Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Marcin

strajk

Recommended Posts

Padła prośba o informacje o strajku. wklejam więc scrreny.

Zawierają postulat, odp TSG i komentarz grupy strajkowej w osobie jej lidera

Niestety tekst po angielsku więc trzeba tłumaczyć, w razie czego mogę pomóc trochę

Co dalej?

Na FB dalej nie ładują kasy ( z nielicznymi wyjątkami oczywiście )

Łowiska za darmo bez walki i prawdopodobnie rotacja w top aby każdy odbierał nagrody za 1 , 2  itd

1.png

2.png

3.png

4.png

6.png

1 nie chcemy łowiska co miesiąc

2 cena baksów za wysoka

3 słabe nagrody w eventach niewspółmierne do nakładów

4 promo 70 na gazety

5 brak magii w eventach 1 i 2 gwiazdki

6 limit prezentów

7 dzienny dla 50 osób nagrody

8 nagrody w mistrzostwach

9 plecak i możliwość sprzedaży

10,11 nagrody za rankingi klubowe

Wg mnie wygląda to tak:

Bycie na szczycie zaczęło być coraz bardziej kosztowne, więc najwięksi napinacze tej gry wymyślili strajk. Dążą oni do tego aby wydawać mniej, ale nie oddać prowadzenia innym. Widać to wyraźnie po walce o łowiska. Niby nie walczą, ale komuś spoza układu łowisk nie oddadzą. Spełnienie postulatów doprowadzi do jeszcze większej hegemonii płacących nad grającymi za free. 70% przeceny na gazetki i tańsze banknoty + jeszcze lepsze lepsze nagrody za rankingi i konkursy + lepsze prezenty dla klubu za zakup i karuzela przewagi się rozkręca. Jeżeli TSG się ugnie, to za jakiś czas gra padnie bo niepłacący przestaną grać, a płacący przestaną płacić bo nie będą mieli "tła" do brylowania. Płaczą że na nowym łowisku dużo kosztuje wyszkolenie ryb do mistrzostw. To po jakiego je szkolą? Niech łapią na levelu 0. No ale wtedy ci niepłacący mogą wygrać bo są lepsi w dobieraniu zestawu i co wtedy? Wniosek jest prosty. Zawsze znajdą się tacy, którzy za możliwość bycia wirtualnym mistrzem zapłacą i to dużo. Gdy strajkowiczom skończą się zapasy to strumień kasy ruszy na nowo.

21 minut temu, Jacek_E napisał:

Wg mnie wygląda to tak:

Bycie na szczycie zaczęło być coraz bardziej kosztowne, więc najwięksi napinacze tej gry wymyślili strajk. Dążą oni do tego aby wydawać mniej, ale nie oddać prowadzenia innym. Widać to wyraźnie po walce o łowiska. Niby nie walczą, ale komuś spoza układu łowisk nie oddadzą. Spełnienie postulatów doprowadzi do jeszcze większej hegemonii płacących nad grającymi za free. 70% przeceny na gazetki i tańsze banknoty + jeszcze lepsze lepsze nagrody za rankingi i konkursy + lepsze prezenty dla klubu za zakup i karuzela przewagi się rozkręca. Jeżeli TSG się ugnie, to za jakiś czas gra padnie bo niepłacący przestaną grać, a płacący przestaną płacić bo nie będą mieli "tła" do brylowania. Płaczą że na nowym łowisku dużo kosztuje wyszkolenie ryb do mistrzostw. To po jakiego je szkolą? Niech łapią na levelu 0. No ale wtedy ci niepłacący mogą wygrać bo są lepsi w dobieraniu zestawu i co wtedy? Wniosek jest prosty. Zawsze znajdą się tacy, którzy za możliwość bycia wirtualnym mistrzem zapłacą i to dużo. Gdy strajkowiczom skończą się zapasy to strumień kasy ruszy na nowo.

Nie chciałam być pierwsza,która to napisze .  Były wielkie plany i wielkie obietnice,a wyszło na to ,że gracze z topowych klubów ,zebrały się w kilku innych i odbierały małym klubom możliwość jakiejkolwiek rywalizacji w imię strajku.Były grożby i wyzwiska dla nieposłusznych :D Miało być wielkie wyjście zaraz po północy ,aby nikt nie odebrał nagrów za top.A wyszło tak ,jak wyszło.... Dziś o 9 rano kluby pełne obrońców czekały na odbiór nagród i chyba sie doczekały :D Smacznego .Ponoć jest chrapka na kolejne 2 tygodnie gry ,no bo czemu nie? Apetyt rośnie w miare jedzenia :D 

Żeby była jasność to mnie strajk nie do końca obchodzi bo ja nie płacę już bardzo długo.

Miałem okazje grać na serwerze testowym TSG i tam wygrywając wszystko, mając gazety za wszystko dokładnie zobaczyłem co to oznacza....

STUDNIA BEZ DNA...

Dlatego dla mnie nie ma sensu kupować gazet bo można je do śmierci kupować to raz...

dwa za całokształt olewactwa tsg np w kwestii oszustw itd nie dam im złotówki

@Jacek_E owszem utrzymanie się w top kosztuje ale teraz kosztuje również granie i ukończenie eventu , kupienie blach do nowego łowiska i nowych ryb nawet w klubach poza TOP

@Ania to nie mój był pomysł z klubami strażnikami, powstały z uwagi na konflikt z Pesca i pewnym polskim klubem, który dziś trochę osób stracił. Ważne że TOP nie pakował kasy i dlatego pewien Twój znajomy nie wygrał mistrzostw weterana za to inny z pewnego polskiego klubu pakował kasę i wygrał...

Przy takiej liczbie graczy nie ma opcji aby dogodzić każdemu, nie każdy się zgodzi bo jest mnóstwo którzy za ten wirttualny puchar z misrzostw dadzą tysiaka. Ważne że teraz więcej osób przejrzało na oczy że dom trzeba zastawić aby ryby wyszkolić....

a nie tędy droga....

Wiem ,że te tymczasowe kluby nie były twoim wymysłem.Z jednej strony były ok,ale do czasu gdy zaczeły robić co chciały.Jeszcze gdyby zrobili na koniec tak ,jak miało być :usuwanie graczy zaraz po północy ,aby nagród nikt nie odebrał ,to bym nic nie mówiła. Ale teraz jak słysze ,że to samo jest w planach na kolejne 2 tygodnie to co mam myśleć? Wspólny układ topowych graczy ,aby bez problemu nabić kieszenie. 

Aby strajk miał sens ,tacy gracze powinni jeszcze raz przemysleć co i jak ,bo granie o łowiska ,nawet przeciwko małym klubom,nie jest darmowe i plecak też sie zużywa,nawet jesli zasoby są spore.  

A co do mistrzostw to o jakim znajomym mówisz? Szczerze to od wprowadzenia leveli na rybach ,3 raz zagrałam mistrzostwa i jak dla mnie ta forma rywalizacji już nie istnieje.

1 godzinę temu, Ania napisał:

A co do mistrzostw to o jakim znajomym mówisz? Szczerze to od wprowadzenia leveli na rybach ,3 raz zagrałam mistrzostwa i jak dla mnie ta forma rywalizacji już nie istnieje.

Weterana nie wygrał Alessio bo nie kupował ale błysnął Rybomaniak

Nie patrze kto gdzie co wygrywa,wiem tylko ,że w arcy nic sie nie zmieniło .Walczyli wszyscy strajkujący ,całą niedziele :D Pisałam o tym na tej grupie wzajemnej adoracji, to mnie wyrzucili ze strony :D Dlatego mówie ,że to cyrk a nie strajk . 

Ania nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka to strata dla tak biednej firmy jak tsg , nie wplacanie przez najlepszych graczy przez 2 tyg Ogromna kasa

8 godzin temu, Jacek_E napisał:

Spełnienie postulatów doprowadzi do jeszcze większej hegemonii płacących nad grającymi za free.

Miałam to napisać.

Ci, którzy ładują kasę w grę, chcą za tę kasę mieć więcej, i tyle.

Aczkolwiek jedna rzecz, odnośnie nagród, przydałaby się - przestańcie wciskać nam do plecaków bonusy exp. Żółta gwiazdka dla arcymistrza - to już lepszy chleb albo mała rybka, naprawdę...

8 godzin temu, Ania napisał:

Dlatego mówie ,że to cyrk a nie strajk . 

Oczywiście że cyrk bo koledzy z Twojego klubu pakują na potęgę...a patent na baksy sprzedali już Ci ?

Ale jak coś strajkowicze wywalczą to Wy też skorzystacie....

8 godzin temu, Alkione napisał:

Miałam to napisać.

Ci, którzy ładują kasę w grę, chcą za tę kasę mieć więcej, i tyle.

Aczkolwiek jedna rzecz, odnośnie nagród, przydałaby się - przestańcie wciskać nam do plecaków bonusy exp. Żółta gwiazdka dla arcymistrza - to już lepszy chleb albo mała rybka, naprawdę...

Niestety prawda....

Grasz wg zasady PŁAĆ I WYGRAJ więc przy kwotach rzędu kilkuset czy kilku tysięcy zł lub euro co miesiąc pakowanych w grę będziesz wielki ( wielka ). Nie ma znaczenia czy jesteś w klubie z top czy klubie z czarnej dupy. Za kasę wygrasz co chcesz. Co więcej grając w top trzeba więcej czasu w grze bo klubowe , bo łowiska więc wygodniej grać poza Top.

A jeżeli ktoś nie pakuje kasy i gra codziennie, stara się to zostanie mu rola zbieracza gazet, robienie eventów ( niekoniecznie każdy da radę ) i bycie statystą dla tych pakujących.

Co do nagród to w postulatach są odnośnie nagród propozycje - dotyczą zarówno dziennych , top jak i eventów i to byłoby z korzyścią dla każdego gracza i tego co płaci i co nie płaci

A co z postulatem mistrzostw na dużych rybach poza zasięgiem wędek za monety???? O to juz wielcy mistrzowie nie dbają bo im to lotto.

Mam spina 260 kg za banknoty, największy w randze mistrz, a ryby do mistrzostw maks 300 kg i to na spławik bardzo często... Żenada ze strony TSG. Ludzie nie kupujcie duzych wędek za banknoty bo nie ma to żadnego sensu, nie daje to Wam żadnej przewagi tak jak kiedyś !!! Bo kiedyś, przynajmniej dwa razy w miesiącu były mistrzostwa na tzw duże ryby poza zasięgiem wędek za monety!!! TSG kolejny raz sie popisało jak udupić graczy, którzy zainwestowali pieniądze i kupili wędki premium !!!

To chyba postulat najłatwiejszy do spełnienia przez TSG !!!

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Byli gracze z dużym sprzętem, którzy czekali tylko na open, bo przy rybach poza zasięgiem wędki wymiatali całą konkurencję i muszę przyznać, iż teraz z satysfakcją patrzę, że nie zgarniają co weekend całej puli. 

TSG stwierdziło, że wydatek banknotów na gazetki i stałe podnoszenie poziomu doświadczenia ryb jest korzystniejszy dla nich niż jednorazowy zakup sprzętu i chyba mają rację.

Co innego sprzęt za perły, tutaj niestety gracze zostali z niczym, pozostaje satysfakcja z bicia rekordów dla wąskiej grupy. Powinni coś wymyślić, bo wydatek realnej kasy powinien dawać realny bonus tak jak w przypadku nowej gazetki.

A propos zróbcie coś z tym "Mistrzostwowym magazynem", bo aż boli czytać.

26 minut temu, karakal napisał:

Co innego sprzęt za perły

hehehe wez koles nie pisz nic...na jakiej podstawie smiesz twierdzic ze to co innego? tak samo oni i ja kupilismy wedki za realne pieniądze, wędki PREMIOWANE, które są takowe obecnie tylko z nazwy :)

Chłopaki nie macie się co kłócić bo obaj macie rację. Sprzęt czy za baksy czy perłowy to sprzęt leszy chociażby z tego powodu że jest za inną walutę niż monety. Nie ma znaczenia czy to perły czy baksy bo to jednak sprzęt z danej rangi, z danego przedziału najlepszy i obecnie kompletnie nie przydatny a wręcz dający więcej prblemów niż korzyści

Na FB najwięcej kont porzuconych to te z kijami max perłowymi...za 300/400 euro bez kłopotu można kupić konto ok 320/340 lv z max sprzętem

4 godziny temu, Bandziorno napisał:

A co z postulatem mistrzostw na dużych rybach poza zasięgiem wędek za monety???? O to juz wielcy mistrzowie nie dbają bo im to lotto.

Jak dadzą duże ryby w miśkach, to zaraz wyłonią się jak karaluchy z zakamarków konta ze sprzętem wyższym niż dostępny aktualnie w randze i też będzie siwy dym...

23 minuty temu, Alkione napisał:

Jak dadzą duże ryby w miśkach, to zaraz wyłonią się jak karaluchy z zakamarków konta ze sprzętem wyższym niż dostępny aktualnie w randze i też będzie siwy dym...

A jak myslisz kto doprowadził do takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta -nieudolny rebalans, loteria i reset a potem zakup sprzetu z loterii itp, wszystko przez błędy zarządzających tą grą decydentów i kto ma za to płacić i odpowiadać? jak zawsze - gracze :)

Edited by Bandziorno

15 minut temu, Bandziorno napisał:

A jak myslisz kto doprowadził do takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta -nieudolny rebalans, loteria i reset a potem zakup sprzetu z loterii itp, wszystko przez błędy zarządzających tą grą decydentów i kto ma za to płacić i odpowiadać? jak zawsze - gracze :)

Owszem rebalans. loteria , reset konta na starych zasadach gdzie tylko lv się zmieniał na 1 ...i niestety przedmówczyni ma rację bo każde mistrzostwa z dużą rybą to pokazują....wypływają konta z kijami z innej rangi i wygrywają....

a patrząc na temat o tym to temat trwa i nikt go nie rozwiąże

Przeciętny gracz nic nie skorzysta na tych śmiesznych postulatach. Przeciętny gracz nie wygrywa dziennych i mistrzostw, nie dostaje prezentów za zakupy pakietów przez klubowiczów, nie dostaje setek prezentów dziennie (zauważcie że żądają zniesienia limitu prezentów) i ma problemy ze zrobieniem eventów, więc bez znaczenia jakie te nagrody są. Więcej nagradzanych miejsc? Przecież i tak zajmą je gracze z topowych klubów zdobywając więcej punktów dla klubu. Powinni jeszcze zażądać legalizacji karola, cheat engina itp.programów dla osób płacących powyżej tysiąca miesięcznie. Moim zdaniem sprzedaż wyników w grze odbije się administracji. 4 topowe kluby to 200 osób. Liczmy że będzie 500 osób wpłacających średnio miesięcznie po tysiąc zł. Mamy pół miliona. Może to wydawać się sporą kwotą ale inni gracze na ogół nie wydają nic. No to wyobraźmy sobie teraz że milion graczy wpłaci po 25 zł. Otrzymamy 25 milionów. Wychodzi na to, że ci "wielcy napinacze" wcale nie utrzymują gry ale ją zabijają. No i sprawa tych rewelacyjnych ofert promocyjnych za 250 zł. Za taką cenę to można porządną grę na konsolę kupić, a nie kilka nic nie dających bonusików w grze przeglądarkowej.

Nowe super pakiety weekendowe po 250 zł są zenujace wolą nic nie sprzedać lub kilka sztuk niż obniżyć cenę np. do 100 zł i zarobić 500.000 taka polityka Brawo tsg

10 godzin temu, Jacek_E napisał:

Przeciętny gracz nic nie skorzysta na tych śmiesznych postulatach. Przeciętny gracz nie wygrywa dziennych i mistrzostw, nie dostaje prezentów za zakupy pakietów przez klubowiczów, nie dostaje setek prezentów dziennie (zauważcie że żądają zniesienia limitu prezentów) i ma problemy ze zrobieniem eventów, więc bez znaczenia jakie te nagrody są. Więcej nagradzanych miejsc? Przecież i tak zajmą je gracze z topowych klubów zdobywając więcej punktów dla klubu. Powinni jeszcze zażądać legalizacji karola, cheat engina itp.programów dla osób płacących powyżej tysiąca miesięcznie. Moim zdaniem sprzedaż wyników w grze odbije się administracji. 4 topowe kluby to 200 osób. Liczmy że będzie 500 osób wpłacających średnio miesięcznie po tysiąc zł. Mamy pół miliona. Może to wydawać się sporą kwotą ale inni gracze na ogół nie wydają nic. No to wyobraźmy sobie teraz że milion graczy wpłaci po 25 zł. Otrzymamy 25 milionów. Wychodzi na to, że ci "wielcy napinacze" wcale nie utrzymują gry ale ją zabijają. No i sprawa tych rewelacyjnych ofert promocyjnych za 250 zł. Za taką cenę to można porządną grę na konsolę kupić, a nie kilka nic nie dających bonusików w grze przeglądarkowej.

Mylisz się bo brak magii w eventach 1 i 2 gwiazdki to duża zmiana dla każdego , tego przeciętnego też. Postulowane lepsze nagrody czy w mistrzostwach czy eventach to też zmiana dla wielu a nie tylko dla Top

Chyba że pod pojęciem przeciętnego gracza rozumiesz gracza z 200 lv i brakiem talentów bo takie konta wyplywają na FB

Tsg twierdzi że trwają prace nad zmianami . Jak zwykle bardzo powolne i brak narazie żadnych efektów , jak mają coś zmienić na nie korzyść gracza to trwa to kilka minut. O lepsze nagrody to tematy są od kilkunastu miesiecy. W dobre intencje i zmiany pod graczy to ja już nie wierze

Ja wszystko rozumiem że gra ma zarabiać ale tutaj to już lekka przesada.

Wszystkie zmiany mają na celu tylko:

- zmniejszenie nagród

- zrobienie gry bardziej czasochłonną

- zrobienie gry trudniejszą

- zmuszenie do zakupów

Możecie mnie poprawić jeżeli się mylę ale nie pamiętam kiedy coś zrobili do graczy. Nie wspominam o pseudoeventach Wielkanoc czy Boże Narodzenie gdzie każdy coś wygrał ale co?? Śmieci losowe często w postaci zanęt Halloween itp

Dopóki nie będzie znacząych zmian na FB kluby z TOP nie będą płacić. Mają kilka pomysłów jak sobie poradzić bez zakupów i co robić dalej. 

1 godzinę temu, Belmondo napisał:

I dalej to samo masakryczne ceny pakietów , co ta za biznesmen takie ceny ustala ??????????????

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

najniższa krajowa 1530 zł więc biedni nie pograją....

Dodam jeszcze, że wszystkie eventy świąteczne powinny odbywać się na łowiskach otwartych dla wszystkich, skoro to ma być zabawa na luzie. Jest dość zawodów i konkursów w grze, gdzie trzeba płacić za osiągnięcie jakiegoś tam wyniku, to przynajmniej rozrywkę świąteczną można potraktować ulgowo.

10 godzin temu, Marcin napisał:

Nie wspominam o pseudoeventach Wielkanoc czy Boże Narodzenie gdzie każdy coś wygrał ale co?? Śmieci losowe często w postaci zanęt Halloween itp

:)

I jeszcze jedno, skoro przerzucamy się postulatami: młode rangi (moczykij, amator) też powinny mieć możliwość wygrywania banknotów w konkursach (eventy, konkursy na sieci, konkursy typu "złap największą", a nie śmieciowe gwiazdki exp czy inne badziewie. 

Edited by Alkione

4 minuty temu, Alkione napisał:

Tak samo niebieskie siłki są za darmo w prezentach albo w sklepie za monety, co to za nagroda??? Niech będzie tych banknotów odpowiednio mniej, ale nie dawajcie szrotu.

Edited by Alkione

Te postulaty strajkowe chyba przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego.To gdzie będą miśki trzymane jest w tajemnicy do ostatniej sekundy chyba,bo nadal nie wiadomo gdzie będą.W obecnie trwających eventach nie ma promo na przynęty. 

Rybka taka taktyka kupisz kufer za 300 z gazetkami mistrzowskimi to się dowiesz chyba to nowy sposób wyłudzania. Tsg informuje że trwają prace nad częścią postulatów ale oczywiście brak jak narazie żadnych efektów.

1 godzinę temu, Rybka napisał:

Te postulaty strajkowe chyba przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego.To gdzie będą miśki trzymane jest w tajemnicy do ostatniej sekundy chyba,bo nadal nie wiadomo gdzie będą.W obecnie trwających eventach nie ma promo na przynęty. 

Informacja o mistrzostwach zaginęła już dawno...polecam spojrzeć na dział ogłoszenia kiedy ostatni raz informowali gdzie będą mistrzostwa...szybko to skomentowałem i trafiłem jaki jest powód tego.

Odnośnie efektów strajku no cóż....TSG ma dwie możliwości. Próbować się dogadać z graczami i wypracować jakiś kompromis to wersja A.

Wersja B to dalsza polityka Wyzysk PLUS. Nic nie damy, macie płacić....300 zł za pakiety w subskrypcji to wręcz okazja....120 baksów za gazetę to też promocja bo to wyjątkowy produkt dający dużo możliwości...nowe ryby muszą być i nowe łowiska też bo za mało ryb jest....ryby na magię muszą być bo perełki też musicie kupić....itd itp

0 dobrej woli i chęć uspokojenia graczy . Na Fejsie to macie jakieś linki z prezentami co jakiś czas , niestety na lf nie dają kompletnie nic. Jakiś event specjalny , wymiana sprzętu śmieci z plecaka na coś wartościowego. To jest chyba obce ekipie z tsg . U mnie już jest kwitek z wypłata u was może w tym miesiącu jeszcze będzie w następnym słabi to widze

2 godziny temu, Marcin napisał:

Informacja o mistrzostwach zaginęła już dawno...polecam spojrzeć na dział ogłoszenia kiedy ostatni raz informowali gdzie będą mistrzostwa...szybko to skomentowałem i trafiłem jaki jest powód tego.

Marcinie ja nie piszę o dziale ogłoszenia,tylko o tym że ma ikonce miśków można było podejrzeć gdzie będą( w czwartek były już rybki do miśków).

11 minut temu, Rybka napisał:

Marcinie ja nie piszę o dziale ogłoszenia,tylko o tym że ma ikonce miśków można było podejrzeć gdzie będą( w czwartek były już rybki do miśków).

Wiem :D ale jak tylko zniknęła informacja z działu ogłoszenia to pisałem że chodzi o jak najmniej czasu na trening ryb czyli ....konieczność treningu za baksy...

Gazeta w szybkich taka jak z prezentów czyli 2 rybki po 5,6 punktów,normalnie szał ciał:D.

34 minuty temu, Rybka napisał:

Gazeta w szybkich taka jak z prezentów czyli 2 rybki po 5,6 punktów

Ale, o ile dobrze zrozumiałam zamieszczone postulaty, o to właśnie "wnosili" negocjatorzy.

Kupiłam 3 gazetki do miśków,nie wiem czy śmiać się czy płakać.Oto co otrzymałam za 360 banknotów.

miśki.JPG

miśki1.JPG

miśki2.JPG

A to super ulepszona nagroda w szybkich :D,naprawdę jestem pod wrażeniem hojności naszego tsg,tylko takie małe pytanko po co mi zanęta na łowisko,którego nie ma?

niespodzianka.JPG

3 godziny temu, Marcin napisał:

@Rybka świetne gazety....jeżeli miałaś braki wiedzy to 1 lv już masz :D 

Czekaj.. to w tym tempie musi mieć jeszcze 1500 takich gazetek aby uciułać 5 ryb na 20 lvl (w razie czego niech mnie ktoś poprawi). 

A to z kolei znaczy, że trzeba będzie wydać 150 000 banknotów, czyli mniej więcej nie wydając na nic innego, tyle ile można nazbierać z eventów w ciągu roku. Reszta przyjdzie po kilkudziesięciu latach grania i następnych pokoleń, którym się przekaże konto.. 

TO JEST FIRMA CO MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI !  :D  :D  :D 

Edited by GKar

Dnia 5.04.2018 at 09:46, Marcin napisał:

Dopóki nie będzie znacząych zmian na FB kluby z TOP nie będą płacić. Mają kilka pomysłów jak sobie poradzić bez zakupów i co robić dalej. 

Tak naprawdę Marcin, to oni już od dawna nie muszą płacić, bo bezpieczne progi lvl ryb do wykonania wszystkich eventów mają już dawno za sobą i robią to pewnie tylko po to, aby pokazać kto jest w stanie głębiej sięgnąć do kieszeni aby wygrać. Ciekawi mnie tylko co będzie gdy zrezygnują z tego rodzaju rywalizacji i wtedy przychody TSG będą bardziej zależeć od klasy średniej w tej grze, czyli tych co liczą aby dobrze wydać pieniądze skoro już je dają.. Jak na razie takich możliwości nie ma i jak się wszyscy przekonali, można za 500 banknotów dostać równoważnik papieru toaletowego..

Arogancja zawsze kroczy przed upadkiem szanowni państwo z TSG...

Edited by GKar

13 godzin temu, Marcin napisał:

@Rybka świetne gazety....jeżeli miałaś braki wiedzy to 1 lv już masz :D 

Weźmy teraz taki evencik Wojny o ryby do osiągnięcia 10 progu potrzeba 1420 punktów,do złowienia 12 rybek czyli wychodzi że minimum rybki to 118,3333.....,czyli 4 lvl wiedzy na wszystkich to stanowczo za mało,minimum 4 ryby na 5 lvl musi być żeby osiągnąć 1420.Przy tych szarych punktach jakie dają w gazetkach ,jak widać wyżej na fotach, to żeby osiągnąć takie lvle wiedzy na 12 rybach to tak KILKA  tysi(złotówek) trzeba by wydać,ale w nagrodę za osiągnięcie 10 progu dostaniemy całe 600 banknotów za które możemy kupić sobie aż 5 gazetek.Piszą o ulepszeniu nagród,ale w eventach nagrody zostały tak śmiesznie niskie jak były do tej pory.

1 godzinę temu, Rybka napisał:

Weźmy teraz taki evencik Wojny o ryby do osiągnięcia 10 progu potrzeba 1420 punktów,do złowienia 12 rybek czyli wychodzi że minimum rybki to 118,3333.....,czyli 4 lvl wiedzy na wszystkich to stanowczo za mało,minimum 4 ryby na 5 lvl musi być żeby osiągnąć 1420.Przy tych szarych punktach jakie dają w gazetkach ,jak widać wyżej na fotach, to żeby osiągnąć takie lvle wiedzy na 12 rybach to tak KILKA  tysi(złotówek) trzeba by wydać,ale w nagrodę za osiągnięcie 10 progu dostaniemy całe 600 banknotów za które możemy kupić sobie aż 5 gazetek.Piszą o ulepszeniu nagród,ale w eventach nagrody zostały tak śmiesznie niskie jak były do tej pory.

Dlatego pisałem o tym, że kompletnie bez sensu jest kupować cokolwiek. Pomimo lepszych nagród i tak się wszystko wyrówna poprzez większe wymagania w eventach, rzadkie brania okazów czy też nowe ryby i nowe blachy do nich...

a no i wiedza do nowych ryb....unikalna....szara....

9 godzin temu, Marcin napisał:

a no i wiedza do nowych ryb....unikalna....szara....

Wiedza do ryb z eventu też szarość i to najsłabszy odcień szarości.Ja mam dosyć wszystko ma swoje granice,ja rozumiem,że gra musi zarabiać,ale jak kupuję gazetkę za realne pieniądze to 5 punktów dla rybki która mi jest potrzebna to za mało.Żeby to było jeszcze sporadycznie,ale co kupię gazetkę to ,jedna bardziej szara od drugiej,niech sobie administracja tym szarym badziewiem biura wytapetuje.

event.JPG

wielkanocna.JPG

Pkt w gazetkach mają być zmienione , nie da się wszystkiego od razu zmienić, wprowadzono ile dali radę poprawić pracę i rozmowy nad tym co zmienić trwają nadal.