wtedy każdy dodatkowy bonus byłby rzeczywiście wygraną.

Edited by Alkione
  • Like 1

Owner i szanowne TSG wezcie se ta nagrodę 94 pkt wiedzy wsadzcie w buty to jest kpina co ja mam za to kupić ???????????

94.jpg

"Złów przy pomocy sieci dostępnej za banknoty". Polecane - sieci za perły.  Najlepsze na gulasz, z tymiankiem. Vivat TSG! Vivat chciwość przekraczająca granice absurdu! Vivat matura to bzdura!

Bez tytułu99.png

4 minuty temu, lodolamacz napisał:

naterybka jestes fenomenalny przeciez mistrzostwa za 6 h a ty pewnie podasz jutro 

Przecież oni sami jeszcze  nie wiedzą gdzie im  wyjdą te mistrzostwa. Może połów największej uklei na spinning na Królestwie Gigantów. Kto wie.

nic dodać nic ująć tyle mysleli i wymyslili spowodu strajku za słabo było inwestowane w morze bałtyckie to ich zachecimy

Mistrzostwa w dniach od 22.10.2019 do 24.10.2019 dobędą się na łowisku Tahoe.

Mistrzostwa w dniach od 25.10.2019 do 27.10.2019 odbędą się na łowisku Morze Bałtyckie. 

Mistrzostwa w dniach od 29.10.2019 do 31.10.2019 odbędą się na łowisku Morze Bałtyckie.

Mistrzostwa w dniach od 02.11.2019 do 03.11.2019 odbędą się na łowisku Morze Bałtyckie ( Ryby Halloweenowe ).

naterybka OWNER gdzie te atrakcje zapowiadane , moze ja juz zdobywam te atrakcyjne nagrody a nawet nie wiem  Przygotowujemy również dla Was nową funkcjonalność, która pozwoli Wam zdobyć atrakcyjne nagrody każdego dnia.

no nie wiarygodne jak mozna tak postepowac i oszukiwac graczy o 14 zmienione nagrody za zadania dzienne ci co zrobili rano nie maja nic a ci co po 14 maja 9 gazet na hallowen + 9 kluczy i to jest sprawiedliwe sie pytam ????????????????????

Admin pisze, że nowe ryby będą dostępne tylko w okresie Halloween i tylko w eventach hallowenowych. Czyli, że co? Po Halloween nowe ryby znikną i zakupione po 250 dolców błystki do niczego już się nie przydadzą?

Edited by darkiel

6 godzin temu, darkiel napisał:

Admin pisze, że nowe ryby będą dostępne tylko w okresie Halloween i tylko w eventach hallowenowych. Czyli, że co? Po Halloween nowe ryby znikną i zakupione po 250 dolców błystki do niczego już się nie przydadzą?

Dokładnie 

po to są pakieciki żeby gracze sie niemęczyli TSG dba o nasze kieszenie żeby za grube nie były:(

"Skarby Statku Widmo" to i event kilka godzin temu zrobił się WIDMO. Sprawdzone na trzech komputerach i kilku przeglądarkach. VIVAT TSG!!!!!!

Bez tytułub3 — kopia.png

Edited by ZenekSpil

zróbcie coś z tą grą bo błąd goni bład.Bładów jest wiecej niż mam włosów na głowie[łysy nie jestem]. Może załujecie nawet kasy na pracowników  a miliony zarabiacie i w grze jest .. a kasa leci srumieniem .Nawet graczy nie szanujecie  tylko kasa sie dla was już liczy ta pazernośc was zgubi  i sami bedziecie sobie grać w wasze gry:D

Oto jak admin oszukuje graczy.

Mamy wydarzenie "Zestawy Mistrzów".

Dołaczony do niego regulamin jest identyczny z regulaminem szybkich wydarzeń. Nie ma w nim ani slowa o dzieleniu nagród.  Zająłem 6 miejsce ez aequo z innym graczem i zamiast obiecanych w regulaminie 850 S + 10 gazetek dostałem połowe z tego.

Gracz który zajął samodzielnie 8 miejsce dostał nagrodę dwukrotnie wyższą niż ja.

Koszty poniesione na wywalczenie 6 miejsca były wielokrotnie wyższe od spodziewanych nagród a na koniec okazało się, że admin jeszcze te nagrody obciął o połowę mimo iż w regulaminie nie ma ani słowa o dzieleniu nagród pomiedzy graczy którzy zajęli to samo miejsce.

zasady.JPG

I znów nowe łowisko a ludzie proszą żebyście niedawali nowych tak często.Tylko niezapomnijcie dać ryb na 11lvl w eventach chciwe TSG

Kolejne wydarzenie i nagrody. Oczywiście przemyślane, zrobione z perfekcyjną dbałością o szczegóły, żeby graczom-konsumentom-usługobiorcom dobrze i miło się grało. Kolejność pucharów jest oczywiście celowo zamieniona. Piękny puchar który zazwyczaj był za 10 próg teraz jest za 1, a szarobura dynia która teoretycznie powinna być za 1 jest za 10 próg. Twórcy w swej bezkresnej dobroci i nieograniczonej miłości do graczy, zadbali o to, żeby gorsi gracze też mogli postawić sobie piękny pucharek na telewizorze. BRAWO!

sssw.png

ssww.png

I już wiadomo w jaki sposób będą wyglądać nowe, lepsze nagrody. Po prostu. Nagrodami będą rzeczy przydatne do łowienia ryb które już nie istnieją lub znikną za chwilę.  Oczywiście rzeczy te cały czas będzie można kupić !!!! Zawsze jest szansa, że ktoś się pomyli i kupi. O drobnym fakcie, że gracze-konsumenci-usługobiorcy wydali masę i wirtualnych i realnych pieniędzy na fatamorganę nie wspomnę. Oczywiście było w kopercie, ale nie zmienia to faktu, że jest to bardzo innowacyjny pomysł. Zwłaszcza, że ryby wielkanocne czy z poprzedniego halloween mają się świetnie. O nowej formule zdarzeń specjalnych też nie zapominajmy. Kiedyś z okazji różnych świąt były proste eventy z dosyć symbolicznymi nagrodami, które pozwalały cieszyć się z ich ukończenia - wszystkim graczom. Teraz nowe ryby trzeba było błyskawicznie trenować na 10-11 lvl. Oj, przepraszam. Zapomniałem, że kiedyś w Let's Fish się grało. Teraz się to kupuje. Aż ciarki przerażenia mam na plecach na myśl co przyniesie św. Mikołaj w czapce TSG. Chyba się rozejrzę za drugim etatem coby chociaż 7 próg zrobić. 

hello ngrody.png

bałtyk.png

bałtyk2.png

Edited by ZenekSpil

16 godzin temu, ZenekSpil napisał:

Zapomniałem, że kiedyś w Let's Fish się grało. Teraz się to kupuje.

Dodaj jeszcze ciężką harówkę,  pochłaniającą tyle czasu, że nie poświętujesz w realu.... Wyobrażam sobie eventy świąteczne, gdzie trzeba będzie zaiwaniać całymi dniami, żeby choć jeden ukończyć... 

Nakrecajcie TSG to napewno wam świeta zrobi przed kompem.Macie siedzieć przed kompem a on bedzie świetować.

4 godziny temu, lodolamacz napisał:

Owner pozdrawiam cie , nic wiecej nie dodam ale zebe cie pi...... czlowiek wydaje kase i dostaje takie scierwo

dgdgdg.jpg

Ty się ciesz, że przed tymi cyferkami jeszcze plusy są, bo znając inwencję, polot, fantazję i duuuże zapotrzebowanie "na ten gulden"  państwa tfu-rców tej "gry" niedługo mogą tam minusy się pojawić 😎.

Edited by ZenekSpil