Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
slawek455

Zmiana nowa wersja gry

Recommended Posts

czy wy normalni jesteście ????? Zmiana to zazwyczaj  ulepszenie a wy wszystko robicie na odwrót przeciez to sie grać nie da. Wszystko co chwile sie zawiesza .

Brawo dla tego co to wymyslil

Mnóstwo błędów. To nawet nie jest wersja beta. Jakis kompletny bubel.

W sklepie zniknęła opcja "kup i uzyj" która była bardzo przydatna do sprawdzania czy sie jakąs przynete/zanęte posiada czy nie. Teraz żeby sprawdzić czy sie jakąś zanęte posiada trzeba mozolnie przegladać plecak albo kupować w ciemno produkt bez wzgledu czy juz sie go posiada czy tez nie.

O takich kwiatkach jak przenikanie sie ekranów i mulenie gry to nawet szkoda wspominać bo to podstawa grywalnosci.

Posted (edited)

Co za mózg to wymyślił to ja nie mam pytań. Jaki był w ogóle cel wprowadzania nowej wersji? Nie ma tu nic czego by nie było do tej pory, poza jednym, że w starej wersji chociaż wszystko działało. No ja pierdole aż się tego opisać nie da. Ludzie wydają na tę grę konkretne pieniądze a w zamian dostają jakieś śmieszne gówno. Kończy się bonus - nie wyświetla jaki, chcesz wysłać prezent znajomemu - nie da się przesunąć listy, chcesz  wejść w jakiś klub poprzez ranking - nie da się i masa innych niedoróbek. Kto dopuścił takiego gniota do użytku? Długo gram, ale takim badziewiem jak jest obecnie to ta gra jeszcze nie była... Zresztą nie wiem po co te wypociny, nawet nikt ze strony tsg nie raczy nawet 5 słów napisać w stronę graczy. Zna ktoś drugą taką grę gdzie twórcy mają tak bardzo wyjebane?

bonuskurwa.jpg

Edited by fajnagra

Nie dorobione gów....o . Gra wciąż zacina ,na każdej przeglądarce .Kilka rzutów i trzeba odświeżać .Blokuje kursor , gówn...e łowienie ..co to ma by? Po każdej złapanej  ,po kilka sekund czekania aż zapisze  .  Nie wiem po co tu się w ogóle udzielam ,skoro nikt od wielu tygodni ,nie raczy nic napisać . Totalne zlewanie graczy .Tym razem może być gorzej niż po wprowadzeniu gazetek  skoro ludzie nie mogą wejsć w gre i normalnie coś zrobić  . A łowiska?czemu nie widać ,że jakiś lub kluby o coś walczy tylko trzeba wchodzić w każdą mapke?  jprd   Musze sprawdzić ,ile gwiazdek dałam tej grze na sklep play .... 

Jak moża sie usnąć bezpowrotnie z tego forum ?Nie wylogować,tylko usunąć? Może ktoś z moderatorów udzieli odpowiedzi 

A ja próbowałem zalogować się do gry na 3 komputerach i 3 systemach. Na dwóch w ogóle się nie udało. Na win8 miałem biały ekran, na winXP wskaźnik postępu ładowania dochodził do 100% i gra się zwieszała, tylko na win10 udało się ją uruchomić, ale błędy są takie, że grać się nie da.