Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Alkione

TSG oszukuje na gazetkach

Recommended Posts

Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, pewnie ci, którzy otwierają gazetki programami, to nie, ale ja, jako szary gracz, zauważyłam kolejne oszustwo ze strony TSG, naprawdę podpadające pod definicję oszustwa.

TSG wprowadziło różne rodzaje gazet - nagród. W założeniu, jest jakaś gradacja, np. Tajemnice wędkarzy mają być niby lepsze od Haka na rybę, Fanatyk wędkarstwa od Wędkarza doskonałego, itp.

Jeśli otwieram 3 razy Tajemnice wędkarzy, i za każdym razem są tam po 4 niebieskie ryby, to dostaję, do jasnej ciasnej, 3 razy pisemko Hak na rybę, czyli nie to, co miałam dostać (wygrać). Itp. Jeśli otwieram Fanatyka wędkarstwa, i są tam 5 razy rybki złote, to tak naprawdę wcisnęli mi Wędkarza doskonałego, tyle że pod inną nazwą.

Jeśli mam dostać uczciwie to, co mi się w sensie wygranej nagrody należy to powinno być GWARANTOWANE. Że w Fanatyku przynajmniej jedna z ryb ZAWSZE będzie fioletowa, w Tajemnicach wędkarzy przynajmniej jedna ZAWSZE będzie złota, itp. Inaczej po prostu nabijacie graczy w butelkę.