Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ZŁY_POSEJDON

Punkty prestiżu za event

Recommended Posts

To może napiszę proste pytanie. Dlaczego ranga arcymistrz dostaje za ukończenie eventu 1800 punktów prestiżu, a pozostałe rangi dużo mniej? Powoduje to sytuację, w której kluby złożone z graczy z niższymi poziomami nie mają szans w rywalizacji o podium w rankingu klubowym. Rywalizacja klubowa rozgrywa się między graczami z poziomem ponad 250, a reszta robi za "statystów". W grze liczy się 5-6 klubów złożonych z graczy z bardzo wysokimi poziomami. Czy taki zamiar miała administracja tworząc kluby??? Czy taki??? żeby odebrać możliwość rywalizacji innym rangom??? Proszę o konkretną odpowiedź i wypowiedzi co pozostała część graczy myśli na ten temat?

Posejdon zwróć też uwagę,że w niższych rangach jest dużo łatwiej zrobić zadania eventowe i dla tego nie mogą byc równo punktowane

Wcale nie jest łatwiej - my mamy ryby pod rekord, ale często nie musimy używać żadnych sił lub 20% i klubowe, a w niższych rangach 60%+min25% klubowej to już praktycznie norma. Przykład 1200 kg ryba na wędkę 400 kg na 90 poziomie i to taka bez dedyka, czyli sonar i magia obowiązkowo. I co łatwiej?

Edited by ZŁY_POSEJDON

Musicie wziąć pod uwagę, że w jakiś sposób musi być promowany wyższy lvl. Wyższy lvl czyli teoretycznie więcej czasu poświęcone grze, więcej środków wydanych na gwiazdki itd itp. Również w jakiś sposób muszą "zachęcać" do wbijania leveli (w domyśle do kupowania gwiazdek czyli do potencjalnego wydawania PLN). 

Nie jest też tak, że klub z graczami o niskiej randze nie ma szans. Przykład - Czarny Koń.

Ale, zgadzam się z tym, że dysproporcje w punktacji eventów są zbyt dużePodobnie w punktacji za mistrzostwa.

może twórcy powinni pomyśleć o zrobieniu tak aby w rangingu mogło być 10 klubów które by dostawały nagrody tak jak jest w turniejach gdzie jest 10 graczy którzy dostają nagrody 

wtedy będzie jakaś możliwość dla klubów które mają zróżnicowaną obsadę wg rang graczy zdobyć te nagrody 

2 godziny temu, dabar napisał:

Nie jest też tak, że klub z graczami o niskiej randze nie ma szans. Przykład - Czarny Koń.

To chyba niezbyt uwaznie obejrzałes skład. Nie zmienia to faktu, ze w topowym klubie liczącycm sie w rankingu musi byc 30-40 graczy w randze arcymistrz ! małe klubiki mogą sobie pomarzyć o wygranej

Czy ja napisałem, że lżej? nie umiesz chyba czytać ze zrozumieniem. W kazdej randze są trudności, w niższych trzeba używać dużo sił 60% +  klubowych na eventach i sonary. W wyższych magia i sonary to podstawa. Ale nie moze byc aż takiej roznicy między niskimi rangami a arcymistrzem! niech to będzie maks 100 pkt za jeden event a nie 500 !

Rywalizacja klubowa rozgrywa się między graczami z poziomem ponad 250, a reszta robi za "statystów".   To dlaczego w wygrywających klubach zawsze na pierwszych miejscach z b. dużą przewagą są gracze z mniejszym lvl, mimo że mają mniej za event ? bo mają dużo dużo łatwiej, wiadomo że ranga arcymistrz jest najbardziej oblegana, gra tu najwięcej graczy i najtrudniej tu wygrać mistrzostwa czy rybę dnia. Mniejsze levele nie mają mistrzostw na wędki za perły, więc zawsze mogą w nie grać, Moim zdaniem b. dobrze że jest taki podział, a i tak mniejsze levele mają łatwiej.

Sytuacja o której piszesz miała miejsce tylko w jednym klubie więc obiektywnie można potraktować to jako wyjątek, ale z tego co widzę na tym forum trudno o obiektywizm i realne podejscie. Kazdy tylko ślepo wierzy w swoje racje i jak Rejtan się ich kurczowo trzyma. Nie na tym polega dyskusja dorosłych ludzi - trudno jednak mówić o dorosłości jak ktoś planuje rozkład dni pod grę wirtualną (spójrzcie na nowy temat Mistrzostwa 19-20)...

@ZŁY_POSEJDON wycisz się na chwilkę i pomyśl. Załóżmy, że twój postulat zostanie spełniony, co będzie dalej? Następny postulat - żeby waga ryb nie była zależna od levela bo w mistrz na wielkich rybach maja szanse tylko ci z najwyższym levelem. I tak można aż do absurdu... żeby każdy na niezależnie jaką wędkę, niezależnie od levela, talentów, użytych siłek łowił takie same ryby. Dysproporcje muszą być, istnieje tylko kwestia ich właściwego ustawienia bo są zbyt wielkie.

W chwili obecnej kluczem do sukcesu klubu jest spełnienie dwóch warunków:

1. Dywersyfikacja rang. W każdej randze począwszy do około 60-65 levela trzeba mieć co najmniej jednego zawodnika, który jest w stanie wygrać mistrzostwa. Im więcej takich zawodników w każdej randze - tym lepiej.
2. Posiadanie przez jak największą liczbę klubowiczów kont pomocniczych, z którymi mogą wygrywać codziennie komplet pojedynków. Jeżeli każdy klubowicz miałby takie konto to:
50 x 5(pojedynków) x 30(punktów) x 14(dni) = 105 000 punktów.
Przy spełnieniu tych dwóch warunków niestraszna jest mniejsza ilość punktów za event.

Ilość punktów za event stanowi największy problem tylko na pierwszy rzut oka a tak naprawdę skopana jest cała punktacja "prestiżowa". 
Po pierwsze:
Stanowczo zbyt mała ilość punktów za rybę dnia.
To jedna z najtrudniejszych kategorii. Ilość punktów prestiżu za 1 miejsce w rybie dnia powinna stanowić 1/6 ilości punktów za mistrzostwa.
Po drugie:
Zbyt mała ilość punktów za wygrany turniej.
Nawet biorąc pod uwagę największe wędki za wygrany turniej można uzyskać 40 punktów, czyli tygodniowo: 40x3x7 = 840. Po co grac turnieje? Wystarczy raz na tydzień wskoczyć do 10 w mistrzostwach i już jest 160 punktów więcej. I co jest trudniejsze? Wygrać wszystkie turnieje w tygodniu czy wskoczyć do 10 w mistrzostwach? Nawet jeżeli nie jest się w 10 tylko w 50 mistrzostw to uzyskuje się 500 punktów, do tego doliczmy wszystkie turnieje na miejscach 4-10 co daje 210 punktów czyli w sumie 710. Bezboleśnie bez wielkich nakładów, raptem o 130 punktów mniej niż wygranie wszystkich turniejów w tygodniu.
lub/i
Zbyt duża ilość punktów za wygrane mistrzostwa
Najwyższe levele z najmocniejszymi wędkami nie mają żadnego problemu z wygraniem mistrzostw na wielkich rybach. Wystarczy zmienić talenty i odpalić siłki. Koszty zwrócą się z nawiązką z nagród za miejsce klubu w ranku. W sumie żaden wysiłek, można powiedzieć, że punkty powinni dostawać przed mistrzostwami bo i tak jest wszystko jasne i pozamiatane.
Po trzecie:
Stanowczo zbyt mała ilość punktów za Ranking Tygodniowy (turnieje + ryba dnia)
To najtrudniejsza kategoria, najtrudniej to wygrać i jeżeli za 1 miejsce w mistrz jest obecnie 3000 punktów to za 1 miejsce w tygodniówce powinno być około 5000 a jest 550 - nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
I w końcu po ostatnie a może powinno być po pierwsze:
Zlikwidowanie punktów za pojedynki
To tylko pole do nadużyć, ustawek i kombinacji czy jak kto woli - jedno wielkie oszustwo.

Po odpowiednim zbalansowaniu powyższych można dopiero brać się za ustawianie punktów za event szukając odpowiedniej równowagi.

Wiem, że mogę sobie pisać a i tak wszystko jest ustawione pod jak największe wpływy i ta pisanina psu na budę. Chciałem jedynie wykazać, że punkty za event to tylko jeden z elementów i wcale nie najważniejszy.

• Like 2

Darek (Dabar) w większości zgoda, rzeczywiście skopana jest punktacja prestiżowa.

Ryba Dnia - to dla mnie absurd, nie wiem jak i kto "dokręca" śrubkę ale złowienie tej rybki pod rekord i znalezienie się w pierwszej 10 możemy porównać ze zdobyciem Mount Everestu bez butli z tlenem, a jak widzimy w ranku Arcy zazwyczaj dzięki pomocy niedozwolonych programów. Po drugie (Panie Zenku) Wy robicie to dla zysku i my też (chociaż tylko wirtualnego) więc jak widzę co jest do wygrania w rybie dnia to odpuszczam bo kompletnie mi się to nie opłaca.

Pojedynki - tylko i wyłącznie dla ustawek i przelewanie pkt prestiżu (szczególnie dla graczy mających kilka kont w podobnej randze)

Mistrzostwa - kolejne zawody w "biegach narciarskich" :) Duże ryby na podium cała "Norwegia" niezmiennie Ci sami gracze i nie ma żadnej opcji aby ich zdetronizować (chwała im za wytrwałość i nabicie tak wysokich lvl) ale dopóki waga tych największych ryb będzie uzależniona od wielkości lvl takie mistrzostwa są bez sensu przynajmniej w randze arcymistrzów, Małe ryby, cóż wejść do 10 to poświęcenie kilkudziesięciu godzin a wygranie takich zawodów graniczy z cudem bo zawsze znajdzie się ktoś kto gra na "wspomaganiu" :((((

No i jedyne sensowne rozwiązanie to Turnieje: chociaż tu można w miarę na podobnych zasadach powalczyć o zwycięstwa i sensowne nagrody (ale to od niedawna po zmianie nagród i urealnieniu wagowym rybek na poszczególnych wędkach) ZAPOMNIELIŚCIE o jednym o pkt prestiżu :( to jedyne zawody które w miarę, powtarzam w miarę dają satysfakcję i możliwość wygranej dla wszystkich graczy, i tu podniósłbym pkt prestiżu.

Darek Ranking tygodniowy będzie miał rację bytu jeśli wyrzucimy z niego Rybę dnia i zrobimy dla poszczególnych rang, inaczej Arcymistrzowie i Weterani maja małe szanse na osiąganie dobrych wyników.

Teza nr 1: Każdy tutaj obala to, co mu przeszkadza wygrywać! I domaga się zmian, które mu to ułatwią

Tak do niczego sensownego się tu nie dojdzie.

A co do Dabara to  "Zbyt duża ilość punktów za wygrane mistrzostwa"
Ja uważam, że jest to za mało pkt w porównaniu do ukończenia eventu - event w końcu zrobisz po godzinach łowienia i zwycięzców jest parę setek.
Porónwaj teraz to do wygrania mistrzostw, gdzie zwycięzca jest tylko jeden w randze? Chyba jest różnica, zresztą przeczytaj niżej:
Ciamek pisze: "wygranie takich zawodów graniczy z cudem"

Jak widzimy wystarczy przejrzeć post wyżej, żeby zobaczyć, że każdy ma inne zdanie na ten temat co potwierdza moją tezę nr 1, dlatego wnoszę o jedno:

Przez dwa lata na początku gry administracja się nie mieszała i było wszystko super więc zwracam się do administracji - nie mąćcie już i nie psujcie tej gry.

Zły Posejdon, w moim odczuciu zmieniając punktację pkt prestiżu umożliwilibyśmy rywalizowanie większej ilości klubów w ranku klubowym. I nie chodzi tu tylko o MS tylko o mądrą punktację. Puchar świata wygrywa nie ta osoba która zdobęcie MŚ tylko przez cały sezon zdobywa pkt w zawodach pucharowych. A w let's fish jest odwrotnie 2 x mistrzostwa i pozamiatany rank klubowy

Tu nie chodzi o ułatwienie wygrywania mistrzostw tylko o to aby więcej graczy mogło wziąć udział i aktywnie starać się wejść do 10, a ich codzienny wysiłek w turkach miał przełożenie na wyniki a sam doskonale wiesz jak o teraz wygląda w Arcy.

23 minuty temu, ciamek napisał:

2 x mistrzostwa i pozamiatany rank klubow

Równie dobrze mogę napisać, że dla klubów z większością arcymistrzów 3x event i rank jest pozamiatany. Tak można pisać w nieskończoność...

No i to sa wlasnie dowody na teze, że cała punktacja jest skopana. Dlaczego zacząłem od turniejów? Bo one były pierwsze w grze, długo przed mistrzostwami i bardzo długo przed eventami. Dlatego - moim zdaniem - powinny stanowić wykładnik i od nich powinno zaczynac się ustawianie punktów prestiżu.

dzień dobry ,odpowiadam dla gracza Dabar.ryba dnia-nie może być tak że masz 1/6 ilości punktów co za mistrzostwa-mistrzostwa trwają 2 dni i trzeba dużo wysiłku by je wygrać,moim zdaniem wcześniejsza punktacja była lepsza ,proponuje za wygranie ryby dnia 300 pkt 2-gie miejsce 250 i każde następne o 25 punktów mniej.Turnieje(ranking) się zgadzam że jest za mała pula do wygrania a nakład jest bardzo duży,po za tym bym proponował zrobić ranking tak jak na nk Polacy z polakami Włosi z włochami a nie jest między narodowy -wtedy by nikt na nikogo nie narzekam,np.serb bot-a nagrody jak najbardziej podnieść.Mistrzostwa-nie po to gracze wbijają poziom by nie mieć z tego zysku-nikt Ci nie żałuje i nie broni(wiem ile jest punktów-przesada),zmiana talentów kosztuje xxx(wiesz ile) a za mistrzostwa masz ile ??,mistrzostwa trwają dwa dni,a po za tym ostatnio coraz częśćiej są ryby w zasięgu dla Wszystkich,punktacja sprawiedliwa ponieważ trzeba bardzo się wysilić by je wygrać.Pojedynki,są ustawiane a najgorzej że można rozegrać jeden w niedziele o 23:50 a jest zaliczany do nowego rankingu-błąd administracji,najlepiej by był  żeby dany gracz mógł z tym samym graczem rozegrać maks 3 pojedynki jednego dnia(komputer losuje)-tak ale to można zmienić trzeba mieć tylko chęci-to tyle Dabar-pozdrawiam

odpowiedź dla gracza Zły Posejdon-wyrównanie (zmniejszenie)punktów za ewent było by niesprawiedliwe.pisałeś o siłach w mniejszych rangach ,ja osobiście posiadam konto w randze weteran mam wszystkie największe wędki dostępne za monety przypon na każdej 10 kg i jak muszę łapać rekina np 1850 kg na morską 590 to też muszę używać dużych sił,nie każdy ma wędki perłowe .zrównując punkty (mniej więcej)gracze z lewelem 25-99wyszli by najlepiej ,bo jak sam wiesz zostawiają małe wędki a im zrobić ewent to pryszcz-więc Twoje rozwiązanie(pomysł)uważam za bez sensowny.Pozdrawiam

Zgodnie z informacją podaną w wiadomościach w grze nagrody zostaną przyznane w poniedziałek.

catfish-event.png

Jak można  chciec wyrówania punktów za event?Mam range arcy i przez dwa miesiące miałam więszość  ryb do eventu po 2,5 kg .,Żeby coś ugrac męczyłam sie i nawet z sonarem było  ciezko.Zainwestowałam dużó w swoje konto ,przede wszystkim czasu . Mam level 338 i co? Nagrody za event sa śmieszne.Dostaje xp 40 .Do czego on mi sie przydaje? Chyba tylko do zapełnienia plecaka,bo na moim levelu taka gwaizdka to jak kropla z morzu .Żeby podbic level musze kupowac xp 50000. Wagi wkońcu troche zaniżyli ,bo  wcześniejsze eventy to porazka z rybami pod rekord.

W rybie dnia zapunktówać w pierwszej dziesiatce to jeszcze bardziej nierealne niz wcześniej. Prosze bardzo dziś mamy Bombe, super rybcia a wyniki tak super, że normalnie same 115 beda za niedługo.Wrzucam pierwszą dziesiątke żeby nie było że sobie zmyślam.

No i jeszcze jedna sprawa:Kluby. PORAŻKA. Od miesięcy punktuja te same ekipy .,zbierają ranking za rankingiem nagrody za... no własnie za co? Za granie programem. Po chwilowej blokadzie charlsika było widać że gdyby im pozabierał  zabawki to bardzo łatwo by wypadli z rywalizacji. 

I na koniec takie pytanie: Co ja zwykły gracz moge? Wygląda na to ,że nic. Jak na dłoni widac kto używa wspomagaczy w grze ale po głowach dostaja tylko zwykli gracze. 

2015-12-21_11h19_59.png

2015-12-21_11h20_04.png

Ale niebardzo rozumiem jakie tu masz dowody? to że ktoś wyciąga rybę parę lub paręnaście gram od rekordu to jest dowód na oszustwo? I Ty masz 338 level?

Sam często w dziennym trafiam rybę parę gram pod rekord, ale to trzeba łowić z pół dnia. Poza tym zobacz sobie dzienne rankingi w innych rangach, tam tez jest walka o gramy.

To wcale nie jest tak, że niższe lvl mają łatwiej w eventach. Nie powinno być aż takich dysproporcji w punktach i nagrodach, zwłaszcza jeśli chodzi o banknoty.

Większe lvl mają np. kupione większość dedyków, a dostają więcej kasy. Małe lvl inwestują więcej w każdy event, a banknotów otrzymują dużo mniej. Na dodatek małe lvl nie mają plecaków wypchanych po brzegi kingami, siłkami 60%, sonarami czy magikami z bonusów dziennych.

Wreszcie na małych lvl częstotliwość brania ryb eventowych jest dużo mniejsza, gdyż na mniejsze błystki i haki wchodzi cały narybek z danego łowiska. Przy użyciu większych blach - odpada jakaś 1/3 różnych śmieciowych rybek, więc też jest łatwiej.

Rozumiem, że wyższe lvl mają swoje trudności (niebotyczne wagi ryb), ale niskie również, i dlatego zrównana powinna być ilość i rodzaj przyznawanych punktów prestiżu, banknotów, sonarów, siłek. Zróżnicowany powinien być faktycznie przelicznik exp. Z drugiej strony - podobno większość graczy i tak nie używa exp, bo "szanuje lvl", więc nie wiem, po co takie wołanie o większe bonusy ;)?

Rzeczywiście nic dziwnego nie widać. Dzień w dzień próbuje coś ugrac w dziennym.Raz sie udało zdobyć 6 miejsce ,ale dotąd programy szalały aż wypachły na 11 miejsce i skończyła sie rywalizacja. Od zeszłego tygodnie nie widze w arcy nikogo innego tylko czołowe bociarskie osoby. Po co to forum wogóle jest? Żeby podrwić z tego co piszemy ? Nie gram od dziś i widze co jest a co nie. Jeśli nie jestem brana na powążnie to dziekuje za taką wolnośc słowa. Napiszcie wprost że to promujecie oszustów.Gdyby ktos z nas gral programem od razu byłby dożywotni ban.Dostaliście od wielu osób dowody na kto i jak używa i nic nie zrobiliscie .Taka jest prawda,A to forum to ściema. predzej zamkniecie ta gre niz zrobicie porządek

11 minut temu, Alkione napisał:

To wcale nie jest tak, że niższe lvl mają łatwiej w eventach. Nie powinno być aż takich dysproporcji w punktach i nagrodach, zwłaszcza jeśli chodzi o banknoty.

Większe lvl mają np. kupione większość dedyków, a dostają więcej kasy. Małe lvl inwestują więcej w każdy event, a banknotów otrzymują dużo mniej. Na dodatek małe lvl nie mają plecaków wypchanych po brzegi kingami, siłkami 60%, sonarami czy magikami z bonusów dziennych.

Wreszcie na małych lvl częstotliwość brania ryb eventowych jest dużo mniejsza, gdyż na mniejsze błystki i haki wchodzi cały narybek z danego łowiska. Przy użyciu większych blach - odpada jakaś 1/3 różnych śmieciowych rybek, więc też jest łatwiej.

Rozumiem, że wyższe lvl mają swoje trudności (niebotyczne wagi ryb), ale niskie również, i dlatego zrównana powinna być ilość i rodzaj przyznawanych punktów prestiżu, banknotów, sonarów, siłek. Zróżnicowany powinien być faktycznie przelicznik exp. Z drugiej strony - podobno większość graczy i tak nie używa exp, bo "szanuje lvl", więc nie wiem, po co takie wołanie o większe bonusy ;)?

Miałam okazje grania na niższym koncie i jest dużo łatwiej.Też musiałam inwestować ,nic nie przyszlo mi łatwo .W mojej randze  juz musze isc w level zeby miec szanse w turkach czy mistrzostwach bo dostaje ryby po ponad 5 ton. W trudnych eventach gdzie dostałam ryby po 2,5 kg do rekordu to własnie niższe rangi miały łatwo a wysokie zasuwały i wkład własny przewyższał nagrdy .

Edited by Ania

17 minut temu, Zgred napisał:

Ale niebardzo rozumiem jakie tu masz dowody? to że ktoś wyciąga rybę parę lub paręnaście gram od rekordu to jest dowód na oszustwo? I Ty masz 338 level?

Sam często w dziennym trafiam rybę parę gram pod rekord, ale to trzeba łowić z pół dnia. Poza tym zobacz sobie dzienne rankingi w innych rangach, tam tez jest walka o gramy.

Grasz na Fb czy innym portalu? A może z choinki się urwałeś lub jesteś z Tsg. Od 3 miesięcy tylko terminatory wygrywają.  I jeśli ktoś uważa że grają czysto to jest chyba głupkiem. Oni w dziennym mają wynik o kilka gram mniejszy po kilku minutach od rozpoczęcia.  I tak jest dzień w dzień. Te same profile, ten sam klub we wszystkich rangach...i to jest niby normalne?

• Like 2

Ania racja to co wyprawiaja francuskie fisher banki to poezja kazde mistrzostwa kazda dzienna ich a zenek twierdzi ze maja roboty po sufit . tylko nie robia nic zeby poprawic gre

Edited by leontsg

Ja pamiętam swoje początki, zresztą pomagam czasem synowi na niskim koncie i myślę, że niskie lvl mają swoje problemy, a wysokie swoje. Duży lvl zasuwa, aby złapać rybkę blisko rekordu, a mały - żeby wreszcie wzięła bez dedyka, przy całej pchającej się na hak drobnicy z łowiska.
 Włożone w event nakłady (materialne, a także czas) są według mnie podobne.

Ale rozumiem, że ludzie z Twojej rangi boją się, że im młodziaki zaczną zagrażać i bruździć w - obecnie niemal automatycznym - zgarnianiu nagród za klubowe rankingi.

Może załóżcie osobny wątek o problemie botów w grze, bo w tej materii akurat z Wami się trudno nie zgodzić. Ale tutaj trochę na inny temat mieliśmy dyskutować. :)

Każda ranga ma swoje problemy.  Ile pkt siedzenia tyle pkt widzenia. Prawda jednak jest wspólna dla wszystkich rangach. Masz sprzęt za monety jest ok z eventem.  Kup sprzęt za baksy lub perły to zobaczysz poziom trudności... Mam w grze konto na lv ponad 300  i drugi 87. Na małym było ok do czasu. Mam tam teraz kij z kuferka - spławik perlowy. W ostatnim evencie musiałem łapać tam większe ryby niż kontem w arcy...

3 minuty temu, Alkione napisał:

Ja pamiętam swoje początki, zresztą pomagam czasem synowi na niskim koncie i myślę, że niskie lvl mają swoje problemy, a wysokie swoje. Duży lvl zasuwa, aby złapać rybkę blisko rekordu, a mały - żeby wreszcie wzięła bez dedyka, przy całej pchającej się na hak drobnicy z łowiska.
 Włożone w event nakłady (materialne, a także czas) są według mnie podobne.

Ale rozumiem, że ludzie z Twojej rangi boją się, że im młodziaki zaczną zagrażać i bruździć w - obecnie niemal automatycznym - zgarnianiu nagród za klubowe rankingi.

Możesz sobie myślec co chcesz. Pomagam czasem znajomemu.Ma niski level ,niewiele powyżej 30 i wcale nie jest tak żle.Owszem bez dedyka pcha sie jak to mówisz drobnica ale trzydniowy event mu robie w max godzine. Dobrze ustawić ,dobrac bonusy i nie ma problemów

@Alkione gdzie ty grasz? 

4 minuty temu, Alkione napisał:

Na lets-fish poprzedni rank klubowy wygrał klub gdzie co najmniej połowa graczy była poniżej 200 levela a tego z polowe poniżej 100. Teraz, z przewaga około 23 tys. punktow prowadzi klub gdzie jest zbliżony rozkład leveli. Klub na 2 miejscu ma zdecydowanie więcej arcy i weteranów.

1 minutę temu, Marcin napisał:

Każda ranga ma swoje problemy.  Ile pkt siedzenia tyle pkt widzenia. Prawda jednak jest wspólna dla wszystkich rangach. Masz sprzęt za monety jest ok z eventem.  Kup sprzęt za baksy lub perły to zobaczysz poziom trudności... Mam w grze konto na lv ponad 300  i drugi 87. Na małym było ok do czasu. Mam tam teraz kij z kuferka - spławik perlowy. W ostatnim evencie musiałem łapać tam większe ryby niż kontem w arcy...

Na swoim koncie mam sprzet perłowy ale brat ma tylko za monety i za wyjatkiem dużych ryb reszta jest taka sama wagowo albo delikatnie niższa. To  też dziwaczne ,bo niby za monety sprzet to łatwieja okazuje sie że to samo daja

37 minut temu, Ania napisał:

Rzeczywiście nic dziwnego nie widać. Dzień w dzień próbuje coś ugrac w dziennym.Raz sie udało zdobyć 6 miejsce ,ale dotąd programy szalały aż wypachły na 11 miejsce i skończyła sie rywalizacja. Od zeszłego tygodnie nie widze w arcy nikogo innego tylko czołowe bociarskie osoby. 

I dlatego, ze nie możesz nic wygrać obrażasz innych i wyzywasz od botów?
Pamiętam w arcymistrzu w dziennym podium ryby dnia zajęli 3 gracze z klubu 50 Roninów. Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy oszukiwali...
Może najpierw cos udowodnij, bo takie screeny to żaden dowód.

14 minut temu, Ania napisał:

Możesz sobie myślec co chcesz. Pomagam czasem znajomemu.Ma niski level ,niewiele powyżej 30 i wcale nie jest tak żle.Owszem bez dedyka pcha sie jak to mówisz drobnica ale trzydniowy event mu robie w max godzine. Dobrze ustawić ,dobrac bonusy i nie ma problemów

6-7 minut na jedną rybę eventową, czyli mniej więcej 1 sztuka konkursowej na minutę. Nie uwierzę w taki wyczyn bez posiadania co najmniej połowy dedyków, no chyba że przynajmniej jeden dzień jest na spławik, przynęty na ogół się kupuje, bo są tanie. Ale na takim Sydney na przykład ryba konkursowa na małe wędki i blachy wchodzi jedna na jedną zanęt/bonus, albo rzadziej. Podobnie na innych łowiskach z dużą ilością ryb. A przy mniejszych wagach trzeba schwytać 6 sztuk, a nie 2 czy 3.

6 minut temu, Zgred napisał:

I dlatego, ze nie możesz nic wygrać obrażasz innych i wyzywasz od botów?
Pamiętam w arcymistrzu w dziennym podium ryby dnia zajęli 3 gracze z klubu 50 Roninów. Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy oszukiwali...
Może najpierw cos udowodnij, bo takie screeny to żaden dowód.

50 Roninów? Gdzie taki klub? Na pewno nie na fb ,bo tu grają jedne i te same. Terminatorzy ,llf ,itp. Każdy kto ma konta na rybach poza fb mówi, że tylko tutaj taki burdel jest

10 minut temu, Alkione napisał:

6-7 minut na jedną rybę eventową, czyli mniej więcej 1 sztuka konkursowej na minutę. Nie uwierzę w taki wyczyn bez posiadania co najmniej połowy dedyków, no chyba że przynajmniej jeden dzień jest na spławik, przynęty na ogół się kupuje, bo są tanie. Ale na takim Sydney na przykład ryba konkursowa na małe wędki i blachy wchodzi jedna na jedną zanęt/bonus, albo rzadziej. Podobnie na innych łowiskach z dużą ilością ryb. A przy mniejszych wagach trzeba schwytać 6 sztuk, a nie 2 czy 3.

Wiesz jak szybko sie wyławia ryby do eventu ? Zarzucasz i jesli przy wyciąganiu nie pisze _Ryba Konkursowa_ to zrywasz.Oszczednośc czasu. 

No własnie, każdy gra gdzie indziej i dogadać sie będzie trudno. Napisałem w sugestiach nowy wątek, popierajcie, w przyszłości będzie łatwiej.

Podobno na FB jest najwięcej grających klubów. Dlaczego nie rozbuduje sie nagród na pierwsze 10 miejsc? No i nie wiem czy do tej pory  zaczeli dodawac pucharki za wygraną w rankingu klubów. 

5 minut temu, Ania napisał:

50 Roninów? Gdzie taki klub? Na pewno nie na fb ,bo tu grają jedne i te same. Terminatorzy ,llf ,itp. Każdy kto ma konta na rybach poza fb mówi, że tylko tutaj taki burdel jest

Tu nie chodzi o to gdzie klub jest. To nie jest ważne. Zadałem pytanie czy jeśli z jednego klubu gracze są na podium w rybie dnia to znaczy, że oszukują? Nie masz dowodów a ciągle piszesz o oszustach.

5 minut temu, Zgred napisał:

Tu nie chodzi o to gdzie klub jest. To nie jest ważne. Zadałem pytanie czy jeśli z jednego klubu gracze są na podium w rybie dnia to znaczy, że oszukują? Nie masz dowodów a ciągle piszesz o oszustach.

https://www.facebook.com/groups/111959959139841/ Poproś o przyjecie i pooglądaj sobie  dowody. Udostepiają je osoby które były w klubach grajacych programami.Sama miałam przyjemnośc przez jakiś czas czytać na forum Terminatorów jak wysmiewają nasze starania żeby coś wywyalczyć .Więc soryyy ogromne że tak sie oto rzucam. Gdybym sama na własne oczy nie przeczytała  też bym nie uwierzyła.

Edited by Ania

@Zgred nie jest jej obowiązkiem zbieranie dowodów, sugeruje adminom swoje podejrzenia a to ich obowiązek sprawdzić i dbać o to żeby gra była uczciwa.

Był przypadek z 3 miejscami u roninów ale to było RAZ. U siebie w klubie też miałem sytuacje, że mieliśmy chyba 7 miejsc w 10 - też tylko RAZ się tak zdarzyło.  A co byś powiedział/napisał gdyby to zdarzało się 4 razy w tygodniu?

Przed chwilą, dabar napisał:

@Zgred nie jest jej obowiązkiem zbieranie dowodów, sugeruje adminom swoje podejrzenia a to ich obowiązek sprawdzić i dbać o to żeby gra była uczciwa.

Był przypadek z 3 miejscami u roninów ale to było RAZ. U siebie w klubie też miałem sytuacje, że mieliśmy chyba 7 miejsc w 10 - też tylko RAZ się tak zdarzyło.  A co byś powiedział/napisał gdyby to zdarzało się 4 razy w tygodniu?

Właśnie o tym pisze.Zobacz wyżej screnny z wczorajszego rankingu w arcy.Tak jest codziennie. Jak był charles to jeszcze szło sie wbić ale teraz nie wiem co uzywaja .Nic nie można zrobić.

Jeśli coś jest prawdopodobne, nawet jak jeden do 100 bilionów czy trylionów to nie można tego uznać za niemożliwe.

A zrobić można - przestać w to grać.

2 minuty temu, Zgred napisał:

Jeśli coś jest prawdopodobne, nawet jak jeden do 100 bilionów czy trylionów to nie można tego uznać za niemożliwe.

A zrobić można - przestać w to grać.

Typowa odpowiedź arogantów i obrońców statusu quo, którzy lubią łowić nomen omen rybki w baaaaardzo mętnej wodzie.

Ania, wiem, jak łowić na zrywkę, ale też zajmuje to trochę czasu.

Oczywiście .Niech mi zwrócą co zainwestowałam i kończe nawet dziś. Ja programem nigdy nie grałam. Jest regulamin ,ja go przestrzegam. Raczej twórcy nie wywiązuja sie ze swoich zobowiązań wobec zwykłych garczy

Edited by Ania

42 minuty temu, Zgred napisał:

Proszę bardzo kolego niedowiarek masz dowód:

Gdybyś nie wiedział co to jest to są linijki ze słynnego Charlesa

Screenshot 2015-12-21 13-46-59.jpg

Screenshot 2015-12-21 13-47-48.jpg

Screenshot 2015-12-21 13-48-25.jpg

• Like 1

No i to jest dowód a nie screeny z rybami. Teraz musisz przesłać to administracji i koleś ma ciepło

Edited by Zgred

Wiesz Zgred administracja już dostała wiele takich screenów i nic nie  robi.Przyklepuje sprawe a oni dalej grają i robia co chcą.