Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Rybka

Opowieść wędkarz

Recommended Posts

Chyba tsg zgłupiało już do końca.Dowalili takie lvl wiedzy w tym evencie,że na mojej randze nikt do tej pory nie osiągnął 10 poziomu eventu.Wymagane jest 1420 punktów,a pierwszy ma 1405.Teraz eventy stały się już nie do zrobienia dla większości graczy.Szkoda słów,eventy to ryby dodane w ostatnim czasie żeby nie były wytrenowane i konieczny był zakup gazetek,mam już dosyć ta gra stała się studnią bez dna.

1 godzinę temu, Rybka napisał:

Chyba tsg zgłupiało już do końca.Dowalili takie lvl wiedzy w tym evencie,że na mojej randze nikt do tej pory nie osiągnął 10 poziomu eventu.Wymagane jest 1420 punktów,a pierwszy ma 1405.Teraz eventy stały się już nie do zrobienia dla większości graczy.Szkoda słów,eventy to ryby dodane w ostatnim czasie żeby nie były wytrenowane i konieczny był zakup gazetek,mam już dosyć ta gra stała się studnią bez dna.

Niestety ale sami jesteśmy sobie winni. Ja skończyłem płacić ok 9 miesięcy temu a wejście gazet tym bardziej utwierdziło mnie o słuszności decyzji....

Pojawili się nowi super gracze....wezmę debet a wygram mistrzostwa....no i efekty są

Jak pisałem tutaj kilkadziesiąt razy że tylko kasa i dojenie graczy się liczy to mi doradzano zmienić grę....

a teraz płacz bo ten włożył tyle , tamten tyle a to i tak dużo za małoooooo

W żadnym wypadku nie piszę tego osobiście do Ciebie :D

Pisałem już o tym :

- wagi ryb w eventach 2 i 3 gwazdki poszły w górę bo są gazety

- wagi w evencie 4 gwiazdki czy evencie na pkt też idą sukcesywnie w górę

- żeby było co kupować na promocji 70 to co miesiąc nowe łowisko

- nowe ryby na starych łowiskach a POTEM Z PREMEDYTACJĄ WŁAŚNIE TE RYBY W KONKURSACH I EVENTACH

- bez magii nie ma szans nawet eventu 2 gwiazdki zrobić chyba że masz dużooooooooo czasu i kilkanaście wolnych koron na machanie w ciemno

- Magia i magia w turkach....tamten tydzień jak policzyła moja klubowiczka na kij 305 morski miała 12 z 21 turków na magika....

Dlatego na FB ludzie powiedzieli dość i zaczynają od wtorku strajk