Jump to content
Let's Fish Community
Sign in to follow this  
maxus

Wielkie oszustwo

Recommended Posts

Na nk.pl info jest w momencie zakupu eurogąbek.

Na fejsie przy zakupie jest link do warunku płatności na fb https://www.facebook.com/payments_terms gdzie jest info, że zrzeka się kupujący do tego prawa.

Na stand alone jest zawsze w regulaminie operatora pośredniczącego przy wybranej opcji płatności.

Jeszcze raz albo oddajcie kase na konto ludzion lub to co zakupilismy!!!kuferki nam nie potrzebne !!!!!

• Like 1

To dla Darka (darkiel) , dla którego ,,Regulamin" jest wyrocznią, oraz niech  Piotrekkk poczyta , a potem się będzie mądrzył kto kogo robi w balona i  z jaką starannością został przygotowany regulamin,  czy może chodziło o wprowadzenie użytkowników w ,,błąd krytyczny''.

screen nr 1 To chyba nie wymaga komentarza i nie ma co się pastwić , bo gra nigdy nie miała , nie ma i mieć nie będzie, żadnych wad.

screen nr 2,3 oraz 4 to zagadka dla Użytkowników , proszę spróbować znaleźć w regulaminie podkreślone na czerwono ustępy i paragrafy . Stąd moje pytanie do Darka czy dalej nazywasz to regulaminem , czy może to coś innego

Ja naprawdę nie chcę się pastwić , ale poczytajcie regulaminową  informację o odstąpieniu od umowy (paragraf 7 regulaminu) i skonfrontujcie ją z ustawową ze strony UOKIK, Sejmu czy lex jak ktoś ma dostęp , przepisanie ,,prawie'' wszystkiego robi wielką różnicę.

usługi bez wad.png

s2.png

s3.png

scr4.png

• Like 2

11 minut temu, ona.91 napisał:

ale poczytajcie regulaminową  informację o odstąpieniu od umowy (paragraf 7 regulaminu) i skonfrontujcie ją z ustawową ze strony UOKIK

Pomyliłam się chciałam napisać ,,regulaminową dezinformację'' , bo takich zapisów w tej umowie nie ma , kto je znajdzie dostanie kuferek :o)

• Like 1

Paulina nigdzie nie napisałem , ze regulamin jest wyrocznią. Regulamin jest dla mnie dokumentem (umową z właścicielem gry) którą musiałem zaakceptować aby móc zarejestrować konto i przystąpić do gry.  Ty także to zrobiłaś.  A skoro tak, to jako dorośli ludzie, odpowiedzialni za swoje czyny i świadomie podejmujący decyzje musimy respektować dane słowo i liczyć się z jego konsekwencjami. Wskazałaś na niedostatki (błędy) które dostrzegłaś dopiero teraz kiedy uważniej przestudiowałaś regulamin. Ja podobnie jak Ty nie zadałem sobie trudu aby podczas rejestracji zagłębiać się w regulaminowe szczegóły bo uważałem to za mało istotne. Nawet w tej chwili (pisałem o tym już) nie chciało mi się i nie chce dogłębnie studiować tego regulaminu i zastanawiać się co który zapis oznacza. Ograniczyłem się jedynie do zaznajomienia się z niektórymi co ciekawszymi częściami tego dokumentu.

Jednak to nie zmienia ważności naszej zgody.  Zgodziliśmy się na respektowanie regulaminu w przedstawionej nam formie. Ten regulamin obowiązuje nas w kontaktach z właścicielem i będzie obowiązywał dopóty dopóki nie rozwiążemy umowy albo dopóki sąd nie zakwestionuje całego regulaminu albo poszczególnych jego punktów jako niezgodnych z prawem.  Jeżeli widzisz w regulaminie paragrafy (nieścisłości) które możesz obrócić na swoją korzyść akurat w sprawie o której tu mowa to bardzo dobrze. Ja wskazywałem na punkty dotyczące prawa do robienia porządków na koncie gracza i zasad odstępowania od  umowy. Te punkty brzmiały dosyć klarownie.

Z doświadczenia wiem, ze samo bicie piany i oratorskie popisy na niewiele się zdadzą jeżeli nie będą poparte odpowiednimi paragrafami. Dlatego zawsze warto przytaczać przepisy które regulują dana kwestie. A regulamin jaki by nie był gry na pewno jest tu podstawą którą trzeba brać pod uwagę w pierwszej kolejności. 

O "równym" traktowaniu graczy przez TSG ciąg dalszy.

Z mojej poczty:

Cytat

Edward (tensquaregames)

31 mar, 12:23

Szanowny użytkowniku,

dziękujemy za wiadomość. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety zwrot sprzętu zakupionego w czasie trwania błędu w grze jest niemożliwy. Błędna cena sprzętu była wynikiem usterki technicznej, w związku z czym przedmioty zostały usunięte z plecaka, a wirtualna waluta zwrócona na konto w grze.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

Cytat

Edward (tensquaregames)

31 mar, 12:13

Szanowny użytkowniku!

Dziękujemy za wiadomość.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety zwrot sprzętu zakupionego w czasie trwania błędu w grze jest niemożliwy. Błędna cena sprzętu była wynikiem usterki technicznej, w związku z czym przedmioty zostały usunięte z plecaka, a wirtualna waluta zwrócona na konto w grze. W ramach rekompensaty możemy przekazać na Pańskie konto w grze zestaw wartościowych bonusów. Prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani zestawem bonusów.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ten Square Games Support

BEZ KOMENTARZA

Edited by Riki76

Ręce opadają...wczoraj zauważylem ,ze z mojego plecaka zginęly rownież  licencje 30dniowe ktore kupilem na promo70% wyslalem maila do suportu o zwrocenie zawartosci plecaka do stanu na dzien 27.03

suport  odpisal Dziękujemy za wiadomość.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety zwrot sprzętu zakupionego w czasie trwania błędu w grze jest niemożliwy. Błędna cena sprzętu była wynikiem usterki technicznej, w związku z czym przedmioty zostały usunięte z plecaka, a wirtualna waluta zwrócona na konto w grze. W ramach rekompensaty możemy przekazać na Pańskie konto w grze zestaw wartościowych bonusów. Prosimy o informację, czy są Państwo zainteresowani zestawem bonusów.

czyli  wychodzi na to,ze nikt  naszych maili  nie  czyta i  leci jedna i ta sama formulka wklejana przez suportowego ubota!! 

22 minuty temu, Riki76 napisał:

Błędna cena sprzętu była wynikiem usterki technicznej, w związku z czym przedmioty zostały usunięte z plecaka, a wirtualna waluta zwrócona na konto w grze.

BEZ KOMENTARZA

Wirtualna waluta została zwrócona ale nie REALNA KASA.  Co za kretyn to napisał? Toż to jawna kradzież, wyłudzenie tudzież świadome oszustwo!!! Za tę virtualna walutę nawet wacików nie można kupić!!!

Ciekawe czy z taką zajadłością wykłócacie sie z szefem o kase za zaległy urlop. Tak smialo idzcie do sadu o 20 zł... Honor? jak patrze na Was to go nie macie...

2 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Ciekawe czy z taką zajadłością wykłócacie sie z szefem o kase za zaległy urlop. Tak smialo idzcie do sadu o 20 zł... Honor? jak patrze na Was to go nie macie...

Ty jesteś normalny człowieku chyba w Twoim przypadku medycyna jest bezsilna.Tu nie chodzi o plecak perłowy tylko o jawne kradzieże wszystkiego po kolei co im sie nawinie i wez zailknij bo jak cie czytam na tym forum od poczatku istnienia to nie wiadomo czy z Twojej bezczelności i głupoty płakac czy sie smiac

2 minuty temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Jak chcesz robić dym to nie jest dobre miejsce na to, spadaj na łowisko, tam niejednokrotnie już zadymę robiłeś.

Co to za kolejny twór?  Czego 750?  Zapytanie poszło do tych konstruktorów - do dzisiaj żadnej odpowiedzi. Ale jak wejść na konto i zabrać prawidłowo nabyty towar to wiedzą jak zrobić!!!

Screen Shot 03-31-16 at 01.51 PM.JPG

panowie i panie mam 2 wysokie konta , na jednym propozycja rewanżu w celu wynagrodzenia strat , bo jest na nim masa sprzętu perłowego , na drugim bujaj się gościu , bo zbyt mało zainwestowałeś , - i myślę ze tak można właśnie odczytać to co robi admin - najciekawsze jest to ze kazda sprawa ma byc rozpatrywana indywidualnie czyli jeśli ktoś bardzo będzie się upierał to może coś dostanie a jeśli nie to zapomnij

Taką odpowiedź dostałam jak wysłałam pytanie dlaczego jednym proponują rekompensaty,a innych chcą spławić bez niczego.

dupki.PNG

My sobie piszemy i piszemy a Admin tylko usuwa najbardziej "wulgarne" lub bolące posty ale nie ma kompletnie zamiaru do jakiegokolwiek ustosunkować....widać jak traktuje się graczy :D

W kwestii tych rekompensat też nie potrafię zupełnie zrozumieć klucza jakim się kierują - temu nic, temu coś a Ty napisz co chciałbyś...

Naprawde jak czytam tych adinistratoròw to az mnie skreca czym oni chca sie wybielic tymi silkami zanetami itp jak juz to zeby to było cos co pozostanie na koncie np ja bym był za pakietem przyponòw mysle ze kazdy by był zadowolony.

czy chcę czy nie nagrody otrzymałem za powstałe zamieszanie, ale nie to jest przedmiotem sporu. Ciąg dalszy na drugiej stronie, też magia i też 40 sztuk.

Screen Shot 03-31-16 at 02.47 PM.JPG

Edited by pałasz

No cóż, każdy pisać może. Ja już nie wydam ani grosza !!! Na mnie już nie zarobią i proponuję to samo innym graczom. Wydajcie kase w realu w sklepie wędkarskim lub na słodycze !!!

• Like 1

generalnie propozycja rekompensaty była dla tych co wydali kasę w niedzielę, Ci którzy mieli jakieś perły na koncie i za nie zakupili sprzęt dostaną figę z makiem...

właśnie odebrałem to samo na kilku kontach, choć tylko na jednym miałem zakupiony sprzęt, który mi odebrano

czy aby o to chodziło????

Przepraszam, coś pokręciłam z cytowaniem, wybaczcie ;)

Ja nigdy wcześniej nie kupowałam pereł, a też dostałam propozycję rekompensaty.

Pałasz, gdzie znalazłeś te bonusy? Bo u mnie nic takiego nie ma.

linka znajdziesz na czacie -zapytaj, podadzą>:) zaloguj się na konto poprzez ten link i nagrodę zgarniesz - i gwoli zadośćuczynienia - LINK MOZESZ WYKORZYSTAĆ NA KAŻDYM KONCIE TYLKO RAZ - zatem zrób kilka kont i nagroda jak znalazł na początek gry>:)

Edited by pałasz

A co pałasz Ty tak robisz??? tworzysz setki kont??? Wnoszę o zablokowanie tego użytkownika w grze i usunięcia go z forum, ponieważ łamie on regulamin o tworzeniu wielu kont. Poza tym obraża innych i jest niekulturalny.

Aa, myslałam, że to sobie trzeba na koncie odszukać.

Na  link z czata próbowałam wejść, ale "podany link już stracił ważność".  

P.s. Pałasz, mnie wystarczą te dwa, co mam, ledwo je obrabiam, czasu brakuje ;)

14 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A co pałasz Ty tak robisz??? tworzysz setki kont??? Wnoszę o zablokowanie tego użytkownika w grze i usunięcia go z forum, ponieważ łamie on regulamin o tworzeniu wielu kont. Poza tym obraża innych i jest niekulturalny.

Spadaj - jesteś głupszy niż ustawa przewiduje!!

Edited by pałasz

2 godziny temu, pałasz napisał:

czy chcę czy nie nagrody otrzymałem za powstałe zamieszanie, ale nie to jest przedmiotem sporu. Ciąg dalszy na drugiej stronie, też magia i też 40 sztuk.

Screen Shot 03-31-16 at 02.47 PM.JPG

na jakim portalu to rozdawali?

My kupujący perły ponieśliśmy koszty, a wszystkim dają kichowate zadość uczynienie. Gdzie mój zakupiony sprzęt. NOWY ZWYCZAJ - KUPIĘ W SKLEPIE PODCZAS PROMOCJI TO CHYBA BĘDĘ SIĘ UKRYWAŁ,ŻEBY MI NIE ODEBRALI.

6 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

A  dla mnie  ciekawe jest Twoje pojęcie honoru. Na ile go wyceniasz, skoro 20 zł to za mało, to może 200, czy też 2000, czy jeszcze więcej??? MI się wydaje, że honor ceny raczej nie ma, no chyba, że Twój. I dodam, że ja się o nic nie wykłócam, udziału w tej "promocji" nie brałem.

• Like 1

Dnia 30.03.2016 at 13:57, Zenek napisał:

Jak czytam forum to stalo sie to co przypuszczalem, TSG rzucilo "na rynek" zadoscuczynienie i wszyscy (no moze prawie) przescigaja sie aby chociaz te "dary" zgarnac. Czytam tutaj, ze jeden drugiemu wypomina ilosc kont, a czy wypominajacy czasami nie ma ich wiecej jak jedno - czytam tez czat - moze to zazdrosc. W przyszlosci po ewentualnych przekretach TSG bedzie mialo 100% pewnisci ze gracze nic nie zrobia, gdyz kazdy "kon" ciagnie w swoja strone albo w strone klubow. Niektore z wpisow na forum mialy naprawde sens i byly przemyslane, ale zdarzaly sie rowniez i takie ktore mialy na celu tylko i wylacznie wbicie kija w mrowisko i to sie udalo. Na poczatku byly bunczuczne zapowiedzi - cytujac min.Beka - nie oddamy guzika...

cdn - moze

18 godzin temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

skoro to nie jest wielka kasa to oddajcie. w czym problem ?

ale NIE ! graczy jest tysiące i od każdego po 20zł to się uzbierało, szkoda oddać

nie miał bym nic przeciw gdybyście przy następnej WIELKIEJ PROMOCJI podali mój numer konta. kto by się kłócił temu bym oddał a i tak worek kasy by mi został

• Like 1

2 godziny temu, waldi46 napisał:

Na poczatku byly bunczuczne zapowiedzi - cytujac min.Beka

Bo zapewne po konsultacji z jakimkolwiek prawnikiem dowiedzieli się, ze sprawa jest przegrana (a jeśli ktoś uważa inaczej niech składa papiery do sądu zamiast pisać tu tysiące słów - szkoda czasu). Kupiliśmy perły i perły mamy. Dostaliśmy rekompensatę i temat powinien być zamknięty, a Wy nie macie honoru ani godności i wypisujecie eseje i powieści na parę stron o tym "co wam się wydaje" jest racją. A z racją jest jak z **** każdy ma swoją :) TSG na pewno konsultowało to z prawnikami, zanim Wy to zrobiliście, a rekompensata jest tylko i wyłącznie gestem ich dobrej woli. Zakończmy już ten temat i usuńmy wątek :)

Edited by ZŁY_POSEJDON

46 minut temu, ZŁY_POSEJDON napisał:

Bo zapewne po konsultacji z jakimkolwiek prawnikiem dowiedzieli się, ze sprawa jest przegrana (a jeśli ktoś uważa inaczej niech składa papiery do sądu zamiast pisać tu tysiące słów - szkoda czasu). Kupiliśmy perły i perły mamy. Dostaliśmy rekompensatę i temat powinien być zamknięty, a Wy nie macie honoru ani godności i wypisujecie eseje i powieści na parę stron o tym "co wam się wydaje" jest racją. A z racją jest jak z **** każdy ma swoją :) TSG na pewno konsultowało to z prawnikami, zanim Wy to zrobiliście, a rekompensata jest tylko i wyłącznie gestem ich dobrej woli. Zakończmy już ten temat i usuńmy wątek :)

Skonsultowali z prawnikami....??? o tak....

proszę o to ich siedziba.....to WIELKIE TSG

Screenshot 2016-04-01 03-52-53.jpg

56 minut temu, Marcin napisał:

Skonsultowali z prawnikami....??? o tak....

proszę o to ich siedziba.....to WIELKIE TSG

Screenshot 2016-04-01 03-52-53.jpg

pod tym adresem jest biuro podatkowe ,które zajmuje się księgowością TSG byłem tam osobiście ( w drodze do afrykarium polecam ) a jak zapytałem o właściciela TSG to pani wielkie oczy zrobiła po czym mi powiedziała że nie ma tu nikogo z TSG , że one tylko prowadzą księgowość tej firmy .Taka to siedziba TSG :):):)

Przed chwilą, ZŁY_POSEJDON z NzN napisał:

pod tym adresem jest biuro podatkowe ,które zajmuje się księgowością TSG byłem tam osobiście ( w drodze do afrykarium polecam ) a jak zapytałem o właściciela TSG to pani wielkie oczy zrobiła po czym mi powiedziała że nie ma tu nikogo z TSG , że one tylko prowadzą księgowość tej firmy .Taka to siedziba TSG :):):)

no to jest mały zong....tak adres widnieje w KRS-ie a jest to dokument urzędowy

• Like 1

Zły Posejdon Ty nie rozumiesz podstawowej sprawy nie  chodzi o 20 zł czy 20.000 tylko o fakt że nikt nie lubi być oszukiwany,a co do prawników to  tu jesteś w błędzie ja faktycznie konsultowałam z prawnikiem tę  sprawę i kazał mi zażądać odstąpienia przeze mnie od umowy zakupu sprzetu legalnie dokonanego  w sklepie po cenie promocyjnej za walutę gry,w myśl regulaminu gry jaki mu dostarczyłam.Także coś w tym jest?!A fotki naprawdę ładne firmy,bo to firma dwuosobowa i nie ważne gdzie się mieści ważne jest kto ją reprezentuje,więc te osoby odpowiadają prawnie przed graczami,wiec two sarkazm co do fur klasy S jest zupełnie niepotrzebny.

Piszecie tu o jakimś zadośćuczynieniu (linku) , że wszyscy dostali , a ja się pytam jaki linki i gdzie go można zobaczyć, dlaczego nie wszyscy mogli skorzystać z tego linku, ten podany powyżej nie działa, dawniej wysyłali na konta pocztowe a teraz nie wiem.

Z powodu braku jakiegokolwiek działania ze strony TSG a właściwie żadnej ciekawej oferty zadośćuczynienia za popełnione ; błędy promocji ; wprowadzenie graczy w blad celowego lub nie przekazałem swoja spraw Grupie Prawnej GOLDWIN, mającej właściwe podmioty prawne i fizyczne w celu wyjaśnienia całej sytuacji , odzyskania straconych dóbr wirtualnych , oraz rekompensaty za poniesione straty od Ten Sguare Games . O wynikach nie omieszkam poinformować uczestników forum . pozdrawiam , dla mnie kuferek czy jakiś link nie jest zadowalającym wiec z nich nie skorzystałem    

• Like 2