Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
ESOX

Mistrzostwa 23-24.04.2016 r. + event + XP

Recommended Posts

1. Mistrzostwa 23-24 kwietnia 2016 -  Zatoka Rekina - nowe łowisko!!!

2. Ewent 18-24 kwietnia 2016 -  Droga Rybaka

3. Bonus 23 kwietnia 2016 -  Doświadczenie x2  

Powodzenia :) 

Bo taka tu tradycja, że się coś wprowadza nie informując graczy?;))

A serio, to pytam bo nie znalazłam nigdzie potwierdzenia a ostatni dzień miesiąca przypada w sobotę, więc równie dobrze może być za tydzień, jak to nie raz bywało:)

Esox mistrzu twoja wiedza jest ogromna. Gdzie mistrzostwa , a nowe lowisko ci sie przysnilo chyba

Ryby na mistrzostwa ranga moczykij...szkoda, że pierwszy spin jest dostępny od następnej rangi buahahah

Screenshot 2016-04-20 03-42-49.jpg

Dnia 18.04.2016 at 13:38, ESOX napisał:

1. Mistrzostwa 23-24 kwietnia 2016 -  Zatoka Rekina - nowe łowisko!!!

Powodzenia :) 

Może wypadałoby napisać "PRZEPRASZAM"?

Marcin ale cuda się jednak zdarzają, gracz z 6 lvl ma 1 miejsce w mistrzostwach moczykija :oooooo

Dnia 22.04.2016 at 01:14, Marcin napisał:

Ryby na mistrzostwa ranga moczykij...szkoda, że pierwszy spin jest dostępny od następnej rangi buahahah

Screenshot 2016-04-20 03-42-49.jpg

Tak jest w tej grze odkąd pamiętam i tak pewnie będzie.. Z pół roku temu widziałem jeszcze kilku graczy, a nawet dochodzili nowi. Było tam też (LF) jedno konto ze swojską nazwą -zapytałem i potwierdził: miał wygranego spina na starej loterii gdzieś na 6-7 lvl.. Z żyłką sobie poradził, błystkę kupił pierwszą jaka się również trafiła na loterii i ponieważ grał już na innym portalu, tylko czekał spokojnie na mistrzostwa.. bez wędek.. i bez konkurencji.. Nie wiem.. -mogliby nawet uruchomić wyniki połowu z sieci, to przynajmniej byłoby coś ciekawie..

Dziś już tych mających ryby jest więcej;)

Rzeczywiście mogli mieć spin z loterii, żyłki są a i blachy można kupić do wyboru do koloru, na nie nie ma już ograniczenia lvl :o

Esox znasz takie slowo jak przepraszm. A teraz pytanie gdzie mistrzostwa , na nowym lowisku znowu haaha

Oczywiście wielkie SORRY. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że przekazuję Wam jedynie informację, jaką sam dostaję. Nie mogę Wam zagwarantować, że w przeciągu tygodnia nic się nie zmieni.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...