Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
slawek455

Turniej wprowadzenie cechy ryb

Recommended Posts

Dlaczego na łowisku Rajska plaż od wprowadzenia zmian nie da sie złapac ryb pod wlasny rekord to jakas kpina i kolejna zjeb.... sprawa super programistów

Z lvl 10 powinienem złapac rybe na 124 pkt a po walce 30 minutowej 2 sonarach i 30 magikach sonar nawet nie pokazal mojego rekordu 

Wiec sie pytam dlaczego rekord 1285 kg a zlapane 1248 kg ???????  Reszta graczy w turnieju na tym lowisku tez ma wyniki o kilka lvl nizej niz rekordy

bb56ff251ecf.jpg

6fe1eefb21ff.jpg

POTWIERDZAM. Ja dzisiaj drugi na tym łowisku w turnieju z rybą na 99 pkt. Nie pomógł sonar!

a czemu jak w loterii kupisz wzmacniacz do wędki morskiej 500 to go dodaje ,mimo,że nie posiadam takiej wędki a przez sklep wzmacniacza na wędkę 590 nie mogę kupić bo nie mam tej wędki-tak piszę!!!!! a do 500 mogłem ,ale jej nie mam-ta gra to kabaret błędów,a programiści to dzbany,już o błędzie z prezentami nie wspominam bo pisał ktoś,najważniejsze są oferty co wyskakują,co raz to nowa

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co to nowe badziewie, które wprowadzili dziś rano  daje  w grze? 

Rennard mistrzu odpowiesz na pytanie bo to dotyczy wszystkich graczy z łowisk fiord i rajska plaza osiągam 7/8 lvl mniej na każdej rybie? Ania to prosta sprawa pewnie przygotowanie pod cos  nowego za szybko gracze zdobyli duże lvl teraz mogą być lvl poziomy cech ryb które będzie trzeba zdobyć oczywiście kupić w formie czytania skoro są gazetki to może proponuje ulotki 😁

Przeczytalam Leksykon 3x i nigdzie nie widze aby pisało ,że gracz coś dostaje za każdą zdobytą rzecz o rybach .Dopóki ktoś nie wytłumaczy że jest inaczej ,dla mnie ,jak również ,dla wieeeeelu osób to niepotrzebny BZDET  wprowdzony w grze .Gracze mają co robić,nie muszą co chwile klikać na zabierające czas informacje .Jak kogos bedzie interesowało jak dana ryba żyje itp to sobie poczyta w googlach :P 

Ależ napisali w info, że cechy ryb będą odtąd wykorzystywane w konkursach i zadaniach a postęp w nich nie będzie zaliczany o ile gracz nie odkryje danej cechy ryby.

Nic nie pisze ,że to cos daje wiecej : na levelu ,na szybkosci łowienie ryby czy na innych rzeczach .Tylko ,że :Postep w zadaniach i konkursach dotyczacych łowienia ryb  z konkretną cechą jest zaliczany tylko jesli gracz odkrył  wczesniej odpowiednią ilośc  cech na rybie  łowionej do zadania .

W praktyce pewnie za jakiaś czas jakiś inteligent zaczenie tworzyć eventy gdzie bez uzuskania jakiejś cechy ,nie ukonczy sie zadania .A co za tym idzie? I tak duzo czasu zabiera gra:eventy ,ryby dnia,konkursy jednodniowe ,podwójne mistrzostwa , walka o łowiska..... No tak ,życia prywatnego nikt nie am to może zapitalać na grze 24h i machac  wymyslane pierodoły ,albo..... nie sorry ,pewnie dla tych co czasu tyle nie mają ,bedą dodatki w pakietach :P  Idealny pomysł 

To ewidentna robota mistrza od super kołowrotków ma chłopak fantazje i ulepsza gre. W raportach miesięcznych slopki mu rosną ile to on robi nowości w grze jak nam się świetnie gra i płacimy coraz więcej zobaczycie że za jakiś czas dojdą levele tych cech do kupienia 

Witam. Własnie zagrałam turniej na Skalnej wyspie. Anioł morski. I potwierdzam problem ze złowieniem ryby pod swój rekord. Mam ją na 8 poz a wchodzi maks 116.

Od 3 dni jest problem z tym a administracja milczy.

Wielka szkoda.

Pozdrawiam graczy:)

Rajska Plaża, Fiord i nie wiem co jeszcze są zablokowane. Jak nie masz zrobionej choć 1 cechy ryby to nie złapiesz większej niż 115. Po zrobieniu cechy odblokowało mi 116 złapałem 2 i wyrazNie prowadzę bo rywale mają problem ze 115. Wniosek jest jeden nie rwiemy ryb tylko łapiemy wszystko żeby robić cechy. CZYLI ZAPIERDZIEL OD RANA DO WIECZORA, ABY WESZŁY RYBY ZGODNE Z TRESURĄ. CHOREEE Q....!!!!!

No miałam racje .Za mało czasu poświęcamy grze !!! Nowy idiotyczny pomysł w grze.

Edited by Ania

Przecież za chwilę te cechy będą do kupienia. Zapewne za perełki.

Kolejne ulepszenia służą tylko temu, żeby nie dało się później nic ugrać bez osiągnięcia odpowiedniego lvl-u czegoś tam, albo odblokowaniu jakiejś opcji. Wówczas pojawia się koło ratunkowe - pakiecik za 299.99 zeta.

I dopóki kieszeń tych, których celem życiowym jest kupowanie sobie pucharków i gadżetów (w formie obrazków na ekranie) wydaje się bez dna, dopóty będzie trwało gotowanie żaby.

Edited by Alkione

Grany dziś turniej na rajskiej plaży : mój lev 8 ,max złapane 855 z hakiem ........ wiecej jak 823 nie dało ,2 sonary i ani drgnąl zasieg .Osoby z wyższymi levelami ,złapały max 843 ???? Co tu sie odpierdala. Levelovanie ryb a teraz jakies chore pierdoły i kolejne ograniczenia ? De@@@na zmiana nie pomagająca w niczym innym niż czyszczeniu plecaka,bo o ile sie ma do złapania rybe na dedyk i sie nic nie traci to no magik ,machasz x razy aby jakaś de@@z  cecha sie aktywowała !!!

Un like na fb ,Un like na google play i stosowna opinia !!!! 

Edited by Ania

Hmmm Wy tak serio? W turniejach używacie magii i sonarów? i to wielokrotnie? :D