Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Zenek

Wędkarski Dziennik

Recommended Posts

Boziu co tu sie wyrabia ten Owner chyba dalej nic nie czyta Co to za mistrz wymysla zestawy sprzętu ???? czy wy myslicie ze za to ktos zaplaci 100 pereł ?????

bUhahahaha gra dziala jak muł a wy takie przyspieszenie wprowadzacie ????? Pytam sie TSG gdzie zwiekszenie nagród adekwatne do zwiekszenia wymagań ????????

ghghhgh.jpg

Nareszcie TSG wysłuchało graczy i wprowadziło kluczowe zmiany ułatwiające grę. Co prawda musiałem wydać 300 pereł na odblokowanie tych zestawów ale to żaden koszt gdy pomyślę o tych zaoszczędzonych sekundach. Brawo, oby tak dalej.

• Haha 1

Durnyś? PO coś odblokowywał nie wystarczyły ci 2 zestawy?

Ja mam lepszy kwiatek.

Po skończeniu się klubowej siłki 10 % na ekranie pojawiła mi się następująca oferta:

Mało brakowalo a z rozpędu (sonar pracował) kliknąłbym OK. Aż mnie zimny pot oblał na myśl że mógłbym to zrobić.  Admin jaja sobie z graczy robi przedstawiając takie oferty-pułapki?

bonus.JPG

Dnia 21.09.2019 at 23:34, darkiel napisał:

Znasz słowo ironia?

Dnia 21.09.2019 at 23:34, darkiel napisał:

Ja mam lepszy kwiatek.

Po skończeniu się klubowej siłki 10 % na ekranie pojawiła mi się następująca oferta:

Mało brakowalo a z rozpędu (sonar pracował) kliknąłbym OK. Aż mnie zimny pot oblał na myśl że mógłbym to zrobić.  Admin jaja sobie z graczy robi przedstawiając takie oferty-pułapki?

bonus.JPG

Kolego nic by się nie stało $ masz 9967 a ta siła po 10000 chodzi tylko że mu się 1 zero nie mieści ( choć troche wystaje zza znaku $ )

Ja mam lepszy hit same super konkursy z emocjami :) niestety juz tylko kup wygraj Owner zapodaje co sie da zeby zwiekszyc zyski brawo

Sie pytam gdzie konkursy pograj wygraj ???? pojedynki wyzwania rybie oczko ????????????????????

ev1.jpg

ev2.jpg

Co wy z tym Rybim Oczkiem? To był największy idiotyzm jaki widziałem. Dobrze , ze już tego dziwadła nie ma.

darkiel chodzi o jakas mozliwosc czegos wygranie bez placenia nie rozumiesz chyba tam bylo najwieksze szansee chyba ze chcesz pograc normalnie z willim albo wlodkiem mistrzami tej gry

Owner brawo ty i TSG ewent wyzwania mistrzow zrobilo 37 osob w randze arcymistrz  imponujace :))))))  moze 50 osob zrobi na LF cos ciezko zmuszanie do kupowania wychodzi . Zenek czy nasz opinie trafiły do Game Designerów. cos nie widac zadnych rezultatów

A ja sie zapytam: dlaczego tak drastycznie ograniczono liczbę klasycznych eventów wagowych (3 gwiazdkowych i bezgwiazdkowców) które maja tę dobrą cechę, że wymagania  są dopasowane do sprzetu posiadanego przez gracza i w zwiazku z tym kazdy gracz ma szanse taki ewent ukończyć? 

Zamiast wspomnianych wyzej eventów admin zalewa nas eventami punktowymi w których ryby sa od sasa do lasa, dla większości graczy połowa ryb ze względu na wielkość poza zasięgiem posiadanego przez nich sprzętu. Był co prawda krótki okres kiedy do takich eventów admin dobierał ryby mniejsze takie do 1000 kg i  w zwiazku z tym szanse na zaliczenie maksa miało w nich znacznie więcej graczy niz obecnie kiedy adminek w ostatni dzień zapodaje ryby powyzej 1 tony, ale wszystko co dobre jak zwykle szybko sie skończyło. Gdy były mniejsze ryby wieksza liczba graczy mogła zaliczyć ostatni level i dalej była subtelna gra na maksymalny wynik w dodatkowym rankingu dziś wielu graczy z mniejszymi wędkami w ogóle nie podchodzi do takiego eventu bo jeżeli maksimum co moga na swoim sprzecie ugrać to 6-7 level to się po prostu nie opłaci. Koszty większe od nagród.

Ogólnie mozna zauwazyć że admin wdraża politykę: zwiekszać na graczach presję na wydawanie banknotów ( gazetki na kontynenty po 300 $, nowe łowiska + banknotożerne eventy związane z levelami łowisk + zalew fioletowych ofert za banknoty) przy jednoczesnym drastycznym zawężeniu możliwosci zdobycia banknotów z gry.

Dalekosiężny cel jest taki: albo gracze zaczną uzupełniać deficyt banknotów (które sa niezbedne chociazby do zakupu dedyków na nowe łowiska o trenowaniu nowych ryb nie wspominając) przy pomocy portfela z realnymi pieniędzmi albo zmuszeni zostaną do zakupu większego sprzętu  i w związku z tym dostana trudniejsze eventy co skończy eis tym samym czyli zmuszeniem graczy do wykładania większej ilości realnej kasy na magię, sonary itp.

A jak juz ktos dopasuje swój sprzet do obecnej polityki admina (oczywiscie pod warunkiem ze ma odpowiednio wysoki level bo gracze z niższych leveli nawet jak by chcieli to i tak nie kupią sprzętu który pozwoli im łowić półtoratonowe ryby) to admin podniesie wagę ryb eventowych jeszcze wyzej tak by gracz był zmuszony sięgnąć po sprzęt perłowy. 

Kolejnym przykladem powyższej polityki jest zastąpienie małych ryb dużo większymi w jednodniowych eventach z cyklu "Liczy się tylko największa".  Znowu to samo czyli wykluczenie większości graczy z tego typu eventów bo ryby są poza zasięgiem ich sprzetu. 

Znam kilku graczy którzy w obecnym tygodniu nie znaleźli dla siebie żadnego eventu. Punktowiec i eventy jednodniowe wszystkie nieopłacalne  z powodu wielkich ryb. A za chwile nowe lowisko i jak zwykle punktowy event do ktorego admin wybierze najwieksze ryby z łowiska pozostawiajac mniejsze które mógłby właczyc do eventu zamiast tych wielkich i tym samym umozliwić zdobycie banknotów równiez graczom nisko levelowym i tym z mniejszymi wedkami.

Czy takim duzym problemem jest wrzucenie do takiego punktowca 16 najmniejszych ryb z nowego łowiska? 

Darkiel sam sobie odpowiedziałeś skończyło się granie free. Po za tym event pkt mistrze losują ryby aby wygrać ranking więc kasa leci. Kolejną promocją 50% trwająca cały dzień też daje odpowiedź kasa zamiast płynąć lawinami znacznie spadła Tag ratując spadające słupki liczy na jeleni takimi akcjami.

Darkiel, jeśli admin dałby mniejsze ryby, perłowcy zaczęliby narzekać, że oni kupili sprzęt premium za perły i nie mogą nic na nim ugrać. W sensie, że perłowy sprzęt nie daje im przewagi, bo liczy się tylko trening ryb.

I tak źle, i tak niedobrze. Najlepiej byłoby po prostu dawać różne eventy, np. na zmianę, raz dla dużych wędek, raz dla mniejszych, żeby każdy, w zależności od tego, jakim sprzętem gra, jaki ma lvl i jaką realizuje strategię na koncie , mógł choćby od czasu do czasu włączyć się do rywalizacji.

i tteraz ciagle promocje 50% niepomoga od dzis gracz na LF najwieksze kluby rozpoczynaja strajk nie wplacaja kasy

Szanowni Państwo,

w związku z narastającym niezadowoleniem graczy Lets Fish wynikającym z wprowadzania ciągłych "nowości" przez TSG oraz wyśrubowanych wymogów dot. zaliczania eventów ogłaszamy strajk do odwołania.

Alkione perlowi  ze swoim sprzetem i tak mają przewagę nad nieperlowymi. Poza tym perłowi mają  mają  rybe dnia , walke o łowiska (tu bez perłowego sprzętu się nie liczysz) , OPENY (na wyższych rangach bez perłowego sprzetu trudno coś wygrać) i maja swoje elitarne turki. Jak chca łowic 5 tonowe ryby to kupili sobie perłowy sprzęt. Pozostali nie maja mozliwości lowienia takich gigantów. A w ogóle to perłowi niech sobie walcza w konkurencjach dla graczy z wypchanymi portfelami ale nie kosztem pozostałych którzy sa w zdecydowanej wiekszości.

"Płacze" perłowych są śmieszne. Nieperłowi "płaczą" bo  admin  dając wielkie ryby wyłącza ich z konkurencji a perłowi bo własnie chca sobie kupić wyłączenie konkurencji. To niesportowe stricte komercyjne podejście do gry. Dla perłowych to nie jest gra tylko sklepik z pikselami.

O czym Ty piszesz w ogóle. W arcy ryba dzienna na perłowy sprzęt jest może raz-dwa razy w miesiącu, a mistrzostw z rybami 5 tonowymi nie było pewnie z rok albo dłużej. Łowisk na perłowe kij nie ma tak wiele znowu, wszystkie nowe łowiska mają maks rybę 1500 a większość jeszcze mniejsze 1200-1300. Nie wiem jaka to przewaga niby. Juz bez przesady że mają dawać ukleje albo karasia bo panicz jeden z drugim sobie wymyślili gracz do końca gry na kiju 0,7.

Piszę między innymi o perłowych przyponach to tak a propos.  2 razy w miesiacu o ktorych piszesz to tez duzo, zważywszy , że konkurencji wam ubywa.  I nie ględź mi tu, że perłowy sprzęt nie jest decydujacy w walce o łowiska. Samej walki co prawda i tak nie uświadczysz bo czolowka porozumiala się i nie wchodzi sobie w drogę ale dla reszty liczy sie sam potencjał. Nie będą kopali sie z koniem i rywalizowali z klubami które dysponują przewagą perłowego sprzetu. A za top w rywalizacji klubów o której decyduje liczba wywalczonych lowisk nagrody spore.

A płacze graczy perłowch że na małych rybach maja większą konkurencje niż na wielkich są po prostu śmieszne. Wy i tak nie walczycie z nieperłowymi tylko miedzy sobą. Wy po prostu kupujecie zwyciestwa za realna kasę, nieperłowi tego nie robia wiec nawet na małych rybach nie maja z wami szans. Oszczędźcie wiec nam waszych perlowych łez , jak to niby źle sie dzieje, że perłowy sprzęt nie daje wam wystarczojąco duzej satysfakcji bo musicie "rywalizować"z pospólstwem uzywajacym sprzetu nieperłowego.  O  wyniku rywalizacji na małych rybach i tak koniec końców decyduje stopień wytrenowania ryb a perłowi mając więcej okazji a także wkladając w gre realna kasę maja treningi ryb na nieporównywalnie wyzszym levelu niz nieperłowi.

A co do kija 0.7 to nie rozumiem dlaczego tak Cie mierzi ewentualna rywalizacja na ukleji? Gracze którzy graja kijem 0.7  w odroznieniu od perłowych nie maja tej uklei wyszkolonej na tyle by powaznie zagrażac perlowcom, tak więc tak czy siak satysfakcje z wygranej (najczesciej kupionej w sklepiku) macie gwarantowaną.

Poza tym ja nie piszę o rywalizacji gracz .vs. gracz tylko o zwykłym zaliczaniu eventow w ktorych nie rywalizujesz z graczami tylko z wymaganiami stawianymi przez event. Tam gdzie jest rywalizacja gracz .vs. gracz zwyciestwa padaja łupem tych ktorzy kupuja je w sklepiku za realna kasę.

Mi to tam lotto czy są, czy nie ma, tylko zwracam uwagę że piszesz bzdury. Widzisz wszystko się rozchodzi o to czy ktoś aktualnie inwestuje i ile inwestuje a nie o to czy kiedyś kupił sobie wędkę 1000 kg. Są konta z niskim rekordem, które inwestują dużo. Co do łowisk to dziś w 4 na 11 jest potrzebna perłowa wędka no także tak średnio.

Posted (edited)

Czytaj ze zrozumieniem. Ja odpowiadam na wpis alkione która napisała  "perłowcy zaczęliby narzekać, że oni kupili sprzęt premium za perły i nie mogą nic na nim ugrać" a ty sprowadzasz dyskusje na manowce zamiast ustosunkowac sie do tych perłowych płaczy. 

A perłowy przypon na ilu łowiskach decyduje o wygranej?

Edited by darkiel

Posted (edited)

Najpierw potwierdzasz, ze perłowcy mają swoje zawody  a potem piszesz, ze to są bzdury. Wystarczy im tych kilka okazji. Turki wszak mają codziennie, łowiska także, mają gdzie sie powyżywać. 

Edited by darkiel