Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
olka

Dzienna norma

Recommended Posts

Mam pytanie do tsg ,dlaczego wprowadzacie nowy konkurs którego nie mogą zrobić małe lvle???Mam 76 lvl i skąd niby mam wytrzasnąć na takim lvlu exp x40?W sklepie kupić go można od 200 lvla,jak wprowadzacie jakąś nowość to może niech wszyscy(małe lvle też) mają w niej równe szanse.

dzienna norma.JPG

ha ha pisałem  tym przed chwilą w innym temacie. Eevnt odgórnie zrobiony dla każdej rangi a Tobie zostaje zakup wędek i bicie lv aby zrobić...ewentualnie zrobic ile się da 

Doradzam druga opcja ;)

To poprostu debilizm tsg nikt pewnie tego nie sprawdził bo i po co zawsze można lvl podbić albo co odpowiedzą za przecież nie trzeba tego robic

Marcinie,gdybym wiedziała że te pustaki zrobią taki numer, w ogóle bym nie zaczynała,wychodzę z założenia że lepiej nie zaczynać tego,czego skończyć nie można.Dla mnie konkurs Dzienna Norma przestał istnieć.W sumie może to i dobrze,ocalę swój plecak przed spustoszeniem,bo zapewne taki jest cel tego konkursu.Wyczyścić plecaki graczy i zmusić do zakupów:D.

9 minut temu, SLAWENTYWKS46 napisał:

no Brawo imbecyle z TSG jak oni próg dali rade przekroczyc jak jest limit czy wszystko musicie zjeb...

event.jpg

Wszystko kuleje,ale ważne że kasa się leje.Pewnie udziału w strajku nie biorą i fory mają:D.A tak na poważnie czy tu coś działa tak jak powinno?Chyba jedynie płatności:D.

1 godzinę temu, olka napisał:

Marcinie,gdybym wiedziała że te pustaki zrobią taki numer, w ogóle bym nie zaczynała,wychodzę z założenia że lepiej nie zaczynać tego,czego skończyć nie można.Dla mnie konkurs Dzienna Norma przestał istnieć.W sumie może to i dobrze,ocalę swój plecak przed spustoszeniem,bo zapewne taki jest cel tego konkursu.Wyczyścić plecaki graczy i zmusić do zakupów:D.

a Olu myślisz że jaki cel takiego konkursu ???? lada moment na wszystkie ryby na które zanęty i przynęty dacie przyjdzie czas w evencie :D

Dzienna norma oszustw admina.

Rano admin laskawie zadysponował do eventu czerwone gwiazdki - przedmioty niedostępne dla graczy z nizszych leveli. Później w miejsce czerwonych gwiazdek wstawił podbieraki 7 %.  Rezultat jest taki, ze wyższe levele które miały szanse skorzystać i z gwiazdek i podbieraków maja uzbieranego maxa na poziomie 345 pkt, a nizsze levele mogły maksymalnie nazbierać w tym evencie 305 pkt.

Admin zrobił event open bez podziału na rangi i dajac do eventu expx40 z góry zabrał szanse levelom które nie maja do takich przedmiotów dostępu.