Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
Burzanov

Jubileuszowy konkurs na Lets Fish

Recommended Posts

Jak karp z sumem, to jubileuszowy, setny, konkurs na serwerze Lets Fish. Miałem nadzieję, że tutaj chociaż administracja wykaże się i zrobi ciekawą oprawę z fajnymi nagrodami. Ale w sumie po co, prawda?

A dlaczego mieliby to robić?

Wyzywani są od cweli, straszeni prokuraturą, powiem szczerze, na ich miejscu nie miałabym melodii do tego, żeby jeszcze się wysilać i organizować coś fajnego dla graczy.

Nie zamknęli tej tancbudy, bo pewnie jednak jest dochodowa, i tyle.

11 godzin temu, Alkione napisał:

A dlaczego mieliby to robić?

Wyzywani są od cweli, straszeni prokuraturą, powiem szczerze, na ich miejscu nie miałabym melodii do tego, żeby jeszcze się wysilać i organizować coś fajnego dla graczy.

Nie zamknęli tej tancbudy, bo pewnie jednak jest dochodowa, i tyle.

Oczywiście, że jest dochodowa tylko, że jest kilka ale..: 

- nie wiem jak na innych portalach ale na FB widząc co się dzieję naprawdę bardzo dużo ludzi odpuściło granie na maksa w klubach bo i tak na nic nie ma szans

- dużo graczy przerzuciło się na łapanie legend

- idzie lato tym bardziej nastąpi odpływ graczy

Patrząc na te 3 powody wiadomym jest ( bynajmniej dla mnie ), że coś trzeba robić żeby ludzi zatrzymać ;)

Acha i na pewno czynnikiem, który zatrzyma nie jest ranking sezonowy bo podium na FB mogę podać już dzisiaj ( na kolejne 10 sezonów nawet ) 

34 minuty temu, Marcin napisał:

coś trzeba robić żeby ludzi zatrzymać

Zaczęli znów dawać papiery za przejście levela.

3 godziny temu, dabar napisał:

Zaczęli znów dawać papiery za przejście levela.

super :D na szczęście mnie to nie dotyczy bo lv nie bije ;) z drugiej strony nie sądzę żeby to kogokolwiek przekonało ( poza nowicjuszami bo 25 lv to 1000 baksów ) wwwwoooooowwwww

Dnia 8.04.2016 at 14:24, Marcin napisał:

super :D na szczęście mnie to nie dotyczy bo lv nie bije ;) z drugiej strony nie sądzę żeby to kogokolwiek przekonało ( poza nowicjuszami bo 25 lv to 1000 baksów ) wwwwoooooowwwww

25lvl to 1000$, a nie 100$?. A tak poza tym, zamiast tego, ciekawszym rozwiązaniem byłoby ponowne uruchomienie kasy za osiągnięcia i generalna aktualizacja łowisk, ryb, jak również dodanie piątej gwiazdki. Kiedyś jak pamiętacie były takie dwa dni, że za wszystkie zaczęli płacić, więc powiedziałem sobie w duchu ŁAŁ! -coś się dzieje wreszcie fajnego w tej grze.. ale zaraz ktoś doszedł do częściowo słusznego wniosku, że to by tylko nakręciło użytkowanie botów i zgrywanie banknotów z kont "dawców" i.. zlikwidowano tą opcję. Może więc teraz by się udało wskrzesić tamten pomysł?

Przykładowo dla trudniejszych osiągnięć: 1 gwiazdka -1$, 2 gwiazdki -5$, 3 gwiazdki -15$, 4 gwiazdki -50$, 5 gwiazdek -200$.

Dla łatwiejszych osiągnięć odpowiednio mniej: 1 gwiazdka -1$, 2 gwiazdki -3$, 3 gwiazdki -10$, 4 gwiazdki -25$, 5 gwiazdek -100$.

Edited by GKar