Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
karakal

Open

Recommended Posts

Posted (edited)

W randze wyga było podobnie - 3 patafianów dziwnym trafem pobiło wszystkich tuzów. Moje rybki miały od 8-go do 10-ego levelu wyszkolenia... Ciekawe, czy admin, jak wróci z tych swoich Karaibów, to czy zajmie się tym przekrętem. 

Mistrzostwa 07.08.2019.jpg

Edited by bzyk19

Posted (edited)

I tu się mylisz, mój miły Kolego 9_9. Sprawdziłem dokładnie rekordowe ryby tej trójki graczy z tych mistrzostw i suma ich wag nie dała wyniku z załączonego wyżej screena...

Poniżej zestawienie ryb z mistrzostw "najlepszego" z graczy... I wszystko jest już jasne O.o.  

ryby_z_mistrzostw.jpg

Edited by bzyk19

Kolego chyba nie myślisz, ze ktoś z supportu zajmie się takimi drobiazgami. Nie takie numery w tej grze odchodziły i było brak reakcji. Ewentualnej odpowiedzi i reakcji spodziewaj się za jakieś tydzień lub dwa czyli już po ptakach 🤣🤣🤣

P.s. Forum dawno umarło. Służy ewentualnie jako miejsce kontaktu graczy z różnych serwerów. Nie licz, ze ktoś z Tsg to czyta

Reklamację wraz z załącznikami i odpowiednim opisem oraz komentarzem, posłałem pod właściwy adres :).

A z drugiej strony, za długo chodzę po tym świecie, żeby wierzyć w cuda xD. Włodarze portalu mają graczy w w dupie, bo liczy się tylko jedno - kasa... A z resztą, jakoś sobie poradzą, udając, że nic się nie stało :ph34r:...

Bzyk ma pełną rację.  Max wynik jaki mozna było  zrobić przy założeniu że złowiło się 6 rekordowych ryb (mam tu na myśli rekordy swiata)  to: 610.170 + 656,816 + 690.596 +  748.943 + 801.78 + 971.744 =4480.049 KG

jak widać całe podium obsadzili gracze którzy maja wyniki zdecydowanie powyżej  maksymalnego dopuszczalnego.  Ten z 1 miejsca przekroczył sumę rekordów aż o 3514 KG