Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Zenek

Wędkarski Dziennik

Recommended Posts

Fakt wprowadziliście dużo zmian, gazetki po 300 papiera co wywróciły grę, ciągle nowe łowiska, obcięcie punktów wiedzy za dzienne zadania, zmniejszenie nagród i punktów wiedzy w magazynowej gorączce, coraz głębsze sięganie do portfela gracza a gracze nie lubią zachłanności admina. Przez te zmiany grający będą rezygnować i to się już zaczeło, część kupi wasz produkt , lecz spora część zrezygnuje z takiej gry gdzie zachłanność producenta gry nie zna granic. Brakuje jeszcze tylko opcji żeby czat był płatny, powiedzmy 5 papiera za wysłaną wiadomość. Jeśli takową wprowadzicie to ja zgłaszam się do wypłaty za pomysł racjonalizatorski, jakiś tam procent od wpływów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja odchodzą najlepsi gracze liderzy klubów piszą prośby o pomoc i zwiększenie nagród za ranking . O zachętę do grania w klubach. Dlaczego wszystko zabieracie. Zabraliscie pojedynki rybie oczko i gdzie tu rywalizacja i adrenalina. Czy wy myślicie że magazynowa gorączka jest fajna. Gra stała się nudna mało atrakcyjna tylko opcja kup.Proponuje w tempie natychmiastowym coś dodać bo jutro po rankingu będą pustki w klubach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytacie się graczy o zdanie, a w ogóle nie czytacie tego forum. Gracze piszą tutaj tony uwag i sugestii, czego nie chcą i co ich wkurza, a Wy to i tak zlewacie, więc po co Wam nasza opinia?

2 godziny temu, janiemoge napisał:

zachłanność producenta gry nie zna granic.

 

2 godziny temu, janiemoge napisał:

gracze nie lubią zachłanności admina.

To jest w ogóle punkt wyjścia.

 

2 godziny temu, janiemoge napisał:

Brakuje jeszcze tylko opcji żeby czat był płatny, powiedzmy 5 papiera za wysłaną wiadomość.

Łomatko i córko, weź nie żartuj sobie, bo Zenki to całkiem na serio wezmą!!!

 

A tak poza tym to przychylam się do tego, co pisze większość, odnośnie zmian:

1. Przestańcie dodawać ciągle nowe łowiska, wystarczy jedno nowe na 2-3 miesiące. A jeśli już wchodzi, to utrzymajcie dotychczasowe zasady: możliwość zakupu wielkich magazynów do nowego łowiska za dolce (przydatnych do magazynowej gorączki i do współtowarzyszącego eventu na punkty albumowe).

2. Przestańcie windować w nieskończoność ceny nowych gazet (zwłaszcza jeśli chodzi o punkty wiedzy).

3. Przywróćcie magazynową gorączkę w takiej formie, w jakiej była na początku. To co teraz jest, to kpina z graczy. Dajcie coś ugrać także tym, co nie płacą. Ci co płącą, i tak się nachapią, a ci, co nie płacą, niech mają odrobinę satysfakcji z gry.

4. Na małych lvlach nie zalicza eventów punktowych. Pomimo zrobionego eventu, system gry nie przyznaje im wygranych nagród ani banknotów. (dotyczy rang, gdzie ostatni próg eventowy wynosi 500 pkt albumowych). Poprawcie to.

5. Skoro wprowadziliście nowe gazety ("na łowiska") to dajcie możliwość wygrania ich w eventach. I to nie tylko w eventach punktowych, tylko we wszystkich (trzygwiazdkowych i wiedzowych).

6. Dajcie lepsze nagrody. Od lat gracze proszą, żebyście nie dawali niebieskich gwiazdek exp, itp. śmieci. Dostosujcie wysokość nagród do zmian w grze, ale i  do rangi (niebieska siłka i niebieski exp dla weterana, arcymistrza, to mega siara). Ile można o to prosić? Dajcie w zamian chociażby gazetkę, trochę punktów wiedzy, zdrapkę, łuskę, kołowrotki, cokolwiek, co się przyda. 

7. Poprawcie odporność gry na różne przekręty i wałki graczy-oszustów. Jeśli w miśkach wygrywa gość, który rzekomo "nałowił" więcej kilogramów ryb, niż wynosi suma rekordów rybek "mistrzostwowych", to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać.

8. Nieprzewidywalność gry jest wkurzająca. Nigdy nie wiadomo, czym nagle zaskoczycie graczy, tzn. zabraniem czego zaskoczycie graczy. Obcięciem nagród, zlikwidowaniem promocyjnego pakietu gazetek (za dolce), niezrobieniem magazynowej gorączki, gdy dużo ludzi na nią czeka, nagłą zmianą zasad.... "ten kto daje i odbiera..."

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Zenek napisał:

Wędkarski Dziennik

Chętnie zapoznamy się z waszymi opiniami o wpisie na naszym blogu.

Wszystko trafi do naszych Game Designerów.

Zrobiliście szambo z gry i nigdy nie interesowało was zdanie graczy a teraz chcecie je poznać?  😄😄😄 Sami poradzcie sobie z tym co narobiliście :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

DROGI ( ze względu na ceny jakimi nas częstujecie) Zenku zastosuje taką komparację :

Wy jesteście równią pochyłą a my gracze kulą śnieżną, im bardziej podnosicie tą równoważnię ze swojej strony tym nasza kula śnieżna nabiera rozpędu aby na końcu się rozpaść.

Możecie dalej robić to co robicie aby zmaksymalizować wasze zyski, czyli jak ktoś to gdzieś napisał z kury która znosi złote jaja ugotować rosół, lub możecie dać więcej WARTOŚCIOWYCH dla graczy nagród, ograniczyć waszą zachłanność na kasę i opuścić tą równię aby graczy zatrzymać.

Wsłuchać się w to o co gracze wołają od dłuższego czasu.

To dla nas ma być fajna gra z której mamy czerpać przyjemność a dla was kasa z tej gry.

A jak na razie to dla was jest kasa a nam graczom tylko tę kasę wpłacać bez czerpania przyjemności z tego.

To nie wyda w ten sposób na dłuższą metę, ale chyba już o tym wiecie ze statystyk wpłat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TSG zamieniło Magazynową Gorączkę na kolejny oddział Lets Fishowego sklepiku. Dziś już nie ma w gorączce możliwości zdobywania punktów poprzez trenowanie ryb ani przez lekturę gazet zdobytych z gry.  Magazynowa Goraczka stała sie zwykłym sklepikiem w którym za każdy punkcik trzeba zapłacić realna kasą (perły) lub banknotami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenek u was zmiany trwaja latami za nim coś zrobicie w klubach zostanie po 10 graczy . prosze natychmiast zrobić zmiany aby zachecic do grania w klubach bo nagrody sa smieszne za poswięcony na to czas .

Share this post


Link to post
Share on other sites

No toś Zenuś zaszalał. Właśnie zobaczyłem twoją super okazję i niebywałą promocję, o tym pisane jest powyżej PRZESTAŃCIE DRENOWAĆ NASZE KIESZENIE !!!

Chcecie wiedzieć co jest nie tak, proszę obrazek w załączniku.

14 gazetek za 400zł i to jest promocja tylko dla kogo, dla gracza czy dla was?

promletsf1a.jpg

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sa zmiany TSG 46 osob w najlepszym klubie na Lf trzeba sie prosic ludzi zeby zostali.

Po co łapanie 3 sztuk ryb w zadaniach klubowych , przy 20 łowiskach zajmuje to 30 minut , sie pytam geniusze po co to ????????????

dj1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, lodolamacz napisał:

Po co łapanie 3 sztuk ryb w zadaniach klubowych , przy 20 łowiskach zajmuje to 30 minut , sie pytam geniusze po co to ????????????

 

O patologi jaką jest walka o łowiska niedawno napisałem w innym miejscu. 

Czolowe kluby maja zdobytych po 30 i więcej łowisk i nie wyrabiają z ich "obsługą".  Nie byłoby tego problemu gdyby admin troszeczke pomyślał nad regułami gry.   Tutaj podałem kilka recept na uzdrowienie gry w tym jednym aspekcie czyli rywalizacji o łowiska.

Kluby nie musialby codziennie obslugiwać kilkudziesięciu łowisk gdyby wprowadzono zasadę ze na danym kontynencie klub moze walczyć tylko na jednym łowisku.  Przy takiej zasadzie maksymalna liczba łowisk w posiadaniu klubu równa byłaby liczbie kontynentów.  Najlepsze kluby zdobywałyby najwartosciowsze i najbardziej punktodajne łowiska.  Każdego dnia w rywalizacji zamiast 6-7  mocarzy brałoby udział kilkadziesiąt klubów, bo im nizej w rankingu tym więcej klubów na zbliżonym poziomie i rywalizacja o łowisko zaczęłaby dla nich mieć sens bo mogliby walczyć z kimś ze swojej półki. Dziś 90 % klubów w ogóle nie próbuje włączać się do walki o łowiska bo nie maja szans na nawiązanie rywalizacji z wąska czołówką która praktycznie bez walki rozdziela łowiska między siebie. Nic dziwnego, że zdarzają się takie kwiatki, ze czołowe kluby mając po kilkadziesiąt zdobytych łowisk później nie dają sobie rady z ich obsługą.  

Niech admin przemyśli moja propozycję,  wymaga ona umiejętnej wyceny wartości łowisk tak żeby,  różnice w ich wartości liczyły się w rywalizacji klubowej.Przy zasadzie w której klub może walczyć tylko o jedno łowisko na danym kontynencie  byc może udałoby się doprowadzić do sytuacji w której czołowe kluby decydowałyby się na walkę o łowisko o które już walczy ich największy rywal. Po to by zdobyć takie łowisko i jednocześnie spowodować ze najgroźniejszy rywal w RK na danym kontynencie nie będzie posiadał żadnego łowiska. Taka przewagi mogłyby mieć decydujące znaczenie w rankingu klubów, bo klub który zdobyłby 5 najwartościowszych łowisk miałby duży bonus punktowy w stosunku do klubu który maiłby na swoim koncie na przykład tylko 3 łowiska i to te mnie wartościowe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Marcin napisał:

Teraz można trenować łowiska. ...no brawo ten pomysł to już naprawdę gwóźdź do trumny. ..rozpierdziel jaki zapanował jest trudny do opisania. ..wszyscy zobaczyli po pierwsze waszą zachlannosc a po drugie totalny bałagan w grze. Mityczne z wytrenowanym łowiskiem na 15 lv wiedzy...jakby tego było mało wczoraj rekord świata na fb ryby vundu...ryba mityczna i rekord świata padł podczas robienia zadań klubowych. ..zestaw byle jaki i uwaga bez zanęty. ...to tyle w temacie burdelu w grze....po co zanęty. .po co klubowe. ..jak masz treny to nic nie trzeba. ..nie masz trenow to je kup. ...

Nieprzewidywalność po wprowadzeniu tych gazet uważam za duży plus, tu akurat bym się nie czepiał, a to że za wszystko trzeba płacić banknotami to już jest inna bajka, ona już trwa od dawna. 

Najlepsi gracze na pewno sobie poradzą, pierwszy poziom wytrenowania łowiska wystarczy aby wszystko kontrolować.

Z cała resztą się zgadzam, pieniądz rządzi grą a zachłanność jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykład patologii: "Bitwa" o łowiska  w AZJI  stan na 3 godziny przed końcem. Na 16 łowisk aż o 14 nie ma żadnej rywalizacji. A rezultat jaki bedzie? Pule łowisk podzieli miedzy siebie bez jakiejkolwiek walki kilka (5-6) najmocniejszych kubów.

W obecnych realiach łowiska zdobywa się samym potencjałem graczy. Ryb nie potrzeba łowić.

 

alowiska.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, karakal napisał:

Nieprzewidywalność po wprowadzeniu tych gazet uważam za duży plus, tu akurat bym się nie czepiał, a to że za wszystko trzeba płacić banknotami to już jest inna bajka, ona już trwa od dawna. 

Najlepsi gracze na pewno sobie poradzą, pierwszy poziom wytrenowania łowiska wystarczy aby wszystko kontrolować.

Z cała resztą się zgadzam, pieniądz rządzi grą a zachłanność jeszcze nikomu nie wyszła na dobre.

Każdy sobie poradzi. ..wystarczy opcja kup...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 27.08.2019 at 18:31, Marcin napisał:

gra z etapu płać i wygraj wchodzi w etap płac by zagrać. ..

Najlepszy przykład ostatnia Magazynowa Gorączka, w której nie da się wziąć udziału bez płacenia.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu stan posiadania łowisk po "Wielkiej Bitwie" o Azję:

5 klubów zgodnie z zawartym paktem o nieagresji dokonało rozbioru. :)

aaalowiska.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie widać, że słabsze kluby nawet nie podejmują walki, co najwyżej otwierają łowiska do zadań ale nie angażują się w rywalizację. Z punktu widzenia gigantów jest to super sytuacja ale i tak narzekają na nadmiar zadań klubowych. Nie wiem co w tej sytuacji doradzić. To samo jest codziennie na każdym kontynencie.

Edited by Wieslaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne sprawa i chamstwo TSG masa smutnych eventów czy wy myslicie że to sa atrakcje dla  graczy  czy my sie tym jaramy ???

Gdzie rywalizacja juz nic ni potraficie zrobic dla graczy ????????

gdzie te zmiany zapowiedziane na blogu , w tym roku dacie rade , wasze zmiany ida zawsze w zla strone

Obudzcie sie wkoncu bo gracze odchodza

1.jpg

2.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

 

tu się nie ma co ich prosić !!! przed 12 gra działała  płynnie a teraz to rzucasz jak byś miał żyłki wyrzucić 100 m leci i końca widać, dostali od nas co nam nie pasuje to h... damy im dłuższy zarzut żyłki bo za bardzo pyskują ta gra już jest gorsza niż dno bo się odwiert w mule robi. tsg Nas w hu.. robi i robić będzie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, lodolamacz napisał:

Brawo bravo kolejna swietna zmiana event dla tych co lowisko wytrenowali  Pozdrawim 

 

Jak nie zapłacisz i nie wytrenujesz potrzebnego łowiska (co graniczy z cudem bo trzeba by kupić (broń boże nie wygrać bo admin takiej możliwości nie przewiduje) kilkadziesiąt gazet po 300) to maksimum co mrzesz z tego eventu wyciagnąc to 7 poziom.

Kolejny event w myśl filozofii niech ci co płacą stają sie jeszcze potężniejsi a ci co nie płacą coraz słabsi i niech zgrzytają zębami i obejdą się smakiem bo jak sie nie wykosztują to samą grą nie są w stanie tego eventu zaliczyć. To czy ktoś gra czy nie nie i ile czasu poświęca grze jest istotne. Byle  zasilał firmę strumieniem gotówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha ,zapomniałam dodać :  Jesli chcecie poznać zdanie wieeeeelu osób na temat tego ,czym nas zasypujecie ,zapraszam na czaty obok gry !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, kolejne szambo. Dodajecie kolejne eventy, do których ci, co nie płacą, nawet nie mają po co podchodzić. To już nawet nie jest pay to win, tylko płać, żeby w ogóle cokolwiek zrobić w grze. 

Do graczy: nie ma sensu pisać kolejnych postów w stylu "czas rzucić grę", czy "kolejni gracze rezygnują, odchodzą". HAHAHA! wystarczy popatrzeć na wszystkie rankingi. No chyba, że rzeczywiście ktoś gra za darmo, ale odejście takiego plebsu akurat nikogo nie obchodzi. TSG ma w nosie nasze zdanie, jeśli nie jesteśmy sponsorami.

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam pytanie do mistrza ŁUKASZA Product ownera na ryby powiedz dlaczego w gazetkach z prezentów jak i w fanatyk wedkarski i wedkarz doskonały nie ma od jakiegos czasu rybek z nowych łowisk ????? nawet na takim czyms musicie oszukiwać graczy 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Alkione napisał:

No właśnie, kolejne szambo. Dodajecie kolejne eventy, do których ci, co nie płacą, nawet nie mają po co podchodzić. To już nawet nie jest pay to win, tylko płać, żeby w ogóle cokolwiek zrobić w grze. 

Do graczy: nie ma sensu pisać kolejnych postów w stylu "czas rzucić grę", czy "kolejni gracze rezygnują, odchodzą". HAHAHA! wystarczy popatrzeć na wszystkie rankingi. No chyba, że rzeczywiście ktoś gra za darmo, ale odejście takiego plebsu akurat nikogo nie obchodzi. TSG ma w nosie nasze zdanie, jeśli nie jesteśmy sponsorami.

No cóż... czas rzucić grę :D

Ale admin nas uzależnił i świetnie sobie zdaje z tego sprawę.  Tylko nieliczni twardziele teraz rzucą grę... reszta będzie tutaj bić pianę :)... Gdzieś tam  nawet ktoś mONdry rzucił hasło, że największą karą dla admina będzie to,  jak będziemy grać jak najwięcej, tylko nie będziemy płacić - zapewniam Was, że admin na każdym logowaniu zarabia :)

a do Łukasza  - grywalność = 0 ... a to podstawowe kryterium gry 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te owner ja zapytam co robicie żeby zachęcić ludzi do grania w klubie kiedy nagrody za ranking klubowy zostaną zwiększone . W klubach po 45 osób zostało w tym jeszcze po 5 multi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

darkiel ja moge mu ewentualnie bić brawo bo kosi jeleni ładnie na kase  , wpakowałes sporo kasy na MG i jak cie traktuja płać więcej to porządku nie bedzie oni zwiększaja wymagania 

a zwiekszyc nagrody to juz ich nie interesuje wiec jest taki powiedzenie Płacz i plać .

Share this post


Link to post
Share on other sites

lodolamacz banknoty są w rankingu wydarzenia bo to event z *** jest mimo braku oznaczenia, za eventy "punktowe" nigdy nie było sonarów, pewnie dlatego cieszą się takim powodzeniem u twórców, nie ma ostatnio tygodnia by takowego nie było :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, lodolamacz napisał:

Nowa opcja na oszukiwanie gdzie sa banknoty za skonczenie eventu Pamietnik wedkarza , gdzie sa sonary za eventy z wymagana iloscia punktow ja teraz Gdzie ta ryba ???\

Dalej wszystko zabieracie , event trzydniowy robic za 3 sonary to chyba lekka kpina

 

W Magazynowych Gorączkach Admin oszukuje graczy gdzie tylko sie da, ale w  przypadku eventu o którym piszesz akurat tego nie robi. Banknoty są.

pamiiętniki.JPG

Edited by darkiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jeszcze jedna sprawa , która się odbije echem u graczy, sprawa reklamacji składanych przez graczy ,  spowodowane przez błędy i przenikanie się ekranów.

Nie jest problemem dokonanie przypadkowego zakupu za banknoty wirtualne, nawet gdzy nie chcemy nic kupić. Po prostu grając w grę w najmniej odpowiednim momencie wyskakuje reklama promocji i okienko kup jest akurat w miejscu gdzie wykonujemy inną akcję. Na reklamację na takie przypadkowe niechciane zakupy administracja ma tylko jedną odpowiedź ZWROTÓW ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NIE S Ą MOŻLIWE, LUB ZWROTU PRZEDMIOTÓW NIE PRZYJMUJEMY.

w TAKIM RAZIE SKORO TAK STAWIACIE SPRAWĘ ŻĄDAM WPROWADZENIA DWUETAPOWEGO POTWIERDZENIA TAKICH ZAKUPÓW. Problem przypadkowych zakupów to powinno rozwiązać.

Następny temat to oszustwa w promocjach, cena 49,99zł odczekuję czy to czasem nie ekran przenikający i po minucie klikam kup, a tam w zakładce zapłać jest już cena 199zł . Więc tak skromnie admin chce mnie zrobić w wałka na 150zł.

O tych problemach wam powie większość graczy, więc proszę z tym zrobić porządek, bo o tym też wiecie od dawna.

A może TSG czeka na pozew zbiorowy graczy o wyłudzenie? bo jak to inaczej nazwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minut temu, lodolamacz napisał:

bedzie swietna rywalizacja

Nie ma żadnej rywalizacji.

Przy takiej progresji nagród nigdy jej nie będzie.

Żeby była rywalizacja, a co za tym idzie, żeby dużo ludzi kupowało cokolwiek, należałoby zmienić zasady nagradzania.

Obecnie jest tak, że pierwsze miejsce wygrywa niebotyczne nagrody, drugie - dobre nagrody, trzecie - takie sobie nagrody, a reszta - wielkie NIC. W każdym rankingu i w każdym konkursie.

Wprowadzenie zasady, że dużo graczy może wygrać satysfakcjonujące nagrody, bez takiej dysproporcji i bez ograniczania uczestników  jedynie do płacących bajońskie sumy, spowodowałoby większą ilość wpłat od osób, które mogą sobie pozwolić na rozsądne inwestycje. Przy takim systemie, jaki jest teraz, płaci tylko garstka, poza nimi pewnie nikt, bo po co? Kompletnie nie  opłaca się inwestować w grę mniejszych sum, aby sobie coś tam ugrać i mieć zabawę, bo zwyczajnie się nie da.. A myślę, że macie od marketingu głąbów, skoro nie wiedzą, że lepiej opierać biznes na dużej ilości klientów (a nie na kilku dokonujących chwilowo spektakularnych przelewów, bo to zawsze może być do czasu.) Niedługo, żeby grać w łowienie rybek, trzeba będzie wygrać w Euro Jack Pota. Czy wyście się z głupim na łby pozamieniali?

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites

TSG pragnie wysłuchać graczy a by ulepszyć grę. oto przykład.

Gracze proszą stop nowym łowiskom.

TSG- Dobrze -  Mistrzostwa w dniach 13.09.2019 - 15.09.2019 odbędą się na nowym łowisku Lake Grey.

i znowu wyciąganie kasy  z graczy.

Możę tak jeszcze dorzucicie po 3 nowe rybki na każde łowisko, będzie więcej zabawy dla graczy. Będą mieć więcej łowienia świeżych ryb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje za usuwanie postów ktore wykazuja wasza nieudolność i banowanie jednak prawda was boli ,prosicie o opinie i po co gdzie wnioski ??????????

Dlaczego nie pomozecie kluba nie ma kto w nich grac , gazetki nowe sie nie sprzedaja to robicie mierne konkursy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cechy ryb.

Co sie dzieje z tym wynalazkiem? Dwa miesiące minęły i żadnego eventu z cechami.

Nasprzedawaliście za PLN drogich spec-zanęt do zwiększania cech i co z tymi zanętami teraz robić?  

Ostatnia nowinka. Wprowadziliście gazety do trenowania łowisk i a jakże, tam też można zdobyć bonusy zwiększające szanse odkrycia cechy. I co? Po co to skoro do niczego tego nie da sie wykorzystać? Czy cechy mają stać się kolejną Starozytną Grotą która tylko straszy graczy swoją obecnością i do której admin przy rożnych okazjach (najczęściej w formie nagród "niespodzianek") wciska nam rożnego rodzaju gadżety poczynając na licencjach na łowisko, na sprzęcie i osprzęcie kończąc? 

Kazdy z graczy ma w plecaku mnóstwo tych starożytnych śmieci.  A propos śmieci, to  wśród nich są pozostałości po rożnego rodzaju spec eventach a także po błędach admina który wielokrotnie nagradzał graczy graczy prezentami których w żaden sposób nie dawało się zużyć. Ostatnie takie przedmioty to medaliki które można było zdobyć w jednym z OPEN-ów.   Plecaki są zawalone tymi śmieciami a admin jak już robi event warsztatowy w którym można pozbyć się rzeczy z plecaka to zapomina o śmieciach,  za to zawsze daje możliwość pozbycia się rzeczy przydatnych lub w miarę przydatnych. 

Adminie te śmieci o których piszę to są unikaty. Prawdziwe białe kruki. Zupełnie jak rzadkie znaczki pocztowe zawierające błędy drukarskie.  Powinieneś dać graczom możliwość pozbycia się ich za godziwe rekompensaty. Godziwe na tyle, żeby gracza nie zalewała krew gdy w ramach nagrody czy tez niespodzianki zamiast czegos przydatnego dostaje taki antyczny artefakt czy tez nieaktualny medalik który był w użyciu w którymś z dawno minionych eventów.

Edited by darkiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno...

Nie zmieni się nic bo tsg to spółka notowana na giełdzie więc tylko kasa się liczy 

Nie zmieni się nic bo zmiany jakie wprowadziło tsg są niedowracalne i nie da rady teraz grać "normalnie" jak napisała przedmowczyni bez sensu wydawać małe pieniądze bo to nic nie da. Albo pakujesz setki albo żegnaj bo ugrasz wielkie nic. Owszem można próbować ale sami wiecie że ilość błysk,  łowisk,  gazet w stosunku do nagród jakie dostajemy nie daje szans na grę bez nakładów 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ciągu miesiąca ,w wyniku kilku chciwych decyzji ,gra idzie na dno jak Titanic Camerona  :P .🎇

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam że wszystko idzie w dobrym kierunku. Po Maszy teraz Chirgiu ogłosił zakończenie gry. We dwójkę posiadali większość rekordów i dwa pierwsze miejsca w rankingu najlepszego wędkarza.  Więc dwójka mega sponsorów Tsg odchodzi.  BRAWO DLA NICH! !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co mnie obchodzą jakies Masze i Chirgiu? Nie interesują mnie tzw. "sponsorzy". Z punktu widzenia gracza "sponsorzy" to samo zło bo oni nie graja tylko kupują sukcesy za realna kasę, podkupują (bo nie wygrywają przecież) nagrody, swoimi inwestycjami zawyżaja wymagania wobec wszystkich graczy.  Niech sobie istnieją jak ich to bawi, a jak kończą to ja po nich płakał nie będę, wręcz przeciwnie :). Nie będę również martwił się o finanse TSG. Guzik mnie one obchodzą. Gram w to, a w zasadzie usiłuje grać dopóki mnie to w miarę relaksuje. Jak się znudzi albo jak gra padnie na przykład z powodu bankructwa to wcale mnie to nie zmartwi. Znajdę inną. :) 

 

Wskazujmy słabości tej gierki (w nadzieji że admin weźmie nasze refleksje pod uwagę i coś poprawi)  a nie słabości pseudo graczy-sponsorów którzy rywalizują z reszta wyłacznie na  ilość wydanej gotówki i którym przestało się opłacać/usmiechać chodzenie z realnymi portfelami do sklepiku z pikselami . Odejście graczy-sponsorów to nie jest problem tych którzy tę grę traktują jak grę czyli sportowo.  To problem TSG. A problemy TSG nie są problemami graczy, guzik nas obchodzi kondycja tej firmy. Natomiast problemy graczy powinny być problemami TSG bo firma jest dla graczy a nie na odwrót.

Naszym problemem sa proporcje. jeżeli firma traktuje nas bardziej jak klientów niz jak graczy to jej produkt przestaje być grą a staje się sklepikiem z wirtualnymi gadżetami. 

Edited by darkiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego  i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie  rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech odchodzą. To właśnie przez takich "inwestorów" mamy w grze to, co mamy.

Na razie to po prawdzie, ja tylko widzę wpisy w stylu "gra idzie na dno", "zyski spadają", "gracze przestają płacić", itp. Chyba jednak to jedynie pobożne życzenia sfrustrowanych graczy, bo skoro TSG sięga coraz głębiej do portfeli, to oznacza, że jest jeszcze po co sięgać i można głębiej łapę zanurzać.

Darkiel, odchodzenie takich "mega sponsorów" jest akurat dość istotne. I nie wiem, czy dla graczy (graczy, a nie sponsorów), nie okaże się korzystne. Są dwie opcje: albo łepki z TSG walną łepkami o ścianę i wreszcie: 1) zaczną brać pod uwagę sugestie graczy; 2) wprowadzą zasady umożliwiające satysfakcjonującą rywalizację dla większej ilości osób, a nie tylko dla kilku cwaniaczków szastających dziesiątkami tysięcy miesięcznie. Opcja druga: spadek dochodów spowoduje, że gra podzieli los "Na grzybów".

Edited by Alkione

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Darkiel wiesz ile to jest dla TSG w plecy strata Maszy i Chirgiu z fejsa j strata amstiego  i 27122008 i kilku innych starych graczy pewnie lekko 50 tysi miesięcznie  rocznie to już ogromną kwota. Doskonale zdają sobie sprawę że wpłaty znowu spadły tylko geniusze dalej nie wiedzą czemu.

Tak jak wcześniej pisałem zupełnie nie obchodzą mnie finanse TSG. To samo dotyczy losów pseudo-graczy którzy zamiast grać kupują sukcesy przy pomocy swoich portfeli przy okazji sponsorując właściciela gry. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szlak człowieka bierz chca opinie maja mnóstwo na fejsie i tu Zenek Łukasz Owner gry na ryby ile wy czasu potrzebujecie zeby cos zmienic

podwyżki wszystko na nie korzyść graczy robicie natychmiast. Skoro rosna wymagania dlaczego nie rosna nagrody w klubach pustki nikt niechce grac , gracze odchodza

a wy nic faktycznie potrzebujecie chyba roku czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

robią NAS  jak chcą są,  sponsorzy w tej grze w cale bym się zdziwił jak są to admini i tylko nakręcają żeby kupować  , My jako użytkownicy  tej "gry" możemy zrobić jedna rzecz "przestac " grac , akcje spadną na poziom 94-97 ( albo nawet niżej) w  tedy kupić i zacząć grac wtedy sprzedać na poziome lekko 140+ i jest zabawa  :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajangra taki byl plan a jakis pionek zle ustawil miski , takiego mistrza zwolnic od razu a kufry do kupienia wygraj mistrzostwa jangcy hahahah napewno beda schodzily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...