Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
GKS_Gdansk

Zróbcie Mistrzostwa jedniodniowe

Recommended Posts

Co za pierdolniete wyczyny powstały na nowym lowisku w sobote w miskach majac maly lvl ryb byłem na 15 miejscu a w niedziele zakonczylem na 92 przez tankowanie gazetek i nabijanie kasy adminowi to taki gracz który nie placi bo go niestac nie ma szans na gre To jest burdel nie gra

GKS Ty tylko potrafisz płakać... Wcześniej płakałeś bo w turkach miałeś QQRQ teraz płaczesz o mistrzostwach... Jakby były miski jednodniowe to i tak byś był 90 bo większość miśki gra w ostatnich godzinach a nie w 1szych...;)

Kurestwo było i będzie zobacz sobie co orki3210 napisał na temat mistrzostw miały być kontynentalne a sa na vankower. Przypadek czy specjanla zmylka

Edited by GKS_Gdansk

W dniach 23.02.2019 - 24.02.2019 odbędą się mistrzostwa kontynentalne. Azja

No ja zobaczyłem sobie. I co??? Mamy dopiero 20.02.2019 więc czego już płaczesz? Czekaj cierpliwie, spokojnie kupuj gazetki azjatyckie i trenuj xD

ty umiesz czytac? o mistrzostwach na vancower niema wogole nic opisane ze miały być a to ze kolejne będą w Azji to mnie gowno obchodzi

Posłuchaj płaczku. Na forum jęczysz, na czacie jęczysz. O mistrzostwach na Vancouver nie napisano wcale, bo uznano że nie ma potrzeby informować o tym tak marnego gracza. Z czytaniem to jakoś dajesz sobie radę ale żeby zrozumieć to trzeba mieć coś pod czerepem zamiast papki. Jeżeli gowno cię obchodzi gdzie będą mistrzostwa to nie rób dymu gdzie go nie ma.

Gryz dupe administracji skoro nie lubisz informacji o tym gdzie mają być mistrzostwa.A to jak ja gram chuj Cię powinno obchodzic

Niestety ,nie ma się o co kłócić ,bo nikt z nas nie ma wpływu na to czy w ciągu tygodnia Mistrzostwa robione są raz czy dwa .Tak samo z informacjami na ten temat .To widzi mi się  administracji czy cokolwiek wiemy wcześniej.  :D Jedyna pewna rzeczy do tej pory  ,przynajmniej od kilku miesięcy ,to to ,że co 4 tyg dają nowe łowisko ,bo nie są wstanie  wymyslić innej atrakcji dla graczy .

Widzisz GKS... nawet dla Ciebie lepiej że inni gracze nie wiedzieli gdzie mistrzostwa będą bo zamiast 92 miejsca skończyłeś na 72 miejscu... nie masz co płakać że jest info lub nie ma!