Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Karrde

automatyczny kołowrotek

Recommended Posts

Witam. Mam takie może i głupie pytanie. Niech ktoś mnie oświeci i wytłumaczy jak używać automatycznych kołowrotków, próbowałem na wszystkie sposoby i kicha :P. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Daj se spokój dodasz soanar to ci sonary po znikają albo magika to ci wszystki straci nic innego aktu bot tylko straty robi ściągnij bot rewited albo kłusownik program i masz o wiele lepiej i za darmo

Dzięki za szybką odpowiedź, wiem dzięki Tobie by razem  z nimi nie używać dodatków tylko nadal nie mam pojęcia jak te wynalazki w ogóle użyć:S. A z tymi programami które podałeś to chyba nie wyjdzie bo nie wiem czy to jest jakaś różnica ale gram w wersję mobilną.

Czekam już ponad dwa miesiące na odpowiedź ze strony WSZECHPOTĘŻNYCH  ADMINISTRATORS, zwanych przez pomyłkę supportem a nie bandą niekompetentnych nierobów nabijających kieszenie kasą naiwnych!!!

OK. Więc zadam pytanie inaczej: ILE MAM KUPIĆ PEREŁ by zostać godnym odpowiedzi? Bo jak przytoczę wielu graczy z tego forum "w tej grze trzeba wydawać fortunę by zostać zauważonym". Drażni mnie, iż w tym wpłatomacie wszystko, eventy, mistrzostwa, konkursy itd. są ukierunkowane tylko na wybranych naiwnych zostawiających tu fortunki, ale cóż skoro gram to się dostosuję.

Tylko dla czego macie w dupach zwykłego szaraczka? W normalnych grach support jak sama nazwa wskazuje jest by pomagać a nie olewać. Ale to co robicie (złe słowo bo tego pracą nazwać nie można) świadczy tylko i wyłącznie nie o naszym lecz waszym poziomie kultury i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Rozumie iż jesteście tu by zarabiać ale dajcie powody byśmy chcieli wam płacić, swoim postępowaniem doprowadziliście do momentu gdzie wolę w kiblu spuścić swoje nie tak lekko zarobione pieniądze niż zostawić je tu.