Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON

Punkty prestiżu za event

Recommended Posts

Na obecną chwilę nie można już używać programu Charles Proxy. Osoby którym udało nam się udowodnić jego działanie zostały ukarane.

Rennard czemu osoby które używały charlsa nadal grają ? Nie powinny dostać dożywotniego bana?  

ok - jest zlikwidowana możliwość debugowania stron tylko nie bardzo widzę jakąkolwiek karę dla graczy którzy się tym posługiwali...grają dalej i mają się nad wyraz dobrze....sądząc po ich wynikach to krzywdy żadnej im nie wyrządzono

Screenshot 2015-12-21 13-51-20.jpg

Raczej pogłaskano po główce ,dano cukierek i dalej do piaskownicy wpuszczono z obietnicą poprawy :DDDDD 

Bo pewnie musieli by im oddac kasę gdyby ich zablokowali - jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Edited by Zgred

Ania  a Ty czasem tego nie używasz ??? bo widać  ze dobrze sie odnajdujesz w tych programach 

przyznam brawo  za forum tu się dowiedziałam  w  miesiąc wszystkiego co "niedozwolone" :):)

Edited by Mistrzu

2 godziny temu, Mistrzu napisał:

Ania  a Ty czasem tego nie używasz ??? bo widać  ze dobrze sie odnajdujesz w tych programach 

przyznam brawo  za forum tu się dowiedziałam  w  miesiąc wszystkiego co "niedozwolone" :):)

Nie nie używam.Gdyby tak było nie mordowałabym sie z eventem a miałabym dużo lepsze wyniki . Chcesz ,to zaglądnij na fb ,klub GOLD SEA nie ukrywam sie.  Mam wiele niedokończonych eventów a dzienny i mistrzostwa też nie mam szału ,Wczoraj byłam 88 tylko przez odrobinke szczęścia po łowieniu non stop przez ponad godzine. Zapraszam na mój profil

Admin weź się człowieku ogarnij. Najpierw wszyscy arcymistrzowie mieli 2 miejsce a teraz po korekcie dostali wszystko podwójnie łącznie z punktami. Dzięki temu kluby z wysokimi lewelami mają kosmiczne wyniki 

Hmmm ... dosyć, że brak komunikacji z TSG to na dodatek ucinają profity z wygranych. Sprawa tyczy się "nowych" eventów ... zamiast dodać nagrody za te 3gwiazdkowe to zajumali za te jedno ... a za te średnie pewnie dadzą jednego kinga więcej he he   Ludzie opanujcie swoją pazerność i brak szacunku dla graczy!

Według mnie najlepiej było 2lata temu gdy zaczynałem grać w Na Ryby na nk

Eventy co jakieś większe wydarzenie(święta itp.)ryby były do złapania pod rekord, ale nagroda była solidna 1000$

Wydaje mi się że w tamtych czasach było najlepiej 

Miło się wspomina te czasy 

Czekało się do 00:01 żeby tylko zająć pierwsze miejsce w konkursie czy też wylosować coś z maszyny oraz na loterii 

Szkoda tylko teraz gdy zainwestowałem trochę w grę a tu takie trochę cyrki się dzieją 

Edited by konieclata015
  • Like 1