Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
darkiel

Świąteczny sklepik 50+

Recommended Posts

Miał być ewent świąteczny i przez kilka dni zanosiło sie na to ze to będzie czysta gra, Niestety po kilku dniach ewent Świąteczne Podarunki 50+ przemienił sie w sklepik 50+.

Admin dodal do niego możliwości zakupu dodatkowych punktów za PLN i cała zabawę szlag trafił. Teraz zwyciężają nie ci co mozolnie łowiąc rybki i walcząc w wydarzeniach zbierają punkciki z gry ale ci co wejdą do sklepiku by tam wydać kilkaset złotych i śmiać sie w oczy tym którzy uważali że tym razem wszyscy graja na równych prawach.

Na tę chwilę, najlepszy gracz który nie wydal pieniędzy na zakup punktów w sklepie zajmuje 56 miejsce. Do końca eventu jeszcze kilka dni wiec pewnie znajdzie się setka entuzjastów drogi na skróty i ci co chcieli sobie rywalizować na łowienie a nie na zawartość portfeli nie będą nawet mogli zobaczyć kto z nich był najlepszy bo ranking tego nie pokaże.

A może admin zrobiłby oddzielny ranking nie nieuwzględniający zakupów w sklepiku?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tym samym wczoraj myślałam ,że w końcu dali event gdzie są równe szanse  ,a dziś odpalam grę i widze pakiet za prawie 3 stówy z elementami światecznymi .... to policzek dla ludzi ,którzy poświęcają czas aby łowić te pierdoły za 5 pkt !!! Gracze łapią i próbują coś ugrać a ci co nie chcą tego robić i tak będą wyżej , świąteczne świństwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wy tak na poważnie? Starzy z Was gracze, a naiwni jak dzieci.. A co innego ma niby na myśli TSG, jak nie wydrenowanie każdego, kto chce wygrać za pieniądze? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciągłe zastanawiam się, czy admin da możliwość ukończenia tego 50+ graczom którzy nie zapłacą mu minimum 300 PLN. Mówiąc o ukończeniu mam na myśli zdobycie 1000 punktów które gwarantują osiągniecie ostatniego levelu (9 ???) za który dostaje się puchar ze złotym karpiem otoczonym wieńcem.  Do tej pory bez inwestowania PLN, samym graniem we wszystkich możliwych eventach  można było osiągnąć ledwie półmetek czyli ok 520 pkt.  

Oby nie okazało się, że ostatni level eventu 50+ jest do osiągnięcia wyłącznie poprzez zakupy za realne pieniądze. Jeżeli tak się stanie to wyjdzie na to, że to nie admin zrobił prezent graczom tylko że wymusił na graczach aby zrobili świąteczny prezent jemu.

A w liście do graczy admin napisał:"W świątecznych konkursach będziecie mogli zdobyć niepowtarzalne nagrody które będziecie mogli wymienić na gwiazdkowe upominki w wydarzeniu "Świąteczne podarunki".  Moze zamiast slowa "zdobyć" admin powinien użyć sformułowania "kupić". Wtedy byłoby wszystko jasne a tak to tylko zamydlił oczy tym którzy łudzili się, że sobie pograją i ze ich gra zostanie uczciwie nagrodzona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jacy starzy (gracze) tacy głupi :) Gdy była gra Lets Fish to jeszcze czasami gracze coś dostawali. Teraz mamy program do generowania dochodu firmy i już nikt nic użytkownikom nie daje :D Wyczytałem że ponoć ten program jest w top 10 najbardziej dochodowych programów tego typu, czyli że Mistrzu ma rację: "jak się nie podoba to wypad" Zadowolonych płacących jest więcej niż marudów :D:D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. I nikogo nie obchodzą lamenty paru osób. Może to jeszcze czytają, ale o jakiejkolwiek odpowiedzi to można pomarzyć.

Będzie więcej dennych eventów, jeszcze więcej pakietów (podstawowe już nie wystarczają, żeby być najlepszym trzeba kupować największe, a chętnych nie brakuje) i mnóstwo nowych rybek, ale mogą też być inne rzeczy, nieważne co się łowi, ważne że to coś trzeba wytrenować :))

Powodzenia i wytrwałości dla wszystkich w Nowym Roku!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...