Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
darkiel

Magazynowa Gorączka - brak nagród za zajecie miejsca w top 100

Recommended Posts

Nie dostałem nagród przewidzianych za zajecie 89 miejsca w Magazynowej Gorączce która skończyła się 1 wrzesnia

darkiel czytaj regulamin magazynowej goraczki za zajecie tego samego miejsca nagrody sa dzielone , czyli bylo po 1 gazecie wiec sie nie da podzielic wiec nie dostales taka polityka tsg

1 godzinę temu, lodolamacz napisał:

darkiel czytaj regulamin magazynowej goraczki za zajecie tego samego miejsca nagrody sa dzielone , czyli bylo po 1 gazecie wiec sie nie da podzielic wiec nie dostales taka polityka tsg

No ale to jest oszustwo. W panelu nagród który wyświetlał się przy moim nicku w trakcie i po zakonczeniu Magazynu (klikniecie na ikonke z pucharkiem)  wyswietlały sie konkretne nagrody.  To po co ja walczyłem o pozycje w tym rankingu skoro admin nie daje obiecanej nagrody?

Na tej samej zasadzie nie powinien dawać nagród ex aequo za zajecie 1 miejsca w eventach  a jednak daje. Na przykład za ostatni wszystkim wypłacił po 2500 ekstra nagrody za zajecie 1 miejsca mimo iz w mojej randze kilkanascie osób było na 1 miejscu.

Przede wszystkim oszustwo polega na tym, ze gracz walczacy w generalce goraczki caly czas ma przy swoim nicku wyswietlane konkretne nagrody za zajmowane miejsce. I ta obietnica powinna byc wypełniona bo inaczej jest to ordynarne oszustwo.

Tak a propos, na 89 miejscu razem ze mna było chyba z 6 graczy tak więc wszyscy mieścili się w top 100 czyli każdej z tych osób przysługiwała minimalna nagroda jaka była przewidziana za zajęcie 100 miejsca.