Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marcin

strajk

Recommended Posts

1 godzinę temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Pkt w gazetkach mają być zmienione , nie da się wszystkiego od razu zmienić, wprowadzono ile dali radę poprawić pracę i rozmowy nad tym co zmienić trwają nadal.

Tylko dlaczego oni myślą najpierw zadem a nie głową ?! Jakim problemem było pomyśleć chwilę i zrobić gradację kupowanych gazet na poszczególne łowiska tak samo jak przy ogólnych zakupach?! 1*, 2*, 3*, 4*, 5*, 6* ze zróżnicowanymi cenami i każdy kupuje zależnie od potrzeb i zasobności portfela. A dokładane ryby na łowiskach? -jaki problem był, aby stworzyć jeszcze jeden typ gazetki wyświetlany w profilu danej ryby ?!

Dlaczego więc tak się nie stało od razu? -bo najpierw trzeba wydrenować z kasy tych napalonych, a jak się zaczną burzyć, to coś się pomyśli.. No więc myślą..

13 godzin temu, GKar napisał:

Tylko dlaczego oni myślą najpierw zadem a nie głową ?! Jakim problemem było pomyśleć chwilę i zrobić gradację kupowanych gazet na poszczególne łowiska tak samo jak przy ogólnych zakupach?! 1*, 2*, 3*, 4*, 5*, 6* ze zróżnicowanymi cenami i każdy kupuje zależnie od potrzeb i zasobności portfela. A dokładane ryby na łowiskach? -jaki problem był, aby stworzyć jeszcze jeden typ gazetki wyświetlany w profilu danej ryby ?!

Dlaczego więc tak się nie stało od razu? -bo najpierw trzeba wydrenować z kasy tych napalonych, a jak się zaczną burzyć, to coś się pomyśli.. No więc myślą..

Najlepiej niech zrobia tak żeby wszystko mozna było kupić tak zeby nie trzeba było zawracać sobie głowy takimi bzdurami jak łowienie wirtualnych rybek.

10 godzin temu, darkiel napisał:

Najlepiej niech zrobia tak żeby wszystko mozna było kupić tak zeby nie trzeba było zawracać sobie głowy takimi bzdurami jak łowienie wirtualnych rybek.

Dokladnie po co kupowac banknoty, potem gazetki, potem trenowac i lapac - zrobic licytacje kto da wiecej wygrywa i czesc :)

11 godzin temu, Bandziorno napisał:

Dokladnie po co kupowac banknoty, potem gazetki, potem trenowac i lapac - zrobic licytacje kto da wiecej wygrywa i czesc :)

bo to byłoby zbyt łatwe....tak są pozory rywalizacji....

49 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

Coś mija tydzień i nic nie poprawione chyba już skończyli ze zmianami 😁

zgadza się...ostatni @ od grupy strajkującej pozostał bez odpowiedzi i odzewu. FB ma kłopoty już z brakiem magii i baksów ale główna grupa strajkowiczów nadal trzyma się braku zakupów. Nie będzie ich długo bo mydlenie oczu kilkoma gazetami z eventów i zwiększone po raz pierwszy od początku gry nagrody w mistrzostwach to trochę mało

Witam, wypisujecie że kupuje, a wy madrzy bo nafaszerowani wszystkim i mozecie grac, to dlaczego walczycie o łowiska tez strajkujcie na tym poziomie, wiadomo ze strajk moze by mi pomogl tzn. korzysci ale jeszcze bardzie wam zebyscie mogli odskoczyc, zreszta i tak widac ze niektorzy z was kupuja, moglbym strajkowac jak zaprzestaniecie sami gry. Pozdrawiam

Hello, you write that he buys, and you wise because you are stuffed with everything and you can play, why do you fight for fishery also strike at this level, it is known that the strike could help me, that is, benefits but you can even bounce back, and so you can see that some of you are buying, I could strike you how to stop the game. Regards

Taka mała anegdota 

Dwa lata temu grałem sobie z wielką przyjemnością w obie gry TSG a mianowicie "Na grzyby" oraz oczywiście w "Na ryby" ale do konkretów, kupiłem w Na grzyby kilkaset sztabek złota i przychodziły, pojawiła się promocja i jeszcze raz chciałem dokonać zakupu, pieniądze z konta pobrało, ale sztabek nie otrzymałem(tak wiem sztabki i banknoty to tylko prezent za dotacje) oczywiście odwołałem się do supportu z kolei w Na ryby otrzymałem ofertę +100% banknotów i jak to głupi noobek mógł zrobić skusiłem się również na promocję w na ryby nie otrzymałem zakupionych banknotów tzn. tych dodatkowych +100% i po raz kolejny pisałem do support, jednak tym razem otrzymałem wiadomość zwrotną(na tym zgłoszeniu odnoszącym się do "na ryby")że sprawa dotyczy się konta w na grzyby, a nie w Na ryby. Nie wiem kto zarządzał wtedy supportem, ale chyba nie czytał dokładnie treści. Oczywiście sztabki w Na grzyby oddane, ale w Na ryby już nie bo tak :)  

Jeśli jest to odpowiedni temat to napiszę coś jeszcze 

Wracam do gry po roku przerwy i... "gazetki" ok fajny pomysł z tym, że miałem porobione talenty(zręczność) i praktycznie bez problemu łowiłem rybki pod rekord, teraz po 30min łowienia tylko 4x z 97/99 gwiazdkami i to jak dobrze pójdzie, a o rybach z nowych eventów już nie wspominając mam wrażenie,  że celowo zaniżają szanse na wyłowienie ryby eventowej podczas eventu zmuszając nas do zakupu kolejnych zanęt oraz poświęcenia grze znacznie więcej czasu, wiem że to tylko gra, ale bez przesady gra zaczyna robić się   Pay To Win 

Ciekawi mnie tylko dlaczego zabrali banknoty za 7 dzień logowania oraz maszynkę do nagród hmmmm...

Na Wp.pl pojawił się reflink do rejestracji konta, nowi gracze mieli by otrzymać startowy prezent o wartości 10 Euro ale "mieli by" bo z ciekawości założyłem 2 konto z tego ich reflinka i gó**o otrzymałem :D tak samo jak z tymi powiadomieniami na poczcie "Na Ryby wróć do nas a otrzymasz dodatkowy prezent 500 banknotów!" wiadomość otrzymana 3h temu a jak zalogowałem się z linka z poczty komunikat "bonus stracił ważność" xDxD chyba skapnęli się że gram już od 2 dni po roku przerwy xD 

@Edit nie mogłem edytować poprzednich postów(nie wiem dlaczego) i z góry przepraszam za spam

Mam wędki morską 500 i spinning 475kg i mam takie pytanie jaki jełop ustawił znaczenie wędki z ekwipunku do eventu skoro wymagają ode mnie wyłowienia 1600kg ryby to mam pytanie czy innym graczom  na tym samym poziomie co ja (97) niemającym tej wędki też tak dowalają 

Dnia 27.04.2018 at 22:37, konieclata015 napisał:

@Edit nie mogłem edytować poprzednich postów(nie wiem dlaczego) i z góry przepraszam za spam

Mam wędki morską 500 i spinning 475kg i mam takie pytanie jaki jełop ustawił znaczenie wędki z ekwipunku do eventu skoro wymagają ode mnie wyłowienia 1600kg ryby to mam pytanie czy innym graczom  na tym samym poziomie co ja (97) niemającym tej wędki też tak dowalają 

Czy ktoś już tutaj pisał, żeby nie kupować wielkich wędek? -oj.. pisało wielu.. Jak wiesz, moc wędki zwiększa się procentowo razem z pozyskiwanym lvl i o ile wielka wędka na małym lvl to BIG problem w każdym aspekcie, to już na 200-300 lvl ta sama wędka np 500kg pozwala łowić ryby z bonusami gdzieś tak 2000kg i więcej im wyższy ten lvl.. Oczywiście większy lvl dostaje też pewną atrakcję, a mianowicie zawężone widełki przy rybie ustawionej na zręczność.
Dodam tylko, że są jeszcze eventy, w których ryby są ustawione na sztywno, ale jak się domyślam nie o ten aspekt chodzi..

Edited by GKar