Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Alkione

Stan rzeczy

Recommended Posts

Tego typy eventy miały pozwolić graczom (jak obiecywaliście) pozbyć się z plecaków niepotrzebnych fantów i trochę zyskać. I znów zmieniło się to w typowe dojenie i pustoszenie zasobów graczy.

Bez limitu można pozbywać się cennych zanęt King, natomiast z pewnością na śmieciowe bonusy exp będzie limit, a w ostatnim dniu eventu pewnie trzeba będzie wymieniać sonary, albo magiki.

Jeżeli się kogoś próbuje "wyzyskać", to powinno się to robić przynajmniej tak, że ten ktoś się nie zorientuje. Teoretycznie, bo w tej grze TSG doi, a krowy same przychodzą i ryczą....

Zanęty king i Q to raczej nie są niepotrzebne fanty. Pomysł z wymianami był dobry ale TSG wykorzystało go po swojemu podobnie jak postulat o zniesieniu limitów prezentów. Zwiększyli limit wysyłanych do sześciu i udają że nie wiedzą o co chodziło graczom. Tego typu eventów już było kilka a u mnie w plecaku są jeszcze naprawdę bardzo egzotyczne rzeczy i o ile kolorowe jajka czy też walentynkowe paczuszki można założyć na haczyk i zużyć to już z dyniami itp. jest problem. Zamiast pozwolić graczom na pozbycie się wszystkiego z plecaków co uznają za niepotrzebne, to jak zwykle dymają jeleni oferując gazetkę z trzema rybami za 10 tys. punktów czyli 67 zanęt king i patrząc w ranking to widać że w grze aż gęsto od rogacizny xD

Chyba strajk za wcześnie został zakończony dużo rzeczy miało zostać naprawione i tsg ewidentnie zakończyło poprawy , zapomnieli chyba że do nie wpłacania można wrócić 

TSG nie jest instytucją charytatywną i nawet gdy wysyłają życzenia, to trzeba się zastanowić ile przyjdzie za nie zapłacić. Na początku dostaliśmy trochę podniety dla mas, ale czas dobroci dla tłuszczy się skończył. Kolorowy tusz w drukarni gazetek się kończy i znów w czasopismach (tych zwykłych, kupowanych czy też wygrywanych) coraz więcej szarości. Zauważyłem też nową ikonkę, a później załapałem że to stara ikona sklepu ale że dawno jej nie widziałem bez żadnej czerwonej wstążki z procentami promocji :D