Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Ania

Nowość

Recommended Posts

Nie wiem czy juz każdy zaważył nowość w swoim klubie ,ale została dodana nowa funkcja. Klikając 1x na strzałke awansuj można  dać uprawniena dodatkowego lidera  drugiej ,przez siebie wybranej osobie . Może wszystko to samo co lider ,tylko głownego nie może usunąć. Jednocześćnie dwukrotne klikniecie na strzałke awansuj ,skutkuje oddaniem całkowitego liderowania  .Fajna rzecz  i na pewno sie przyda . :))Dodatkowo można zabawić sie w szpiega i widziec kto w danym dniu nie zrobił zadań klubowych :D:D:D 

• Like 1

I nie obyło się, jak zwykle, bez wprowadzenia bałaganu:/ Niektórym graczom lecą lvl mimo nie łowienia ryb wcale, chaos w klubach bo wiążą to z możliwością zmiany rangi przez lidera:(

Opcja naliczania zadań klubowych dziś już chyba nie działa.

Żeby mi tak level leciał to bym sie cieszyła :D .Niestety to tyka przeważnie małe konta

Dnia 8.04.2016 at 16:49, Ania napisał:

Żeby mi tak level leciał to bym sie cieszyła :D .Niestety to tyka przeważnie małe konta

Może to jakaś akcja wywalania tych z niskimi lvl do rang wyżej z których to posiadają wędki? He he -marzy mi się..

Nam może i tak, choć mnie szaleństwo lvl jakoś nie porwało, ale dla małych poziomów przeskok o kilka wyżej to juz dramat niestety:(

Szczególnie jak ktoś sobie przez kilka miesięcy "budował" konto oszczędzając lvl.

4 minuty temu, takatam napisał:

Nam może i tak, choć mnie szaleństwo lvl jakoś nie porwało, ale dla małych poziomów przeskok o kilka wyżej to juz dramat niestety:(

Szczególnie jak ktoś sobie przez kilka miesięcy "budował" konto oszczędzając lvl.

Jak dla mnie, jeżeli dotknęło to normalnego gracza ze sprzętem ze swojej rangi, to jest to powód do zgłoszenia tego do SUPPORTU i stanowczego domagania się do powrotu poprzedniego stanu wyjściowego!