Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
marku75

Czarny Koń -Cudowne dzieci czy mega oszuści

Recommended Posts

Od dłuższego czasu gracze Czarnego Konia bez większych problemów wygrywają mistrzostwa i szybkie zadania.Robią to z taką łatwością że warto się zastanowić czy robią to legalnie czy używają niedozwolonych programów. W szybkich zadaniach i to jest bez znaczenia czy na punkty czy wagę ryb ,wygrywają z nierealnymi przewagami. Co najgorsze to administracja zupełnie na to nie reaguje.

W tym miejscu proponuję umieszczać skriny dokumentujące taką sytuację wraz ze stosownym komentarzem

Nie Czarny Koń ale gracz innego zasłużonego :ph34r:klubu . Kilka minut i popatrzcie

Po następnych kilku minutach pojawia się największa gwiazda tej gry:D

Kb.jpg

ck.jpg

Edited by marku75

Witam .Nie tylko Czarny Koń korzysta z nielegalnego oprogramowania 

Bo od momętu wprowadzenia Sezonu Klubowego Kompania  Braci . Nie wiem czy administracjia nie ma z tym nic wspulnego .bo to im wsumie kase nabija .Bo ludzie muszą wydaćrealną kase a i tak nie ma szansy Ich im nawet dorównać .Więc jaki jest sens gry skoro gramy przeciwko programą komputerowym stworzonym na potrzeby zakładam że administratora tej gry .Bo taki wniosek sam się nasówa skoro od wielu wiwlu miesięcy nikt nic z tym nierobi .A zwykli gracze dostają 1no dniowego bana od administracji za stosowanie aplikacji na smartfona .To już jest poprostu chore .

Marku75 coowon jest legalna i ogolnie dostepna przegladarka prawie wszyscy na niej graja , a ty zdziwiony jak tu grac w wyarzeniach . Sciagnij za instaluj i uzyj rakiety w prawym rogu i to tyle w mistrzostwach zlapiesz 2 razy wiecej rybek na sonarze .jest na licencji google wiec co takie tsg moze zrobic

Edited by leontsg

3 godziny temu, leontsg napisał:

Marku75 coowon jest legalna i ogolnie dostepna przegladarka prawie wszyscy na niej graja , a ty zdziwiony jak tu grac w wyarzeniach . Sciagnij za instaluj i uzyj rakiety w prawym rogu i to tyle w mistrzostwach zlapiesz 2 razy wiecej rybek na sonarze .jest na licencji google wiec co takie tsg moze zrobic

Czyli sugerujesz że gracz CK o nicku skupny2 który wygrał ostatnie mistrzostwa w kategorii arcymistrz korzystał tylko i wyłącznie z tej przeglądarki o.OPojawił się na ostatnie 2-3  godziny miśków i pozamiatał imprezę .Gratuluję szczęścia . Jednak ciężko w to uwierzyć:D

Przed chwilą, leontsg napisał:

Leon nie bardzo rozumiem co ma do tego przeglądarka? Chcesz mi powiedzieć, że dzięki niej można wyciągnąć rybę o wadze 4 ton co 5 sekund? albo że dzięki niej łowisz same 99 pkt? W wydarzeniach w użyciu jest boot, który działa w ten sposób, że rybę masz już w momencie dotknięcia haczyka ( blachy) wody. Boot omija całkowicie fazę holu ryby i stąd są kosmiczne wyniki.A mistrzostwa...no cóż ale tutaj się kłania stary dobry wujek Charles

Marku skupny prowadzil w weteranie pod koniec ms zmieni range nie pisalem  o mistrzostwach . Wydarzenia graja wszyscy na coowon

Przed chwilą, leontsg napisał:

Marku skupny prowadzil w weteranie pod koniec ms zmieni range nie pisalem  o mistrzostwach . Wydarzenia graja wszyscy na coowon

Leon znam tą przeglądarkę i skoro jest taka cudowna to zrób na niej coś takiego....gracz lv 40, łowisko Karaiby, czas od rozpoczęcia wydarzenia 3:45 sekund i wynik 4625 pkt . czyli ok 1200 pkt na minute... na takim łowisku i przy takim lv gracza ( czyli słabym sprzęcie) ....no ale może to ja jestem słaby i się nie znam

58 minut temu, leontsg napisał:

Hehe takie historie to słyszałem ostatnio w komisji p. Maciarewicza.  

18 godzin temu, marku75 napisał:

Nie Czarny Koń ale gracz innego zasłużonego :ph34r:klubu . Kilka minut i popatrzcie

Po następnych kilku minutach pojawia się największa gwiazda tej gry:D

Kb.jpg

ck.jpg

Dlaczego kolego nie wstawiłeś scrina jak zakończyły się te SW . Tam miałeś odpowiedź że dobre ustawienie zestawu to sukces .w SW na punkty można osiągnąć wynik w granicach od 20 000 do 24 000. Co do gracza skupny2 kolega zmienił rangę w randze weteran był pierwszy z takim wynikiem i podbił lvl do rangi arcymistrz i był w tej randze pierwszy .widzę  że musi kolega się wiele jeszcze uczyć o  tej grze . pograj 4 lata patrz uważnie zbieraj informacje z czatu ogólnego trochę pokombinuj z zestawami zapisz je > łowienie w tej grze nie polega tylko na zarzuć i wyciągnij trzeba się systematycznie uczyć choć sam wiem ze jeszcze duzo o tej grze nie wiem.

18 godzin temu, marku75 napisał:

Od dłuższego czasu gracze Czarnego Konia bez większych problemów wygrywają mistrzostwa i szybkie zadania.Robią to z taką łatwością że warto się zastanowić czy robią to legalnie czy używają niedozwolonych programów. W szybkich zadaniach i to jest bez znaczenia czy na punkty czy wagę ryb ,wygrywają z nierealnymi przewagami. Co najgorsze to administracja zupełnie na to nie reaguje.

W tym miejscu proponuję umieszczać skriny dokumentujące taką sytuację wraz ze stosownym komentarzem

zapraszam do klubu zobaczysz jak to nam "łatwo przychodzi" jak chcesz podam ci trzy zestawy na ryby pod rekord  i jak je złowisz na ten zestaw to zrób scrina i wkleisz tu wraz z przeprosinami za błędną ocenę pracy całego klubu CK

18 godzin temu, rapa666 napisał:

Witam .Nie tylko Czarny Koń korzysta z nielegalnego oprogramowania 

Bo od momętu wprowadzenia Sezonu Klubowego Kompania  Braci . Nie wiem czy administracjia nie ma z tym nic wspulnego .bo to im wsumie kase nabija .Bo ludzie muszą wydaćrealną kase a i tak nie ma szansy Ich im nawet dorównać .Więc jaki jest sens gry skoro gramy przeciwko programą komputerowym stworzonym na potrzeby zakładam że administratora tej gry .Bo taki wniosek sam się nasówa skoro od wielu wiwlu miesięcy nikt nic z tym nierobi .A zwykli gracze dostają 1no dniowego bana od administracji za stosowanie aplikacji na smartfona .To już jest poprostu chore .

Mariusz ja nie wnikam kto co i  na czym i jak łowi od weryfikacji jest administracja .Nie oczerniam nikogo nie nazywam oszustem to nie moja działka. Gra jest pełna błędów i jest parodią TSG i tyle w tym temacie

Kolego.  Już czytałem Twoje historie o wyczyszczonych ze śmieci komputerach z wielkim ram  i procesorach i5 oraz wyższych.  Ja nie kupuje tego.  Większość logicznie myślących graczy pewno też. 

Pozdrawiam 

1 godzinę temu, marku75 napisał:

Kolego.  Już czytałem Twoje historie o wyczyszczonych ze śmieci komputerach z wielkim ram  i procesorach i5 oraz wyższych.  Ja nie kupuje tego.  Większość logicznie myślących graczy pewno też. 

Pozdrawiam 

Tylko czy aby na pewno o tego gracza chodzi -jest tutaj drugi profil posługujący się bardzo podobną nazwą i to co piszesz bardziej do niego mi pasuje..

2 godziny temu, GKar napisał:

Tylko czy aby na pewno o tego gracza chodzi -jest tutaj drugi profil posługujący się bardzo podobną nazwą i to co piszesz bardziej do niego mi pasuje..

Tak mówisz ? A to kto napisał 

3 godziny temu, marku75 napisał:

Tak mówisz ? A to kto napisał 

to sobie policz wykazałeś scrinami 5 minut łowienia czyli 300 sekund podziel na 7 to masz 42 ryby razy 90 % to masz 3780 punktów plus około 1500 czego nie było widać to w sumie 5280 a ja miałem wynik 5196 więc co tu jest dla ciebie nie jasne 

Jeśli przerabiałeś logikę na matematyce to pewno wiesz że można udowodnić że 2×2 wcale nie musi być  4?. Więc daruj sobie wykłady ile sekund łowiłeś i jakie ryby wyciągałeś swoimi (waszymi) magicznymi zestawami 

Pozdro 

marku75 nie wiem co Ty  masz kolego z logiką ale na pewno musisz się wiele jeszcze uczyć . nie snuj tu domysłów postaw konkretne zarzuty zgłoś je do suportu a nie macasz po omacku bo ci tak wygodnie . To że w grze dostajesz ciągle baty nie upoważnia cie do oczerniania innych graczy . Za dużo zainwestowałem w tą grę żeby bawić się w jakieś boty czy programy ,Także zakończ synek te domysły i skończ ten temat 

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN

37 minut temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

marku75 nie wiem co Ty  masz kolego z logiką ale na pewno musisz się wiele jeszcze uczyć . nie snuj tu domysłów postaw konkretne zarzuty zgłoś je do suportu a nie macasz po omacku bo ci tak wygodnie . To że w grze dostajesz ciągle baty nie upoważnia cie do oczerniania innych graczy . Za dużo zainwestowałem w tą grę żeby bawić się w jakieś boty czy programy ,Także zakończ synek te domysły i skończ ten temat 

Przyjacielu kochany . Logika to dział matematyki , ale powinieneś to wiedzieć skoro pokazujesz nam tu swoje wyliczenia .

Wytłumacz mi co się stało że CK zginął z SW ( czyżby strach ) druga sprawa  : jak to się stało że straciliście dosyć sporą przewagę nad KB ( założę się że posypały się bloki na 24h i więcej )

Pozdrawiam

Dnia 27.04.2016 at 17:21, leontsg napisał:

Dziękujemy za wiadomość.
Przeglądarka Coowon jest uznawana za program do oszukiwania w grze ponieważ posiada funkcje niezgodne z regulaminem.
Proszę o nie korzystanie z tej przeglądarki. odpowiedz  z  suportu

22 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Wytłumacz mi mega gwiazdo tej gry jak wędką morską 800kg można nabijać takie wyniki. 

12.jpg

555.jpg

Dnia 28.04.2016 at 11:35, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

zapraszam do klubu zobaczysz jak to nam "łatwo przychodzi" jak chcesz podam ci trzy zestawy na ryby pod rekord  i jak je złowisz na ten zestaw to zrób scrina i wkleisz tu wraz z przeprosinami za błędną ocenę pracy całego klubu CK

ZŁY_POSEJDON-Wasza ciezki praca to
polegac na szukaniu atkywna gracza z boot na naszym srpskim foruma.
Ja cztałem wasza zaproszenia do Twój kluba

marku75 dzięki twojej reklamie moja wirtualna osoba zyskuje fanów . Przykładem jest zmiana awatara lidera klubu KOMPANIA BRACI na swoim drugim koncie bolek1234  .Choć nie popisał się zdolnościami plastycznymi zasługuje na uznanie :D:D:D

SLAWENTY.png

slawenty2.png

Edited by ZŁY_POSEJDON z NzN