Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
maxus

Wielkie oszustwo

Recommended Posts

olka to że dobrzy gracze są w top klubach to zasługa każdego gracza . Arcy na tyle ma rozbudowane konto że da sobie radę z wprowadzanymi zmianami 

i przytoczę ci wpis Marcina : "Na koniec i tak cierpi ten szary gracz bo zyski spadają i trzeba śrubę dokręcić...."

Także broniąc arcy korzystają na tym pozostali

50 minut temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Napisałeś się a TSG i tak cię olało , a teraz musisz się pogodzić ze świadomością że:

Ty  zostałeś już na zawsze forumowym kapusiem i donosicielem i nie zmienisz już tego

A TSG z blokadami niedozwolonych programów i tak nic nie zrobi

Kapusia jak chcesz to poszukaj w domu albo sobie zrób

Na dole masz screen jak chcialeś gdzieś donosić...

Dupa Cię nie boli jak Cię Karole dymały wszędzie gdzie się dało???????

Chyba że sam jesteś Karolem więc boli Cię fakt że już nie wygrywasz.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Najlepiej bronić kombinatorów,którzy próbują być cwańsi od tsg,tylko za to cwańactwo płacą później wszyscy,bo tsg tracić nie może i śrubuje Wszystkim nie tylko kombinatorom.

To właśnie dzięki  donosicielom  i kapusiom  doprowadzają do tego że TSG  zmienia wszystko na niekorzyść graczy. 

idąc logiką Twoich wywodów to my tutaj prosimy o wyższe lv wiedzy wymaganej w eventach ??

To my tutaj prosimy o zmniejszenie widełek wagi do kilograma??

Nie tutaj nikt o tym nie pisał.

1 godzinę temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

olka gram dla zabawy za free

zapomniałeś chyba że dawałeś screen swojego konta...

Screenshot_13.png

Zły: masz dziwną mentalność kryminalisty-idioty. Jak komuś coś ukradnie lub da w pysk to jest ok. Jak kogoś oszuka to jest chwalebne i powód do dumy,  ale jak ktoś na niego doniesie to kapuś i donosiciel.  Otóż ja jestem, byłem i będę donosicielem i kapusiem (wg. twojej nomenklatury) Mój interes jest mojszy i w jego obronie będę stosował wszelkie dostępne środki z kapowaniem włącznie.

Grasz dla zabawy jak i ja...

Pisałeś że grasz za free co jest kłamstwem bo masz sprzęt perłowy a nawet na promocji 1 perła trzeba było go kupić...

LV masz wysoki więc gwiazdek też sporo poszło i jestem pewien że za realną kasę też ( konto a rcy 353 lv z max sprzętem miałem i skasowałem więc wiem jak idzie nabijanie lv )

Nie gram tam gdzie Ty więc nie wiem czy tylko Coowan czy coś więcej szło do bicia lv

Legendy Twoje obejrzałem i widać że coś masz GRAJĄC UCZCIWIE i nie pakując kasy w prasę 

A teraz popatrz na swój album i widzisz pierwsze 30 stron z legendami od 17 lv w górę....kolejne 20 stron to ok 12/15 lv.....

My się z takimi graczami na FB mierzymy....sorrry oszustami.....

NA takie coś nawet Turcja to mało i ja z takim czymś walczę a nie z tym że ktoś sobie Cowaana odpalił czy zrobił zakuy w Turcji czy gdzies indziej....a gdzie to zachowam dla siebie

3 godziny temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

Także broniąc arcy korzystają na tym pozostali

Jakieś 2 lata temu "pan z widłami" to był w grze ktoś.Wpłacałeś kasy na grę i to sporo zapewne,bo chyba jako jedynemu w grze udało C i się zmienić nick  twojemu Norbiemu.Niestety po wejściu gazetek sława podupadła.I to właśnie tacy podupadli "królowie" jak ty najbardziej szukają "alternatywnych" sposobów,aby znów zabłysnąć i według ciebie ja mam takich bronić???W imię czego?Widziałeś może na tym forum,żeby jakiś arcy bronił małe lvl,bo ja nie.Było co najwyżej "to sobie lvl podbijcie".Jak Para co cykl miało 50   1 miejsc to suuuuper,bo admina oszukują i kasę zgarniają,ale jak było promo na 1 perłę,to skandal i oburzenie wielkie "bo my tyle kasy wydać musieliśmy" i pierwsi do tsg pisaliście,jak to pięknie ująłeś donosy .Tak właśnie wygląda wasza solidarność w grze z graczami,którzy według ciebie mają siedzieć cicho i się nie odzywać jak "elita" kombinuje.

8 godzin temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

lepiej zapytaj innego gracza

To czemu nie powiesz wszystkim jak nagle na 30 stron legend masz 17 level i reszta po 12-15 gdzie dla przecietnego gracza poziom 7 na paru dosłownie rybach to juz wyczyn? Napisz na czym grac i jak to robic wtedy wszyscy będą mieli rowne szanse i nikt nie bedzie na nikogo "kapował" :) co juz nie taki chetny jestes do podzielenia sie? tylko błagam nie pisz tu głupot ze kupwałes czasopisma po 120$ za przelewy po 250 zl za 9000 banknotów bo w to nikt nie uwierzy...

Do olka 

Nadal jestem graczem a czy dobrym czy złym to zostawiam w kwestii graczy którzy mnie znają lecz nie gram dla sławy lecz dla zabawy 

co do gry w Para i 50 pierwszymi miejscami to każdy klub mógł tak zrobić 

jeśli chodzi o zakup za 1 perłę sprzętu to sam skorzystałem z tej promocji i na pewno nie płakałem z tego powodu 

Do Bandzioro 

Pomyliłeś mnie kolego z kimś innym nie mam  takich lvl ryb :) 

najpierw dobrze sprawdź a potem opisuj gracza

• Like 1

11 minut temu, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

co do gry w Para i 50 pierwszymi miejscami to każdy klub mógł tak zrobić 

jeśli chodzi o zakup za 1 perłę sprzętu to sam skorzystałem z tej promocji i na pewno nie płakałem z tego powodu 

Pewnie,że każdy klub mógł tak zrobić,ale żaden nie wpadł na taki pomysł.Co do promo nie miałam na myśli ciebie osobiście,tylko arcy z topowych klubów,którzy krzyczeli na czacie i na forum zresztą też.

Zadanie dla dociekliwych...

na przełonie lutego i marca miały miejsce zmiany w zarządzie tsg. Zmieniły się osoby na najwyższych stanowiskach...

kto wie dlaczego?

może o tym ktoś z tsg napisze bo to ciekawy temat...

3 godziny temu, Marcin napisał:

..może o tym ktoś z tsg napisze bo to ciekawy temat...

Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..

9 godzin temu, GKar napisał:

Rozumiem Marcin, że to Twoja drobna złośliwość, bo dobrze wiemy, że nikt i nic już tutaj nie pisze i udzieliło się to również graczom..

Ja już złośliwy nie jestem bo nie gram...ale czytam o sukcesach finansowych tsg więc odnośnie tych sukcesów to zmiany w zarządzie były efektem słynnej promocji 1 perła...jedna osoba nie odpuściła tematu i głowy poleciały...wyroki też...szkoda że reszta olała temat